X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 22 lutego 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejdis, po ilu dniach Fertility Friend (apka) wyznacza owulację? Ciągle mi nie namalował :/

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 lutego 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatecznie zostałam przy Flo- brakuje mi kilku opcji ale generalnie nie jest zły. Fertility Friend jakoś mi nie podszedł choć wykres lepiej do mnie przemawiał.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 lutego 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_85 wrote:
    Reset ja dostałam na PCR w Diagnostyce ( chlamydia i ueraplasna ) do zrobienia

    To ja bym dorobiła mycoplasmę (też metodą PCR i wtedy masz kompletną MUCHę) oraz posiew na bakterie tlenowe, beztlenowe i grzyby (posiew z antybiogramem). Posiew w stosunku do muchy to nie są wielkie koszty, a warto, zwłaszcza że bakterie które na 99% ma Twój M.masz też Ty.

    monika_85 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • monika_85 Autorytet
    Postów: 842 273

    Wysłany: 22 lutego 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset bije ci pokłony w tym momencie !!! Dziękuję za rady :)

    reset lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Szymonka 2008 r.
    AMH 1,62
    Endometrioza 3 stopień
    8.12 2016 - 1 IUI :( • 2.02 2 IUI :(
    Maj 2020 Angelius ,startujemy z procedurą ivf
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 22 lutego 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Ja ostatecznie zostałam przy Flo- brakuje mi kilku opcji ale generalnie nie jest zły. Fertility Friend jakoś mi nie podszedł choć wykres lepiej do mnie przemawiał.
    Ja mam i FF i Flo, ale żadne mi nie pasuje. Od przyszłego cyklu przerzucam się znowu na Kindarę, bo takie kolorowe wykresy są ładniejsze. Tylko znowy trzeba będzie bardziej patrzeć na śluz, bleh

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 22 lutego 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tak piersi nie bolaly zrobiły się mega ciężkie i swedzace :(
    Czekam aż w końcu mąż zapali żebym mogła się odprężyć pod prysznicem

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 lutego 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja mam i FF i Flo, ale żadne mi nie pasuje. Od przyszłego cyklu przerzucam się znowu na Kindarę, bo takie kolorowe wykresy są ładniejsze. Tylko znowy trzeba będzie bardziej patrzeć na śluz, bleh

    o, tego nie znam! zobaczę sobie :) ja śluz i tak sprawdzam bo szyjka żyje własnym życiem a temperatury po nocnych zmianach nie mierzę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 19:19


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 lutego 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, pobrałam sobie, fajna apka się wydaje :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmień sobie ustawienia z Fahrenheitów na Celsjusze. Kindara bardzo się sugeruje śluzem

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to już bym chciała BabyApp instalować...:D fajnie pomarzyć.

    Lunaris, Bocianiątko, ANkaG lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już niedługo, Frelciu.
    A ja zajrzalam znowu na FF i zaznaczył mi owu na niedzielę, mimo że pozytywne owulaki wychodziły dopiero w niedzielę wieczorem i poniedz. rano. Skubaniec patrzy tylko na temperaturę. Kindara mówi, że owu była dopiero wczoraj. Flo nie ma jeszcze zdania, ale wstępnie zakółkował mi w kalendarzu wtorek. Nosz kurcze, żadnemu już nie wierze

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika najlepsze by było domowe usg :)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba najbardziej wierze właśnie w ten śluz. Inne rzeczy mi się jakoś rozjeżdżają. A libido mam największe pod koniec okresu cholera :D.

    Nalewam sobie wina - rychłą instalację babyApp przez nas wszystkie ;)

    Ja jutro mam przegląd przed owu, ocenę AMH i niby jakieś pierwsze ustalenia. Napisze wieczorem co mi tam zawyrokują :)

    Lunaris, Cabrera lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Nika najlepsze by było domowe usg :)
    Marzę o czymś takim. A najlepiej to by było wyjść za ginekologa, żeby był pod ręką i tłumaczył co widać na tym USG!

    Czrna 81, Jedna_z_Wielu, Karma88 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Marzę o czymś takim. A najlepiej to by było wyjść za ginekologa, żeby był pod ręką i tłumaczył co widać na tym USG!

    Albo chociaż kochanka ginekologa:p

    Czarny humor mi się włączył.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Lejdis, po ilu dniach Fertility Friend (apka) wyznacza owulację? Ciągle mi nie namalował :/
    Ja jak zaznaczyłam plusika na teście to mi od razu zaznaczył domniemana, a tak ok 2-3 dniach po owulacji wyznaczył mi owulke normalnie z temperatury

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane. W końcu dotarłam do domu po całym dniu w pracy.

    Co do Ashwagandy to ja lubię Swansona, osobiście mi pomaga na libido, zasypianie i nastrój. Jeden z moich ulubionych suplementów, polecam też pacjentom.

    Witam nowe dziewczyny :-)

    Dwukreskowiczkom gratuluję :-)

    U mnie dzisiaj @ to nie @... Mam dość tego teraz.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Nika najlepsze by było domowe usg :)
    Matko to by było straszne..... Już w ogóle był człowiek zeschizowal!!!

    Mój tato prze przypadek wrzucił telefon mojej mamy do pieca i go spalił! Przegosc ! A chodził i jej dogadywał że pewnie wsadziła znowu gdzieś jak wszystko:) jakie było zdziwienie jak mama odgrwbala w popiole resztki telefonu bo okazało się ze telefon w ogóle nie był dostępny więc tak jakby się rozladowal a był przecież naładowany....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 20:50

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Cześć Kochane. W końcu dotarłam do domu po całym dniu w pracy.

    Co do Ashwagandy to ja lubię Swansona, osobiście mi pomaga na libido, zasypianie i nastrój. Jeden z moich ulubionych suplementów, polecam też pacjentom.

    Witam nowe dziewczyny :-)

    Dwukreskowiczkom gratuluję :-)

    U mnie dzisiaj @ to nie @... Mam dość tego teraz.
    Może i na moje libido pomoże bo ostatnio mam zerowe albo mniej niż zeroooo...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 lutego 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:

    U mnie dzisiaj @ to nie @... Mam dość tego teraz.

    U mnie też takie nie wiadomo co... tylko takie mocno brązowe plamienie i teraz nie wiem, czy liczyć to jako 1 dc., a istotne jest to o tyle, że chcę badania zrobić...

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ