X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Antolinka Znajoma
    Postów: 24 22

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    A w jakiej dawce miałaś i ile cykli i wg ;p

    Już nie pamiętam dokładnie bo to było już jakiś czas temu. Brałam 6 mieisecy po 1 tabletce potem 3 miesiące przerwa znowu 6 i znowu przerwa i znou 6 na clo i nie wychodziło... potem jak.juz trafilam na odpowiedniego lekarza to zrobił mi kauteryzacje jajnikow i potem znowu clo i w 7 cyklu po sie udalo :)

    Teraz się staramy o drugie dziecko i jak we wrześniu się nie uda to pewnie znowu clo mnie czeka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista uaktualniona :)

    malka lubi tę wiadomość

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, a znasz już termin kolejnego transferu?

    U mnie dzisiaj 5dc i umieram z bólu...znowu mierzę tempkę, wracamy do starań, ale bez spiny. Jak się uda, to serduszkowanie co drugi dzień.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Agniechaaaa, a znasz już termin kolejnego transferu?

    U mnie dzisiaj 5dc i umieram z bólu...znowu mierzę tempkę, wracamy do starań, ale bez spiny. Jak się uda, to serduszkowanie co drugi dzień.
    Narazie muszę czekać na @ i wizyta z racji ze to na cyklu sztucznym wszystko Zalerzy od endo i wyników z krwi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w czwartkowy poranek :) popołudniu spotkanie z przyjaciółką :) pewnie jakieś pianki na rozluźnienie :) za niedługo juz tylko czerwone wytrawne winko :)

    Meśka, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu to dziś juz czwartek ? Straciłam rachube czasu mimo ze w pracy codziennie siedze, zle ze mna :) Ja dzis urywam sie z pracy i jade do ikei po łózko dla syna-bedzie uczyl sie sam spac :) generalnie przestalam myslec o staraniach a zabralam sie za remont jego pokoju :) moze mi to dobrze zrobi. Milego dnia dla wszystkich :)

    KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę o zapisanie na 19.09

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa możesz mnie już wpisać na 29go, co prawda @ dopiero za tydzień ale ja wiem że na ten cykl nie mam co liczyć...

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f8063b700bb3.jpg
    Nowa zawieszka, niech Nas chroni niech przypomina <3 kolejna w kupnie zawieszka to-Bałwanek

    Czrna 81, KateKum, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antolinka wrote:
    Już nie pamiętam dokładnie bo to było już jakiś czas temu. Brałam 6 mieisecy po 1 tabletce potem 3 miesiące przerwa znowu 6 i znowu przerwa i znou 6 na clo i nie wychodziło... potem jak.juz trafilam na odpowiedniego lekarza to zrobił mi kauteryzacje jajnikow i potem znowu clo i w 7 cyklu po sie udalo :)

    Teraz się staramy o drugie dziecko i jak we wrześniu się nie uda to pewnie znowu clo mnie czeka :)

    A sprawdziłaś AMH ? Bo drastyczne taki zabieg obniża rezerwę jajnikową

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Alusiek84 Przyjaciółka
    Postów: 80 29

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dopiero niedawno odkrylam ten portal ale staramy sie z mezem o drugie dziecko juz trzeci miesiac i jak mnie przyjmiecie to prosze o wpisanie na 2 wrzesnia

    3jgx9jcgckdpkn2y.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy i zapraszamy.
    Na szczęście już piątek, mam dosyć tego tygodnia. U mnie chyba cykl bez owulacji, ale to nic. W październiku będzie mój miesiąc.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Nati1990 Koleżanka
    Postów: 53 11

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie przyjmiecie mnie na 5 wrzesień co prawda 3 mam urodziny i kusi ale zobaczymy

    6 cykli starań endometrioza 1813dbe4248d0b9ee65acde256de7c26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny @ przyszla :) szybko po dupku :) zsraz dzwonie do kliniki i dowiem sie czy 4dc to nie za pozno, bo jezeli to za pozno to niech mi wypisza leki i zaczne je zarzywac wczesniej w weekend a w pon zrobie sobie wizyte :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati1990 wrote:
    Witajcie przyjmiecie mnie na 5 wrzesień co prawda 3 mam urodziny i kusi ale zobaczymy
    Jestes na liscie, trzymam kciuki :)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga cudna zawieszka :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane!:) U nie dziś 1dpo, wiec już sobie obliczyłam kiedy będę testować. Biore Dupka, więc po 10 dniach test obowiązkowo;-) no i wychodzi mi na 6go września. Agniechaaa wpisz mnie proszę:-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Alusiek84 Przyjaciółka
    Postów: 80 29

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis 6dpo i moj biust mnie wykonczy! Nie pamietam zeby mnie tak bolal w poprzedniej ciazy a na okres mnie nigdy nie boli... myslicie ze to moj szczesliwy miesiac?

    3jgx9jcgckdpkn2y.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alusiek84 wrote:
    Dziewczyny dzis 6dpo i moj biust mnie wykonczy! Nie pamietam zeby mnie tak bolal w poprzedniej ciazy a na okres mnie nigdy nie boli... myslicie ze to moj szczesliwy miesiac?
    Ja myślę, że tak, a może nie. A serio to myślę, że nie ma co rozkminiać każdego objawu pod kątem ciąży. Ja np jestem dowodem na to że do daty @ można nie mieć absolutnie żadnych objawów ;)
    Jak biust boli znaczy prog fajny :) zazwyczaj bo mnie nawet przy fajnym progu nie boli :D

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boduszka wrote:
    Witam wszystkie!Przybywam z sierpniowego wątku :) test zaplanowany na 6 września i mam nadzieje że @ nie pokrzyżuje mi planów tak jak w sierpniu :)

    o to już widzę mam dwie koleżanki testerki na 6go;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ