X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniowe staraczki
Odpowiedz

Wrześniowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana wrote:
    Napisałam post dokładnie wtedy co Ty :D

    opu codziennie biegasz?

    Nie :) biegam z aplikacja nike + running - i zaznaczylam sobie cel :) biegac czesciej - potem sie aplikacja zapytala ile razy wbtyg - no to ja twardo trzy razy i dlugosc wyzwania trzy tygodnie :P na co aplikacja mi mowi cos w stylu badz powazna hahah i zaznaczaj tak zebys mogla potem to wykonac i osiagnac sukces heheheheh ale bylam zdziwiona :) wiec zaznaczylam dwa razy w tygodniu :) i tak jakos w pierwszym w ogole mi sie nie chcialo wiec jakos tak zlecial a teraz mam motywacje zeby aplikacja mnie nie wysmiala hahah jakkolwiek dziwinie to brzmi :D
    No i zostal mi jeden bieg do zrobienia i 4 dni czasu na to ale ze wyjezdzamy w piatek musze zebrac sie w czwartek hehehe :)

    I kurde cholerna miala racje bo trzy razy w tyg to bym chyba jajo zniosla a nie zrobila :) jeszcze teraz sie przeziebilam i cwicze mimo to zeby ta zaraza racji nie miala mowiac ze nie udalo ci sie :P

    No wiecg mozna powiedziec ze srednio dwa razy w tyg - choc jak przebieglam pierwsze 10 km to nie mogla, sie ruszyc tydzien :)

    emka@ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosi_a wrote:
    Jak siedzę bez zajęcia to znowu zaczynam myśleć i chciałabym zasnąć i obudzić się w 28 dc żeby wiedzieć czy się udało czy nie...

    Dokladnie :)

    Albo lepiej zasnac i obudzic sie jak beda dwie kreski ;)))

    gosi_a, tulipanna lubią tę wiadomość

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 9 września 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu chyba sobie wgram tą aplikację :) ja biegam różnie co 2 dni czasem codziennie a czasem co 3 jak mi sie zachce ;) ale tak średnio ze 4-6 km robię. Gratuluję 10 km :D Dla mnie jesteś wielka!

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczęta :) ja też ćwiczę w domu z mel b. fajne ma programy na każdy dzień tygodnia :) chodakowskiej jakoś nie mogę... nie będę się oszczędzać aż do @. też mi się troszkę przytyło...:( i mi źle. nie jestem jakaś otyła ale troszkę ujędrnić się trzeba :) trzymam kciuki za Was i Wasze postanowienia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szacun za te 10 km ale aplikacja super :p

  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 10 września 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 12:56

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 10 września 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Anitka
    ja też tym cyklu dopiero zaczęłam mierzyć temperaturę :) wcześniej obserwowałam tylko śluz. Prowadzisz wykres?

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 10 września 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka201 wrote:
    Witajcie, jestem tu nowa i podejmuję kolejny miesiąc starań. Na razie polegaliśmy na naszej intuicji (czuję ból jajnika podczas owulacji, śluz) ale jak widać nic z tego nie wyszło :-) Zaczynam mierzyć temperaturę i może w końcu doczekamy się potomka ;-) Szczerze mówiąc dla mnie to trochę czarna magia i trochę liczę na Waszą pomoc w interpretowaniu spadków i wzrostów :-)

    Witaj :)

  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 10 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Staram się od listopada 2013r. W lutym (5 cykl starań) zaszłam w ciąże, niestety serduszko przestało bić w 9 tc i 13 maja tego roku miałam zabieg. Po nim 3 baaaaardzo długie m-ce bez starań a od VIII zaczęłam znów starania, teraz jest 3 cykl starań. Smutno mi bo tyle się naczytałam, że po poronieniu zachodzi się łatwiej a tu nic... kolejna @ i kolejny zawód. W sumie to 10 m-cy starań już za mną. Udzielałam się trochę na forum dot. poronień ale od jakiegoś czasu Was podczytuję. Macie tu fajny optymistyczny pokoik :) Więc jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie dołączę :)

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 10 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe Dziewczyny :) Jak to mówią- w kupie raźniej.

    Ja się już poddałam z tym mierzeniem temperatury, bo wstawałam o różnych porach i nie mogłam się zdyscyplinować. Opieram się na obserwacji śluzu. Zresztą już mam pozamiatane w tym cyklu, bo jestem po owu. Także niech się dzieje wola nieba :)

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 10 września 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka25 wrote:
    Cześć dziewczyny. Staram się od listopada 2013r. W lutym (5 cykl starań) zaszłam w ciąże, niestety serduszko przestało bić w 9 tc i 13 maja tego roku miałam zabieg. Po nim 3 baaaaardzo długie m-ce bez starań a od VIII zaczęłam znów starania, teraz jest 3 cykl starań. Smutno mi bo tyle się naczytałam, że po poronieniu zachodzi się łatwiej a tu nic... kolejna @ i kolejny zawód. W sumie to 10 m-cy starań już za mną. Udzielałam się trochę na forum dot. poronień ale od jakiegoś czasu Was podczytuję. Macie tu fajny optymistyczny pokoik :) Więc jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie dołączę :)

    Witaj Biedronka :)

    Też myślałam że po poronieniu szybciej zajdę, tak jak Ty naczytałam się takich informacji, ale jak widać każda z nas jest inna.

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 10 września 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) mogę dołączy? Ja poroniłam w styczniu i też myślałam,że pójdzie łatwiej...

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 10 września 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 12:56

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 10 września 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka30 wrote:
    Cześć Dziewczyny :) mogę dołączy? Ja poroniłam w styczniu i też myślałam,że pójdzie łatwiej...

    Jasne, witamy i zapraszamy :)

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 10 września 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka201 wrote:
    Wczoraj dostałam @ i zaczynam prowadzić wykres. Kurcze ostatnio miałam praktycznie wszystkie objawy wczesnej ciąży ale jednak nic z tego..

    Ja tak mam prawie co miesiąc ;)

  • kasia_gdańsk Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 10 września 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny to ja również chciałabym się dołaczyc :) tez wczoraj Anitka201 dostałam okres i tak jak ty też miałam objawy jak we wczesnej ciaży nawet zrobiłam testy na hcg i lipa :( aż łzy same napłynęły mi do oczu :( Ja poroniłam na początku marca odczekałam 3 m-ce - to wszystko jest takie trudne i przykre :(

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 10 września 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_gdańsk wrote:
    Hej dziewczyny to ja również chciałabym się dołaczyc :) tez wczoraj Anitka201 dostałam okres i tak jak ty też miałam objawy jak we wczesnej ciaży nawet zrobiłam testy na hcg i lipa :( aż łzy same napłynęły mi do oczu :( Ja poroniłam na początku marca odczekałam 3 m-ce - to wszystko jest takie trudne i przykre :(

    Hej, witaj :) Współczuję straty :(

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 10 września 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planowo @ powinnam dostać 20 trzeba uzbroić się w cierpliwość tylko jak ;)
    Dziewczyny uda nam się na pewno głowa do góry :) nie możemy sie poddać

    gosi_a lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 10 września 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, jeśli chcecie być dopisane to napiszcie mi info o sobie, tak jak jest to na pierwszej stronie, to wkleję, jeśli u którejś zaczął się nowy cykl to też dawajcie mi znać, że mam zmienić, bo nie jestem w stanie wszystkiego wyłapać i pamiętać, a przez kilka ostatnich dni miałam gości i czytałam Was z doskoku.

    Co do objawów ciążowych to nie ma co na nie zwracać uwagi, na początku są takie same jak i przed okresem i tylko nie potrzebnie można się nakręcić. Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów i zorientowałam się dopiero jak @ nie przyszła i dopiero wtedy zaczęły mnie boleć mocno piersi.

    MagSz lubi tę wiadomość

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 10 września 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh niestety...

    f2wlcbxmqludqper.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ