X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 8 września 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś beta 177, 4 :D a w piątek 27, 48 :D

    Kajtka, Agaja, kiniusia00, Eilen lubią tę wiadomość

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 8 września 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 wrote:
    U mnie dziś beta 177, 4 :D a w piątek 27, 48 :D

    Shaja super :D Zdrówka dużo :D

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana świetnie :) powodzonka:) dzidzia rośnie :)

  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 8 września 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane!!! Trzymam za Was kciuki baaaardzo mocno !!! :)

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 8 września 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 wrote:
    U mnie dziś beta 177, 4 :D a w piątek 27, 48 :D

    Gratulacje :D uwazaj teraz na siebie i malenstwo :D

    201510107452.png
  • zielizka Debiutantka
    Postów: 7 11

    Wysłany: 8 września 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, czytam i czytam wasze wypowiedzi i bardzo chciałabym do Was dołączyć :)
    Na ovu jestem nowicjuszką ale z Mężem staramy się o dzidzię już 5 cykli. Właśnie mam 24dc i wciąż czekam na zrobienie testu. W 22dc wyszła druga kreseczka, jakby jej cień, ale coś tam było (chociaż klasyfikuję test jako negatywny). Na dniach robię kolejny!
    Shaja88 - zazdroszczę, że tak wcześnie wiesz o ciąży :)

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 8 września 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 wrote:
    U mnie dziś beta 177, 4 :D a w piątek 27, 48 :D

    Super tak trzymać:)

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 8 września 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielizka wrote:
    Witajcie, czytam i czytam wasze wypowiedzi i bardzo chciałabym do Was dołączyć :)
    Na ovu jestem nowicjuszką ale z Mężem staramy się o dzidzię już 5 cykli. Właśnie mam 24dc i wciąż czekam na zrobienie testu. W 22dc wyszła druga kreseczka, jakby jej cień, ale coś tam było (chociaż klasyfikuję test jako negatywny). Na dniach robię kolejny!
    Shaja88 - zazdroszczę, że tak wcześnie wiesz o ciąży :)

    Daj znać, jak zrobisz kolejny test :)

  • aina Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 8 września 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Zielizka :)
    Audobrandessa wrote:
    tak bym chciała malenstwo... jak na złość wszędzie mamusie z duuuuuużymi brzuchami.

    Ja też ciągle widzę kobiety w zaawansowanej ciąży i zastanawiam się czy długo czekały na dzidziusia i ile mi będzie dane czekać.

    A teraz w zasadzie dobrze się złożyło, że w ubiegłym miesiącu się nie udało, bo mieliśmy przeprowadzkę aż na 4 piętro bez windy, a na korytarzu mocno czuć zapach farby, więc tylko by mi zaszkodziło.

  • zielizka Debiutantka
    Postów: 7 11

    Wysłany: 8 września 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aina wrote:

    Ja też ciągle widzę kobiety w zaawansowanej ciąży i zastanawiam się czy długo czekały na dzidziusia i ile mi będzie dane czekać.

    A teraz w zasadzie dobrze się złożyło, że w ubiegłym miesiącu się nie udało, bo mieliśmy przeprowadzkę aż na 4 piętro bez windy, a na korytarzu mocno czuć zapach farby, więc tylko by mi zaszkodziło.

    Teraz sporo brzuszków po prostu rzuca się w oczy - pogoda na to pozwala, jeszcze ciepło!
    A z tą przeprowadzką to rzeczywiście szczęście w nieszczęściu jak to się mówi :)

    Storczyk3 - na pewno napiszę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2014, 20:02

  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 8 września 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-) ja też staram się odpuścić. Na razie myślę o tym mniej, skupiam się na pracy i aktywności fizycznej :-) wcześniej swirowalam że ćwiczenia mogą zaszkodzić ewentualnemu dziecku ale w końcu zrozumiałam że natura na pewno broni wczesnych ciąż bo kiedyś nie mieli testów ciążowych i pracowali w polu :-) a jak już to test robię najwcześniej w dniu @ :-)

    Kajtka, Audobrandessa lubią tę wiadomość

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 8 września 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shaja, super! Wielkie gratulacje!

    Kajtka, a Ty zawsze masz taką długą fazę lutealną? Bo wygląda to bardzo obiecująco... Trzymam kciuki!!!

    Dziewczyny, z tymi ćwiczeniami i trybem życia to też tak sobie wkręcałam, a to zupełnie niepotrzebne. I od jakiegoś czasu staram się ćwiczyć regularnie, niezależnie od fazy. Z alkoholem od 3 cykli to się w ogóle wstrzymuję po owulacji, ale to chyba też jest nakręcanie siebie. W tym cyklu idziemy na wesele, a prawdopodobnie będzie już po owulacji. I zamierzam bawić się jak zwykle, nie ma wkręcania się i denerwowania, koniec! :)

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 8 września 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielizka wrote:
    Witajcie, czytam i czytam wasze wypowiedzi i bardzo chciałabym do Was dołączyć :)
    Na ovu jestem nowicjuszką ale z Mężem staramy się o dzidzię już 5 cykli. Właśnie mam 24dc i wciąż czekam na zrobienie testu. W 22dc wyszła druga kreseczka, jakby jej cień, ale coś tam było (chociaż klasyfikuję test jako negatywny). Na dniach robię kolejny!
    Shaja88 - zazdroszczę, że tak wcześnie wiesz o ciąży :)

    a ten test co robiłaś to ile dni po owu? mam nadzieję że niedługo pokaże 2 grube krechy :D

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • zielizka Debiutantka
    Postów: 7 11

    Wysłany: 8 września 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 dni po owu, więc niewiele ;)

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 8 września 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielizka jest wielka możliwość że ci się udało :) ja rozpoczelam kolejny cykl zostaje tu na ovu ale jak narazie przestaje ,,starać" sie o dziecko tak bardzo wzracac uwage kiedy owulacja i mierzyć temperature dlatego ze juz sie troszkę podlamalam, bedziemy dalej robic jak robilismy tylko ja przestaje juz tak o tym myslec bo co ma byc to bedzie... niestety juz troche przesadzalam mój mężczyzna mi to jasno wyjasnil :) ale na pewno bede doglądala co u was bo chodz malo sie udzielalam ciesze sie ze wielu z was sie udaje :) więc zielizka daj znac gdy zrobisz drugi test trzymam kciuki , a Tobie shaja88 życzę dużo zdrówka i oczywiscie gratuluję :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 września 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czytam te Wasze posty i normalnie jakbym swoje myśli czytała. Ja nawet ciepłej wanny po owulacji nie brałam! Już nie mówię o alkoholu, papierosie czy ćwiczeniach, ale to naprawdę przesada, dzisiaj też postanowiłam, że zacznę ćwiczyć regularnie i nie będę się przejmować. Niby szczupła jestem, ale taka flakowata i to też mnie dobija. Dobra kondycja na ciąże jest potrzebna, a ja nie mam jej wcale, więc biorę się za siebie i nie patrze na to czy to przed czy po owulacji. Mam wrażenie, że przez to staranie i ciągłe myślenie i czekane życie mi ucieka.

    Shaja gratulacje!!

    Zielizka kciuki;)

    Kajtka, Audobrandessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje kochane:) czy mohe dolaczyc?:) dzisiaj test -,ale nie wolno sie poddawac,zobaczymy jutro,pozdrawiam wszystkie straczki i brzuchate:*

  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 9 września 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja wrote:
    Shaja, super! Wielkie gratulacje!

    Kajtka, a Ty zawsze masz taką długą fazę lutealną? Bo wygląda to bardzo obiecująco... Trzymam kciuki!!!

    no wlasnie raczej nie, moje cykle ostatnio trwaly 28 max 29 dni...
    ale dzis temperatura spadla bardzo wiec czekam az sie @ pojawi! bo za pare dni na wakacje... wiec jak ma przyjsc to niech przychodzi.

    ja sie chetnie dolacze do wrzesniowych staraczek, ale niestety jesli teraz przyjdzie malpa to moje plodne dni spedze sama w lozku bo Maz jedzie na caly tydzien na delegacje :(

    201510107452.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja odkąd zaczęłam starania to przytyłam 3 kg i przestałam ćwiczyć. I tak wczoraj sobie właśnie nad tym zaczęłam myśleć dochodząc do wniosku, że koniec z tym. Biorę się za siebie bo już w spodnie się nie mieszczę, chociaż do otyłych nie należę to źle się czuję z moją obecną figurą. Kondycji też pewnie brak. Więc dziś odpalam Chodakowską lub mel b a jutro siatkóweczka. Co najmniej 3 razy w tygodniu jakiś sport musi być :).

    gosi_a, Kajtka, Audobrandessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ a wiesz, że ostatnio też myślałam żeby się wziąść za siebie ; p ćwiczyłam z mel b jakiś czas i przerwalam z braku czasu. A że teraz czasu mam w pierony ,to mogę wrócić do cćwiczeń :) super przypływ energii jest mi potrzebny :)

    emka@ lubi tę wiadomość

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ