X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 8 października 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia fajnie, że drożne masz jajowody! To dużo ☺️ ale szkoda, że nadal nie wiesz co jest przyczyną, że się Wam nie udaje, mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu!

    5ylwian lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 8 października 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika, cieszę sie ze resveratrol pomaga, pamietam, ze komuś polecalam i wklejam linka na allegro 😊, ja też go biorę cały czas, bo jest tez dobrym antyoksydantem

    5ylwian, myślałam dziś kochana o Tobie ❤

    5ylwian, aeiouy lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulka, przepedzam od Ciebie mysli o bieli i baaaardzo mocno wierze w II kreski! :* Sliczne Dzuliatka :)

    Fiore, baaardzo mocne kciuki za Ciebie :) U mnie po mecie spoko, dziekuje :) Myslalam, ze bedzie masakra, bo i bez tego mam ciagle jakies rewolucje, ale na szczescie cisza, choc to juz piaty dzien.

    MonikA, no jasne! Listopad jest Wasz :) <3

    Angelika, dziekuje, ze przypominasz :* Musze kupic te tabsy :)

    5ylwian, dobrze, ze juz po :* HSG za Toba, wszystko przepchane, to teraz tylko pozbyc sie paciorkowcow i czekac na dzidzie :* Mocno sciskam :)

    Elfia <3 a ja myslalam dzis o Tobie :) Tak malo Cie tutaj :( Jak sie czujesz? :*

    DzulkaJ, 5ylwian, Ochmanka, Fiore lubią tę wiadomość

  • Pszczółka82 Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 8 października 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helołłł Wszystkim 🤗 postanowiłam dołączyć do Was...zaklepuję 14.10 😊 nie nakręcam się jakoś specjalnie bo wiem że niestety wiek robi swoje (38!) a i odczucia też w sumie żadne...z tych nietypowych to delikatne mdłości i dość dziwna szyjka bo jakby miękka i otwarta a owu napewno była 🤔 mam już 6letniego Łobuza ale chcieliśmy i bach,bez żadnych obserwacji czy mierzenia temp a teraz lecimy 6cs.

    Aniulek.Ka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 8 października 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na dzień aż wszystkie tu będziemy zakreskowane i będziemy pisać tylko o ciąży a nie staraniach ;)

    Sasanka55, szona, Mildred, Agape91, aeiouy, Gosiek1993, Malinaa90, Kittinka83, Salome, Ochmanka, Madziandzia, Iseko, MonikA_89!, i'm_back, MagdalenaMaria2, Pszczółka82 lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 8 października 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, ochmanka, pytała na wątku listopadowym wiec wkleję moją odpowiedź z tamtego wątku
    mmmmmmm. W sumie to nic nowego. Ogólnie to ja mam 5% szans na naturalna ciążę, wiec lykam suple i leki i nie załamuje się. W tym miesiącu lekarka zwiększyła mi dawkę estrogenów, dodatkowo przez ostatnie 5 dni biorę po 2 tbl. Lametty. Niby coś czuję w jajnikach, ale wszystko okaże się za tydzień na usg.

    Dodatkowo pod koniec października mam wizytę u endokrynologa w sprawie wysokiej insuliny, a 29 października wizyta w klinice i bardzo bym chciała usłyszeć na niej konkretny termin transferu moich maluszkow

    Malgonia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Aniulek.Ka Przyjaciółka
    Postów: 99 160

    Wysłany: 8 października 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczółka82 wrote:
    Helołłł Wszystkim 🤗 postanowiłam dołączyć do Was...zaklepuję 14.10 😊 nie nakręcam się jakoś specjalnie bo wiem że niestety wiek robi swoje (38!) a i odczucia też w sumie żadne...z tych nietypowych to delikatne mdłości i dość dziwna szyjka bo jakby miękka i otwarta a owu napewno była 🤔 mam już 6letniego Łobuza ale chcieliśmy i bach,bez żadnych obserwacji czy mierzenia temp a teraz lecimy 6cs.

    Hej, ja mam podobna sytuację ☺️ 6 letni synek i w tym miesiącu był 6cs.
    Trzymam kciuki żeby to też był Twój miesiąc 🤗

    uhugism.png
    3f4o4mn.png
    Pozytywny test 8.10.2019
  • Pszczółka82 Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 8 października 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulek.Ka wrote:
    Hej, ja mam podobna sytuację ☺️ 6 letni synek i w tym miesiącu był 6cs.
    Trzymam kciuki żeby to też był Twój miesiąc 🤗

    Wooow...suuupeeer 😊 no oby,oby...już nie możemy wszyscy doczekać się testowania ale od dzisiaj czasami brzucho zaboli jak na @ to myślę że pewnie znowu lipa 🤔 pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję 😊

  • Karolina Ekspertka
    Postów: 183 698

    Wysłany: 8 października 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    Moje dziecię dzisiaj zupełnie nie chciało współpracować przy badaniu. Schowało się przy tylnej ścianie i w dodatku tyłem do mojego brzucha,wiec lekarz musiał się mocno nagimnastykowac, żeby cokolwiek pomierzyc. Z 40 min tam leżałam 😏 Ale ostatecznie się udało :) Z maluchem wszystko ok, ryzyko trisomii niskie, kość nosowa obecna :) Tylko brzuch mnie teraz boli od tego ugniatania.
    Tylko takie zdjęcie mojego niesfornego dziecka udało się zrobić ;)
    1f5f8493d746.jpg

    A teraz lecę spać, bo o 2 pobudka 😣

    DzulkaJ, Jadwiga38, Malgonia, Szczesliwa_mamusia, Dorota1989, Gosiek1993, Salome, Pati96, syllwia91, Agape91, APrzybylska, Daniela, szona, aeiouy, Ochmanka, agge, Ania_85_, Madziandzia, Iseko, MonikA_89!, i'm_back, 5ylwian, Kittinka83, Nikodemka, MagdalenaMaria2 lubią tę wiadomość

    ijnZp2.png

    08.2012 córcia ❤️
    06.2014 synek ❤️

    Czekamy na trzecie maleństwo TP 18.04.2020 ❤️
  • Jadwiga38 Koleżanka
    Postów: 33 26

    Wysłany: 8 października 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina wrote:
    Hej hej :)
    Moje dziecię dzisiaj zupełnie nie chciało współpracować przy badaniu. Schowało się przy tylnej ścianie i w dodatku tyłem do mojego brzucha,wiec lekarz musiał się mocno nagimnastykowac, żeby cokolwiek pomierzyc. Z 40 min tam leżałam 😏 Ale ostatecznie się udało :) Z maluchem wszystko ok, ryzyko trisomii niskie, kość nosowa obecna :) Tylko brzuch mnie teraz boli od tego ugniatania.
    Tylko takie zdjęcie mojego niesfornego dziecka udało się zrobić ;)
    1f5f8493d746.jpg

    A teraz lecę spać, bo o 2 pobudka 😣
    Super, że wyniki są dobre. Psikusa mamie zrobił 😉

    Karolina lubi tę wiadomość

  • Aniulek.Ka Przyjaciółka
    Postów: 99 160

    Wysłany: 8 października 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczółka82 wrote:
    Wooow...suuupeeer 😊 no oby,oby...już nie możemy wszyscy doczekać się testowania ale od dzisiaj czasami brzucho zaboli jak na @ to myślę że pewnie znowu lipa 🤔 pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję 😊

    Mi dzisiaj wyszedł test pozytywny i prawie cały czas mnie brzuch delikatnie boli. Jeszcze wczoraj jak się kladlam spać to bolało mnie jak na @ i byłam prawie pewna że rano przyjdzie. Mam tylko nadzieję że wszystko jest w porządku i to zwykły obiaw.

    Jadwiga38 lubi tę wiadomość

    uhugism.png
    3f4o4mn.png
    Pozytywny test 8.10.2019
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 października 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinka geatuluje :) znsm ten bol bo tez prenatalnie mialam dlugo i do tego trzy podejscia ;) brzuch mnie jrszcze ze dwa dni bolal. Ale czego sie nie zniesie, dla takich wiesci :)
    Teraz to juz z gorki :)

    Karolina lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Dorota1989 Przyjaciółka
    Postów: 64 156

    Wysłany: 8 października 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. No ja dzisiaj wróciłam do domu. Krwawienie ustalo tylko teraz caly czas plamie na brązowo lub taką starą krwią. Ale niby tak ma być bo sie oczyszcza wszystko. Mam caly czas leżeć i odpoczywać tylko do toalety mogę iść. Myślałam, ze zrobią mi usg na wyjście czy serduszko bije a tu dupa :( wypis i do domu. Za tydz pójdę na usg sama. Oj dziewczyny jakaś deprecha mnie złapała...czy wszystko dobrze sie skończy ale na to juz nie mam wpływu...pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam was gorąco!

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 8 października 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota1989 wrote:
    Hej kochane. No ja dzisiaj wróciłam do domu. Krwawienie ustalo tylko teraz caly czas plamie na brązowo lub taką starą krwią. Ale niby tak ma być bo sie oczyszcza wszystko. Mam caly czas leżeć i odpoczywać tylko do toalety mogę iść. Myślałam, ze zrobią mi usg na wyjście czy serduszko bije a tu dupa :( wypis i do domu. Za tydz pójdę na usg sama. Oj dziewczyny jakaś deprecha mnie złapała...czy wszystko dobrze sie skończy ale na to juz nie mam wpływu...pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam was gorąco!


    Będzie dobrze, krwiak nie jest aż tak mocno groźny, dużo dziewczyn w ciąży go ma. Sama mam przykład u mojej przyjaciółki, krwawiła tak samo jak ty myślała że to już koniec, i tak przy dwóch ciążach oczywiście musiała leżeć plackiem i to dosyć długi ale urodziła dwójkę zdrowych dzieci. Będzie dobrze, pewnie zbyt częste badania dopochwowe też mogę zaszkodzic spowodować pekniecie krwiaka a to nie jest dobre, musi się wchłonąć. Tak uważam choć ginem nie jestem 🙃. Cierpliwości już niedługo zobaczyć na USG zdrowego mikro człowieka.

    Dorota1989 lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 8 października 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Ja już w domu po hsg. Nie bolało nic a nic. Oba jajowody drożne,macica też wygląda ok. Więc nie tu przyczyna niepowodzeń...
    Jedynie w posiewie wyhodowano paciorkowce beztlenowe i dostałam Duomox. Ale wątpie żeby tu leżał problem
    W posiewie przed badaniem wyszedl paciorkowiec i zrobili HSG ????

    szona lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 8 października 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    W posiewie przed badaniem wyszedl paciorkowiec i zrobili HSG ????

    Wow! No właśnie?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Jadwiga38 Koleżanka
    Postów: 33 26

    Wysłany: 8 października 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota1989 wrote:
    Hej kochane. No ja dzisiaj wróciłam do domu. Krwawienie ustalo tylko teraz caly czas plamie na brązowo lub taką starą krwią. Ale niby tak ma być bo sie oczyszcza wszystko. Mam caly czas leżeć i odpoczywać tylko do toalety mogę iść. Myślałam, ze zrobią mi usg na wyjście czy serduszko bije a tu dupa :( wypis i do domu. Za tydz pójdę na usg sama. Oj dziewczyny jakaś deprecha mnie złapała...czy wszystko dobrze sie skończy ale na to juz nie mam wpływu...pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam was gorąco!
    Ja miałam krwiaka w drugiej ciąży. Leżałam plackiem 3 miesiące. Wstawałam tylko do wc i na szybki prysznic. Żaden z lekarzy nie wierzył, że ciąża się utrzyma bo był gigantyczny. Ale przed wypisem miałam robione USG. W szpitalu byłam w 5 i 7tc. Tak więc głowa do góry, dużo leż i za kilka miesięcy przytulisz dzieciątko 😙

    Dorota1989, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 8 października 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulek.Ka wrote:
    Melduję II kreski na teście z porannego moczu w dniu spodziewanej miesiączki. Dla pewności zrobiłam po 3h kolejny test i widać drugą kreskę. Jutro jadę na Betę, dam znać ❤

    pierwszy test z Rossmanna CHECK&GO
    drugi test Baby Boom

    Trzymam mocno za was kciuki.
    Gratulacje :)

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 8 października 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Ja melduję rozpoczęcie @.
    Przykro mi :(

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 8 października 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina wrote:
    Hej hej :)
    Moje dziecię dzisiaj zupełnie nie chciało współpracować przy badaniu. Schowało się przy tylnej ścianie i w dodatku tyłem do mojego brzucha,wiec lekarz musiał się mocno nagimnastykowac, żeby cokolwiek pomierzyc. Z 40 min tam leżałam 😏 Ale ostatecznie się udało :) Z maluchem wszystko ok, ryzyko trisomii niskie, kość nosowa obecna :) Tylko brzuch mnie teraz boli od tego ugniatania.
    Tylko takie zdjęcie mojego niesfornego dziecka udało się zrobić ;)
    1f5f8493d746.jpg

    A teraz lecę spać, bo o 2 pobudka 😣
    Dobranoc i powodzenia jutro :)

    Karolina lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ