Forum W oczekiwaniu na testowanie wielkie testowanie
Odpowiedz

wielkie testowanie

Oceń ten wątek:
  • Emily83 Autorytet

Wysłany: 6 maja 2014, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne, ja bym dłużej nie mogła już czekać. Powodzenia :)

17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2014, 08:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też już nie mogę jakoś dłużej wytrzymać, mam długie cykle i myślę że dlatego mogłoby być jednak jeszcze za wcześnie, ahh to czekanie :/:/

• zara Koleżanka

Wysłany: 7 maja 2014, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A owulację kiedy miałaś? Wiem, że łatwo powiedzieć, bo sama najchętniej bym już robiła test, ale chyba lepiej poczekać na termin spodziewanej @ :)
    To czekanie nas wykończy kiedyś!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2014, 09:04

Lillith lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2014, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak uważam, dlatego jeszcze poczekam, A kiedy owulacja była to mniejwięcej tylko wiem ,ovu mi jej jednak jeszcze nie wykryła :// Myśle jednak że miałam ją jakoś + - w 20 dniu cyklu,bo wtedy też odczuwałam ból jajników.. ale dziwi mnie to,że ovu mi jej nie zaznaczyła ..a termin spodziewanej @ wypada na jutro,wiec musze jeszcze być cierpliwa, a nie jest to nic a nic łatwe..cały czas włańczam i wyłaczam kaptopa i tu siedze.Nie mogę skupić myśli nad niczym innym. Jak wy to wytrzymujecie .. :/:/

• JaMama Przyjaciółka

Wysłany: 7 maja 2014, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.morfiblog.pl/wp-content/uploads/2013/05/powodzenia.jpg?df9b9b

Taka sobie mama :)

ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 maja 2014, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję ci JaMama ,ale chyba w tym miesiącu u mnie też nic z tego .. Boli mnie brzuch jak na @ .. czuję że jutro sie pojawi :( Czy ktos już z was testował ?

• aTyna Koleżanka

Wysłany: 10 maja 2014, 09:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj testuje... 6 dni sie @ spoznia...

• czarownica_tea Autorytet

Wysłany: 10 maja 2014, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aTyna- i jak??

dxomcwa16q3sloop.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.