X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie w LISTOPADZIE na pewno się uda!
Odpowiedz

w LISTOPADZIE na pewno się uda!

Oceń ten wątek:
  • _mamofaza Ekspertka
    Postów: 146 174

    Wysłany: 19 listopada 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ja okres miałam dostać wczoraj. Nie mam okresu mam cały czas bardzo wilgotno albo biały śluz. Jutro zrobię test. Bardzo senna jestem.. Testowanie przyćmiła śmierć mojej babci, w czwartek mój synek ma urodzinki. Nie tak to miało być. Nawet nie myślałam, że będzie musiał tak szybko zmierzyć się z śmiercią. Bardzo kochał swoją prababcię. Najtrudniejsza rzecz jaka mnie spotkała w macierzyństwie, wziąć go do pustego pokoju i cos wytłumaczyć..

    Tule Wasz wszystkie.

    Staraniowa gratuluję, mam nadzieję że to początek dobrego.

    dqprx1hpdyzxk31g.png

    dqprj44j5qc2k5ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:23

    staraniowa lubi tę wiadomość

  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 19 listopada 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowa! Baaaaardzo się cieszę! <3 Gratulacje! :) hip hip hurra!! :) Napawasz nas optymizmem! :)

    Scarlet, też pobiegłam dziś rano na betę. Pierwszy raz w życiu, gdyż wcześniej @ jak w zegarku. W tym cyklu miałam niemal wszystkie możliwe objawy, włącznie ze spóźniającym się okresem... 3 godziny po oddaniu krwi - plamienie nabrało na sile i zmieniło kolor...
    Nawet nie nie chce mi się czekać do popołudnia na wyniki...

    Czy to los jest tak złośliwy? Niech ktoś powie jak wyłączyć obszar mózgu odpowiedzialny za tę paranoję! :D

    Tak więc GDZIE GRUDNIOWY WĄTEK? :D

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 19 listopada 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To klątwa bety i testów po prostu ... wywołują wilka z lasu.

    Mamofaza współczuję przeżyć. Co innego samemu przeżywać a co innego oswajać dziecko z tą bolesną stroną życia. To najlepsze co mogłaś zrobić dla dziecka.

    A ja czekam na wyniki i czekam... zajrzę po 14, bo jak teraz zajrzę to będę sprawdzać co chwilę jeśli jeszcze nie będzie wyniku.

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 19 listopada 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie @ zamiast się rozkręcić to się uspokoiła, zobacze co mi ginekolog powie dzisiaj, idę na 18

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 19 listopada 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet ciekawe, ciekawe. Jeśli to ciąża to nie będzie skrzepów w plamienie, raczej jasna krew.

    Ktoś wcześniej pytał o obfite krwawienie - jeśli czujesz że to nienormalne dla ciebie to idź do gin i tyle. Ja miewam okresy, że krew wypływa przy wizycie w toalecie, ale nigdy wyłącznie tak.

    Raz w życiu miałam opóźniony o 2tyg okres a potem ten okres trwał 2 tygodnie i zahaczyłam o anemię, tamto krwawienie momentami było straszne, po 5 min pełna duża podpaska. Miałam wtedy jakieś zaburzenia hormonalne, przerośnięte endometrium, które jakby nie potrafiło się złuszczyć. Po luteinę wyregulowało się. A przy okazji zahaczyłam 2 ginów, w tym jedną starą ropuchę na NFZ, która wydarła się na mnie, ze przychodzę do niej podczas okresu. Za to drugi lekarz bardzo spoko.

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Natalia645 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 15.30 mam do gin czuje sie troche jak panikara no ale niepokoja mnie moje objawy. Moze to hormony lepiej sie upewnic zwlaszcza ze staramy sie o dzidziusia. No i tez jedno zauwazylam ze leci sama krew bez skrzepow. Czysciutka, tez zastanawiajace. Odpisze co mi powiedziala gin mam nadzieje ze bedzie mogla wykonac usg dopochwowe?

    8cs
  • Eja Ekspertka
    Postów: 214 152

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowa gdzie Ty mieszkasz? Trzeba uczcić taki sukces.bardzo sie cieszę,teraz życzę bijącego serduszka .
    Mamogaza bardzo Wam współczuję i wszystkim tyum dla ktorych listopad nie przyniósł dobrych wiadomości. Grudzień bedzie obfity

    Sasanka5, staraniowa lubią tę wiadomość

    Ziemska mama
    Franka (11.11.2014)
    Alexandra (27.06.2019)
    I mama Aniołka 08.2013 (*)
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Dziewczyny, nie wierzę w to, ale chyba się udało!

    Prog - 30,7
    Beta - 65,8 :)

    Ja pier... Nie wierzę w to dalej...

    Gratulacje! Piękna beta :)
    ile dpo?

    staraniowa lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • _mamofaza Ekspertka
    Postów: 146 174

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę poszukać książki o śmierci dla dzieci, bo mały nie rozumie. Co chwilę sprawdza czy babcia wróciła z nieba.

    Wierzę, że będziemy mieć te córeczkę i wtedy cząstka babci zostanie z Nami, bo damy jej drugie imię po babci.
    Dziękuję Wam wszystkim

    Czekam dalej na same pozytywne wiadomości!

    dqprx1hpdyzxk31g.png

    dqprj44j5qc2k5ef.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik bety poniżej 0,1 także widzimy się w wątku grudniowym

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powstal juz watek grudniowy?

  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wszystkich nadziejach został tylko siniak po wkuciu...
    B-HCG <0,1

    Zdrówka i szczęścia dziewczyny! Te co jeszcze czekają- trzymam za Was kciuki! Musicie nadrobić nasze negatywne testy ;)

    Do zobaczenia w grudniu. Tymczasem odpocznijmy i regenerujmy siły na nowe cykle :)

    <3 <3 <3

  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Gratulacje! Piękna beta :)
    ile dpo?

    13 :)

    Eja, powiedzmy że mieszkam w Trójmieście ;) ale... Dopóki lekarz nie potwierdzi i nie usłyszę bicia serca, to dopóty wszystko jest możliwe. Wtedy odetchne. Zrobię znów betę w czwartek. Dla pewności ;) i wtedy w czwartek mam gina, a w grudniu przed świętami USG.

    Przykro mi, że dla innych ten dzień nie był dobry :( ale ... Jeśli mi miałoby się udać to znaczy że jest nadzieja!!!! Tyle cykli miałam stymulowanych, tyle płaczu, nerwów... Wydanych pieniędzy... I się udało (powiedzmy - wolę dmuchać na zimne) w pierwszym naturalnym cyklu po przerwie. To aż niewiarygodne dlatego ciągle nie dowierzam że to prawda.

    Musi się udać! I mnie, i Wam! :* Głęboko w to wierzę!

    Martek&M, Eja lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Millla Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja zastanawiam się czy dziś przypadkiem nie miałam implantacji. Obudził mnie ok 5 rano silny ból podbrzusza, nie z jajników, tako w samym centrum. Owu była ok 20dc,stosunek noc 18/19dc. Jestem na duphastonie, za tydzień przewidywany termin @. Nigdy nie miałam czegoś takiego, staramy się od roku i bardzo obserwuje swoje ciało, to było coś innego, trwało z godzinę. Co myślicie? Do tej pory spisywałam cykl na straty a teraz zaczynam się zastanawiać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 17:10

  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie zdążyłam nawet kupić testu, a co dopiero wrócić do domu.. @ przyszła :( widzimy się w wątku grudniowym. Za wszystkie które jeszcze czekają mocno trzymam kciuki :)

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlet88, Emmainthegarden, cukrzyk1991, Mila1996, madziorek86, Holibka tule :(

    Staraniowa, gratulacje, wszystko wygląda pięknie :) Oby tak do końca :*

    U mnie dziś spadek temp, okresu nie ma, ale teoretycznie ma czas na pojawienie się do 24.11. Także ten, czuję, że i ja dołączę do grudniowego...

    W piątek mam kontrole u chirurga stomatologa, bo ból po wyrwanej ósemce wrócił :( Więc do tego czasu musi się wyjaśnić, muszę wiedzieć czy mogę leki przyjmować.

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Ewa_1988 Koleżanka
    Postów: 34 27

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Dziewczyny, nie wierzę w to, ale chyba się udało!

    Prog - 30,7
    Beta - 65,8 :)

    Ja pier... Nie wierzę w to dalej...


    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE !!!!!!

    staraniowa lubi tę wiadomość

  • Ewa_1988 Koleżanka
    Postów: 34 27

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ciagle nie wiem co myslec,
    test z dzisiaj

    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/5f0b0853d99e3ac758623673c6550597.jpg

    jakiś taki dziwny eh, kreski strasznie daleko od siebie no i ne wiem co myslec :/






    NAg08 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Ja jutro testuje. Ale nie jestem nastawiona na 2 kreski. Tyle rozczarowań....

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ