Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2017, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z drugiej strony gdybysmy sie dzisiaj z mezem starali to rodzenie w wigilie :-( eh

• Rucola Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika nie wybrzydzaj :d

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 18:05

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMarys !! Za wczesnie na test. Spokojnie. Ja mam dzis 14dpo i jeszcze nie robiłam. Cykor jestem i tyle :)

mycha91 lubi tę wiadomość

Synek 💚 31.08.2018r.
  • nika647 Koleżanka

Wysłany: 29 marca 2017, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A z drugiej strony gdybysmy sie dzisiaj z mezem starali to rodzenie w wigilie :-( eh
    Monika zabierajcie się do roboty!:) bo później będziesz sobie wyrzucać, że może akurat by się udało:) Większość mojej i mojego męża rodziny jest z końcówki roku, jakoś tak się poskładało i nikt nie narzeka:) no może poza tym, że dostają wspólne prezenty pod choinkę i na urodziny:P
    Ale jak będzie dziewczynka to będzie się cieszyła, że wśród swoich koleżanek z klasy zawsze będzię ta najmłodzą;) taki bonus:)

28,5l
    4cs - udany!
    mhsv3e5et65dhz73.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2017, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Monika nie wybrzydzaj :d
    Grudzień to był ten moment który omijałam szerokim łukiem..... Kurcze, wszystkie znaki na niebie i ziemi mowią ze dzisiaj jestem sklonna do zaplodnienia!

• nika647 Koleżanka

Wysłany: 29 marca 2017, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym nawet chciała rodzić na święta:) Nie musiałabym nic robić w domu, sprzątać, gotować.. W sumie i tak zazwyczaj idziemy na gotowe do rodziców i teściów, ale zawsze jest jakieś takie poczucie, że trzeba coś przygotować i ich odciążyć, a tak to mąż będzie sie musiał bardziej wykazać;)

Maja84 lubi tę wiadomość

28,5l
    4cs - udany!
    mhsv3e5et65dhz73.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Grudzień to był ten moment który omijałam szerokim łukiem..... Kurcze, wszystkie znaki na niebie i ziemi mowią ze dzisiaj jestem sklonna do zaplodnienia!
    Ja bym działała !! Moze to ten moment najlepszy z najlepszych.
    Szczerze to bym Ci te jajko ukradła!!!!

Bocianiątko, Maja84 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2017, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja bym działała !! Moze to ten moment najlepszy z najlepszych.
    Szczerze to bym Ci te jajko ukradła!!!!
    Mój Kwiatuszku, ja bym dla Ciebie te moje jajeczko poświęciła i z miłą chęcią oddała :D

Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2017, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika647 wrote:
    Ja to bym nawet chciała rodzić na święta:) Nie musiałabym nic robić w domu, sprzątać, gotować.. W sumie i tak zazwyczaj idziemy na gotowe do rodziców i teściów, ale zawsze jest jakieś takie poczucie, że trzeba coś przygotować i ich odciążyć, a tak to mąż będzie sie musiał bardziej wykazać;)
    Ale to juz nie chodzi o te rodzenie w grudniu, ja mysle przyszłościowo :D A więc prezenty wszystko pod choinką, urodziny, jeszcze przeboleje jak jest mały bo mozna zrobic po swietach, ale jak bedzie starsze no i zasadniczno bedzie rok młodszy od równieśników. :D

jA TO mam problemy :D Niech Mąż decyduję, juz wolałabym miec bezowulacyjny cykl :D

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ale to juz nie chodzi o te rodzenie w grudniu, ja mysle przyszłościowo :D A więc prezenty wszystko pod choinką, urodziny, jeszcze przeboleje jak jest mały bo mozna zrobic po swietach, ale jak bedzie starsze no i zasadniczno bedzie rok młodszy od równieśników. :D

jA TO mam problemy :D Niech Mąż decyduję, juz wolałabym miec bezowulacyjny cykl :D
    Monika niech los zadecyduje !!!

Bocianiątko, Rucola lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, niech los zadecyduje :)

Synek 💚 31.08.2018r.
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    OjMarys !! Za wczesnie na test. Spokojnie. Ja mam dzis 14dpo i jeszcze nie robiłam. Cykor jestem i tyle :)
    Ja bym już testowała!!! Uciekać na fioletową stronę!!! Jeszcze 2 dni marca wiec kropki muszą być ♡

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to tez myślałam ze trochę słabo rodzic na Wigilie ale bardziej ze względu na to ze w szpitalu mamo personelu i to głownie młodsi. Z drugiej strony mam duzo lekarzy w rodzinie wiec w razie w ktoś by odebrał :D pozdrawiam z cyklu na luzie, bez mierzenia, bez celowania, bez nastawiania sie :)

Flower testujesz na Wielkanoc? :) tez mi tak wypada chociaż pewnie odpuszczę testowanie u teściów ;). Dlatego nie zapisuje sie na kwiecień ale zajrzę zobaczyć co i jak :) a jak po świętach jeszcze nie będzie @ to wtedy będę testować z dopiero będę testować, juz z duża nadzieja ;)

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:

Monia grzeszysz tymi słowami. Jak Bog Ci daje to bierz pełnymi garsciami i nie wybrzydzaj. Ja jestem z grudnia i nigdy nie miałam pretensji do rodziców, jak wszyscy mowia jestem spod szczęśliwej gwiazdy ;)

Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sprawa stracona :( szyjka nisko i zaczyna się otwierać. Łudziłam że będę miała prezent na urodziny,ale niestety. Tak więc już mogę oczekiwać na majowy wątek :(
    Dziewczyny trzymam kciuki bardzo mocno.

Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • emilydread Ekspertka

Wysłany: 29 marca 2017, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mozna stawiać serduszko! Tak bardzo się cieszę! Dziś odebrałam drugą bete : 686.1 (27.03 było 251.4) więc rośnie :) trzymajcie za mnie kciuki!

kaha, Bocianiątko, Flowwer, E_w_c_i_a, madzia8lenka, Psuła, Amy333, Malwas lubią tę wiadomość

p19u9jcgcttxiugd.png
    23.05 Kaziu 15.00 cm <3
    *Aniołek 24.01 -10 tc*
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja to tez myślałam ze trochę słabo rodzic na Wigilie ale bardziej ze względu na to ze w szpitalu mamo personelu i to głownie młodsi. Z drugiej strony mam duzo lekarzy w rodzinie wiec w razie w ktoś by odebrał :D pozdrawiam z cyklu na luzie, bez mierzenia, bez celowania, bez nastawiania sie :)

Flower testujesz na Wielkanoc? :) tez mi tak wypada chociaż pewnie odpuszczę testowanie u teściów ;). Dlatego nie zapisuje sie na kwiecień ale zajrzę zobaczyć co i jak :) a jak po świętach jeszcze nie będzie @ to wtedy będę testować z dopiero będę testować, juz z duża nadzieja ;)
    W piatek się okaże czy bede miala co testować mam nadzieje ze tym razem leki na stymulacje zadziałają

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 29 marca 2017, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki zeby wszystko zadziałało :)

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2017, 23:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, poniosło Nas i tak jak napisałyście niech los decyduję za Nas ;-)

Gratuluje tym którym się udało.

Ogólnie jesteście Kochane, dziękuję za Wasze wsparcie :-)
    Ewela i Flower tak mocno chciałabym aby Wam się udało!!!! Nawet sobie niewyobrażacie.

Maja84, Psuła, nika647 lubią tę wiadomość

• Lady Savage Autorytet

Wysłany: 30 marca 2017, 06:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biel, :( no niestety w tym roku mama nie zostane, albo ciaza biochemiczna albo oba testy byly wadliwe, ale dziwne to bo z 2 roznych firm, tak czy siak czekam na @.

3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego