Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • KARMA Ekspertka
    Postów: 169 96

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wracam do Was :( marcowy cykl nie był dla mnie jednak szczęśliwy. Przedwczoraj zaczęło mi się poronienie, wczoraj było łyżeczkowanie. Prawie 10 tygodni cieszyłam się swoją fasolka :(

    Aniołek 10tc [*]
    atdc3e5eit74cqso.png
    PCO, insulinoodporność, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    "On sprawia, że niepłodna ma dom,
    Jest matką cieszącą się dziećmi" (Psalm 113:9)
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARMA wrote:
    Dziewczyny, wracam do Was :( marcowy cykl nie był dla mnie jednak szczęśliwy. Przedwczoraj zaczęło mi się poronienie, wczoraj było łyżeczkowanie. Prawie 10 tygodni cieszyłam się swoją fasolka :(
    Kochana brak mi słów tak mi przykro :( aż łezki cisną mi się w oczach. Wracaj do sił i do nas ale odpocznij.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARMA wrote:
    Dziewczyny, wracam do Was :( marcowy cykl nie był dla mnie jednak szczęśliwy. Przedwczoraj zaczęło mi się poronienie, wczoraj było łyżeczkowanie. Prawie 10 tygodni cieszyłam się swoją fasolka :(



    Nawet nie wiem co moge powiedzieć :( tak bardzo mi przykro :( :( zły same lecą. Kochana powiem Ci słowa które mój m powiedział mi po stracie. Dzidzia wcale nie odeszła, zmieniła tylko termin narodzin <3 całym serduchem jestem z Wami, bądźcie silni

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARMA - tule :*

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARMA wrote:
    Dziewczyny, wracam do Was :( marcowy cykl nie był dla mnie jednak szczęśliwy. Przedwczoraj zaczęło mi się poronienie, wczoraj było łyżeczkowanie. Prawie 10 tygodni cieszyłam się swoją fasolka :(
    Karma współczuję, też to niedawno przechodziłam..

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Psuła Koleżanka
    Postów: 35 20

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARMA wrote:
    Dziewczyny, wracam do Was :( marcowy cykl nie był dla mnie jednak szczęśliwy. Przedwczoraj zaczęło mi się poronienie, wczoraj było łyżeczkowanie. Prawie 10 tygodni cieszyłam się swoją fasolka :(

    Kochana szczerze współczuję i tulę bardzo mocno!! :( :* trzymaj się :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2017, 23:31

    5 lat starań o pierwszą fasolkę.
    05.2016 -poronienie zatrzymane 12 tc
    Problem męski
  • Kropka16(2) Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje konto Kropka16 niestety wygaslo, bo nie zrobilam aktywacji w czasie. Karma Bardzo Ci współczuję. Aż ciężko napisać mi to czym chcialam sie z Wami pochwalić. Na ostatnim USG okazalo się, że biją nie jedno lecz dwa serduszka <3 <3 Bardzo mocno trzymam za Was kciuki :) ! Cuda w życiu zdarzają się codziennie, myślę że dla każdej z nas wystarczy tego szczęscia. :*

    Meśka, gg88, KateHawke lubią tę wiadomość

‹‹ 201 202 203 204 205
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ