X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Floo dzięki :) właśnie chciałam kupić do twarzy i drugi pod oczy ;) a masz jakąś sprawdzoną firmę? :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Częściowo mi się udało, nie zrobili mi "tylko" antykoagulantu toczniowego, bo nie mają jak zamrozić osocza w tym punkcie... Dzięki Karolina za odpowiedź. <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 10:54

    Karolina90 lubi tę wiadomość

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    O właśnie, identyczne podejście jak u mnie."jak będzie to będzie a jak nie będzie też dobrze". Te jego pytania co miesiąc - czemu jesteś smutna? Coś się stało? A jak mu mówię że jest mi najzwyczajniej w świecie przykro że znowu nic to on wzdryga ramionami i mówi że widocznie on ma "głuche jaja" i ucina temat....
    No to witaj w klubie :(


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Bocianiątko, Karolina, Katehawke, Czarna, Słonecznik, Reset
    Co do M Czarna to mój dokładnie tak samo myśli.
    Reset tak jak piszesz, dłużej od antybiotyku powinno się poczekać, przynajmniej Nam tak powiedziano. Wiec na następnym badaniu powinno być lepiej :) Nie mów M, nowe odżywianie nie zaszkodzi, a może pomóc :*

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Meśka, we wtorek tam jadę, więc dam znać. Z drugiej strony jako diagnosta jest podpisana pani biolog, która jest wymieniona w składzie zespołu Pro Creative, więc sama już nie wiem, o co chodzi:/

    Jeśli to przewożą to pewnie będą twierdzić, że w odpowiednich warunkach, ale przecież tego nie zweryfikuję... A tego dnia to i przed nami i po nas było kilku panów, więc jeśli zbierają to z 4 godzin to trudno się dziwić obawom.

    A u Was badania ok? Leczysz się w ProCreative czy tylko badanie tam robiliście?

    Pierwszy raz zatargałam za fraki mojego M. tam 4 lata temu. Szukałam miejsca gdzie robią test HBA. Wtedy wyniki wyszły ok. Mój M. był dumny jak paw.

    W czerwcu 2017 r. zatargałam go po raz drugi ale powiedział że pojedzie tylko tam bo juz znal to miejsce.ok. Nie upierałam się i nawet pomyslalam ze moze w jakis sposob wyniki bedą moglu byc porownywalne. No ale juz tak kolorowo nie wyszlo. Bo aglutynacja 2a no i malo ruchliwi zolenierze.
    No ale jak sie podpala, pije alkohol jak stary bosman i przytylo sie 15 kg to tak to jest...

    reset lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny :*
    Trzymam kciuki za betujące dziś! Kate i Emilka - będzie dobrze! <3

    Te, do których przyszła @ tulę - sama na nią czekam i pewnie dziś albo juro też dostanę. 35 dc - ileż można czekać?!

    Frelcia - gratulacje! Terminy, obsuwy- to się zdarza, najważniejsze, że jest dotacja, jest stymulacja. No na każdym froncie idzie ku dobremu! :)

    A teraz podzielę się z Wami ciekawostką. Na badaniach mojego M. zauważyłam, że jest nagłówek kliniki Parens w Krakowie, mimo że badanie pobierane było tam, gdzie obecnie się leczę, czyli w Pro Creative. Poczytałam więc stronę Parensa, a nawet tam zadzwoniłam i wg lekarzy tam przyjmujących minimalny odstęp po zakończeniu antybiotyków do badania to miesiąc, a nie dwa tygodnie jak u nas. Jak zaczęłam drążyć temat bardziej to panie z Parensa odesłały mnie do mojej kliniki. A ja się teraz zastanawiam jak to w ogóle jest - materiał został oddany w jednym miejscu Krakowa, a potem przewożony?! Czy to w ogóle wiarygodne? Na dodatek u nas na wydruku komputerowym jest ręczne skreślenie przy wyniku aglutynacji (na komputerowym jest napisane brak, a ręcznie potem przekreślone i napisane 2A).

    Ogólnie nie wpływa to ani na nasze plany, bo oczywiście do androloga/ urologa się wybieramy, ani na zmianę stylu życia (ba, z M. na razie nie dzielę się powyższymi wątpliwościami, bo albo uzna, że ma lepsze wyniki niż wyszły i motywacja mu spadnie albo się w ogóle zniechęci do badań), ale podważa to moje zaufanie do placówki. We wtorek idę po moje wymazy to zapytam o te ręczne skreślenia.
    W dalszej kolejności reklamacja ;)

    Oczywiście powyższe zrodziło u mnie pewne nadzieje, że kolejne wyniki - zwłaszcza po dłuższej przerwie od antybiotyków, po wprowadzeniu ostrej suplementacji i diecie - będą lepsze :)

    Na zakończenie, już nie o mnie... Jedna - my tu zawsze będziemy! :* Jak musisz odpocząć- odpocznij, ale pamiętaj, że jak podniesiesz rękawicę na nowo i postanowisz pokazać losowi, że to jednak Ty rozdajesz karty to wróc do nas i walcz z nami. W kupie raźniej! :)


    Ale jaja. Nieźle.
    Reset ja w Macirzyństwie jestem- bo pytałaś jakiś czas temu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 10:55

    reset lubi tę wiadomość

  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Dziewczyny szybkie pytanie jaka klasa przeciwciał beta-2-glikoproteinowych?
    Ja robiłam w obydwu IgM i IgG i to zarówno p/c przeciw kardiolipinie jak i p/c beta-2 glikoproteinie

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka no to dokładnie tak zrobiłam. :-)

    Reset, nie mów mężowi, ale myślę że warto powtórzyć badanie niebawem.

    Jedna, wierzę Ci że po takim czasie jesteś zrezygnowana, ale mam nadzieję że niebawem odnajdziesz nową siłę.

    reset, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka, Misia - ja właśnie się chyba przeniosę albo do Macierzyństwa albo do Artvimedu.

    Meśka, ja właśnie z moim poszłam do ProCreative, bo wiedziałam jak tam jest (sama sobie najpierw obczaiłam wszystko;)) i wiedziałam, że jak wejdę pewnym krokiem, wiedząc jak to wygląda, to i M. będzie się pewniej czuł.

    Teraz jestem na siebie zła, bo tyle wyszło z tej pewności, że trzymam w ręce wyniki badań i wcale pewna nie jestem, czy są wiarygodne. Jasne, że lepiej za 3 miesiące się mile rozczarować poprawą, ale też jeśli teraz się stresuję niepotrzebnie to jest to im nie do wybaczenia.

    Izuś - jesteś dziś z nami? Tulę Cię, bo domyślam się jak się czujesz, ale jeśli tu jesteś to daj sobie kilka dni przynajmniej do wyników posiewu. Sama widzisz jakie jaja potrafią z tymi wynikami wychodzić...

    Lamka - z tym niebawem to pewnie chwilkę poczekam, niech spokojnie idzie do androloga, niech pobierze te witamy i faktycznie niech się zmobilizuje do zmiany trybu życia (dziś zjadł na śniadanie omlet z samych białek z warzywami- normalnie zaczynam śniadania jak Frelcia robić ;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 11:07

    Meśka lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, witam Was.

    Moja pierwsza próba testowania będzie 11.02. Bez zbędnych nadziei, ale jeżeli @ się nie pojawi to w ruch pójdzie test.

    Trzymam za Was kciuki! :)

    Emilkap11, Emiilka, Rub45 lubią tę wiadomość

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Floo dzięki :) właśnie chciałam kupić do twarzy i drugi pod oczy ;) a masz jakąś sprawdzoną firmę? :)

    BIELENDA ;)BingoSpa, SKIN79 <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu, Reset dobrze napisala. Jestesmy z Toba!

    Ola, Slonecznik no i biedny Bocius tulę :*
    Bocius ja bym juz odstawila dupka. Mam gleboka nadzieję, ze Pasnik Wam pomoze.

    Frelcia gratuluje dofinansowania!!!

    Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze bety.

    Ja bylam dzisiaj w lab. Zrobilam morfologie, kwas foliowy (ostatnim razem mialam sporo za duzo, pewnie przez mutacje, dlatego chce sprawdzic czy na samych metylach wyjdzie lepszy).Do tego ferrytyna, bo ostatnio ponizej normy, no i badania, ktore kazal mi powtorzyc hematolog, czyli antytrombina i bialka C i S. Tak sie tylko zastanawiam czy codziennie branie acardu moze wplynac na te ostatnie badania.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musicie mi dziś wybaczyć ale cały dzień będę robiła ciasta i sałatki na urodziny więc pojawię się tylko czasami. Ale sercem jestem z Wami <3 i z Okruszkiem ;) <3

    Bocianiątko, Emiilka, Meśka, Karma88, Kargo31, ANkaG, Flowwer, Bajkaaa, problemik, Czrna 81, Izolda90 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomi wrote:
    Cześć!

    Kate!!!! Gratuluję! Super wiadomości! !!

    Achia dziękuję :) wczoraj wieczorem zrobiłam test i biel :/ brzuch juz boli @, pewnie nic z tego :/
    Hmm a po tym nieudanym HSG miałaś krwawienie/plamienie? U mnie pewnie by się nie dało powtórzyć na drugi dzień, bo jeszcze plamilam.
    Trzymam kciuki, żeby tym razem się udało! <3

    Mimo dwukrotnego zakładania sprzętu (a sama wiesz że to przyjemne nie jest) nie plamilam.nic a nic jak mi wyjdzie badanie to na żadną kliniczną jechać nie będę.no i jest nadzieja że jakimś cudem w tym mcu się uda.ale raczej już w to nie wierzę

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu dzisiaj biel wizira na teście :-(
    W sumie mogłam go nie robić bo jakieś plamienie już mam pewnie@ zawita lada dzień i zacznę 6 cykl starań. Za kilka dni minie rok od drugiego poronienia :-(

    Słonecznik ja dzisiaj też zaczynam brać Castagnus oby zadziałał na nas i żeby udało nam się w kolejnym cyklu.

    Co do M i jego wsparcia to u mnie jest jeszcze gorzej bo nie mówiąc już o iui i ivf to nie mam nawet pewności czy w następnym cyklu mój M będzie chciał próbować. On nie chce drugiego dziecka i zgodził się dla mnie i synka.

    Kur... miałam nadzieję że szybciej się uda :-( ehhh...

    Dzisiaj czuję się strasznie stara... za stara na dziecko...

    Słonecznik lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Meśka, Misia - ja właśnie się chyba przeniosę albo do Macierzyństwa albo do Artvimedu.

    Meśka, ja właśnie z moim poszłam do ProCreative, bo wiedziałam jak tam jest (sama sobie najpierw obczaiłam wszystko;)) i wiedziałam, że jak wejdę pewnym krokiem, wiedząc jak to wygląda, to i M. będzie się pewniej czuł.

    Jesli moja gin zleci badanie nasienia to juz bedziemy je robic w Invimedzie w Katowicach tam na miejscu.

    Do dziewczyn po IUI : czy przy obróbce nasienia sprawdzane są parametry nasienia jak przy badaniu i dowiemy się czegos o nim ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Meśka, Misia - ja właśnie się chyba przeniosę albo do Macierzyństwa albo do Artvimedu.

    Meśka, ja właśnie z moim poszłam do ProCreative, bo wiedziałam jak tam jest (sama sobie najpierw obczaiłam wszystko;)) i wiedziałam, że jak wejdę pewnym krokiem, wiedząc jak to wygląda, to i M. będzie się pewniej czuł.

    Teraz jestem na siebie zła, bo tyle wyszło z tej pewności, że trzymam w ręce wyniki badań i wcale pewna nie jestem, czy są wiarygodne. Jasne, że lepiej za 3 miesiące się mile rozczarować poprawą, ale też jeśli teraz się stresuję niepotrzebnie to jest to im nie do wybaczenia.

    Izuś - jesteś dziś z nami? Tulę Cię, bo domyślam się jak się czujesz, ale jeśli tu jesteś to daj sobie kilka dni przynajmniej do wyników posiewu. Sama widzisz jakie jaja potrafią z tymi wynikami wychodzić...

    Lamka - z tym niebawem to pewnie chwilkę poczekam, niech spokojnie idzie do androloga, niech pobierze te witamy i faktycznie niech się zmobilizuje do zmiany trybu życia (dziś zjadł na śniadanie omlet z samych białek z warzywami- normalnie zaczynam śniadania jak Frelcia robić ;))
    Jeśli będziecie myśleli o Artvimedzie, to tylko Chrostowski

    reset, Emilkap11 lubią tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Jesli moja gin zleci badanie nasienia to juz bedziemy je robic w Invimedzie w Katowicach tam na miejscu.

    Do dziewczyn po IUI : czy przy obróbce nasienia sprawdzane są parametry nasienia jak przy badaniu i dowiemy się czegos o nim ?

    My przy iui dostawaliśmy karte parametrów przed i po preparatyce.
    Nie ma tam morfologi, jest koncentracja, objętość ejakulatu i ruchliwość- taki skrócony obraz. Przynajmniej tak w MAacierzyństwie.

    Meśka lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Jeśli będziecie myśleli o Artvimedzie, to tylko Chrostowski

    No właśnie to nazwisko mi się przewija, gdziekolwiek bym nie czytała.
    Mam jedną koleżankę w ciąży po in vitro z Parens, drugą po leczeniu tam - obie chwalą.
    A Macierzyństwo też ma dobre opinie (m.in. nasi kuzyni lekarze je polecają) i jestem w kropce.

    Na razie androlog w Macierzyństwie, ja i tak przez egzamin muszę teraz zluzować ze staraniami, więc sobie ten jeden cykl odbębnię w ramach ubezpieczenia przy moim doktorze (jestem pierwszy cykl na clo i estrofemie, więc chcę zobaczyć jak to będzie wyglądać).

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Meśka, Misia - ja właśnie się chyba przeniosę albo do Macierzyństwa albo do Artvimedu.

    Meśka, ja właśnie z moim poszłam do ProCreative, bo wiedziałam jak tam jest (sama sobie najpierw obczaiłam wszystko;)) i wiedziałam, że jak wejdę pewnym krokiem, wiedząc jak to wygląda, to i M. będzie się pewniej czuł.

    Teraz jestem na siebie zła, bo tyle wyszło z tej pewności, że trzymam w ręce wyniki badań i wcale pewna nie jestem, czy są wiarygodne. Jasne, że lepiej za 3 miesiące się mile rozczarować poprawą, ale też jeśli teraz się stresuję niepotrzebnie to jest to im nie do wybaczenia.

    Izuś - jesteś dziś z nami? Tulę Cię, bo domyślam się jak się czujesz, ale jeśli tu jesteś to daj sobie kilka dni przynajmniej do wyników posiewu. Sama widzisz jakie jaja potrafią z tymi wynikami wychodzić...

    Lamka - z tym niebawem to pewnie chwilkę poczekam, niech spokojnie idzie do androloga, niech pobierze te witamy i faktycznie niech się zmobilizuje do zmiany trybu życia (dziś zjadł na śniadanie omlet z samych białek z warzywami- normalnie zaczynam śniadania jak Frelcia robić ;))

    Najlepiej by było iść i sprawdzić gdzie ci będzie się podobało.
    Malwas poleca ARTVMED , a ja póki co jestem zadowolona z Macierzyństwa.
    Musisz sama wybrać, tylko jak ? :D

    reset lubi tę wiadomość

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ