X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria gratuluję i życzę powodzenia żeby tym razem wszystko się udało :)
    Ja będę testować dopiero w kwietniu bo przełożyli mi histero ze względu na brak anestezjologa na 6.03-nadal ten cykl ale mamy zakaz współżycia. Odpocznę tu na pewno psychicznie bez leków, sexow, testowania. Może i dobrze:) liczę że po tym przymusowym poście wysikam w końcu 2kreski :) 1.04 mamy pierwszą rocznicę ślubu więc mam nadzieję na piękny prezent dla nas obojga :)

    KateHawke, aria40, ANkaG, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 22 lutego 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Samo dobro - uspokaja ale nie otępia - dobre na skoki prolaktynki i kortyzolu
    Usuwa toksyny
    Dba o flaki
    Zmniejsza różne choroby autoimmunologiczne (hashi, przeciwciała)
    Zmniejsza stany zapalne (a pcos to jeden wielki stan zapalny)
    Wspiera tarczycę i systm endokrynologiczny i nadnercza - żeby lepiej wydzielały hormonki
    Bogata w żelazo
    Podnosi libido

    Eee, pewnie jeszcze coś, ale teraz nie pamiętam
    Hmmmm, kusisz ;-) A gdzie kupujecie to cudo?

    Czarna81
    22 cs.
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 22 lutego 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś pierwszy dzien nowego cyklu. Ovu dało cykl premium to od razu wygenerowałam ściągę z dieta i koktajlami. Chyba znowu muszę zakupy zrobić. :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Hmmmm, kusisz ;-) A gdzie kupujecie to cudo?
    Ja kupuję fajne rzeczy w moim ulubionym sklepie zielarskim (Rumianek przy Nowych Ogrodach - jakby ktoś z 3city chciał się skusić). Ale to jest popularne i napewno jest w Gemini i innych internetowych. Tam pewnie jako antydepresant :)

    Ja bym była za braniem tego tylko do owu, jakby coś. I brałam 3 kapsułki na dzień, żeby była moc, ale chyba można mniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 13:07

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    U mnie 55 dc i nareszcie zaczęłam plamić, więc do wieczora pewnie będzie @ :)
    Najbliższy cykl miał być stymulowany, ale jednak przesunie się to na kwiecień. Po pierwsze nie wiem jak zniosę clo i estrofem, skoro nigdy ich nie brałam, po drugie zaczęłam mieć problemy z kręgosłupem i pewnie będę brać silne leki, więc nie jest to idealny czas na starania.

    Reset dokładnie tak jak mówisz, zrobisz sobie chwile na egzaminy i doprowadzenie kręgosłupa do ładu, a przy okazji jeszcze Mka w tym czasie podkarmisz suplami i żołnierze będą w kwietniu pływać jak szalone :) kciuki za egzaminy i zdrówka, bo widm co to znaczy problemy z kręgosłupem niestety, a w ciąży się tylko nasilają wiec dobrze zrobić z nimi cokolwiek wcześniej ;)

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ashwagandhe polecał neurolog, że sam ja brał, bo ma działanie też uspokajające i kortyzol tak nie szaleje. I dobrze wpływa na tarczycę, tak jak pisała Nika. I mi mówił, żeby kupić tą ze swansona, nie że ma jakieś profity, tylko jest pewny jej składu i sam ja brał :P Mówił, że 3 tab dziennie i czuć wtedy efekty, ale ja biorę dwie :P

    Czy zauważyłam różnicę? - Nie wiem :P

    Dziś odbieram wyniki z tsh, ft3 i 4 to Wam napiszę :P no ale może faktycznie jestem trochę spokojniejsza. Po zobaczeniu krwi w tym cyklu jakoś zdecydowanie krócej rozpaczałam i szybciej się podniosłam i czuje jakiś taki większy spokój. Może placebo :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Reset dokładnie tak jak mówisz, zrobisz sobie chwile na egzaminy i doprowadzenie kręgosłupa do ładu, a przy okazji jeszcze Mka w tym czasie podkarmisz suplami i żołnierze będą w kwietniu pływać jak szalone :) kciuki za egzaminy i zdrówka, bo widm co to znaczy problemy z kręgosłupem niestety, a w ciąży się tylko nasilają wiec dobrze zrobić z nimi cokolwiek wcześniej ;)

    Dzięki!
    U mnie to szyjny, więc ciąża akurat nie będzie mieć większego wpływu.

    Właśnie czekam na kuriera z gemini z suplami dla mnie i dla M., tego nie odpuszczamy, w marcu on pójdzie raz jeszcze na badania i przy okazji zrobi test MAR, a potem będziemy działać :)

    No i cieszę się, że wreszcie mogę zrobić AMH. Nie wiem tylko czy mając prawidłowe b12 i kwas foliowy robić teraz homocysteinę czy raczej przeciwciała przeciwplemnikowe? Drogie Bravo, co robić?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 13:31

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Jestem zapisana na innym forum na testowanie ludowe ale tu też proszę mnir zapisać jeżeli można :)
    Testuje 23 lub 24 bo to są dwa terminy spodziewanej.
    Póki co od kilku dni pobolewa mnie brzuch miesiączkowo mam nadzieje ze się nie czai na wredota

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć bo dzisiaj się nie witałam :) właśnie popełniłam grzech ciezki i wypiłam kawę i zjadłam ciasto.... Aż 3 kawałki. Wstyd mi. Ale jutro to wybiegam.

    Reset ja juz mam dość tej nauki. Ale zaraz siadam i kuje dalej:/ brrrrr. A Ty znowu narzekasz na kręgosłup. Mam nadzieję że nie masz zawrotów głowy przez to. mama dzisiaj pojechała do specjalisty do większego miasta więc czekam na informacje od niej, bo nadal coś jej dolega.

    Dzisiaj nam mija 7 lat jak się poznaliśmy ♥️ i postanowiliśmy dzisiaj pójść na Mszę o uzdrowienie bo u nas odprawiają i moja siostra często chodzi, w ogóle strasznie dużo ludzi przyjeżdża. Może akurat to nie przypadek że to w naszą rocznicę? Staram się szukać jakiegoś pociesznia w tym wszystkim i nadzieji.

    W ogóle mam straszną ochotę w sobie coś zmienić... Ale nie wiem co ! W końcu wiosna się zbliża!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 13:55

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie jeszcze pytanko szybkie- czy przy braniu luteiny macie bóle jak na @ w fazie lutealnej ?? W sumie mam czasami takie bóle od 5 dpo. Tak tak wiem że to może by zagniezdenie :p ale chyba kosmity.juz się bałam że mi się @ przyspieszyła bo widzę zetu na forum zamiast wirusy fasolowe to wirusy @ panują

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 22 lutego 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Witam :)
    Jestem zapisana na innym forum na testowanie ludowe ale tu też proszę mnir zapisać jeżeli można :)
    Testuje 23 lub 24 bo to są dwa terminy spodziewanej.
    Póki co od kilku dni pobolewa mnie brzuch miesiączkowo mam nadzieje ze się nie czai na wredota
    Witamy :) powodzenia :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 22 lutego 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, u mnie przy luteinie tylko cycki dają czadu. W dolnych strefach raczej nie widać odzewu.

    Może zetnij albo pofarbuj włosy?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 lutego 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Witamy :) powodzenia :)

    Dziękuję przyda się bo te dni to chyba najdłużej będą trwać

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 lutego 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Iza, u mnie przy luteinie tylko cycki dają czadu. W dolnych strefach raczej nie widać odzewu.

    Może zetnij albo pofarbuj włosy?

    Właśnie mnie cycki bolały ale w grudniu ostatnio. A od tamtego czasu jakbym cycków nie miała... A dzisiaj 7 -8 dpo i powinny boleć... Czy tylko progesteron ma wpływ na ból piersi?
    Właśnie mam ochotę ściąć baaardzo krótko ale czy potem nie będę płakała ? :D ale tydzień później zachce mieć długie ?!

    Miałam kiedyś krótkie i wydaje mi się ze je lubiłam ale teraz nie mam pewności.

    No bo chciałabym mieć jeszcze inne nogi ale raczej z dnia na dzień tego się nie da zrobić :D no i usta trochę większe. Cycki jedrniejsZe i ładne plecki. Poza tym chciałabym dwie kreski. Hmmm czy coś jeszcze? Więcej pewności siebie i wiary w siebie i zapału do życia. Tyle bym chciała zmienić!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 lutego 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Reset ja juz mam dość tej nauki. Ale zaraz siadam i kuje dalej:/ brrrrr. A Ty znowu narzekasz na kręgosłup. Mam nadzieję że nie masz zawrotów głowy przez to. mama dzisiaj pojechała do specjalisty do większego miasta więc czekam na informacje od niej, bo nadal coś jej dolega.

    Niestety, zawroty, drętwienia ręki... No ale mam leki i łykam, bo czasu mało, a materiału jeszcze sporo :(

    Zdrowia dla Mamy! I daj znać potem co u niej(tu lub na facebooku).

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy moje kochane panny są głodne;p?

    ccd80027f00128d6med.jpg

    Cabrera, Siwulec, Yoselyn82, KateHawke, Bocianiątko, Kargo31, Karma88, Lunaris, Morusek, Anaaa90, Emiilka, Bajkaaa, Diamond92, blue00, Lena21 lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 lutego 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Niestety, zawroty, drętwienia ręki... No ale mam leki i łykam, bo czasu mało, a materiału jeszcze sporo :(

    Zdrowia dla Mamy! I daj znać potem co u niej(tu lub na facebooku).
    Wierzę że dasz radę kochana :*


    Frelcia u mnie carbonara z wczoraj odgrzewana a Ty takie rzeczy!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza specjalnie fit z przepisu Okrasy z kuchni Lidla.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, ja co prawda tez ma bobo mam zawsze szare krechy, ale grubo po czasie...a u ciebie, jeśli w czasie, to może być pozytyw!

    Aria-gratuluje!

    Reset: tak jak dziewczyny piszą, czas sprzyja suplementacji, wiec jeśli poczekajcie, to efekt będzie na pewno dobry!

    A ja jestem dwa dni po laparo i dowiedziałam się o endometriozę III stopnia (do tej pory żaden lekarz mi o tym nie powiedział, wiec możecie dobie tylko mój szok wyobrazic), co w połączenie z słabymi wynikami nasienia według lekarzy praktycznie nie daje szansy na naturalne poczęcie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz doczytałam. Iza my też mamy w tym miesiącu 7 rocznicę Poznania! Tzn.mielismy 11ego lutego :D

    Izape_91 lubi tę wiadomość

‹‹ 268 269 270 271 272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ