X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie szczepiłam się dzień po owu albo nawet w dzień owu, jestem ciekawa czy to będzie miało jakiś wpływ na fazę lutealną. No nic, jak zwykle trzeba czekać.

    Dziewczyny, ja wierzę, że w tym miesiącu jeszcze któraś wysika ⏸️ kreski! Trzymam kciuki za wszystkie owulki, transfery, dobre wyniki badań ✊

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 19 lipca 2021, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Nie, dziewczyny, ja nie dam rady, choć widzę że ciężki początek tygodnia nie tylko u mnie 😢

    Przyjaźnie się z 3 dziewczynami. Zrobiłyśmy sobie w święta postanowienie, że w 2021 będziemy w ciąży. Jedna, mimo że seks ma raz na 2 miesiące i olewala wizyty u endo i gina i nie rozumiala nawet pojęcia "owulacja" w maju zaszła w bliźniacza ciążę.
    Druga kilka dni temu pokazała mi pierścionek zaręczynowy.
    Trzecia, mimo, że po 2 poronieniach i z zaleceniami żeby na razie omijać dni płodne, właśnie wysłała mi pozytywny test ciążowy (miała sprawdzić po duphastonie czy brać czy odstawiać). Nie wiedziała że przed owu plemniki przeżywają do kilku dni.

    Nie mam siły, ja tego sama nie ogarnę. Zawsze jestem takim ogonkiem życiowym, wszyscy wszystko maja a ja jestem ostatnia.

    Jutro zaczynam urlop i zamiast się cieszyć, to siedzę i ryczę 😢


    Nie jesteś sama, jesteśmy z Tobą i będziemy, pamiętaj, że nam zawsze możesz się wygadać i zawsze Cię będziemy wspierać. Wypłacz się, wykrzycz, a jak minie i się wyśpisz wstań z nową energią. Mam nadzieję, że na urlopie odpoczniesz sobie.

    Nie jesteś ogonkiem, jesteś wykrzyknikiem. Bo mocno pragniesz, bo umiesz walczyć, bo dzięki temu co przechodzisz i temu jak przeżywasz z nami to co my przechodzimy będziesz silniejsza ale też wrażliwsza i wiem, że wszystkie będziemy umiały okazywać innym kobietom wsparcie i nie będziemy głupio gadać. Jesteś wykrzyknikiem bo zmieniamy coś w naszych życiach i otoczeniach. Podziwiam Twoją siłę i kobiecość. Jesteś wspaniała.

    Wiolala, bindweef, Oliwka91, Świeżynka, Asia2309 lubią tę wiadomość

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5609 5897

    Wysłany: 19 lipca 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie podpisuje się pod Izi✍️✍️ Celinko musisz to przetrawić i dasz radę. Znam to cholerne uczucie zazdrości tak jak Ty. Musisz wiedzieć i wierzyć, że niedługo się uda.

    Jusia ale pięknie tam 😍

    Zielone Słońce super wyszedł 👌 mniam mniam, narobiłaś smaka

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 19 lipca 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce ja nadal wierzę, że owu będzie i trzymam kciuki bardzo mocno!

    Limonka ja bym zrobiła betę, bo dla przykładu jak będzie 48 to raczej mało realne, zeby to było ovi, a jak zrobisz test to nie wiadomo, jakie jest stężenie i czy to resztki (beta 4), czy coś się dzieje (beta 25). Oczywiście tak mi się wydaje 🙈

    Za pozostałe dziewczyny trzymam kciuki 🍀 nie poddawajcie sie. Wiem, że nie jest łatwo, ale "dopóki walczysz, jesteś zwycięzca" ❤️

    Oliwka91, Limonka26 lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Jo_an Autorytet
    Postów: 2336 2542

    Wysłany: 19 lipca 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino, Kaśik bardzo mi przykro :(

    Zielone oby to tylko oszukane owulaki!

    A ja dziś odebrałam wyniki badań: (w nawiasie normy labu)
    Homocysteina:5,38 (4,44-13,56)
    Kwas foliowy: pow. 20 (4,6-18,7)
    Wit. B12: 612,6(197-771)

    I teraz siedzę i rozkminiam nad tym kwasem foliowym... Podpowiecie coś? ;)

    86' starania od 8.19, od 11.20 w Klinice. M:obniżona ilość i ruchliwość, DFI 28%
    4.21 cb, 4.21 IUI, 6.21-2 IUI :(
    7.21 IVF:11pęcherzyków❄️❄️❄️❄️❄️8.21 i 9.21-2 transfery :(
    ANA1 ujemne, NK ok, biopsja endo, MTHFR A1298C homo, PAI-1 hetero. KIR AA, C1C1. AlloMLR 0%

    Naturalny cud:
    27.11 beta 36
    18.06 33+0🐣Adaś
    age.png
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2568 2910

    Wysłany: 19 lipca 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia jakie widoki piękne 😍 Mnie zawsze góry relaksują, mogłabym tak siedzieć i patrzeć na takie widoczki 😊

    Asia2309, tak, jak najbardziej mogą pęknąć dwa :)

    To w takim razie zrobię tego 30/31 betę raczej, ale i tak z takim dystansem.

    Księgowa, właśnie chciałam przy okazji zadać pytanie :) bardziej HR’owe niż księgowe, ale może będziesz wiedzieć. Czy jeżeli 31.07 wypada w sobotę, a obowiązuje mnie miesięczne wypowiedzenie to czy jeśli wysłałabym maila z wypowiedzeniem do HR tego 31 w sobotę (czyli wypowiedzenie wpłynie do nich w ostatni dzień miesiąca, ale nie w dzień roboczy) to będzie ok? Czy liczy się ostatni dzień roboczy miesiąca?

    Edit: Otter wpisz mnie może na tego 31.07 🙈 Najwyżej wpiszesz mi znak zapytania jak nie będzie wiadomo 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2021, 13:08

    Jusia88 lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 19 lipca 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo_an wrote:
    Makino, Kaśik bardzo mi przykro :(

    Zielone oby to tylko oszukane owulaki!

    A ja dziś odebrałam wyniki badań: (w nawiasie normy labu)
    Homocysteina:5,38 (4,44-13,56)
    Kwas foliowy: pow. 20 (4,6-18,7)
    Wit. B12: 612,6(197-771)

    I teraz siedzę i rozkminiam nad tym kwasem foliowym... Podpowiecie coś? ;)

    Chyba musisz zacząć brać metylowana wersję kwasu, np. naturell metylo-folian.. ale niech ktoś potwierdzi bo nie wiem czy mi się coś nie porąbało..

    Oliwka91, Jo_an lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokoszka31 wrote:
    Chyba musisz zacząć brać metylowana wersję kwasu, np. naturell metylo-folian.. ale niech ktoś potwierdzi bo nie wiem czy mi się coś nie porąbało..
    Dokladnie tak, bo teraz jest ten kwas toksyczny

    Jo_an lubi tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 19 lipca 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka, generalnie musisz mieć potwierdzenie odebrania, więc jeśli wyślesz w sobotę, a nikt nie kliknie "potwierdzam" to mogą uznać, że wpłynęło w kolejny dzień roboczy.

    Bezpieczny jest piątek i prośba o potwierdzenie odebrania - w ustawieniach maila oraz w tekście, by Ci zwrotnie potwierdzili odbiór.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2568 2910

    Wysłany: 19 lipca 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Księgowa! :)
    Kurczę to spróbuję przebujać się z tym tematem miesiąc dłużej, albo ewentualnie próbować dogadać zatrudnienie od października 🙈

    Księgowa lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2021, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresuję się okropnie. 😱

    Świeżynka lubi tę wiadomość

  • Świeżynka Ekspertka
    Postów: 144 91

    Wysłany: 19 lipca 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Stresuję się okropnie. 😱
    Polubienie nie chcący 😕
    Trzymam mocno kciuki ✊ Jakbym mogła to bym trochę stresu Ci zabrała 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone, zaglądam z nadzieją, że odmienisz ten poniedziałek na lepszy <3. Mocne kciuki!

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7702 9971

    Wysłany: 19 lipca 2021, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka, zawsze możesz spróbować porozumienie stron 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Skorek Autorytet
    Postów: 1257 2435

    Wysłany: 19 lipca 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone, megaaaa ten tort 🤤
    Dziewczynki, bardzo mi przykro z powodu niepowodzeń. Przytulam mocno 😘
    Też podpisuje się obiema rękami ( i nogami) co napisała Izi.

    My w sobotę mieliśmy grilla u koleżanki, w ciul ludzi i prawie roczna dziewczynka.
    Nie potrafiłam się nią zająć, rozśmieszyć, pobawić....po prostu sztywna byłam jak nie wiem co... Nie potrafiłam inaczej podchodzić do tego dzieciaczka. I poczułam się jak zimna sucz...

    Też wróciliśmy z urlopu kilka dni wcześniej. Od lat jeździmy w to samo miejsce. I co roku mąż mi tam powtarzał: Za rok pojedziemy tutaj w trójkę, zobaczysz.
    Co roku ten sam tekst. W tym? Ani słowa na ten temat. Trochę mi ulżyło, że nie walnął tego tekstu, a z drugiej strony dotknęło mnie to, bo może i mój mąż wewnętrznie stracił nadzieję, że w końcu się uda?
    Aczkolwiek reset nam był potrzebny. I jestem bardzo zadowolona, że mogliśmy pobyć ze sobą, tak po prostu.

    I wróciliśmy do szarej rzeczywistości. Jestem w trakcie drugiej stymulacji z Clo. Mój lekarz bardzo liczy na ten cykl. Chyba nigdy nie widziałam żadnego lekarza, aby tak jarał się moim cyklem... Dobrze, że on liczy, bo ja nie sądzę, że po 5 latach pieprzonej niepłodności jakaś magiczna tableteczka pozwoli mi zajść.
    Uwielbiam mojego ginekologa, jest dobrym lekarzem, ale mnie po prostu brakuje już sił.
    Mam zjawić się w niedzielę w szpitalu na monitoringu.

    Aaa i powiem Wam, ze ostatnio zrobiłam z siebie blondynkę farmakologiczna. Od półtora miesiąca w dzień w dzień brałam...ACC Optima zamiast Acard. Kurtyna 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2021, 14:22

    age.png

    Nasz świat:
    Alicja: 10.09.2022r., 53cm, 3370g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2021, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk urósł. Ma teraz 14x18. Do pęknięcia jutro/pojutrze ale Endo 6mm.
    Pije wino, ACC. Jem migdały i orzechy. Co mogę jeszcze zrobić?😰

    Skorek, Księgowa, miska122, Mersalla, Limonka26, Jusia88, Kaśik, Mlodamezatka, Cecylia, Cecylia lubią tę wiadomość

  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 19 lipca 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Pęcherzyk urósł. Ma teraz 14x18. Do pęknięcia jutro/pojutrze ale Endo 6mm.
    Pije wino, ACC. Jem migdały i orzechy. Co mogę jeszcze zrobić?😰

    To dobry wynik!
    Endo 6 to dramatu nie ma, podrośnie jeszcze milimetr bądź dwa i będzie perfect 😘
    Jedyne co bym Ci doradziła to znaleźć dziś sposób na odstresowanie- kino, spacer, lody, cokolwiek.. bo to jedyny wróg na ten moment 💚

    Księgowa lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Pęcherzyk urósł. Ma teraz 14x18. Do pęknięcia jutro/pojutrze ale Endo 6mm.
    Pije wino, ACC. Jem migdały i orzechy. Co mogę jeszcze zrobić?😰

    A nie mogą Ci w klinice estrofemu dać?

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino wrote:
    A nie mogą Ci w klinice estrofemu dać?
    Zapytam się jutro rano

  • Jo_an Autorytet
    Postów: 2336 2542

    Wysłany: 19 lipca 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pęcherzyk trzymałyśmy kciuki jest dobrze, więc teraz kciuki za wzrost endo :)

    86' starania od 8.19, od 11.20 w Klinice. M:obniżona ilość i ruchliwość, DFI 28%
    4.21 cb, 4.21 IUI, 6.21-2 IUI :(
    7.21 IVF:11pęcherzyków❄️❄️❄️❄️❄️8.21 i 9.21-2 transfery :(
    ANA1 ujemne, NK ok, biopsja endo, MTHFR A1298C homo, PAI-1 hetero. KIR AA, C1C1. AlloMLR 0%

    Naturalny cud:
    27.11 beta 36
    18.06 33+0🐣Adaś
    age.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ