X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 września 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Dzięki laski -aż się zawstydziłam :P dla mnie każda kobieta z brzusiem jest piękna ale namawiam=róbcie sobie takie pamiątki. To zdjęcie zrobiłam sobie SAMA z autowyzwalacza metodą prób i błędów ale dobrym aparatem. Lepsze, gorsze pamiątka jest :) Teraz mi się marzy taka focia jak u blue

    izape dasz radę z burakami ;) moje żelazo obecnie 32 :D i to jest bardzo dobre :D najważniejsze żeby hemoglobina nie spadała, pilnuj jej!

    Agniecha[b/] oby to cudowne działanie leku, które pomoże pingwinkowi się usadowić. Trzymam kciuki!

    buraki już przyjęłam : D teraz idę robić kolację i wezmę bromka.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 września 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Flowwer,to moja 6 kruszynka ;)

    Nas była piątka !! i szczerze nie wyobrażam sobie by było inaczej.

    blue00, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 8 heh

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 14 września 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Dla mnie ciąża to był taki cud świata, ze robiłam sobie zdjęcia co miesiąc a teraz mam świetną pamiątkę z tamtego czasu :>
    To było moje ulubione <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f5a04dbcd28a.jpg
    Lunaris świetne zdjęcie! I Ty na nim taka ładna :-D Oj pacjęci się pewnie ślinią na twój widok ;-) Nadal masz takie długie włosy?

    Blue00 piękna fotka! :-D Oby każda z nas takiej doczekała :-D

    Agniechaaaa, Yoselyn82 BEDZIE DOBRZE :-) MUSI BYĆ DOBRZE!!!

    Ja dziś padam na pysk... W nocy młody rzygał jak kot, tylko pościele zmieniałam, w pracy zapierdziel przez 10 godz, potem wiadomo coś w domu + ogarnięcie lekcji... Idę zaraz spać :-P

    Czarna81
    22 cs.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 14 września 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna współczuję... chore dziecko to człowiek 100kg więcej waży :( jak tylko mnie dopada podły nastrój w takie dni to myślę sobie: kurcze, za chwile moje "maleństwo" wyfrunie z gniazda i jeszcze zatęsknię za taką orką...ALE w danej chwili człowiek chce po prostu SPAĆ! :D

    Włosy obcięłam- zapłaciłam dziecku basen za ich sprzedaż (szanowny Pan Tata nie czuł potrzeby płacenia za cokolwiek) i nie żałuję- chodziłam z synem na basen od 3 miesiąca życia -to były najlepiej zainwestowane pieniądze przez 3 kolejne lata :) jeśli ktoś się zastanawia to polecam gorąco!

    Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 14 września 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szybko sie melduje.

    Po wizycie jest chyba nie najgorzej. M ma zrobic jeszcze fragmentacje dna.
    Ja bede zbijac trpche tarczyce. Mowilam mu o tsh 2,0, ale znalazlam wynik z sierpnia gdzie mam 1,19 i mowi ze jak takie to nie ruszamy. Dopiero w domu zauwazylam ze to wynik M. Baran ze mnie...

    Usg zrobil. Na lewym jajniku nie ma torbieli. Ale za to zrobila sie na drugim... :-(
    Ale dzis czulam moje owulacyjne bole i na lewym jajniku widac swiezo po owulce stan. Takze kazal dzis walczyc. :-) Zobaczymy czy sie uda.

    Acard mam zwiekszyc dawke z 75 na 150.

    Zapisana jestem na kolejna wizyte na 3 pazdziernika po @. Wtedy przyniesiemy wyniki M. Ja dostane Euthyrox na tarczyce i bedziemy pewnie tez po wizycie u endokrynolog wiec i z jej strony ruszymy z koksem. Na pewno po pozytywie od razu przychodze po heparyne. Takze to standard w moim przypadku.

    Z jednej strony mam jakos mieszane uczucia po wizycie, ale na zdrowy rozum z sensem tlumaczyl, sluchal, cos ze swojej strony zaproponowal. Teraz tylko cierpliwosc i do kupy zbieramy wszystko i idziemy dalej.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 września 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma widzę że dostałaś końską dawkę acardu ale po nitce do kłębka fasolka na końcu będzie <3a fragmentacja to dobre posunięcie. Mój M za tydz odbiera wyniki.

    A ty wciągnij M na wszystkie możliwe płaszczyzny w domu :D i męcz ile wleźie :D

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:

    Ja dziś padam na pysk... W nocy młody rzygał jak kot, tylko pościele zmieniałam, w pracy zapierdziel przez 10 godz, potem wiadomo coś w domu + ogarnięcie lekcji... Idę zaraz spać :-P


    U mnie koleżani z pracy dokładnie przerabiają tą sytuację i momentami się zastanawiam w co ja chcę wejść :) ;P Z moich czasów moja mama takich maratonów nie miała a naspięcioro było.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 14 września 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    U mnie koleżani z pracy dokładnie przerabiają tą sytuację i momentami się zastanawiam w co ja chcę wejść :) ;P Z moich czasów moja mama takich maratonów nie miała a naspięcioro było.
    Kwiatuszku to się nie ma co zastanawiać :D potem samo się już kręci. Nie ma wyjścia ;)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak by wszysktgo na dzis było mało to nie woem czy mnie jakaś infekcja tam na dole nie łapie, No chyba ze ro od takiej ilości Crinone, lekko swędzi i sluz w grudki :/ ni ja sie załamie!

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 14 września 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny jak by wszysktgo na dzis było mało to nie woem czy mnie jakaś infekcja tam na dole nie łapie, No chyba ze ro od takiej ilości Crinone, lekko swędzi i sluz w grudki :/ ni ja sie załamie!

    MAM nadzieje ze to nic powaznego.. a ile razy dziennie bierzesz ten zel? jak sie go w ogole uzywa?

    A mialam pisac tylko mi umknelo ty mieszkasz w Krakowie? bylam w niedziele :D moglam wpasc na kawe :D he he

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    MAM nadzieje ze to nic powaznego.. a ile razy dziennie bierzesz ten zel? jak sie go w ogole uzywa?

    A mialam pisac tylko mi umknelo ty mieszkasz w Krakowie? bylam w niedziele :D moglam wpasc na kawe :D he he
    3 razy dzienni, on jest takim aplikatorem jednorazowym zakładany (żel). No nic najwyżej jutro z rana zadzwonię do kliniki jak dalej bede czuła sie dziwnie to jak mnie gin przyjemnie to zapytam o ten accofil i te moje bóle po nim. Mam tylko nadzieje ze uda mi sie jakos zasnąć i jednak rano bedzie po sprawie ...


    Kochana właśnie miałam Ci trz pisać, ze trzeba było wpaść na kawkę i ciacho :) my byśmy poplotkowlay a panowie znaleźli by swój temat :D

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 14 września 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    3 razy dzienni, on jest takim aplikatorem jednorazowym zakładany (żel). No nic najwyżej jutro z rana zadzwonię do kliniki jak dalej bede czuła sie dziwnie to jak mnie gin przyjemnie to zapytam o ten accofil i te moje bóle po nim. Mam tylko nadzieje ze uda mi sie jakos zasnąć i jednak rano bedzie po sprawie ...


    Kochana właśnie miałam Ci trz pisać, ze trzeba było wpaść na kawkę i ciacho :) my byśmy poplotkowlay a panowie znaleźli by swój temat :D


    dopiero teraz oswiecilo mnie :D jednak ma sie sianko w glowie :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    dopiero teraz oswiecilo mnie :D jednak ma sie sianko w glowie :P
    To oznaka ciazy! :D

    Yoselyn82, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 14 września 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    To oznaka ciazy! :D

    no ale tobie tez umknelo wiec tez oznaka ciazy :D

    aaa tylko ty nie mialas jeszcze transferu... looo matko :D to jednak nie masz sianka w glowie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 22:53

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko nareszcie popuściły mnie plecki! Ale ulga Uf

    Teraz tylko czy to infekcja! Do rana i tak muszę zaczekać

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 14 września 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn jutro sikaniec? :) Trzymam kciuki z Michasiem!! :) ❤️

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 15 września 2017, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, ja też trzymam mocno kciuki za jutro! Fasolka siedzi i mości się,nie ma innej opcji!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 15 września 2017, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn czy to dziś? Trzymam bardzo, bardzo mocno kciuki! :)

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 września 2017, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn, mocno trzymam kciuki!

    Agniechaaa, mam nadzieję, że ból pleców odpuścił.

    Monika, tak mi przykro, że to wszystko Cię spotkało :( Wierzę jednak, że los szybko Ci to wynagrodzi. Póki co skup się na dojściu do siebie. Trzymaj się dzielnie!
    I dziękuję za dobre wieści o OjMaryś :) Bardzo się ucieszyłam.

    Lunaris, śliczne zdjęcie <3 każda z nas tutaj marzy o takim.

    U mnie nic ciekawego. Kończę dziś urlop i wracam do pracy, a tak mi się nie chce :( No i czekam na @, mam nadzieję, że jutro przyjdzie.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ