Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ❄️W styczniu marzenia się spełniają i wszystkie ⏸️ wysikają!😁
Odpowiedz

❄️W styczniu marzenia się spełniają i wszystkie ⏸️ wysikają!😁

Oceń ten wątek:
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah Nowa, to mąż ma szczęście że tak często chodzisz :D:D:D
    bólowo laser oj nie podobało mi się... niby nie był to wielki ból ale takie jakby... pieczenie, czy tez ukucia? plus ten swąd spalenizny, bleh :D serio wolałam wosk :D

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    Dzięki ❤️ To ja może po prostu nic nie będę wpisywać w takim razie hahahaha 😆 dodam w notatkach „poniosło Cię wariatko”😂

    Taaaak, a najgorzej jak się zapomni o kwestii koszenia przed wizytą i się skosi parę dni wcześniej 😂😂

    Zima jest, można to wybaczyć 🤣

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet, trzymasz się? 🤣 Masz w ogóle jakieś testy w domu?

    Molahonkeey, M93, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nowa2024 to ja to rozumiem :D bo właśnie ostatni tydzień minął pod pryzmatem zapuszczania trawnika a i tak był stres czy nie przeholowałam z tymi kalkulacjami :D
    @PaulinKA oj, właśnie słyszałam o tych "bólach" i się nigdy nie zdecydowałam, a teraz to już w ogóle, bo przecież ZARAZ będę w ciąży hahahaha
    @Alicjasss myślę, że w ogóle można wybaczyć, ale jakoś chyba zawsze chcę trochę "ułatwić" poszukiwania grotki miłości lekarzowi XD :D

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podrożniczka wrote:
    Vergeet, trzymasz się? 🤣 Masz w ogóle jakieś testy w domu?

    Nie kuście jej 🤣🤣. Musimy brać przykład z wytrwałości 😅. Ja sobie obiecałam w tym cyklu dopiero 12DPO, ale skoro mam pierwszy raz OVI to chyba muszę wcześniej jednak...

    Podrożniczka, Nowa2024, Vergeet, Babsi lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Nie kuście jej 🤣🤣. Musimy brać przykład z wytrwałości 😅. Ja sobie obiecałam w tym cyklu dopiero 12DPO, ale skoro mam pierwszy raz OVI to chyba muszę wcześniej jednak...

    Masz rację, zważywszy na to, że ja mądra kupiłam te cztery testy ważne do marca no i muszę je zużyć w tym miesiącu, bo przecież potem już nie beda mi potrzebne i się zmarnują 🤪 🤪🤪

    Molahonkeey, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś tu w końcu dostał pięknego śluzu płodnego 💪 i zwalnia się z pracy, żeby atakować partnera 🔥 dobę po podaniu OVI i jeszcze zanim diagnoza endomendy prawdopodobnie popsuje na dzisiaj humor 🤓.
    Oby partner nie miał innych planów w ciągu dnia pracy 😅.

    Podrożniczka, Tarisal, M93, Nowa2024, PaulinKA, Molahonkeey, Anka96, Księgowa, kałamarnica 11, Vergeet, Lusia3131, siesiepy lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Ktoś tu w końcu dostał pięknego śluzu płodnego 💪 i zwalnia się z pracy, żeby atakować partnera 🔥 dobę po podaniu OVI i jeszcze zanim diagnoza endomendy prawdopodobnie popsuje na dzisiaj humor 🤓.
    Oby partner nie miał innych planów w ciągu dnia pracy 😅.

    Julia 🔥🔥

    Julia24, Lusia3131 lubią tę wiadomość

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lusia3131 czy poszłaś w końcu na betę?? 😅✊

    kałamarnica 11, Lusia3131 lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Tarisal Autorytet
    Postów: 392 665

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Molahonkeey na aplikacji Mój kalenadzyk też masz skan testów owulacyjnych, nawet wolę ten niż premom ,bo u mnie na premom cuda wychodzą nie wiem dlaczego

    Też mam manię przycinania trawnika przed wizytami Oj trzeba się napracować przy pielęgnacji 🤣

    @Julia24 korzystajcie ❤️‍🔥

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    👱‍♀️43
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto
    Wyleczony Helicobacter pylori, refluks, alergia, astma
    Endometrioza wyciszona
    Nieregularne cykle
    • pierwsza ciąża po 4 latach starań, stracona w 12tyg., serduszko przestało bić 10-11 tydzień 💔
    •2024 dwie ciążę biochemiczne kwiecień i wrzesień
    👨‍🦰 46
    •nadciśnienie ustabilizowane
    •cukrzyca ustabilizowana siofor
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam jak miałam pierwszego chłopaka, depilacja musiała być krótko przed spotkaniem. Oj jak on się jarał tą gładkością. 🤣
    Teraz, przez lata doświadczeń 🙈🤣 (2 innych facetów) widzę, że faceci sami namawiają, żeby tak często się nie kosić i krótki trawniczek jest fajny 😁

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    hahah Nowa, to mąż ma szczęście że tak często chodzisz :D:D:D
    bólowo laser oj nie podobało mi się... niby nie był to wielki ból ale takie jakby... pieczenie, czy tez ukucia? plus ten swąd spalenizny, bleh :D serio wolałam wosk :D

    Hahaha z racji że mąż jest żołnierzem to ja się z doktorkiem ostatnio widzę częściej niż z nim 🤣🤣🤣

    Julia o wow to do dzieła! 🔥🔥🔥 super, że możesz wyjść z pracy i wziąć chłopa w obroty 😁😁😁

    Julia24 lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia ja robiłam test 7 dpo ovi 9 i wczoraj 11 i nadal mam cień wiec w tym cyklu długie wypłukiwanie 🫠 ja ogolnie polecam zrobić żeby potem nie główkować czy to ovi czy mini lokator 😌

    Molahonkeey, Julia24 lubią tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Ktoś tu w końcu dostał pięknego śluzu płodnego 💪 i zwalnia się z pracy, żeby atakować partnera 🔥 dobę po podaniu OVI i jeszcze zanim diagnoza endomendy prawdopodobnie popsuje na dzisiaj humor 🤓.
    Oby partner nie miał innych planów w ciągu dnia pracy 😅.

    Powiedz mu, że masz dla niego propozycję miłej przerwy od pracy😁 I niech pomoże Ci zrobić też tobie przerwę od pracy na co najmniej 9 miesięcy ❤️

    Vergeet lubi tę wiadomość

  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Julia 🔥 taki przerywnik od pracy to ja rozumiem, nie dość, że przyjemny, uzasadniony to jeszcze OPŁACONY przez pracodawce :D 💪
    @Tarisal właśnie tam wrzucam zdjęcia :) jakoś tak fajnie się to prezentuje jedno pod drugim i widać progress <3
    @Alicjasss miałam to samo z moim pierwszym chłopakiem :D i podobne doświadczenia co do reszty komentarza :D
    @Anka96 oczywiście, w razie czego zapraszamy na oddział objawariatek :D

    Anka96, Tarisal lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PXL-20250121-125745906-MP.jpg

    Dziewczyny, czy wy też widzicie tą drugą kreskę?? Nie jest za blada?? Czy to znaczy, że pozytywny?? Można się już cieszyć??

    Misiula, Nowa2024, Molahonkeey, Lusia3131, Alicjasss lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <przepraszam, musiałam :>

    Misiula, Molahonkeey, Lusia3131, siesiepy lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:

    Dziewczyny, czy wy też widzicie tą drugą kreskę?? Nie jest za blada?? Czy to znaczy, że pozytywny?? Można się już cieszyć??


    COŚ TAM PRZEBIJA, ZRÓB Z PORANNEGO MOCZU RANO

    Julia24, Vergeet, kałamarnica 11, Molahonkeey, Lusia3131, siesiepy lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzymy takiej krechy za 2 tygodnie <3

    Julia24, a_aandzela, Vergeet, Molahonkeey, Lusia3131 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 21 stycznia 2025, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie tak mysle " przeciez brała ovi czy nie wie jak to działa pomyślałam że nie wiesz i jsk cie tu delikatnie sprowadzić na ziemie" az się zestresowalam 😄

    a_aandzela, Vergeet, Molahonkeey, Julia24, siesiepy lubią tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ