Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ❄️W styczniu marzenia się spełniają i wszystkie ⏸️ wysikają!😁
Odpowiedz

❄️W styczniu marzenia się spełniają i wszystkie ⏸️ wysikają!😁

Oceń ten wątek:
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry z gorącej Brazylii. Dolecieliśmy w całości ale mamy 40! 😳
    My dostaliśmy właśnie wyniki i się martwię bo chyba nic dobrego to nie wróży :(
    Mój KIR https://ibb.co/7CjNkzX
    A HLAC mamy dokładnie takie samo https://ibb.co/PhhdgzL

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2025, 14:15

    Molahonkeey, Tortie lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia, you made my day 🤣

    Lusia3131, Julia24 lubią tę wiadomość

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    A ja sobie tak mysle " przeciez brała ovi czy nie wie jak to działa pomyślałam że nie wiesz i jsk cie tu delikatnie sprowadzić na ziemie" az się zestresowalam 😄

    Polecam tę testy- faktycznie SUPER CZUŁE. Już 15dc wyłapały u mnie ciążę!

    Misiula, M93, Molahonkeey, Anka96, Lusia3131, siesiepy lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka96 wrote:
    Dzień dobry z gorącej Brazylii. Dolecieliśmy w całości ale mamy 40 stopni 😳

    Julia widać piękną kreskę!

    My dostaliśmy właśnie wyniki i się martwię bo chyba nic dobrego to nie wróży :(
    Mój KIR https://ibb.co/7CjNkzX
    A HLAC mamy dokładnie takie samo https://ibb.co/PhhdgzL

    Nitka, myślałam o Tobie wczoraj, że już pewnie się grzejesz w słoneczku! 😀
    Co do wyników to się totalnie na tego typu badaniach nie znam, więc czekam co dziewczyny powiedzą.

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka96 wrote:
    Dzień dobry z gorącej Brazylii. Dolecieliśmy w całości ale mamy 40 stopni 😳

    Julia widać piękną kreskę!

    My dostaliśmy właśnie wyniki i się martwię bo chyba nic dobrego to nie wróży :(
    Mój KIR https://ibb.co/7CjNkzX
    A HLAC mamy dokładnie takie samo https://ibb.co/PhhdgzL
    To nie jest zły wynik bo za implantacje odpowiadają te ds a ty z tych nie masz tylko jednego bo te z norm podobno nie bierze się pod uwagę.

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się tylko czy nie mamy zbyt podobnych HLAC, chat gpt mówi że to średnio, lepiej mieć zróżnicowany 🫤

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zawiedziona choć to 5dpo

    https://zapodaj.net/plik-ei0XRYg5Fo

    Pójdę jeszcze w czwartek będzie 7dpo

    age.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29,
    Wygląda że owulka była! a progesteron wydzielany jest skokowo, więc jeśli wynik Cię nie zadowala to faktycznie dobrym pomysłem jest pójście raz jeszcze. Niemniej, z progesteronu ciąży nie wywrózysz :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2025, 14:36

    Tarisal, Lusia3131 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Tarisal Autorytet
    Postów: 392 665

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Ja jestem zawiedziona choć to 5dpo

    https://zapodaj.net/plik-ei0XRYg5Fo

    Pójdę jeszcze w czwartek będzie 7dpo
    A bierzesz jakiegoś dodatkowego proga ? Chyba bierzesz jeśli kojarzę tylko co ?

    @Babsi co u Ciebie?? Jak się czujesz ?

    @Nitka96 z wynikami nie pomogę, ale odpoczywaj staraj się zrelaksować, żeby choć trochę głową odpoczęła, spokojnego urlopu ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2025, 14:37

    👱‍♀️43
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto
    Wyleczony Helicobacter pylori, refluks, alergia, astma
    Endometrioza wyciszona
    Nieregularne cykle
    • pierwsza ciąża po 4 latach starań, stracona w 12tyg., serduszko przestało bić 10-11 tydzień 💔
    •2024 dwie ciążę biochemiczne kwiecień i wrzesień
    👨‍🦰 46
    •nadciśnienie ustabilizowane
    •cukrzyca ustabilizowana siofor
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10073 12418

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia, to ja powiem tak - a niech ciemnieje! 🥰🍀
    Na dobrą wrozbe!

    Julia24 lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Ja jestem zawiedziona choć to 5dpo

    https://zapodaj.net/plik-ei0XRYg5Fo

    Pójdę jeszcze w czwartek będzie 7dpo

    Ana, a ile trwa u Ciebie faza lutealna? 14 dni? Bo jak tak to spokojnie jeszcze wzrośnie ten prog

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee. U mnie faza lutealna trwa 11/12 dni.
    Nie biorę dodatkowego proga.
    A no wiem , że tu ciazy nie wywróżę nawet nie taki był cel.
    Ale dla własnej ciekawości Pójdę jeszcze w 7 dpo bo zawsze tak badam. Dziś miałam zrobić żeby mieć na jutro na monitoring.
    Cieszę się że ta owulacja po prostu wystąpiła. A przynajmniej tak to wygląda

    Podrożniczka, Tarisal lubią tę wiadomość

    age.png
  • Tarisal Autorytet
    Postów: 392 665

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ana29 to bez proga dodatkowego to nie jest zły ten Twój, jeszcze 7dpo zobaczysz, a lekarz może dorzucić coś jeszcze

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    👱‍♀️43
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto
    Wyleczony Helicobacter pylori, refluks, alergia, astma
    Endometrioza wyciszona
    Nieregularne cykle
    • pierwsza ciąża po 4 latach starań, stracona w 12tyg., serduszko przestało bić 10-11 tydzień 💔
    •2024 dwie ciążę biochemiczne kwiecień i wrzesień
    👨‍🦰 46
    •nadciśnienie ustabilizowane
    •cukrzyca ustabilizowana siofor
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia doprowadziłaś mnie prawie do zawału serca zanim zaczaiłam o co chodzi 🤣🤣🤣

    Nitka udanych wakacji 😍

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do laseru- to ja jestem właśnie po 7 sesjach, może zrobię jeszcze 1/2. Ogólnie polecam tak jak ktoś napisał ze względu na brak podrażnień a miałam z tym mega problem. Na dole (na wargach) sporo zostało ale na wzgórku klasuinia! A co do bólu to już teraz są nowocześniejsze lasery i mnie nic nie boli, ma głowicę chłodzącą, moc dobiera tak żeby tylko lekko kluło, także nie ma się czego bać! Tylko wybrać miejsce gdzie są nowoczesne lasery, bo te stare sprzęty mega bolą ponoć 🙈
    @podrozniczka o kochana! Ja jestem świeżo po paczce, zamówiłam 17 testów na promo i zużyłam tylko jeden żeby sprawdzić czy zastrzyk się wypłukał. Także tym bardziej uważam to za heroiczny czyn, mając w domu 16 testów 😂😂
    @Alicjasss mój dalej się jara gładkością, jak zaczęły być efekty depilacji laserowej to był i wciąż jest tak zachwycony że aż miło 😁
    @Julia Hahahahah 💖💖💖
    @Ana ten wynik potwierdza owulację więc to dobrze :)
    @Nitka odpoczywajcie, zazdraszczam 💖

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Co do laseru- to ja jestem właśnie po 7 sesjach, może zrobię jeszcze 1/2. Ogólnie polecam tak jak ktoś napisał ze względu na brak podrażnień a miałam z tym mega problem. Na dole (na wargach) sporo zostało ale na wzgórku klasuinia! A co do bólu to już teraz są nowocześniejsze lasery i mnie nic nie boli, ma głowicę chłodzącą, moc dobiera tak żeby tylko lekko kluło, także nie ma się czego bać! Tylko wybrać miejsce gdzie są nowoczesne lasery, bo te stare sprzęty mega bolą ponoć 🙈
    @podrozniczka o kochana! Ja jestem świeżo po paczce, zamówiłam 17 testów na promo i zużyłam tylko jeden żeby sprawdzić czy zastrzyk się wypłukał. Także tym bardziej uważam to za heroiczny czyn, mając w domu 16 testów 😂😂
    @Alicjasss mój dalej się jara gładkością, jak zaczęły być efekty depilacji laserowej to był i wciąż jest tak zachwycony że aż miło 😁
    @Julia Hahahahah 💖💖💖
    @Ana ten wynik potwierdza owulację więc to dobrze :)
    @Nitka odpoczywajcie, zazdraszczam 💖

    Wow, to szacun moja droga i trzymam kciuki za jutro 🤞

    A ja odebrałam wlasnie wyniki wymazu na te muchy i jest czysto 💪 także w następnym cyklu HSG 😁

    Nowa2024, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitko, przeciez masz 4/5 Kirow implantacyjnych i haplotyp C1. To jest super wynik. Ważne jest jeszcze odniesienie do haplotypu męża, gdyby miał C2 to teoretycznie jest jakaś trudność, ale przy takiej ilości kirow... Naprawdę byłabym pełna optymizmu 😉😉

    Tarisal lubi tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję Wam za słowa otuchy po mojej wizycie. Nabrałam znów trochę optymizmu. Byle ta torbiel się wchłonęła i działamy. Już zapisałam się na monitoringi na przyszły cykl 😅

    Juliaaaa hahaha, ja sobie tak myślałam, że jeśli kiedyś dostanę ovi to na bank po nim zatestuję żeby po prostu zobaczyć te dwie kreski na teście :D totalnie rozumiem, że to zrobiłaś :D

    No a co do koszenia trawnika (w ogóle uwielbiam po prostu te nasze forumowe metafory 🤣) to ja mam też tak, że przed wizytą bardziej się staram niż przed 🔥
    Myślałam o laserze, ale jakoś się nie zdecydowałam narazie ;) może przyjdzie na to pora

    Ana - owulacja była! To jest najważniejsze :) w 7 dpo na pewno Ci prog poszybuje jeszcze do góry! 🤞

    Nitka - wyślij trochę ciepełka z tej Brazylii 🌞🌞🌞

    Anka96 no to niech ciemnieje! 🤞🍀

    Lusia3131, Nowa2024, Julia24, Tarisal, Molahonkeey, siesiepy, Vergeet lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10073 12418

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Vergeet, ja mam depilator laserowy w domu. Bylam z niego zadowolona, mialam wrócić, a tu jak nie ciaza to polog. Moze teraz wrócę i na latko będzie jak znalazl 🤔

    Swoja droga wpadlam Wam powiedzieć, bo widziałam, ze któraś z Was skarżyła sie na algorytmy insta, ze.. Ja nie wiem, co sie u mnie podzialo na STARACZKOWYM profilu, ale ciagle pojawiaja mi sie lesbijki 🤣
    Nic do nich nie mam, fajnie jest popatrzeć na kazda miłość, ale skad sie to wzielo? 😂

    Molahonkeey, siesiepy, Vergeet lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Chciałam otworzyć swój miesięczny festiwal objawow ciążowych 😆

    Ciężko mi oddychac- to już grali
    Bolą jajniki- nie przejmuje się przez podejrzenie endometriozy
    Zaparcia- nazarłam się jagod
    Ciągle jestem spragniona i mam sucho w ustach 🤣- nowy objaw, na bank ciąża 😄

    Weźcie mnie walnijcie w łeb 😅

    @ksiegowa, niezbadane są algorytmy instagrama i fb 😁 ja się zastanawiam 3 razy nim kliknę w jakiś filmik , czy na pewno jestem gotowa zostać zasypana 100 tego typu rolek 🤣

    nick nieaktualny, kałamarnica 11, karczoch321, Molahonkeey, Vergeet lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ