X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie wielkie testowanie
Odpowiedz

wielkie testowanie

Oceń ten wątek:
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi życzę Ci jak najlepiej. Jak wyszedł Ci test to super!!!
    Ja robilam bete w środę i miałam 9,1 (26dc). - nieszczególny wynik ale dal nadzieję. Wczoraj i dzisiaj zrobilam testy rano i wyszły bardzo jasno jasne blade kreski. @ miała byc wczoraj/dzisiaj i nie przyszła :-) W poniedziałek pójdę jeszcze na bete jak nie będę miala @ . Nie mam szczególnych objawów ale przeczuwam ze coś się dzieje. Pozdrawiam. Pisz co u Ciebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2014, 15:13

    daisy37 lubi tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze z 7 dni do testowania, ale dziś spadła temp i boję się ze to zły znak. Gratulacje Wiki :-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja dzis test zrobilam (11dpo) i tez mam blada kreske. W sumie w brzuchu ciagnie mnie juz od 3 dni no i czasem mam lekkie mdlosci, tzn muli mnie jak cos zjem. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Niestety mieszkam w DE i niby ciezko tu o bete ale jutro jestem u lekarza ogolnego wiec sie dowiem.

    wff22n0ab6iac00e.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że zrobienie bety jeden dwa razy jest pomocne.Dziewczyny życzę Wam jak najlepiej. No i dużo cierpliwości. Choć wiem że o to trudna w tej sytuacji.

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Kejsi Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) mogę dołączyć ? :) jeśli @ nie zaleje mnie jutro to planuję w środę testować ;) chociaż czuję że nie doczekam do środy

    6b8b3b6724005bfe9baeb414bcd48fd7.png
    20090502580114.png
  • GabiKOR Przyjaciółka
    Postów: 74 117

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś powtórzyłam test i wyszła piękna druga krecha Beta też ładnie rośnie (robiłam w poniedziałek i środę) oby tylko nic się nie zepsuło.Tak bym chciała przetrwać do grudnia i zrobić nam prezent pod choinkę

    8p3oskjofs7x7hbx.png
  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Mam pewien problem. Otóż najnormaniej w swiecie swiruje już... 9 kwietnia miałam @. Owu miałam 21.04. czyli jestem 10dpo. Wiem ,że to niemądre ale robiłam już dwa testy. Wczoraj i dzisiaj. Oczywiscie przed praca leciałam w jeden i drugi dzien do apteki poprosilam o najczulszy (10) dostałam 25... wiec zrobiłam bo miałam jakas nadzieje. Już sie naczytałam ze dziewczyny bardzo wczesnie widzialy cień cienia. No ale ja oczywiscie Negatyw. Od jakis 3 dni pobolewa mnie brzuch. Czasami lekko kłuje, tak samo jajniki. Nie jest to ciągle, ale pare razy dziennie. Czasami mam wrazenie ze dosłownie coś sie tam dzieje. i w tej chwili znowu to samo. kłucie po lewej stronie ale to takie dziwne uczucie jest. Senna jestem okropnie. Dosłownie idąc do pracy zasypiam. Kompletny brak koncentracji. Śluz nie jest jakoś bardzo wylewny ale przez dwa dni było go dość sporo. dzis troszeczke mniej. Tyle się naczytałam.. Nie wiem co mam myślec. Nie wiem czy mogłab ym iść juz na bete. Czy moze zrobić sobie jutro test tą 10. wariuje..:( 5 maja dopiero @ . Nie wytrzymam chyba tyle. Jestem tak zmeczona mysleniem o tym. w pracy siedze i tak sie wsluchuje w swoj orghanizm ze nie wiem czy świruje czy rzeczywiscie jakies objawy. Pomóżcie Dziewczyny błagam:(

  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze dodam ze te w niedziele miałam potworny bolpodbrzusza przez jakies pol godziny. Miałam wrazenie ze dostałam @ ! ale sie dziwiłam czemu tak wczesnie. ale oczywiscie ani sladu. Tylko dosc mocne ciagniecie w podbrzuszu no i mega śluz.a wczoraj mialam takie trzy ale malutenkie plamki. naprawde malutkie . Myslalam ze no nie wiem co to. ale napewno nie poczatek okresu. od tamtej pory cos mnie tkneło ,że może jednak? czy rzeczywiscie ciaza? No i juz nie wiem co mam myslec...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 23:49

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 1 maja 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aTyna postaraj się wyluzować, to, co opisujesz brzmi obiecująco, ale do terminu @ jeszcze dość daleko i wszystko może się zdarzyć! Poczekaj do terminu @ i wtedy zrób test, powodzenia!

    Ja dziś 10dpo i zrobiłam test z allegro i zgłupiałam. Najpierw wyszła jedna kreska. Po kilku minutach pojawiła się jasna, ale wyraźna druga. A później ta druga zaczęła się przesuwać w stronę kontrolnej i zatrzymała się blisko niej i pojaśniała tak, że prawie w ogóle przestałam ją widzieć :-/ Teraz czekam niecierpliwie do jutra, zamierzam powtórzyć test, chyba że @ przyjdzie...

    oar89jcgzipdaets.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 1 maja 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Gabi, a Ty masz termin na grudzień? Mi wychodzi 5 styczeń. Chyba chciałabym doczekać już do stycznia. ale pamiętam, że pierwsze dziecko urodziłam przed terminem kilka dni.

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 1 maja 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ATyna i CassieMK wygląda, że macie szanse. ja miałam to wszystko co opisujecie. Żadnych typowych objawów ciążówych tylko senność, nawet śluzu nie miałam, teraz też nie mam. A w testach też mi tak wychodziło że po czasie była jasne kreska. Bete miałam w środe 9,1 a @ miał być w sobote. W czt i pt miałam bardzo jasną kreskę z porannego moczu (po czasie wychodziła).
    Także dziewczyny troszkę cierpliwości. Jak nie dacie rady to beta zostaje - wiem jak trudno jest wyczekiwać.

    Pozdrawiam
    Wszyskiego dobrego

    CassieMK lubi tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 1 maja 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciężko strasznie...:( Ja nigdy nie liczyłam jakos dokladnie moich dni płodnych,niepłodnych,owulacji. Było mi to obojetne co sie dzieje. Co bedzie to bedzie. wiedziałam kiedy przyjdzie @. A cykl tez mi się zmienił z 28 na 26 przez ostatnie dwa miesiące. Dlatego ciągle siedzę i liczę co kiedy miałam. Czy takie mocne kłucia w brzuchu to było zagniezdzenie. Z tego co czytalam własnie tak to sie objawia. Dlatego cięzko mi cokolwiek wywnoskowac...Nie wiem juz nawet kiedy mozna isc na ta bete. Jak Wy robicie? ile dni najwczesniej po owu? @ mam dostać 5 maja. wiec juz niedługo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2014, 13:58

  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 1 maja 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że 2, 3 maja juz powinno być widać w krwi. Zostaje Ci albo jutro, albo aż poniedziałek.

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro lub pojutrze powinnam mieć już @, ale jakoś w ogóle tego nie czuję, pierwszy raz mnie piersi nie bolą, nie chcę się nakręcać, ale cały dzień się dziś zastanawiam, skąd ta druga kreska i czemu zniknęła... No ale do rana już niedaleko, a wtedy temperatura i ewentualny test (albo @) wszystko wyjaśnią :)

    oar89jcgzipdaets.png
  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 2 maja 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj musze isc do pracy ale na szcEscie znalazlam otwarte labolatorium jutro i calkiem tanio. Mam tylko nadzieje ze wyniki tez beda szybciutko jak pojse z rana. Ale mam zle przeczucia :( wkoncu chociaz tutaj moge sie komus wygadac. ..:)

  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 2 maja 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nowy cykl rozpoczynam! Ale Wam życzę z całego serca zielonej kropki :-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 2 maja 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, dziewczyny, zrobiłam dziś test i widzę bardzo, bardzo blady zarys drugiej kreski, w sumie to widać ją tylko, gdy test położę na czarnym tle... Tempka trochę odbiła, nie wiem już, co myśleć, jutro chyba kolejny test jeśli @ nie przyjdzie...

    oar89jcgzipdaets.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 2 maja 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aTyna wrote:
    Cześć Dziewczyny! Mam pewien problem. Otóż najnormaniej w swiecie swiruje już... 9 kwietnia miałam @. Owu miałam 21.04. czyli jestem 10dpo. Wiem ,że to niemądre ale robiłam już dwa testy. Wczoraj i dzisiaj. Oczywiscie przed praca leciałam w jeden i drugi dzien do apteki poprosilam o najczulszy (10) dostałam 25... wiec zrobiłam bo miałam jakas nadzieje. Już sie naczytałam ze dziewczyny bardzo wczesnie widzialy cień cienia. No ale ja oczywiscie Negatyw. Od jakis 3 dni pobolewa mnie brzuch. Czasami lekko kłuje, tak samo jajniki. Nie jest to ciągle, ale pare razy dziennie. Czasami mam wrazenie ze dosłownie coś sie tam dzieje. i w tej chwili znowu to samo. kłucie po lewej stronie ale to takie dziwne uczucie jest. Senna jestem okropnie. Dosłownie idąc do pracy zasypiam. Kompletny brak koncentracji. Śluz nie jest jakoś bardizo wylewny ale przez dwa dni było go dość sporo. dzis troszeczke mniej. Tyle się naczytałam.. Nie wiem co mam myślec. Nie wiem czy mogłab ym iść juz na bete. Czy moze zrobić sobie jutro test tą 10. wariuje..:( 5 maja dopiero @ . Nie wytrzymam chyba tyle. Jestem tak zmeczona mysleniem o tym. w pracy siedze i tak sie wsluchuje w swoj orghanizm ze nie wiem czy świruje czy rzeczywiscie jakies objawy. Pomóżcie Dziewczyny błagam:(

    Mam to samo! A jaką masz temperaturę? Bo tez istotne. Mi się ciągle utrzymuje wysoka. @ ma przyjsc jutro a test negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam najpierw taką dziwną ni to kreskę, nie wiadomo w sumie co w 9 dpo, w 10 dpo już ładna blada kreska wychodziła a w 11 dpo beta pozytywna
    tylko, że u mnie dpo można było jasno określić, bo akurat w tym dniu byłam na wizycie i miałam usg robione, owu potwierdzona w 100%
    poza tym od ok 6 dpo zaczęłam odczuwać, że "coś" sie dzieje w moim brzuchu ale to już moja kolejna ciąża więc wiedziałam na co zwracać uwagę
    dziewczyny życzę Wam pozytywnych testów na wiosnę :)

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 2 maja 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW, trochę mnie pocieszyłaś ;) jak jutro tempka nie spadnie jakoś drastycznie i nie obudzę się z @, to robię kolejny test. W tym cyklu pierwszy raz nie mam milionów objawów - może to właśnie jest jakiś objaw? ;-)

    nicelady lubi tę wiadomość

    oar89jcgzipdaets.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ