Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie w MAJu testuje, pod koniec roku wyprawkę kompletuje ✊🏼
Odpowiedz

w MAJu testuje, pod koniec roku wyprawkę kompletuje ✊🏼

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 13:37

  • Pati96 Autorytet
    Postów: 2834 3565

    Wysłany: 16 maja 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika to tak jak ja. Ja też nie lubię wódki ,whisky, drinków ani nic z tych rzeczy. Jak już to wino ,ewentualnie piwo. Ludzie na imprezach dziwnie się na mnie patrzą jak nie chce pić wódki i mówię, że nie lubię.😅

    MonikA_89!, Iseko lubią tę wiadomość

    23.04.2019 - poronienie zatrzymane 8 tc [*]
    28.06.2020 urodził się synek Filip
    03.2022 laparoskopia macicy usunięcie endometriozy i zszycie ponowne macicy po rozejściu blizny po cc
    07.2023 drugi raz laparoskopia macicy usunięcie endometriozy i zszycie ponowne macicy po rozejściu blizny po cc
    08.06.2024 II kreski
    02.02.2025 urodził się drugi synek Nikodem


    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność,PCOS,MTHFR 1298A-C homo,PAI-1 4G , cukrzyca ciążowa

    Euthyrox 100, Glucophage xr 2000
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 16 maja 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa wrote:
    Pewnie jest tak jak mówicie. Zależy od dziecka :)

    Ale mnie już wkurza to czekanie na @ serio 🙄😤 zwłaszcza, że mąż zna mój cykl doskonale i wie, że 🐒 powinna już być, a testy negatywne 🤷
    wredna 🐵 :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam o tym, ze nie tykacie mocnych alkoholi i mysle sobie "o kurcze, to moze ja jestem taka patologia, bo nascie lat temu to z Lesnego Dzbana i Komandosa to sie popity robilo". Po chwili przyszla mysl "nie no, czystej nie pije, tylko przeciez eleganckie drineczki, wiec to nie patologia" i w tym samym momencie obok mnie przeszedl maz, puszczajac glosnego pierda 🙈🙈🙈

    Pauliśka, Mildred, szona, Mlodamezatka, GrubAsia, moyeu, Magddullina2, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 13:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko, Slonko, napisz prosze, jak Twoj humor :* Juz lepszy, niz kilka dni temu?

    Madziandzia, hop, hop :* Jak sie czujesz?

    szona, Iseko lubią tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 16 maja 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się dowiedziałam o drugiej ciąży koleżanki. Czuję się jakby ktoś mi w mordę strzelił :( kurde, jakie to wszystko do dupy! O pierwsze starała się pół roku i teraz z drugim też niecałe pół roku...

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 16 maja 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Właśnie się dowiedziałam o drugiej ciąży koleżanki. Czuję się jakby ktoś mi w mordę strzelił :( kurde, jakie to wszystko do dupy! O pierwsze starała się pół roku i teraz z drugim też niecałe pół roku...
    Misiaa wszystkie doskonale rozumiemy co czujesz. Nie można chyba w tej sytuacji napisać nic co przyniesie ulgę...więc ja napiszę tylko że mam nadzieję że ta stymulacja przyniesie oczekiwane efekty w krótkim czasie. Z całego serca Ci tego życzę. Wspomnę o Tobie w modlitwie :)

    Misiaa, szona lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2020, 00:02

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 16 maja 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch2 wrote:
    A czy Madziandzia nie usunela konta przypadkiem? :(
    Kurczę, faktycznie usunęła :( Madziandzia jeśli tylko to czytasz to przesyłam Ci moc wsparcia! Mam nadzieję że wkrótce tu wrócisz z radosną nowiną, mimo że ostatnio miałaś chwile zwątpienia 😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 13:37

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 16 maja 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No za długo z powiedzeniem małemu że jestem w ciąży czekać nie mogę , bo ja jestem drobna a on za chwile będzie silniejszy odemnie i prawie cięższy hehe ja mam 52kg a on 34 ;P i w zabawie skacze po mnie ...
    Postaram sie jakoś do pewniejszego tygodnia , chociaż nie wiem który tydzień można uznać za pewny skoro poroniłam w 15+5 :(:(

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( Biedna Madziandzia... Ja odchodzilam stad wielokrotnie, 2 razy skasowalam konto, ale co z tego? Nie przestalam marzyc, ani myslec o dziecku, za to odkrylam, ze nie mam z kim dzielic swoich staraniowych emocji, poniewaz nikt z moich przyjaciol, czy rodziny nie przechodzil przez to co ja i nie rozumie mnie tak dobrze jak Wy, choc wszyscy bardzo sie staraja.

    Misiaa, bedac w Skepem i patrzac na Sanktuarium, myslalam o nas wszystkich, ale chyba najbardziej o Tobie i Monice. Bardzo chce wierzyc, ze ktos szybko wyslucha tego, co szeptalam :*

    Misiaa, MonikA_89!, szona, Iseko lubią tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 16 maja 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarko, Sasanko jesteście przekochane! ;* wierzę z całego serca w to że każda z nas będzie mamą ziemskiego dzieciątka tylko tak strasznie mi przykro że jedne zachodzą w ciążę " na pstryknięcie palcem" a inne tyle muszą cierpieć :(

    nick nieaktualny, Suszarka, GrubAsia lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 13:37

  • Annn90 Autorytet
    Postów: 1169 3541

    Wysłany: 16 maja 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co o tym myślicie dziewczyny?
    Bladziochy czy zwidy? 🤔
    Test na gorze z pierwszego siusiu a na dole z drugiego, dzisiaj 12 dpo
    W rzeczywistości są bardziej widoczne, telefonem nie mogę uchwycić 🤷🏻‍♀️
    Wyszły w regulaminowym czasie

    a40529d4d686.jpg


    36f641ebaad4.jpg

    c7f1542fedc7.jpg

    nick nieaktualny, szona lubią tę wiadomość

    InviMed Wrocław 🍀
    9.02.2021 - punkcja: pobrane 22 oocyty z czego 18 dojrzałych
    12.02.2021 - transfer 3 dniowych Maluszków ❤️❤️
    7 dpt - beta 23,6 U/l, 10 dpt - beta 186,6 U/l, 12 dpt - 443,4 U/l, 14 dpt - 928,6 U/l, 20 dpt - 7497 U/l
    28 dpt - zarodek 5mm z ♥️
    25.03 - Maleństwo 1,8 cm
    28.04 - prenatalne - będzie Synuś 💙

    Podejście nr 2 ♥️
    5.12.2023 - transfer ❄️🍀
    6dptw - beta 35,7 U/l, 8dpt - beta 140,3 U/l, 10dpt - beta 417,1 U/l, 13dpt - beta 1633,2 U/l, 17dpt - beta 9944,7U/l, 22dpt - beta 38817,3 U/l, 28dpt - 8mm Malucha z bijącym ♥️
    Mamy ❄️
    event.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annn90 wrote:
    Co o tym myślicie dziewczyny?
    Bladziochy czy zwidy? 🤔
    Test na gorze z pierwszego siusiu a na dole z drugiego, dzisiaj 12 dpo
    W rzeczywistości są bardziej widoczne, telefonem nie mogę uchwycić 🤷🏻‍♀️
    Wyszły w regulaminowym czasie
    ]

    Widzę kreski, ale nie jestem pewna czy są prawdziwe. Może spróbuj innego testu? Trzymam kciuki, żeby były najprawdziwsze na świecie :)

    Annn90 lubi tę wiadomość

  • Annn90 Autorytet
    Postów: 1169 3541

    Wysłany: 16 maja 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi93 wrote:
    Widzę kreski, ale nie jestem pewna czy są prawdziwe. Może spróbuj innego testu? Trzymam kciuki, żeby były najprawdziwsze na świecie :)

    Ogólnie to już zrobiłam tych testów chyba z 6 do tej pory i na żadnych nie było takich kresek jak dzisiaj i to mnie dziwi

    InviMed Wrocław 🍀
    9.02.2021 - punkcja: pobrane 22 oocyty z czego 18 dojrzałych
    12.02.2021 - transfer 3 dniowych Maluszków ❤️❤️
    7 dpt - beta 23,6 U/l, 10 dpt - beta 186,6 U/l, 12 dpt - 443,4 U/l, 14 dpt - 928,6 U/l, 20 dpt - 7497 U/l
    28 dpt - zarodek 5mm z ♥️
    25.03 - Maleństwo 1,8 cm
    28.04 - prenatalne - będzie Synuś 💙

    Podejście nr 2 ♥️
    5.12.2023 - transfer ❄️🍀
    6dptw - beta 35,7 U/l, 8dpt - beta 140,3 U/l, 10dpt - beta 417,1 U/l, 13dpt - beta 1633,2 U/l, 17dpt - beta 9944,7U/l, 22dpt - beta 38817,3 U/l, 28dpt - 8mm Malucha z bijącym ♥️
    Mamy ❄️
    event.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 13:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa wrote:
    Ja mówię o wszystkim mężowi. Uwielbiam to forum, mam koleżanki w realu, ale w pierwszej kolejności o wszystkim rozmawiam z mężem. W sumie do teraz wszyscy myślą nawet nasi rodzice, że drugie dziecko to wpadka.
    Mi się wydaje, że też dużo osób o tym nie mówi stąd opinia, że inni tego nie doświadczyli. Koleżanka przyznała mi się po latach po pijaku, że urodziła martwe dziecko w 26 tyg. Ja też bym nie chciała o tym mówić. To była dla niej taka trauma, że już się nie zdecydowała na dziecko więcej. (To miało być ich drugie dziecko)

    Tez mowie o wszystkim mezowi, bo to moj najlepszy przyjaciel. Kiedy potrzebuje sie wyplakac, biegne w pierwszej kolejnosci do niego, pozniej do rodzicow, siostry i przyjaciol, ale mimo wszystko czesto czuje potrzebe rozmowy z kobieta, ktora placze tak jak ja, widzac biel na tescie i bluzga przy nadchodzacej miesiaczce, no po prostu dokladnie wie, przez co przechodze i to umozliwia mi wlasnie ten watek...

    Bardzo mi przykro z powodu kolezanki :( To straszne!

    szona, Mlodamezatka, GrubAsia, Iseko, Annie1981, moyeu lubią tę wiadomość

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ