X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie wielkie testowanie
Odpowiedz

wielkie testowanie

Oceń ten wątek:
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittykate poleca nordtest podobno ok.10 zl. Ja dzis testował jakims pepino bo bylam akura w kauflanfzie al dobry to on chyba ni jest

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi babka w aptece strasznie zachwalała quixx
    do pinka się sama jakoś zraziłam, bo dziwne cienie, ślady i rozmycia mi 2 razy pokazał :/

    kittykate lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba jednak testuję jutro z wami bo zwariuję, zrobiłam głupia po pracy test i wyszedł jakiś cień/bladioch/bliżej nieokreslone coś. jak rano znowu coś będzie to urrywam się z pracy na betę :)

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie brzuch boli jsk na @ wiec nie wiem co bedzie...jutro temp.pokaze

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • babeczka Znajoma
    Postów: 21 46

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też, raczej test zostanie na maj. Ale jeszcze do rana poczekam. Mam nadzieję na świąteczne niespodzianki dla waszych rodzin

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro ok 5:40 chociaż sceptycznie bo to 13 dpo dopiero ale w pt mam 5 rocznicę ślubu

    dxomcwa16q3sloop.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    dopisuję się na jutrzejszy poranek, jeśli tempka drastycznie nie spadnie i nie będę milion razy sikać w nocy (u mnie nie jest to objaw ciążowy tylko normalne nocne sikanie)

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kochane przekładam na razie testowanie ,podłamałam sie troche tym dzisiejszym negatywem,czejam na @,,ale naprawde trzymam za was mocno kciuki :-)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rano zrobilam test, wyszedł cień jak wczoraj po południu, więc odbieram to jako "ten test tak ma"
    z porannego moczu powinno być coś widać, a już w ogóle w 38dc
    dzisiaj gin, wszytsko się okaże :)

  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatywny :-(, powiedzonka dziewczyny:-)


  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tempka spadła poniżej linii o 0.4 stopnia, więc nawet nie testowałam

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w 13 dpo negatyw ale tempka się trzyma i nie czuję zwiastunów @ także czekam

    dxomcwa16q3sloop.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymam kciuki:) ja nie testowałam bo załamałam się triochę tym wczorajszym negatywem w 11 dpo, więc... jutro najpóznioej powinna pojawić się @..brzuch pobolewa, zmęczona jestem a z ciekawości zmierzyłam temp. w południe i 37,5 ciekawe czy jak na @ powinna spaść?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • babeczka Znajoma
    Postów: 21 46

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdążyłam rozpakować testu jak polała się krew. Przynajmniej się nie zmarnował.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarownica tea - u mnie podobnie, dzis 13 dpo - negatywny, ale wam zycze powodzenia! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2014, 17:10

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 13dpo beta-5,41, test sikany negatywny, dzis 16 dpo beta- ponizej 2, pewnie za dwa dni przyjdzie wstretna @
    :(
    Trzymam kciuki za Was dziewczynki !!!

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie chyba bici z tego miałam trochę śluzu pomarańczowo-żółtego na bieliźnie pewnie rano @ przywędruje,ah szkoda słów

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poprosiłam TŻ o zakup testu na jutro. Mamy jutro 5 rocznicę ślubu, wykres niezły, objawów @ mniej niż co miesiąc (najważniejsze nie pobolewa mnie brzuch na @ a cycki mi eksplodują zaraz). Co ma być to będzie :)
    Ogromne kciuki za wszystkie testujące <3

    dxomcwa16q3sloop.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki nie wiem u mnie tylko słabiutkie brązowe plamkii ,czekam dalej nie wiem jak to rozumiec,temp.tez jakos drastycznie nie spadła,co o tym myśleć?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • GabiKOR Przyjaciółka
    Postów: 74 117

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dziś jestem w 12 dpo a 30 d cyklu i zgodnie z ustaleniami z moim ginem miałam się dziś testować. Oczywiście zrobiłam w czwartek falstart i zrobiłam test, wyszedł negatywny(tzn, bardzo słabo widoczny cień kreski) a dziś pojawiła się śliczna druga kreseczka.Kolejny test powtarzam w poniedziałek i idę na betę zobaczę co tam się dzieje. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny, bo jestem już po trzech wczesnych poronieniach :( Mam nadzieję, że to jest mój cykl i tym razem dotrwamy do końca :)))

    8p3oskjofs7x7hbx.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ