X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie wielkie testowanie
Odpowiedz

wielkie testowanie

Oceń ten wątek:
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 3 maja 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i test negatywny :P ale temperatura skoczyła...nic nie rozumiem z mojego obecnego wykresu, chyba najbardziej szajbnięty, jaki miałam :D

    oar89jcgzipdaets.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 3 maja 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny też tak miałam. Testy nie wychodziły (do 2 dni po planowanym terminie @) a beta już wychodziła. No i nie miałam żadnych objawów na @. Zawsze widziałam jakieś objawy ciążowe a tym cyklu akurat nic. No i wyszło. Powodzenia.

    CassieMK lubi tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 3 maja 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tylko brzuch trochę pobolewa, ale nie jestem zmierzła, cycki nie bolą, pryszcze poznikały...nie czuję się jak na @, ale te testy nie wychodzą, może owulka była później i @ też przyjdzie później...albo test wyjdzie później ;-) jak do wtorku nie dostanę @ to pójdę na betę :)

    oar89jcgzipdaets.png
  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 3 maja 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    23 dc robiłam test - wynik negatywny , choć top był 9 dpo nie mogłam sie powstrzymać :) Teraz testuje o czasie , tzn chciałabym wytrzymać do czwartku , o ile @ nie zawita :) Czy któraś planuje w tym dniu ? Może sikniemy razem :D
    Gratuluję wszystkim którym pokazały się dwie kreseczki , i trzymam kciuki za testujące :)

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 3 maja 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMama, dla mnie czwartek brzmi jak wieczność :D :P

    JaMama lubi tę wiadomość

    oar89jcgzipdaets.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 3 maja 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMama wrote:
    Hej dziewczyny :)
    23 dc robiłam test - wynik negatywny , choć top był 9 dpo nie mogłam sie powstrzymać :) Teraz testuje o czasie , tzn chciałabym wytrzymać do czwartku , o ile @ nie zawita :) Czy któraś planuje w tym dniu ? Może sikniemy razem :D
    Gratuluję wszystkim którym pokazały się dwie kreseczki , i trzymam kciuki za testujące :)
    Ja ja albo czwartek albo piątek nawet :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 3 maja 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro testuje . dzien przed @ bo juz nie moge wytrzymac! klucia dalej sa! a na miesiaczke nie wskazuje nic. tzn mam wrazenie ze od ponad tygodnia miala przyjsc... Nie wiem jaka mam temp. bo nie obserwowałam nigdy :( mowie wam , nigdy nie patrzylam na nic. Ja nigdy nic nie planowałam.

    JaMama lubi tę wiadomość

  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 3 maja 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie już dzień po owulce testy wołają żeby sikać :P
    Raz nie wytrzymałam i sikłam ( nieco później ) Teraz mam nadzieję wytrzymać bo w czwartek to już raczej pewniak będzie :D
    Więc zaglądam tu i kciukam za Was :)

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 3 maja 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta i tyle wytrzymasz skoro już teraz masz 11 dpo? :O szacun :D byłaś na jakimś kursie cierpliwości? ;-))

    oar89jcgzipdaets.png
  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 3 maja 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    potforzasta i tyle wytrzymasz skoro już teraz masz 11 dpo? :O szacun :D byłaś na jakimś kursie cierpliwości? ;-))


    Też się zastanawiałam nad tym . Ja bym już sikała :D ale nie chciałam kusić :)

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 4 maja 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś robiłam kolejny test, ale niestety znów negatywny, a @ brak :/ już mi się testy skończyły, więc przynajmniej kusić nie będzie...pozostaje mi czekać na małpiszona.

    oar89jcgzipdaets.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 maja 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    potforzasta i tyle wytrzymasz skoro już teraz masz 11 dpo? :O szacun :D byłaś na jakimś kursie cierpliwości? ;-))
    Oczywiście 4 lata starań dają meeega cierpliwość a dzisiaj temp. spadła więc @ za rogiem :( I po testowaniu.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 4 maja 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMama wrote:
    Hej dziewczyny :)
    23 dc robiłam test - wynik negatywny , choć top był 9 dpo nie mogłam sie powstrzymać :) Teraz testuje o czasie , tzn chciałabym wytrzymać do czwartku , o ile @ nie zawita :) Czy któraś planuje w tym dniu ? Może sikniemy razem :D
    Gratuluję wszystkim którym pokazały się dwie kreseczki , i trzymam kciuki za testujące :)
    Również planuję testowanie w czwartek - jeśli wytrzymam ;)
    Trzymam kciuki ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • martych Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 4 maja 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a jak myśliciel patrząc na mój wykres- czy test byłby juz wskazany?
    https://ovufriend.pl/graph/435bcba31f6c69590b8177e97f24d689

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2014, 11:32

    moremi lubi tę wiadomość

    Marta
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 4 maja 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martych wrote:
    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html dziewczyny a jak myśliciel patrząc na mój wykres- czy test byłby juz wskazany?
    Możesz spróbowac już testowac, widzę że 12dpo.Niektórym już testy wychodziły pozytywne ale jeśli byłby negatyw to jeszcze nie wyklucza ciąży i trzeba by było powtórzyc za 3-4 dni.A najlepiej zrobic betę z krwi,powinna dac już 100% pewny wynik :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • martych Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Madzia, jutro kupie test i dam znać co i jak :-)

    Marta
  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze jutro @ nie przyjdzie :)

  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 4 maja 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny . Ja po mega spadku , testa znowu zaliczyłam - ujemny.... Tak się zastanawiałam czy by ewentualnie luteiny nie zapodac gdyby test pozytywny wyszedł . Nie wzięłam nic no bo jedna krecha była . Więc czekam na @ raczej . Jeżeli nie przyjdzie to moje czwartkowe testowanie nadal aktualne .
    Pozdrawiam :)

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 4 maja 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) ja tez nialam w czwartek testowac ale jakis dziwny mam wykres i nie wiem czy warto testowac:(
    Jak myslicie czy to moze juz swiadczyc ze nie mam co liczyc na ciaze??

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 4 maja 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem powinnaś jeszcze poczekać bo możliwe, że temperatura jeszcze pójdzie do góry. Życzę pozytywnego testu :)

    mhsvp07w3ex0n696.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ