X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)
Odpowiedz

Walentynkowe Fasolki - lutowe testowanie 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po trzech latach takiego samego scenariusza mam dość, jak w tym cyklu nie wyjdzie, to najprawdopodobniej zrobię sobie przerwę - choć jeszcze nie wiem jak to wykonać, bo pragnienie jest naprawdę silne iw żaden sposób nie da się tego oszukać. Przerosło mnie to oczekiwanie i nie mam już sił. Wiem, że już o tym pisałam, ale Wy wiecie, że nadzieja jest do końca. Muszę pomyśleć nad zmianami.
    Całuje Was i jeszcze raz dziękuję (zawsze będę bo dużo mi pomoglyscie przez ten czas). Udzielałam się ostatnio i tak już mało, wiec w sumie żadnej różnicy nie będzie (raczej).

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Wszystkie dziewczyny z @ przytulam... Sorki że nie osobno po nicku ale mam pełną głowe dzisiaj i zapamietałam tylko Problemik, Słonecznik i Bociusia. Ale wiem ze kogoś przeoczyłam. Przytulam wszystkie :( <3

    Malwas to byl 5dpt 5-dniowego Okruszka :) a krecha po wyschnięciu jest jeszcze mocniejsza
    5 dpt?! Szalona :) ale miałaś nosa ;)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko, dziękuję za ciepłe słowa :) :*

    Jedna, my zawsze jesteśmy z Tobą :* Nawet jak Ciebie jest mniej to nas dla Ciebie zawsze tyle samo :***

    Czas trochę popracować ;)

    Odezwę się jak będę miała wyniki subpopulacji :) Karola ;)

    No i będę zaglądać w poszukiwaniu pięknej bety Kate <3

    KateHawke, Karolina90, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia super! :)

    Jedna <3

    Kargo ja właśnie planuje kupić do twarzy z firmy Orientana. Zobaczymy cz warto.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 10:05

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :) Ja znowu sobie nagrabiłam i za późno do labu wyszłam. Jeszcze z 10 osób przede mną. Ale sobie nadrobiłam Was tym sposobem :) Kate, Kachana, bardzo mocno trzymam kciuki za Twoją betę! <3 Lunka, u Ciebie kciukam za piękny przyrost! <3 Kargo, świetny plan, wykorzystaj dzisiaj konkretnie Emka! :D Pakatasia, Kochana, tylko beta prawdę Ci powie. Trzymam kciuki, żeby ładnie przyrastała. Boćku, tulę mocno <3 Myślę, że wizyta u Paśnika będzie przełomowym momentem. I last but not least: Frelciku, nasza biznes woman :) Ogromne gratulacje z okazji dofinansowania! Czuję, że nadchodzą dla Ciebie dobre czasy ;)

    KateHawke, Kargo31, Luna1993 lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny dostałam dofinansowanie z Malucha Plus :))))) jupiiii.


    Wspaniała wiadomość :D :D :D pamiętaj że szczęścia chodzą parami ;) to będzie Twój rok <3

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Ja po trzech latach takiego samego scenariusza mam dość, jak w tym cyklu nie wyjdzie, to najprawdopodobniej zrobię sobie przerwę - choć jeszcze nie wiem jak to wykonać, bo pragnienie jest naprawdę silne iw żaden sposób nie da się tego oszukać. Przerosło mnie to oczekiwanie i nie mam już sił. Wiem, że już o tym pisałam, ale Wy wiecie, że nadzieja jest do końca. Muszę pomyśleć nad zmianami.
    Całuje Was i jeszcze raz dziękuję (zawsze będę bo dużo mi pomoglyscie przez ten czas). Udzielałam się ostatnio i tak już mało, wiec w sumie żadnej różnicy nie będzie (raczej).
    Mi na pewno będzie Ciebie brakować <3

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam wszystkie kobietki które dostały @ albo zobaczyły jedną pierdzieloną kreskę.

    Jedna Ty się za daleko nie oddalaj! Ja wiem że jest ciężko. Też mam czasem dość, tym bardziej że brak współpracy od męża. On już nawet słyszeć nie chce że miałby się dalej badać. Całe szczęście że wyniki miał zadowalające. U nas nie ma mowy o iui czy in vitro. M wychodzi z założenia że skoro jedno dziecko mamy, to drugie fajnie jak będzie, ale jak nie będzie to i tak jest o.k. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale będę dalej się starać dla spokoju własnego sumienia...

    Kate,Emi kciuki za Wasze bety!!!

    KateHawke, Emiilka lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, kibicuje i widzę już cztery serduszka na pierwszej stronie! <3

    Trzymam mocno kciuki za rosnące bety i za kolejne podwójne kreski <3

    Emiilka, Czrna 81, ANkaG, Luna1993 lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedną, tulę :* Ja cały czas o Was wszystkich myślę.

    Mam fatalny nastrój dzisiaj. Najchętniej zostałabym w domu, w łóżku i się wypłakała ale muszę siedzieć w pracy. Łzy mi same napływają do oczu. Oby dzień szybko zleciał bo coś czuję że dzisiaj coś we mnie pęka. Mój emek wogole się tym nie przejmuje, jego odpowiedź na wszystko to "nie martw się, najwyżej adoptujemy" Jemu się wydaje że to wszystko jest takie łatwe, idziesz do ośrodka i wychodzisz z dzieckiem pod pachą. Badać się nie chce bo "po co, za drogo". Mam wrażenie że po nim to wszystko spływa jak po kaczce. Nie rozumieny się chyba w tym temacie a rozmowy niewiele dają ...
    Przepraszam za smęty ale nie ogarniam już ....

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Pomi Autorytet
    Postów: 327 475

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Kate!!!! Gratuluję! Super wiadomości! !!

    Achia dziękuję :) wczoraj wieczorem zrobiłam test i biel :/ brzuch juz boli @, pewnie nic z tego :/
    Hmm a po tym nieudanym HSG miałaś krwawienie/plamienie? U mnie pewnie by się nie dało powtórzyć na drugi dzień, bo jeszcze plamilam.
    Trzymam kciuki, żeby tym razem się udało! <3

    KateHawke lubi tę wiadomość

    09.2016 - Start
    11.2017 - czas na pomoc - Gameta
    04.2018 - operacja żpn
    08-09.2019 - 3 IUI nieudane
    10.2019 - Ivf krótki protokół
    16.12.19 - FET 4bb, beta <0. 1
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Jedną, tulę :* Ja cały czas o Was wszystkich myślę.

    Mam fatalny nastrój dzisiaj. Najchętniej zostałabym w domu, w łóżku i się wypłakała ale muszę siedzieć w pracy. Łzy mi same napływają do oczu. Oby dzień szybko zleciał bo coś czuję że dzisiaj coś we mnie pęka. Mój emek wogole się tym nie przejmuje, jego odpowiedź na wszystko to "nie martw się, najwyżej adoptujemy" Jemu się wydaje że to wszystko jest takie łatwe, idziesz do ośrodka i wychodzisz z dzieckiem pod pachą. Badać się nie chce bo "po co, za drogo". Mam wrażenie że po nim to wszystko spływa jak po kaczce. Nie rozumieny się chyba w tym temacie a rozmowy niewiele dają ...
    Przepraszam za smęty ale nie ogarniam już ....
    Ja mam tak samo dół ogromny :/ Mój eMek też słabo się interesuje ale u niego myślę, że jest to wywołane strachem po naszej sytuacji. Jak bedzie to będzie szczęśliwy ale jak nie to mamy czas jak on to mówi :/ nic tylko strzelić sobie w łeb :/

    Słonecznik lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Kochane dziękuję Wam <3 <3 <3 mam problem z pozwoleniem na remont i prawdopodobnie się to obsunie ale mam nadzieję że wystarczy dac poprawkę do terminu otwarcia i tyle.

    AŻ tak kolorowo nie jest ale wierzę że będzie dobrze!!!

    Wiara czyni cuda, wszystko nam się uda !! :*

    przepraszam, że nie jestem na bieżąco i tak pisze co u mnie :( latam jak owsik w dupie :/ obiecuję że jak będę w trakcie stymulacji to spauzuje i bedę na bieżąco :*
    Trzymam kciuki za moje muszkieterki!!! szczególnie <3 to jest nasz rok!

    Bocianiątko, Izolda90 lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny :*
    Trzymam kciuki za betujące dziś! Kate i Emilka - będzie dobrze! <3

    Te, do których przyszła @ tulę - sama na nią czekam i pewnie dziś albo juro też dostanę. 35 dc - ileż można czekać?!

    Frelcia - gratulacje! Terminy, obsuwy- to się zdarza, najważniejsze, że jest dotacja, jest stymulacja. No na każdym froncie idzie ku dobremu! :)

    A teraz podzielę się z Wami ciekawostką. Na badaniach mojego M. zauważyłam, że jest nagłówek kliniki Parens w Krakowie, mimo że badanie pobierane było tam, gdzie obecnie się leczę, czyli w Pro Creative. Poczytałam więc stronę Parensa, a nawet tam zadzwoniłam i wg lekarzy tam przyjmujących minimalny odstęp po zakończeniu antybiotyków do badania to miesiąc, a nie dwa tygodnie jak u nas. Jak zaczęłam drążyć temat bardziej to panie z Parensa odesłały mnie do mojej kliniki. A ja się teraz zastanawiam jak to w ogóle jest - materiał został oddany w jednym miejscu Krakowa, a potem przewożony?! Czy to w ogóle wiarygodne? Na dodatek u nas na wydruku komputerowym jest ręczne skreślenie przy wyniku aglutynacji (na komputerowym jest napisane brak, a ręcznie potem przekreślone i napisane 2A).

    Ogólnie nie wpływa to ani na nasze plany, bo oczywiście do androloga/ urologa się wybieramy, ani na zmianę stylu życia (ba, z M. na razie nie dzielę się powyższymi wątpliwościami, bo albo uzna, że ma lepsze wyniki niż wyszły i motywacja mu spadnie albo się w ogóle zniechęci do badań), ale podważa to moje zaufanie do placówki. We wtorek idę po moje wymazy to zapytam o te ręczne skreślenia.
    W dalszej kolejności reklamacja ;)

    Oczywiście powyższe zrodziło u mnie pewne nadzieje, że kolejne wyniki - zwłaszcza po dłuższej przerwie od antybiotyków, po wprowadzeniu ostrej suplementacji i diecie - będą lepsze :)

    Na zakończenie, już nie o mnie... Jedna - my tu zawsze będziemy! :* Jak musisz odpocząć- odpocznij, ale pamiętaj, że jak podniesiesz rękawicę na nowo i postanowisz pokazać losowi, że to jednak Ty rozdajesz karty to wróc do nas i walcz z nami. W kupie raźniej! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 10:44

    agulineczka, Emiilka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szybkie pytanie jaka klasa przeciwciał beta-2-glikoproteinowych?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 10:41

  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa90 wrote:
    Ja mam tak samo dół ogromny :/ Mój eMek też słabo się interesuje ale u niego myślę, że jest to wywołane strachem po naszej sytuacji. Jak bedzie to będzie szczęśliwy ale jak nie to mamy czas jak on to mówi :/ nic tylko strzelić sobie w łeb :/
    O właśnie, identyczne podejście jak u mnie."jak będzie to będzie a jak nie będzie też dobrze". Te jego pytania co miesiąc - czemu jesteś smutna? Coś się stało? A jak mu mówię że jest mi najzwyczajniej w świecie przykro że znowu nic to on wzdryga ramionami i mówi że widocznie on ma "głuche jaja" i ucina temat....

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    A teraz podzielę się z Wami ciekawostką. Na badaniach mojego M. zauważyłam, że jest nagłówek kliniki Parens w Krakowie, mimo że badanie pobierane było tam, gdzie obecnie się leczę, czyli w Pro Creative. Poczytałam więc stronę Parensa, a nawet tam zadzwoniłam i wg lekarzy tam przyjmujących minimalny odstęp po zakończeniu antybiotyków do badania to miesiąc, a nie dwa tygodnie jak u nas. Jak zaczęłam drążyć temat bardziej to panie z Parensa odesłały mnie do mojej kliniki. A ja się teraz zastanawiam jak to w ogóle jest - materiał został oddany w jednym miejscu Krakowa, a potem przewożony?! Czy to w ogóle wiarygodne? Na dodatek u nas na wydruku komputerowym jest ręczne skreślenie przy wyniku aglutynacji (na komputerowym jest napisane brak, a ręcznie potem przekreślone i napisane 2A).

    Ogólnie nie wpływa to ani na nasze plany, bo oczywiście do androloga/ urologa się wybieramy, ani na zmianę stylu życia (ba, z M. na razie nie dzielę się powyższymi wątpliwościami, bo albo uzna, że ma lepsze wyniki niż wyszły i motywacja mu spadnie albo się w ogóle zniechęci do badań), ale podważa to moje zaufanie do placówki. We wtorek idę po moje wymazy to zapytam o te ręczne skreślenia.
    W dalszej kolejności reklamacja ;)

    Oczywiście powyższe zrodziło u mnie pewne nadzieje, że kolejne wyniki - zwłaszcza po dłuższej przerwie od antybiotyków, po wprowadzeniu ostrej suplementacji i diecie - będą lepsze :)

    Chętnie zobaczę co Ci powiedzą bo robilismy badania nasienia tak samo w ProCreative.

    reset lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Dziewczyny szybkie pytanie jaka klasa przeciwciał beta-2-glikoproteinowych?

    Obydwie ;) IgG i IgM

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 10:45

    lamka lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Chętnie zobaczę co Ci powiedzą bo robilismy badania nasienia tak samo w ProCreative.

    Meśka, we wtorek tam jadę, więc dam znać. Z drugiej strony jako diagnosta jest podpisana pani biolog, która jest wymieniona w składzie zespołu Pro Creative, więc sama już nie wiem, o co chodzi:/

    Jeśli to przewożą to pewnie będą twierdzić, że w odpowiednich warunkach, ale przecież tego nie zweryfikuję... A tego dnia to i przed nami i po nas było kilku panów, więc jeśli zbierają to z 4 godzin to trudno się dziwić obawom.

    A u Was badania ok? Leczysz się w ProCreative czy tylko badanie tam robiliście?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 10:48

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina Ja używam i uważam że są bardzo dobre zwłaszcza pod oczy, ogólnie też lubie BB koreańskie ze śluzem.

    Bociek, Problemik :(

    kate czekam na betę !!!!
    Karma88 wrote:
    Tak a propos fotki od Frelcia dzisiaj: wciagnelismy slonecznika, migdaly, morele, ananasa i jeszcze seks byl zajebisty jak nigdy w okresie okoloowulacyjnym. <3

    Moze jakies czary nam sa jeszcze potrzebne???

    Nie czary tylko mocny drinc lub butelka wina na głowę :D

    Karma88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ