X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie nas namnozylo :) shaja gratulacje :))))
    Paulinko - glowa do gory :*

    Gosia, ja badalam. Bo mialam plamienia przed @ wyszla lekko podwyzszona dostalam bromergon - bralam ze trzy miesiace a teraz gin mi zabral bromka a jaka mam teraz prolaktyne ? Nie mam pojecia bo mnie nie wyslal ponownie na badania, ale nie wiem czy chce wiedziec i znowu wracac do bromka :)

    Zaopatrzylam sie w aptece w witaminki wiec biore, i sie zobaczy co z ego wyniknie ; )

  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 6 września 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja u siebie nie zauważyłam nic nie naturalnego, miałam badania tsh i jeszcze jakieś cząstkowe. Wszystko w normie ale jak tak czytam o Waszych badaniach prolaktyny i progesteronu to się zastanawiam czy nie powinnam tego też zbadać. Z drugiej strony nie staram się jakoś długo żeby się martwić że coś ze mną nie tak.

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 września 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:38

    Bąbelek86 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 6 września 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki wesprzyjcie!termin spodziewanej @ mam na 10.09. 20 dc mialam silne bole brzucha,na drugi dzien temp skoczyla(2 skok po ovu) i sie na razie utrzymuje. Dzisiaj24 dc a sluz z nitkami krwi, brzuch boli ale to za wczesnie na @. Co o tym sadzicie?moze ktos tak mial?

    relgh371rrya3inl.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 września 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:39

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 6 września 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe sama wiem ze to strasznie nakreca ale to silniejsze ode mnie:)

    relgh371rrya3inl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie juz plamienie sie rozkręca więc od jutra nowy cykl

  • aina Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 6 września 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 wrote:
    Aina- ja mam taki sam wynik prolaktyny tzn na czczo jest ok okolo 13, a po obciazeniu 14 krotny skok, nie bralam na to zadnych lekow i jestem w ciąży!! :D


    Dziękuję za pocieszenie, bo już straciłam całkiem nadzieję na ten miesiąc :)

    Mnie skierowała gin na prolaktynę, bo kiedyś miałam podwyższoną, a teraz powiedziałam, że mam nieregularne cykle

  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 7 września 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od 3 dni pobolewa brzuch i czasami czuje klucie w lewej stronie szyjki. Jestem na etapie plodnym i to są chyba objawy owu. Co sądzicie? Co u Was kobietki?

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 7 września 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawdopodobnie objawy okołoowulacyjne...jezeli mogę Ci dać radę, bo zerknęłam na twoj wykres...temperature trzeba mierzyć codziennie o tej samej porze, zaraz po przebudzeniu, po przynajmniej 3 h snu, temperatura mierzona w różnych godzinach jest niewiarygodna i nie odczytasz z niej kiedy nastąpiła owulacja:) Tak więc budzik w ruch i powodzenia:)

    relgh371rrya3inl.png
  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 7 września 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj i wczoraj mierzyłam tak jak powinnam :-) planuję się bardziej na tym teraz skupić :-)

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 7 września 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pamiętaj o tym, żeby mieć termometr przy łóżku i przed mierzeniem nie wstawać:)Życzę powodzenia i wytrwałości w mierzeniu:)

    relgh371rrya3inl.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 września 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale tu ucichło. Jak tam wasze samopoczucie? powiem Wam, że postanowiłam, że ten cykl traktuje na luzie, a spinam się chyba bardziej niż poprzednio. Nie potrafię się wyluzować i boje się, że to będzie dużą przeszkodą.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 8 września 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dziewczyny, ale tu ucichło. Jak tam wasze samopoczucie? powiem Wam, że postanowiłam, że ten cykl traktuje na luzie, a spinam się chyba bardziej niż poprzednio. Nie potrafię się wyluzować i boje się, że to będzie dużą przeszkodą.
    Martika takie postanowienia to w moim przypadku tylko gadanie:-( Ja na luzie nie umiem...po prostu nie potrafię odpuścić jak mi na czymś bardzo zależy. Nie chcę mieć poczucia, że czegoś nie zrobiłam:-(

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 8 września 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tak samo, ale mam też świadomość, że przez takie ciągłe myślenie o tym zablokuje się psychicznie i nic z tego dobrego nie będzie. Mam świadomość, że w moim przypadku starania mogą trochę potrwać, ale z drugiej strony właśnie się starasznie tego boje, bo chciałabym już, natychmiast.

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 8 września 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest własnie to pragnienie że już teraz. To czekanie się tak strasznie dłuży.. do owulacji, do testowania, do końca @ i tak w kółko..

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam to samo dziewczyny..... chcę podejść na luzie żeby się nie zablokować psychicznie, ale wtedy myślę czy się już nie zablokowałam... czyli znowu myślę i tak w kółko...
    strasznie mi się to dłuży szczególnie, ze moje cykle trwają 36-42 dni... wcześniej mi to nie przeszkadzało, ale przy staranku w 4 cyklach miałabym 1 gratis...
    tak bym chciała malenstwo... jak na złość wszędzie mamusie z duuuuuużymi brzuchami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tym cyklu jednak postanowiłam, że będę ćwiczyła i żyła aktywnie aż do dnia @, bo przez ostatnie mies. bałam się, że może jestem w ciąży i coś się może stać przy nadmiernym wysiłku.

    gosi_a lubi tę wiadomość

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 8 września 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie w ciągu ostatniego miesiąca aż 3 znajome zaszły w ciążę z wpadki. Nie do wiary że jedne się starają i nic a tu tyle wpadek..

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wystarczy wejść na fejsa a tam małolaty z moich okolic po 2 dzieci..... albo w ciąży też oczywiście z wpady............................................................. szlag trafia, w tamtym cyklu kochaliśmy się i przed i w trakcie i po owu I NIC.
    może plemniki nie dojrzałe były bo seksik by codziennie żeby owulki nie przegapić

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ