X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 17 października 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na lilypie suwaczki dobrze działają :)

    Reset z Dinusiow Ana teraz przyjmuje szczepienia. Chyba mają teraz gdzieś badanie kontrolne czy allo mlr się podniosło, bo mieli 0%.

    A ja dzisiaj pierwszy raz w życiu zaspałam do pracy 🤪

    Malgonia, aeiouy lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 17 października 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Frezku, reset, odkąd włączyła leniwy tryb życia, błąka się po wątkach, więc i tu jestem ;) Ovitrelle po owulacji na pewno stosowała prekursorka, czyli Lamka (z sukcesem), Fozzie (z sukcesem), Bociek (niestety bez efektu, ale to z innych przyczyn zapewne) i chyba też nasza Iza w jednym z cykli z cb.

    Beti- mimo, że nie stosowałam ww. metody to nie zgodzę się z Twoim lekarzem. Raz, że teoria o tym, że ciąża jak się ma utrzymać to się utrzyma to guzik prawda. Po co więc duphastony/ heparyny/ acrad/ inne wspomagacze w zależności od chorób? Takim samym wspomagaczem jest Ovitrelle, które może pomóc dziewczynom z niedomogą lutealną i słabą pracą ciałka żółtego. Gonadotropina zawarta w Ovi jest taką samą jak ta, którą organizm produkuje zaraz po zapłodnieniu. Jeśli z jakichś przyczyn organizm jej nie produkuje w ilościach wystarczających, może dojść do poronienia, ale też może to uratować zdrową ciążę na etapie zagnieżdżania i startu pracy ciałka żółtego. Ba, jeśli ciąża ma inne wady to wtedy żadne Ovi jej nie uratuje (vide cb u Izy).
    Reset ja tez sie z nim nie zgadzam :)
    Przeciez on mi powiedzial,ze owulacji nie mialam a w ciazy juz bylam.Napisalam to do Mildred gdyby chciala pytac Sroki ...
    Ja poprostu sie wczesniej nie spotkalam z tym i chcialam opinie lekarza z kliniki

    Mildred lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 17 października 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Reset z Dinusiow Ana teraz przyjmuje szczepienia. Chyba mają teraz gdzieś badanie kontrolne czy allo mlr się podniosło, bo mieli 0%.

    A to widzisz, nie wyłapałam, ale ja czasem na tym naszym facebooku gubię się w wiadomościach. Ale właśnie uświadomiłaś mi, że nie wiem, czy Anaaa również nie brała Ovi na lamę w jednym z cykli <hmm>.
    Ale tak czy siak polecam wątki immunologiczne, tam na pewno jest więcej dziewczyn z tymi problemami.

    aeiouy lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza kiedy idziesz na L4? Mogłabyś się wyspać dobrze i zresztą marnujesz się w tej robocie ;)

    Izape_91, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy czasem Yos nie miała szczepień 🤔

    aeiouy lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 października 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano wlasnie tak mi cos dzwoni z tymi szczepieniami tylko nie wiadomo gdzie.

    Okularnica szczerze to nie wiem ;) no mam nadzieje, ze nie dluzej.

    Ta dziewczynka mnie tak rozczula, ze dam temu suwaczkowi choc kilka dni :)

    Izape_91, szona, Iseko, aeiouy, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 października 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też sobie zaktualizowałam suwak :). Ja z tymi szczepieniami niestety nie pamiętam, a że siedzę tylko na dinach albo miesięcznych, to może gdzieś indziej ktoś o tym pisał, właśnie na jakiejś pomocy medycznej, czy coś.

    Izka a kiedy następna wizyta? Następna będzie już chyba z super słodkim ruszającym nóżkami misiem <3

    Izape_91, aeiouy lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nefaste Przyjaciółka
    Postów: 115 273

    Wysłany: 17 października 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jeszcze wczoraj chciałam do was dołączyć... mimo że okres spóźniał mi się tydzień, miałam poranne mdłości to panicznie bałam się znowu zobaczyć 1 kreskę... Zrobiłam rano test i nie wierze własnym oczom.... 2 bycze kreski :)

    MagdalenaMaria2, Sasanka55, Suszarka, Pati96, Salome, Fiore, Kittinka83, kasiasiasia28, Agape91, agge, i'm_back, szona, Ochmanka, Madziandzia, Aniulek.Ka, Gosiek1993, DzulkaJ, aeiouy, MonikA_89!, Mlodamezatka, Ania_85_, Anka13 lubią tę wiadomość

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4454 9404

    Wysłany: 17 października 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Możecie mnie wypisać z testowania. Mój cykl postanowił się skrócić do 23 dni i właśnie zauważyłam okres. Do tego mam paskudne zatrucie pokarmowe od wczoraj. Byle do weekendu! Miłego dnia wszystkim :)

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 17 października 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Iza kiedy idziesz na L4? Mogłabyś się wyspać dobrze i zresztą marnujesz się w tej robocie ;)

    Frezik ja już tak bardzo chcę isc, ale jakoś mnie to trzyma że wstaje rano i wychodzę do ludzi. Za dwa tygodnie wizyta, to chyba już wezmę, ale zastanawiam się czy brać już ciążowe czy zwykłe narazie. W ogóle mnie strasznie stresuje jak powiem kierowniczce.... No nic narazie nie myślę o tym :p

    Nowa mam na 28.10, ale chyba przestawie na 5.11, bo wtedy bym wzięła L4 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 11:01

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to zadam Wam pytanie.
    Od dłuższego czasu (a w zasadzie od ponad roku) moje libido jest na poziomie - 100. Czytałam trochę o MACY od swansona. Ale mam pewne wątpliwości.. Karmie piersią (tutaj znalazłam sprzeczne opinie czy można czy nie), nie mam już macicy, jajnika i jajowódów - tutaj się zastanawiam czy wogóle Maca by pomogła czy brak narządów rodnych to jakieś przeciwwskazania 🤔
    Wiecie może coś więcej na ten temat?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietacie serie bajek "Bylo sobie zycie"? Jest juz na Netflixie. Wstawiam Wam fote-amulet cieszacego sie plemnika, ktory dotarl do jaja

    6767865b0a90.jpg

    Salome, Kittinka83, agge, Pati96, Nuch2, moyeu, szona, Fiore, Ochmanka, frezyjciada, MonikA_89!, Beti82, Szczesliwa_mamusia, Madziandzia, MamaStasia :), Agape91, Mildred, kasiasiasia28, Aniulek.Ka, Gosiek1993, Iseko, DzulkaJ, aeiouy, 5ylwian, Malgonia, Misiaa, Mlodamezatka, MagdalenaMaria2, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 października 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nefaste wrote:
    Kochane jeszcze wczoraj chciałam do was dołączyć... mimo że okres spóźniał mi się tydzień, miałam poranne mdłości to panicznie bałam się znowu zobaczyć 1 kreskę... Zrobiłam rano test i nie wierze własnym oczom.... 2 bycze kreski :)
    Gratulacje :)

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Reset, moze Ty pamietasz ktora dziewczyna z Dinkow miala szczepienia limfocytami meza (i sorki, ze tak nagle o czyms innym pisze, ale skoro masz taka pamiec dobra to moze cos tam pamietasz😜).
    Albo Ty moze cos wiesz o tych szczepieniach, jak tak, to z checia poznalabym Twoja opinie.

    Aeiouy znalazłam przed chwila zupełnie przypadkiem dziewczynę na wątku ciążowym - kwiecień 2020, która miała szczepienia limfocytami męża (s1985 -nick) może ją podpytasz ;)
    Przepraszam, że się wtrącam, ale coś mi mignęło, że szukałaś kogoś kto ma coś takiego za sobą, więc stwierdziłam, że dam Ci znać. :*

    szona, aeiouy lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 października 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Pamietacie serie bajek "Bylo sobie zycie"? Jest juz na Netflixie. Wstawiam Wam fote-amulet cieszacego sie plemnika, ktory dotarl do jaja

    6767865b0a90.jpg

    Ale czad! Uwielbiałam tę bajkę! Z wielka chęcią sobie odswieze :)

    Aga, co do macy - tylko mój mąż łyka, nie wiem jak zadziałałyby na mnie. Niemniej jego libido jest teraz dość szalone, faktycznie ;)

    W ogóle przyniósł mi na zgodę lody haagen dazs o smaku peanut butter, to wiecie gdzie mogłam sobie wsadzić focha. I świezaka z Lidla w osobie lisa :D z komentarzem, że to jest prototyp naszego przyszłego psa - Shiba Inu ;) Ogólnie wiec zapanował pokój.

    I już mnie dziś nie boli nic. Więc uff.

    Sasanka55, MonikA_89!, Agape91, Aga9090, Kittinka83, moyeu, Iseko, aeiouy, MagdalenaMaria2, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 października 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nefaste wrote:
    Kochane jeszcze wczoraj chciałam do was dołączyć... mimo że okres spóźniał mi się tydzień, miałam poranne mdłości to panicznie bałam się znowu zobaczyć 1 kreskę... Zrobiłam rano test i nie wierze własnym oczom.... 2 bycze kreski :)

    Gratulacje! Dlugo się staraliście?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 17 października 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Pamietacie serie bajek "Bylo sobie zycie"? Jest juz na Netflixie. Wstawiam Wam fote-amulet cieszacego sie plemnika, ktory dotarl do jaja

    6767865b0a90.jpg
    To była moja ulubiona bajka z dzieciństwa :D Za to teraz jak urosłam to oglądam klinikę dr Szczyta ;D
    Siedzę w domu, to sobie zapuszczę!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 17 października 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewczyny na lilypie suwaczki dobrze działają :)

    Reset z Dinusiow Ana teraz przyjmuje szczepienia. Chyba mają teraz gdzieś badanie kontrolne czy allo mlr się podniosło, bo mieli 0%.

    A ja dzisiaj pierwszy raz w życiu zaspałam do pracy 🤪
    Izuś, witamy ciążowy budyń! :D

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha! To ja tu się od tygodnia zastanawiam co ten mój chłop tak za mną łazi a to maca. Najpierw myślałam że specjalnie żeby nie móc posiewu zrobić a tu takie buty :P

    Aga9090, MonikA_89!, aeiouy, Ania_85_, agge lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 17 października 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, znalazł się mądry co ogarnął łowiecki problem. Kasuje te bzdety. Miłego popołudnia dziewczyny😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 13:45

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ