X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • aina Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 4 września 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani powiedziała, że okres abstynecnji 3 dni to jest zdecydowanie za mało i trzeba co najmniej 5, no więc teraz jakby miało być 5 dni abstynencji to jeszcze byśmy przegapili owulację

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 4 września 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynku, nie wytrzymalam zrobilam przed chwila test amil strumieniowy i JEST!!!" BAAAAARDZO BLADA KRESECZKA :D Jutro beta! trzymajcie kciuki!!!

    Audobrandessa, mik82, Agaja, kiniusia00 lubią tę wiadomość

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • aina Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 4 września 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaja88 super!!! trzymam kciuki za jutro, daj znać jak tylko wynik będzie :)

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 4 września 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Jestem tutaj nowa i za bardzo nie wiedziałam gdzie umieścić swój pierwszy post ;) Otóż mam 23 lata i od 9 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Jestem jeszcze młoda, ale mam pco i nie mogę za długo czekać. Dopiero od 2 miesięcy biorę luteinę dopochwowo 16-25dc na wyregulowanie cykli, gdyż zdarzało się u mnie po 2-3 miesiące braku @. W pierwszym cyklu z luteiną dostałam @ w 27 dniu. Dzisiaj jest mój 29 dc i @ brak. Robiłam test w 26dc - negatywny. Może za wcześnie? Co o tym myślicie? Dodam, że bardzo bolą mnie piersi i co jakiś czas brzuch jakby na @ ale dosłownie przez pół minuty i koniec. W tym cyklu czułam się zupełnie inaczej niż w poprzednim- miałam kłucie jajników i ból piersi-może to od luteiny.. Nie chcę na razie powtarzać testu bo boję się zobaczyć znowu tą jedną kreskę;/ Pomóżcie:) pozdrawiam:)

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 4 września 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 wrote:
    Dziewczynku, nie wytrzymalam zrobilam przed chwila test amil strumieniowy i JEST!!!" BAAAAARDZO BLADA KRESECZKA :D Jutro beta! trzymajcie kciuki!!!

    Gratuluję:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 gratulacje kochana :) daj znać jak beta :) :)

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 4 września 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie że dam znac !! ;) Najpierw dam znac jak wyszedł jutrzejszy poranny sikaniec ( bobo test) a potem jak wyszła beta :D:D

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    Cześć Dziewczyny! Jestem tutaj nowa i za bardzo nie wiedziałam gdzie umieścić swój pierwszy post ;) Otóż mam 23 lata i od 9 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Jestem jeszcze młoda, ale mam pco i nie mogę za długo czekać. Dopiero od 2 miesięcy biorę luteinę dopochwowo 16-25dc na wyregulowanie cykli, gdyż zdarzało się u mnie po 2-3 miesiące braku @. W pierwszym cyklu z luteiną dostałam @ w 27 dniu. Dzisiaj jest mój 29 dc i @ brak. Robiłam test w 26dc - negatywny. Może za wcześnie? Co o tym myślicie? Dodam, że bardzo bolą mnie piersi i co jakiś czas brzuch jakby na @ ale dosłownie przez pół minuty i koniec. W tym cyklu czułam się zupełnie inaczej niż w poprzednim- miałam kłucie jajników i ból piersi-może to od luteiny.. Nie chcę na razie powtarzać testu bo boję się zobaczyć znowu tą jedną kreskę;/ Pomóżcie:) pozdrawiam:)
    to zalezy kiedy miałas owulację, być może test zrobiony za wcześnie (niektórym dziewczyną testy wychodzą dopiero grubo po @). ciężko stwierdzić. ja co miesiąc czuję się inaczej hehe wszystko siedzi w psychice i po objawach nie wiele można stwierdzić. zrób test w dniu spodziewanej miesiączki. życzę wytrwałości choć wiem, że to bardzo trudne. trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 ale super :) :D chyba zła passa z sierpnia poszła w las, same dobre wieści niesie ten wrzesień :) mam nadzieję, że pozarażasz nas wszystkie :)

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 4 września 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa - dziękuję za odpowiedź :) poczekam jeszcze do 30dc i jak nie będzie @ to 31dc zatestuję. Gratulacje dla shaja88 :D

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 4 września 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze spokojnie bo moze to falszywy wynik, moze mi sie dwoi w oczach ;)
    Czar-nula- j testowalam w dniu spodziewanej miesiaczki 28dc i wynik negatywny. Dopiero dzis 30dc cień cienia kreseczki. W piatek mialam bete <0,100 !! Takze jeszcze jest wszystko mozliwe!! ;)

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 4 września 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czar-nula - prowadzisz wykres??

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 4 września 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram wniosek- Shaja88- zarażaj nas dobrą passą!! :)

    wnidt5odau6o2x80.png
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 4 września 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 wrote:
    Dziewczynku, nie wytrzymalam zrobilam przed chwila test amil strumieniowy i JEST!!!" BAAAAARDZO BLADA KRESECZKA :D Jutro beta! trzymajcie kciuki!!!
    Trzymam z całych sił:-)

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 4 września 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, Shaja, trzymam bardzo mocno kciuki!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Jestem na wyjeździe i troche rzadko tu zaglądam. Tak jak się spodziewałam zaczęłam dziś nowy cykl :/. Mam nadzieje ze wrzesień bedzie dla nas wszystkich owocny.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 września 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaja, super! Oby jutro krecha była pięknie widoczna;)

    Audobrandessa to faktycznie nie ma u Ciebie sensu mierzenie, skoro aż tak Cię to angażuje psychicznie, że się budziłaś.

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 4 września 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 wrote:
    Dziewczynku, nie wytrzymalam zrobilam przed chwila test amil strumieniowy i JEST!!!" BAAAAARDZO BLADA KRESECZKA :D Jutro beta! trzymajcie kciuki!!!

    Pochwal się jutro teścikiem :) Powodzenia!

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 4 września 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anija u nas powiedzieli ze najdluzej 15 min i jak chceszw domu tp zrobic to przewozic musisz tak zeby dotykal pojemnik ciala zeby byla taka sama temperatura...
    wiec lepiej na miejscu oddac sperme bo jest pewnosc ze sie zdazy..wyniki w przyszlym tyg nic tylko pozostaje czekac

    wizyta 13 go dzien mojej owulacji u gina :) jakos jestem pozytywnie nastawiona w tym mcu

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzisiaj minus :/ eh jednak te pepino gówno warte 2 raz mnie oszukały :((

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ