X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge może to zwykłe przepowiadające? Weź kąpiel ciepłą i nospe, jak nie przejdą to biegiem na ip. Kciuki! I nam tu daj znać jak sytuacja!

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 18 października 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Agge może to zwykłe przepowiadające? Weź kąpiel ciepłą i nospe, jak nie przejdą to biegiem na ip. Kciuki! I nam tu daj znać jak sytuacja!
    Nie bolały jak porodowe, lekki ból tak jak zawsze mam przy przepowiadających, ale były często i trwało to aż 3h 🙈🙈 A skurcze w różnych odstępach, co 10, 12, 17 minut, pod koniec co 20. Chyba przeszło, mam nadzieję...

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 18 października 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Tak już jesteśmy skonstruowane;)

    Melduję że Stasiu ma już 1600g i wszystko jest dobrze :)

    To u mnie zapowiada się mały koksu 😛 Bo wczoraj na usg lekarz mi wyliczył 1430g w 27t5d- jak sobie zrobiłam wykres (jak to na matkę inżynier przystało 😛), to mi wyszedł powyżej 90- tego centyla 😲. Aż się mnie pytał, czy to na pewno 27 tydzień- mam nadzieję, że się pomylił przy mierzeniu 😉

    A Twój Maluszek prześlicznie pozuje 😊
    Na moich USG już od jakiegoś czasu nic nie widać 😒 Zastanawiam się, czy się nie wybrać na jakieś 3D, żeby go trochę popodglądać 😉

    Agge- trzymam kciuki, żeby to był jednak fałszywy alarm ✊✊

    Malinaa90, aeiouy, Aniulek.Ka, Sasanka55, szona, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Nie bolały jak porodowe, lekki ból tak jak zawsze mam przy przepowiadających, ale były często i trwało to aż 3h 🙈🙈 A skurcze w różnych odstępach, co 10, 12, 17 minut, pod koniec co 20. Chyba przeszło, mam nadzieję...
    Ufffff z jednej strony to dobrze, że macica ćwiczy, a z drugiej... Uważaj na siebie kobieto, jeszcze chwilę dobrze by było posiedzieć w dwupaku ;)

    agge, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 13:49

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 18 października 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyszła @z 2dniowym opóźnieniem, także witaj nowy cyklu i mnie nie zawiedz🙏🙏🙏, w piątek za tydzień mam mieć wykonane Hyfosy z użyciem pianki kontrastujacej, doktor mówi że dokładniejsze, oby wszystko było ok, niech się udrozni, oby bez dodatkowych niespodzianek.. Modlę się o to

    Suszarka, Kittinka83, MagdalenaMaria2 lubią tę wiadomość

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • Aniulek.Ka Przyjaciółka
    Postów: 99 160

    Wysłany: 18 października 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, cały z zaś was czytam. Nie mam tekiego doświadczenia jak wy dlatego raczej ciężko mi cokolwiek odpisać. Oczywiście trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki którym się w tym miesiącu nie udało ✊ i gratuluję wszystkich pozytywnych testów ❤️

    Ja akrualnie mam mieszane uczucia, niby się cieszę bo dzisiaj na USG było widać pęcherzyk (powiedział nawet ze wydaje jakby się dzielił na dwa) ale podchodzę do tego z dużą rezerwa bo wyplakalam przez ostatnie dni hektolitry łez. Martwi mnie oczywiście mniejszy przyrost bety, ale lekarz mi tłumaczył że teraz już nie musi to być 66%. Oraz torbiel na jajniku 42x39mm która się powiększyła trochę od ostatniego badania.

    Kolejna wizytę mam 30 października, czekam na bijące ❤️

    Suszarka, i'm_back, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    uhugism.png
    3f4o4mn.png
    Pozytywny test 8.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge- ja ostatnio 2 godz wyciszalam skurcze. Wspolczuje i łacze sie w bólu. Bierz nospe i magnez. I głeboko oddychaj . To tez bardzo pomaga. A poza tym dotlenia dziecko w trakcie skurczu

  • Marta_43 Autorytet
    Postów: 604 915

    Wysłany: 18 października 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, sory że tak wbijam w temat z butami ale zastanawia mnie czy któraś 6dpo bolały już piersi? Straszne uczucie ciężkości i tkliwość, sutkow dotknąć nie moge. Oprócz tego dziś ból w podbrzuszu ( jakby na okres) i chyba jajników. Progesteron badany wczoraj 33,5. Czy to moga byc już objawy @?
    Pierwszy raz mam tak wcześnie 🤨 po stymulacji wręcz nie miałam Pms. Testuje z wami 23.10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2019, 22:21

    Sasanka55, Suszarka lubią tę wiadomość

    27 l, starania od 8.2017
    4-5.2019 clo, 7- 11.2019 lametta, mąż wyniki ok, HSG ok
    11.2019 - 12.2019 puregon + ovitrelle
    IVF Bocian Białystok, hiperka, mamy ❄️❄️❄️❄️
    05.2020 FET blastka 2BB 💔
    Kriobank - przenosimy pozostałe ❄️❄️❄️
    06.2020 FET blastka 1BB 💔
    Histeroskopia ok
    08.2020 FET blastka 1BB nie rozmrozila 💔kolejna blastka 1BB 💔,
    8.2020 - protokół długi czas start!
    10.2020 PickUp! Transfer świeżaka 3AB, mamy 3BC❄️2DC❄️
    8 dpt beta 71,2; 10 dpt beta 118,5, prog >40; 12 dpt 171,4; 15 dpt 518, 18 dpt 1455,8, 25 dpt 11 492,1
    29dpt puste jajo 💔
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 18 października 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska _a wrote:
    Dziewczyny przyszła @z 2dniowym opóźnieniem, także witaj nowy cyklu i mnie nie zawiedz🙏🙏🙏, w piątek za tydzień mam mieć wykonane Hyfosy z użyciem pianki kontrastujacej, doktor mówi że dokładniejsze, oby wszystko było ok, niech się udrozni, oby bez dodatkowych niespodzianek.. Modlę się o to

    Ooo właśnie to miałam :)

    Miska _a lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, mocne kciuki, by skurcze minely :* ✊✊✊

    Malinka, pieeeekny Dzidzius <3

    Frezyjciada, trzymam mocno kciuki, by jednak owulak przepowiadal Ci ciaze :) W kazdym razie dobrze, ze M. bzykniety na deser :)

    Pati, mam nadzieje, ze nie przemeczasz sie za bardzo i jutrzejsza impreza Cie zbyt mocno nie wymeczy :*

    MonikA, aaaa!!! Cudownie <3

    Izape, 9tc? Czasami mam wrazenie, ze przesypiam te tygodnie :) Czas tak zasuwa, ale to dobrze :) :*

    Miska_a, przykro mi z powodu @. Listopad bedzie lepszy!

    Aniulek.Ka, bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i Kropeczka. Jaki mialas ostatni przyrost bety?

    Marta43, jaki piekny prog 😍 Kciuki! Mnie piersi tez tak wczesnie zaczynaly bolec, ale od Dupka

    Ja dzis bylam w lesie na grzybach. Nog nie czuje :) Chcialam sie Wam pochwalic, ze chyba staje sie lepszym czlowiekiem. Zaproponowalam grzyby tesciowej (ugotowane i zamrozone), a fakt, ze nie odrzucilam czesci z robalami, wcale mnie nie cieszyl, ba, nawet bylo mi troche zal, tylko nie wiem, czego bardziej- tego, ze ugotowalam robaki, czy tego, ze tesciowa je zje. Tak, jestem dobrym czlowiekiem. Czas na dziecko.

    DzulkaJ, Madziandzia, Suszarka, Aga9090, moni05, Ania_85_, Malinaa90, Agape91, frezyjciada, Irvine90, MonikA_89!, aeiouy, Kittinka83, Beti82, moyeu, Gosiek1993, Marta_43, MagdalenaMaria2 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 18 października 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wizyt, zdjęć i trzymam kciuki Frez za jutrzejszy test i Agge za to, by skurcze dały sobie spokój :/

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 18 października 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:

    Ja dzis bylam w lesie na grzybach. Nog nie czuje :) Chcialam sie Wam pochwalic, ze chyba staje sie lepszym czlowiekiem. Zaproponowalam grzyby tesciowej (ugotowane i zamrozone), a fakt, ze nie odrzucilam czesci z robalami, wcale mnie nie cieszyl, ba, nawet bylo mi troche zal, tylko nie wiem, czego bardziej- tego, ze ugotowalam robaki, czy tego, ze tesciowa je zje. Tak, jestem dobrym czlowiekiem. Czas na dziecko.

    😂😂❤️

    Sasanka55, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4454 9404

    Wysłany: 19 października 2019, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_43 wrote:
    Cześć dziewczyny, sory że tak wbijam w temat z butami ale zastanawia mnie czy któraś 6dpo bolały już piersi? Straszne uczucie ciężkości i tkliwość, sutkow dotknąć nie moge. Oprócz tego dziś ból w podbrzuszu ( jakby na okres) i chyba jajników. Progesteron badany wczoraj 33,5. Czy to moga byc już objawy @?
    Pierwszy raz mam tak wcześnie 🤨 po stymulacji wręcz nie miałam Pms. Testuje z wami 23.10
    Ja tak miałam w tym ostatnim krótkim cyklu. Silny, dziwny ból piersi, ciągnięcie w podbrzuszu a na koniec sensacje żołądkowe. Śmiałam się do koleżanki że nawet stanik mnie boli 😂 Wszystko minęło jak ręką odjął w momencie jak się @ pojawiła :( ale trzymam mocno kciuki żeby u Ciebie to były dobre znaki!!!

    Nas odwiedzili znajomi, więc była okazja podlać smutki magicznym napojem. Wasze zdrowie dziewczyny 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2019, 00:25

    Marta_43, MagdalenaMaria2 lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Aniulek.Ka Przyjaciółka
    Postów: 99 160

    Wysłany: 19 października 2019, 03:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, ostatni wynik to 3913 po 72h, wcześniej było 2038. Lekarz mi kazał zrobić w takim odstępie, żeby wyniki były aktualne przed wizytą i twierdzi że jest OK bo widzimy pęcherzyka którego 4 dni temu nie było. Natomiast każdy kalkulator pokazuje że poniżej normy.
    Pozostaje mi tylko cierpliwie czekać.

    uhugism.png
    3f4o4mn.png
    Pozytywny test 8.10.2019
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 19 października 2019, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulek.Ka wrote:
    Sasanka, ostatni wynik to 3913 po 72h, wcześniej było 2038. Lekarz mi kazał zrobić w takim odstępie, żeby wyniki były aktualne przed wizytą i twierdzi że jest OK bo widzimy pęcherzyka którego 4 dni temu nie było. Natomiast każdy kalkulator pokazuje że poniżej normy.
    Pozostaje mi tylko cierpliwie czekać.
    Na becie się nie znam ale to nie jest tak że ona po jakimś czasie zwalnia ?

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka 😂 najlepsza synowa ever 😂 uśmiałam się do łez!😂

    Aniulek beta powyżej bodajże 1000 zwalnia z przyrostem, więc nie martw się na zapas. Wiem, że to trudne, ale nie pozostaje Ci nic innego jak głęboko oddychać i czekać. Wierzę, że wszystko będzie dobrze 👌

    Sasanka55, Aniulek.Ka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka, Ania wow jaka waga już! Aż sie nie mogę doczekać naszego usg 😛

    Aniulek.Ka będzie dobrze na pewno! Dzidzia jest tam gdzie powinna ❤ uwierz mamo w tą swoją Kropeczkę 😉

    Malinaa90, Sasanka55, Aniulek.Ka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 19 października 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam życzyć Wam kochane udanej soboty! :*

    Malgonia, Sasanka55, Malinaa90, szona, MonikA_89!, Kittinka83, aeiouy, i'm_back, agge, Pati96, Karolina, Madziandzia, MagdalenaMaria2 lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 19 października 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_43 wrote:
    Cześć dziewczyny, sory że tak wbijam w temat z butami ale zastanawia mnie czy któraś 6dpo bolały już piersi? Straszne uczucie ciężkości i tkliwość, sutkow dotknąć nie moge. Oprócz tego dziś ból w podbrzuszu ( jakby na okres) i chyba jajników. Progesteron badany wczoraj 33,5. Czy to moga byc już objawy @?
    Pierwszy raz mam tak wcześnie 🤨 po stymulacji wręcz nie miałam Pms. Testuje z wami 23.10
    Cześć, ból piersi jest pewnie spowodowany wysokim poziomem progesteronu (boski jest!), natomiast wspomniane bóle brzucha, mogą być zwiastunem @, ale też implantacji. Trzymam kciuki za drugą opcję! 😘

    Sasanka55, Marta_43 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ