X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W październiku II kreski na celowniku
Odpowiedz

W październiku II kreski na celowniku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! pamiętajcie-kto nie walczy, ten nie niańczy😉

    Angelika1313, MonikA_89!, agge, aeiouy, Sasanka55, Aniulek.Ka, Marta_43, Gosiek1993, Ochmanka, Nuch2, Suszarka, Iseko lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 19 października 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma ciąży, ale jest herbata ze śliwowicą w żydowskiej restauracji (maaatko, uwielbiam takie klimaty). Sobota fest! :) Mazel Tov!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2019, 17:55

    Miska _a, Aniulek.Ka, Sasanka55, agge, moni05, Agape91, MonikA_89!, i'm_back, Pati96, Madziandzia, Karolina, Malinaa90, ef36, Gosiek1993, Ochmanka, moyeu, Ania_85_, 5ylwian, Iseko, MagdalenaMaria2 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie cała ciążę odczuwam takie uczucie jak na okres ale ostatnio mi przy tym zauważyłam na sekundy brzuch twardnieje, czasem 3 razy dziennie czasem raz a czasem w ogóle. To są te skurcze Braxtona? Jakoś trzeba się ich bać? Uważać? Zapobiegać?

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 19 października 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Generalnie cała ciążę odczuwam takie uczucie jak na okres ale ostatnio mi przy tym zauważyłam na sekundy brzuch twardnieje, czasem 3 razy dziennie czasem raz a czasem w ogóle. To są te skurcze Braxtona? Jakoś trzeba się ich bać? Uważać? Zapobiegać?
    Tak, to te skurcze. Macica ćwiczy, nie są groźne. Podobno do 10 dziennie jest ok. Ja w pierwszej ciąży miałam twardnienia od 20 tygodnia, w tej od 16.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Tak, to te skurcze. Macica ćwiczy, nie są groźne. Podobno do 10 dziennie jest ok. Ja w pierwszej ciąży miałam twardnienia od 20 tygodnia, w tej od 16.
    Ufff ulzylo. A przy tym szyjka się skraca?

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 19 października 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Ufff ulzylo. A przy tym szyjka się skraca?
    Nie, przy takich skurczach nie powinna. No i nie powinny być one bolesne. Tzn mnie właśnie bolały zawsze jak na okres, ale nie mocno. Delikatnie. Teraz już bolą trochę mocniej na tym etapie

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Nie, przy takich skurczach nie powinna. No i nie powinny być one bolesne. Tzn mnie właśnie bolały zawsze jak na okres, ale nie mocno. Delikatnie. Teraz już bolą trochę mocniej na tym etapie
    Nie to nie bolą tylko czuć to jak na okres taki skurcz, bardziej dyskomfort czuć.

    agge lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie bo ja osiwieję zaraz 😱 nie dość, że mam pełno stresu bo wyniki męża mi spędzają sen z powiek to jeszcze mój organizm wariuje. Rozbieram się do kąpieli a tu z jednym cyckiem coś nie halo. No normalnie coś jakby mleko zwłaszcza przy ucisnięciu... I to tylko z jednego, większego... mam okres więc to nie ciąża. To ki grom? Już dostałam spazmów, że rak... miała któraś taki problem?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 19 października 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Dziewczyny, pomóżcie bo ja osiwieję zaraz 😱 nie dość, że mam pełno stresu bo wyniki męża mi spędzają sen z powiek to jeszcze mój organizm wariuje. Rozbieram się do kąpieli a tu z jednym cyckiem coś nie halo. No normalnie coś jakby mleko zwłaszcza przy ucisnięciu... I to tylko z jednego, większego... mam okres więc to nie ciąża. To ki grom? Już dostałam spazmów, że rak... miała któraś taki problem?
    Badałaś poziom prolaktyny? Jak jest za wysoki to często występują takie wysięki.

    agge lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 19 października 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Dziewczyny, pomóżcie bo ja osiwieję zaraz 😱 nie dość, że mam pełno stresu bo wyniki męża mi spędzają sen z powiek to jeszcze mój organizm wariuje. Rozbieram się do kąpieli a tu z jednym cyckiem coś nie halo. No normalnie coś jakby mleko zwłaszcza przy ucisnięciu... I to tylko z jednego, większego... mam okres więc to nie ciąża. To ki grom? Już dostałam spazmów, że rak... miała któraś taki problem?
    Ja tak miałam jak była wysoka prolaktyna

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika nie badałam ... pierwszy raz taką sytuację u siebie zauważyłam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia prolaktyna do zbadania koniecznie, bo być może i ona tu miesza w spłodzeniu potomstwa! Reeety moja gin to na dzień dobry pakiet tarczycowy i prolaktyna, swoją drogą uwielbiam tą kobietę, wysyła smsy z serduszkami i buźkami, jest śmieszna ale i ogarnięta, jak czegoś nie wie, to odsyła do kogoś dalej, ale zawsze to ktoś konkretny.

    Madziandzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada a w jakim mieście ta pani doktor?
    Możliwe, że coś jest nie tak i wadzi w staraniach ale mąż też ma swoje za uszami. W przyszłym tygodniu idę do endo-gina to przy okazji badania tsh i ft4 w labie dorzucę i prolaktyne. Zaniosę chłopu i niech kombinuje.
    W ogóle jestem ciekawa co te wszystkie mądre głowy wymyślą w mojej i męża sprawie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2019, 23:05

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 20 października 2019, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyna jest pewnie za wysoka, też tak miałam niestety jako skutek uboczny leków.

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Prolaktyna jest pewnie za wysoka, też tak miałam niestety jako skutek uboczny leków.
    Pauliśka a jakich leków jeśli mogę zapytać?
    Trochę mnie uspokoiłyście dziewczyny, bo za wysoką prolaktynę da się ogarnąć.
    Ehh... że też człowiek nie może na spokojnie tylko ciągle coś. Najpierw Hashimoto, potem progesteron do dupy i zero owulacji, a jak to człowiek jako tako ogarnął to chłopu badania złe wyszły. Teraz jeszcze i to. Mam wrażenie, że czego nie zbadam to jest źle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia patrz na to z innej strony. Szukasz wroga, jak go znajdziesz, to chociaż będzie wiadomo jak z nim walczyć, a tak to takie trochę chodzenie po omacku.

    Błogosławionej niedzieli wszystkim!😘

    Kittinka83, Ochmanka, szona, Sasanka55, MonikA_89!, Madziandzia, Meggs lubią tę wiadomość

  • Fiore Autorytet
    Postów: 870 1742

    Wysłany: 20 października 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia tez miałam problem z prolaktyna, za wysoka była i hamowała mi owulacje. Ale wystraszył miesiąc brania Dostinexu i już normalnie wróciła.

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2018.
    Hiperinsulinemia, Endometrioza. Lekka adenomioza.
    AMH 4,4.
    03.2019- Poronienie samoistne 7tc. [*]
    07.2019- HyCosy- oba drożne.
    02.2020 1 ICSI krótki- punkcja. Transfer odroczony- ryzyko hiperstymulacji. Mamy ❄️❄️❄️❄️
    03.2020- 1 transfer 5.3.1 🙏🏻🙏🏻 7dpt- II ; 24dpt- <3
    f2wl2n0a4zf2jm0h.png
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 20 października 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja życzę wszytkich spokojnej niedzieli :* wczoraj miałam taką awanturę z mężem że chyba nigdy takiej nie było...leń śmierdzący w ogóle nie kwapi się żeby mi pomóc w mieszkaniu...myśli że do nas magiczna wróżka przylatuje i sprząta jak jesteśmy w pracy.. :/ dupek!

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 20 października 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! ❤️ Słonecznej, miłej niedzieli wam życzę kochane! 😁🍁☀️ Idealna pogoda na spacer 😊

    MonikA_89!, moni05 lubią tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej niedzieli kochane :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2019, 19:52

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ