X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie wielkie testowanie
Odpowiedz

wielkie testowanie

Oceń ten wątek:
  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 4 maja 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja byłabym bardzo optymistyczna jeszcze - patrząc na Twój wykres :)

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 maja 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Hej dziewczynki:) ja tez nialam w czwartek testowac ale jakis dziwny mam wykres i nie wiem czy warto testowac:(
    Jak myslicie czy to moze juz swiadczyc ze nie mam co liczyc na ciaze??
    Jeszcze jest ładnie :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 4 maja 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje bardzo za wsparcie mam nadzieje ze jutro pojdzie w gore trzymajcie kciuki:) bo ja juz troszke panikuje jak patrze na te wszystkie spatki

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:14

    Natka098 lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 maja 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    dziekuje bardzo za wsparcie mam nadzieje ze jutro pojdzie w gore trzymajcie kciuki:) bo ja juz troszke panikuje jak patrze na te wszystkie spatki
    Też liczę na skok :) Więc i za Ciebie trzymam kciuki :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka24 wrote:
    witam kobieki i prosze o pomoc.Może wy mi coś poradzicie mam cykle 28-29 dniowe 9.04 miałam miesiączke póżniej zbliżenie było 21-22 04-czas owulacji potwierdzony testami owulacyjmymi z nocy 21na 22 miałam ogromne bóle jajników wręcz kuliłam się w kulke z bólu dwa dni później bóle mięśni jak przy grypie całe dwa dni spędziłam w łóżku.6dni po zbliżeniu miałam uderzenia gorąca i zawroty głowy oraz zgage później przeszlo.w nast dniu wyszy mi żyly na piersiach i znacznie spuchły piersi aż ciznął mnie stanik później doszly bóle piersi przy lekkim ściśnięciu i takie bez dotykowe po rostu mnie rwalo.cały czas miałam kremowy śluz.w 25dniu cyklu zrobiłam test ciążowy -wyszedł negatywny wtym dniu dostaam ogromnych wzdęc na zmiane z bólami w łuku łonowym...dziś czyli w 27dniu cyklu nadal bolą mnie piersi jednak mniej żyły nadal są widoczne i mam bóle w okolicy łuku łonowego oraz ogromne bolesne wzdęcia powiedzcie mi gdybym była w ciązy mając takie widoczne gołym okiem objawy test z moczu by to pokazał??mam mętlik..okres powinnam dostac za 2max4dni pozdrawiam wszystkie

    Poczekaj te 4 dni i powtórz test, mogłaś mieć za małe stężenie aby pokazał II, najlepiej kup test o czułosci 10, szybciej pokazuje ciąże.

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Też liczę na skok :) Więc i za Ciebie trzymam kciuki :)
    Trzymam kciuki za nas obie :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:14

    Natka098 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrób jutro 10, może coś pokaże albo bete

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:14

  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 5 maja 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochaniutkie . Ja nie testuje w tym cyklu , bo własnie mnie @ nawiedziła ... No chyba , że się nie rozkręci ( w co wątpię )
    Za was trzymam kciuki :)

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 12:14

  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 6 maja 2014, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka :) w takie cuda to wierzyłam kiedyś . Teraz już się nie oszukuję , choć wiem , że czasem różnie bywa . Jednak u mnie to najzwyklejsza @ , temperatura też to potwierdza :)
    Życzę , aby do Ciebie małpiszon jednak nie zawitał :)

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 6 maja 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny ja jestem 2 dzien po spodziweanej @ a jej nadal nie ma, niby brzuch pobolewa ale nie tak jak zawsze ze sie zwijałam z bolu i nogi jak z waty. Wczoraj mnie tak Swedzialy piersi ze myslalam ze zaraz sobie rany porobie ... Przytłumiona jakas chodze. Wczoraj wzeilam łyzeczke do herbaty zamiast widelca do obiadu, Cukier do herbaty wsypuje. Ciekawa jestem jak to bedzie. modle sie zeby sie przyszla. Chciałam dzisiaj potestowac po pracy :)

  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 6 maja 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda obiecująco aTyna :) Temperaturę mierzysz? Ja testuje w piątek jeśli @ nie przyjdzie do tego czasu. Mam dobre przeczucia. Wczoraj mały 1 dniowy spadek, dziś skok, śluz inny niż w tej fazie, zawsze miałam całkiem biały, kleisty, teraz bardziej rozciagliwy, wodnisty. Czuję zmiany, ale jeszcze nie chcę się nakrecać. Trzymam za nas kciuki!

  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 6 maja 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zara - trzymam kciuki za piątkowe sikanie :)

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 6 maja 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierze temp. Nigdy ciazy nie planowalam;D ale chyba jestem. Zawsze regularne cykle mialam a tu prosze. Myslicie ze moge zrobic test dzisiaj wieczorem pepino. 10?

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 6 maja 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    O jak ja nie mogę doczekać się testowania. Dzisiaj mam 22 dzień cyklu. Ale zaczynam wątpić że jestem w ciąży nie mam żadnych objawów, które mogłyby wskazywać na to. Poza tym od pięciu dni przeziębiona jestem. Na szczęście jest już co raz lepiej i ból gardła minął teraz tylko męczę się z katarem. Niestety tylko domowymi sposobami, bo może a nóż się udało. Jutro już z rana zrobię test strumieniowy. Myślicie, że powinien już pokazać jakby coś było?

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 6 maja 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMama wrote:
    Zara - trzymam kciuki za piątkowe sikanie :)
    Dziękuję! Ciekawe czy wytrzymać do piątku, już mnie korcie, dobrze że nie mam testu w domu :)
    Emily83,wydaje mi się że jeszcze nic by nie pokazał. Musimy uzbroić się w cierpliwość ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, dzisiaj mam 31 dzień cyklu.Cykle mam 30-34 dniowe ) myślicie że mogę już testować?

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ