X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie wielkie testowanie
Odpowiedz

wielkie testowanie

Oceń ten wątek:
  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne, ja bym dłużej nie mogła już czekać. Powodzenia :)

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też już nie mogę jakoś dłużej wytrzymać, mam długie cykle i myślę że dlatego mogłoby być jednak jeszcze za wcześnie, ahh to czekanie :/:/

  • zara Koleżanka
    Postów: 56 18

    Wysłany: 7 maja 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A owulację kiedy miałaś? Wiem, że łatwo powiedzieć, bo sama najchętniej bym już robiła test, ale chyba lepiej poczekać na termin spodziewanej @ :)
    To czekanie nas wykończy kiedyś!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2014, 09:04

    Lillith lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak uważam, dlatego jeszcze poczekam, A kiedy owulacja była to mniejwięcej tylko wiem ,ovu mi jej jednak jeszcze nie wykryła :// Myśle jednak że miałam ją jakoś + - w 20 dniu cyklu,bo wtedy też odczuwałam ból jajników.. ale dziwi mnie to,że ovu mi jej nie zaznaczyła ..a termin spodziewanej @ wypada na jutro,wiec musze jeszcze być cierpliwa, a nie jest to nic a nic łatwe..cały czas włańczam i wyłaczam kaptopa i tu siedze.Nie mogę skupić myśli nad niczym innym. Jak wy to wytrzymujecie .. :/:/

  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 7 maja 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.morfiblog.pl/wp-content/uploads/2013/05/powodzenia.jpg?df9b9b

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję ci JaMama ,ale chyba w tym miesiącu u mnie też nic z tego .. Boli mnie brzuch jak na @ .. czuję że jutro sie pojawi :( Czy ktos już z was testował ?

  • aTyna Koleżanka
    Postów: 36 9

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj testuje... 6 dni sie @ spoznia...

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aTyna- i jak??

    dxomcwa16q3sloop.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ