X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie w LISTOPADZIE na pewno się uda!
Odpowiedz

w LISTOPADZIE na pewno się uda!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Liczę, że jednak chociaż Tobie się udało :)
    Właśnie Moni, nie żeby presja czy coś ale wiesz :)
    Potrzebujemy pozytywnej wiadomości na zamknięcie listopada :)

    agge, moni86 lubią tę wiadomość

  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Właśnie Moni, nie żeby presja czy coś ale wiesz :)
    Potrzebujemy pozytywnej wiadomości na zamknięcie listopada :)
    Dziewczyny, ej... proszę mnie tu nie stresować ;) Ja to raczej zastanawiam się czy wszystko ok skoro taka obsuwa w tym listopadzie.... :/ i nie wiem czy nie zaszkodziłam sobie tym castagnusem :( bo w sumie wszystkie badania miałam ok a postanowiłam sobie łykać - bo to zioła więc pewnie nie zaszkodzą a jak mogą pomóc to dlaczego nie... Teraz już sama nie wiem :/
    a to moje wyniki z 4 dc:
    TSH - 1,914 (norma 0,550 - 4,780)
    FSH - 6,39 (norma 2,5 - 10,2)
    LH - 3,36 (norma 1,9 - 12,5)
    prolaktyna - 8,4 (norma 2,8 - 29,3)

  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra. Postanowiłam już nie szaleć, jutro zrobię testa i się okaże co jest grane. Koniec z bezsensownym zamartwianiem się ;)
    w sumie fajnie, że Wy przynajmniej wiecie i możecie przygotowywać się do kolejnego rozdania w grudniu :) bo najgorsza ta niepewność... A ja zostałam tu sama..... buuu ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 11:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni86 wrote:
    No dobra. Postanowiłam już nie szaleć, jutro zrobię testa i się okaże co jest grane. Koniec z bezsensownym zamartwianiem się ;)
    w sumie fajnie, że Wy przynajmniej wiecie i możecie przygotowywać się do kolejnego rozdania w grudniu :) bo najgorsza ta niepewność... A ja zostałam tu sama..... buuu ;(
    U mnie @ jeszcze nie ma także z tym przygotowaniem to wiesz :D dalej w zawieszeniu mimo wszystko :(

    A śniło mi się, że bio oil wykupywałam bo nigdzie nie mogłam dostać :D

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakby na to nie patrzeć jutro ostatni dzień listopada, wiec musisz test zrobić :P a ten niepokalanek to w jakim celu brałaś? Bo z tego co pamiętam on jest na zbicie prolaktyny, a ty nie nasz wysokiej chyba

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    No jakby na to nie patrzeć jutro ostatni dzień listopada, wiec musisz test zrobić :P a ten niepokalanek to w jakim celu brałaś? Bo z tego co pamiętam on jest na zbicie prolaktyny, a ty nie nasz wysokiej chyba
    o ile znów nie będę taka zaspana jak dziś ;D
    postanowiłam brać go na PMS przed @ (głównie bardzo bolesne piersi i ogólne złe samopoczucie

  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    U mnie @ jeszcze nie ma także z tym przygotowaniem to wiesz :D dalej w zawieszeniu mimo wszystko :(

    A śniło mi się, że bio oil wykupywałam bo nigdzie nie mogłam dostać :D
    No to ten sam etap widzę u nas ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni86 wrote:
    No to ten sam etap widzę u nas ;)
    Szkoda gadać, jak do tej pory chodziłam do łazienki modląc się żeby nie było @ to teraz się wkurzam, dlaczego jej jeszcze nie ma :)

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ma jakieś znaczenie to, czy sex jest wieczorem czy w ciągu dnia?
    Może głupie pytanie, ale w aplikacjach czasem się spotykam z tym, że można zaznaczyć czy wieczorem czy np rano i zaczęłam się zastanawiać, czy to jakaś różnica :P

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni masz troszkę słaby ten stosunek Lh:FSH, ale że badanie robiłaś w 4 dc to może jest troszkę zakłamane. dobrze by było je powtórzyć 3dc.
    I z TSH też bym poszła do endokrynologa lub z ginem pogadała. Przy staraniach najlepiej jak oscyluje koło 1.

    Agge myślę, ze to ma tyle znaczenia, ze jeśli masz owulację koło południa to sex tego dnia wieczorem już może być bezowocny. Podobno też rano plemniki są bardziej ruchliwe.

    agge lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 29 listopada 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia a dlaczego mówisz że słaby?
    Z tym tsh podpytam jak będę następnym razem u gina :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 19:20

  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.... Niestety właśnie cicho, znienacka przyszła @ .... Choć z drugiej strony przynajmniej wiadomo o co chodzi. Reset i zaczynamy od nowa :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni najlepiej jak oscyluje kolo 1, u Ciebie jest kolo 0.5. To samo z siebie jeszcze nic nie znaczy, ale moze swiadczyc o problemach z przysadka. Zeby nie bylo mam podobny i nikt nie tragizuje, ale warto o to podpytac. W koncu po cos robilas to badanie ;)

    Tsh jest dobre samo w sobie, ale u staraczek lepiej jak jest nizsze, bo w ciazy szybko skacze, a dla ciezarnych normy sa nizsze. Mysle, ze jak bedziesz u ginekologa to pogadaj o tym.

    No i wspolczuje @ ale grudzien to piekny miesiac na zajscie w ciaze.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • PolinaWaleczna Koleżanka
    Postów: 40 24

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam TSH lepiej jak jest niższe ja mam właśnie taki problem bez ciąży 1,4 z hcg zrobiłam od razu tsh i już 2.60 także ja już dostałam euthyrox.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    PCOS, poronienie zatrzymane w 12tyg, Aniołek 06.09.2017, stymulacja Clostybegytem, Bromergon
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni86 wrote:
    Dziewczyny.... Niestety właśnie cicho, znienacka przyszła @ .... Choć z drugiej strony przynajmniej wiadomo o co chodzi. Reset i zaczynamy od nowa :)


    A u mnie dalej brak ... Co za miesiąc...

  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Moni najlepiej jak oscyluje kolo 1, u Ciebie jest kolo 0.5. To samo z siebie jeszcze nic nie znaczy, ale moze swiadczyc o problemach z przysadka. Zeby nie bylo mam podobny i nikt nie tragizuje, ale warto o to podpytac. W koncu po cos robilas to badanie ;)

    Tsh jest dobre samo w sobie, ale u staraczek lepiej jak jest nizsze, bo w ciazy szybko skacze, a dla ciezarnych normy sa nizsze. Mysle, ze jak bedziesz u ginekologa to pogadaj o tym.

    No i wspolczuje @ ale grudzien to piekny miesiac na zajscie w ciaze.
    Dzięki Kochana! Jak to dobrze czasem mądrego posłuchać :)
    Wiesz co badania w sumie zrobiłam z ciekawości (znalazłam gdzieś info że na początek takie są ok) żeby"dogłębnie" się sprawdzić ;) moja gin dała mi jakieś naprawdę podstawowe (i na tsh nic nie mówiła) :/
    W takim razie chyba czas przenieść się na grudzień :)

  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolinaWaleczna wrote:
    Potwierdzam TSH lepiej jak jest niższe ja mam właśnie taki problem bez ciąży 1,4 z hcg zrobiłam od razu tsh i już 2.60 także ja już dostałam euthyrox.
    Buziak :* będę pamiętać :)

  • moni86 Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    A u mnie dalej brak ... Co za miesiąc...
    Haaaa! To teraz Ty nam dajesz nadzieję :D

    PolinaWaleczna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni86 wrote:
    Haaaa! To teraz Ty nam dajesz nadzieję :D

    Nadzieję tak na przekroczenie granic cierpliwości :D

    PolinaWaleczna, moni86 lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni86 wrote:
    Dziewczyny.... Niestety właśnie cicho, znienacka przyszła @ .... Choć z drugiej strony przynajmniej wiadomo o co chodzi. Reset i zaczynamy od nowa :)

    Buuu :( szkoda... no ale walczymy w grudniu, i to w podobnym czasie, więc potem razem będziemy testować :)

    PolinaWaleczna, moni86 lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 66 67 68 69 70
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ