X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    o ja też planuje 6 września:)
    Ja niby 9 ale ovu przyszła wcześniej niż planowałam i znając moje szaleństwo testowe będę szczać od 3 września czyli 9 dpo :D

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja niby 9 ale ovu przyszła wcześniej niż planowałam i znając moje szaleństwo testowe będę szczać od 3 września czyli 9 dpo :D

    heheh, ja wlasnie siedze na Allegro i tesciory oglądam, cos trzeba zakupić nawrzesień ;-)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy jestes na liscie :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po wizycie :) z racji, ze po plastrach ktore do tej pory bralam dostawalam alergi na posladku to od jutra estrofem
    1-1-1
    Od 6dc zwiekszam
    1-1-2
    Kolejna wizyta w 8dc czyli przszly piatek o 13:00
    Dostalam recepte na accofil ktory bedzie podany prawdopodobnie 5.09 transfer 11/12.09 :) na 200% dwa pingwinki wracają pod serducho gdxie ich miejsce :)

    Meśka, never_lose_hope, Flowwer, Czrna 81, malka lubią tę wiadomość

  • Alusiek84 Przyjaciółka
    Postów: 80 29

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja myślę, że tak, a może nie. A serio to myślę, że nie ma co rozkminiać każdego objawu pod kątem ciąży. Ja np jestem dowodem na to że do daty @ można nie mieć absolutnie żadnych objawów ;)
    Jak biust boli znaczy prog fajny :) zazwyczaj bo mnie nawet przy fajnym progu nie boli :D
    Dziekuje Hopeless, staram sie nie doszukiwac objawow ale jest ciezko. No i misze przyznac ze biust tak ostatnio mnie bolal chyba jak karmilam piersia a juz na pewno mnie nie boli na @

    3jgx9jcgckdpkn2y.png
  • Alusiek84 Przyjaciółka
    Postów: 80 29

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Juz po wizycie :) z racji, ze po plastrach ktore do tej pory bralam dostawalam alergi na posladku to od jutra estrofem
    1-1-1
    Od 6dc zwiekszam
    1-1-2
    Kolejna wizyta w 8dc czyli przszly piatek o 13:00
    Dostalam recepte na accofil ktory bedzie podany prawdopodobnie 5.09 transfer 11/12.09 :) na 200% dwa pingwinki wracają pod serducho gdxie ich miejsce :)
    Powodzenia Agniechaaa, trzymam kciuki!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgckdpkn2y.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Juz po wizycie :) z racji, ze po plastrach ktore do tej pory bralam dostawalam alergi na posladku to od jutra estrofem
    1-1-1
    Od 6dc zwiekszam
    1-1-2
    Kolejna wizyta w 8dc czyli przszly piatek o 13:00
    Dostalam recepte na accofil ktory bedzie podany prawdopodobnie 5.09 transfer 11/12.09 :) na 200% dwa pingwinki wracają pod serducho gdxie ich miejsce :)
    No i super!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alusiek84 wrote:
    Dziekuje Hopeless, staram sie nie doszukiwac objawow ale jest ciezko. No i misze przyznac ze biust tak ostatnio mnie bolal chyba jak karmilam piersia a juz na pewno mnie nie boli na @
    Wiem ze jest ciężko. Ja np jestem model co olewa objawy i zupełnie ich nie rozkminiam za to niech mi ktoś zabierze moje testy! Zabije! Jestem uzależniona i czasem sikam od 8 dpo co jest szaleństwem a na 100% sikam od 9 dpo ;) każdy ma swoje za uszami ;)
    Trzymam kciuki żeby to był ten cykl :)

    Amy333, Jedna_z_Wielu, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha super wieści :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Trochę mnie tu nie było, ale miałam tak zwariowany tydzień, że głowa mała!!

    Dziś wyjeżdżamy do Chorwacji, a ja ciągle latam nad walizkami, nienawidzę pakowania, nie idzie mi kompletnie!!
    Ale mega się cieszę na ten urlop, jest mi potrzebny jak psu buda!!! :D :D

    Wczoraj byliśmy w Gamecie Gdynia u doktora Czecha - Dziewczyny - w życiu jeszcze nie trafiłam na tak świetnego lekarza!
    Trzymał nas z godzinę, wszystko odpowiedział, do IVF będziemy podchodzili w Gdyni.. Nieważne dojazdy, ważne jest uczucie, że będziemy mieli dobrą opiekę!!

    Tak w skrócie - czekam na @ na początku września, zaczynam brać pigułki antykoncepcyjne od 2 dc (przez jeden cykl), powtarzam w 2dc AMH i FSH (może uda się w innym laboratorium i załapiemy się na refundację, jeśli nie - idziemy bez refundacji)..
    14 września mamy umówioną wizytę, lekarz przypisuje nam leki na stymulację i jeszcze we wrześniu ruszamy ( o ile wszystkie wyniki wyjdą dobrze, dziś robiłam wymaz na chlamydie i czystość pochwy, trzymajcie kciuki żeby wszystko było super, nie zniosę kolejnych kopów w dupsko :/ )..

    Także jestem podkręcona na maksa! Wróciła nadzieja :) :)
    Lekarz mówił, że z moim AMH może być trudniej, ale szanse są :)

    Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja też mam cichą nadzieję że zacznę antyki

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Alusiek84 Przyjaciółka
    Postów: 80 29

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Trochę mnie tu nie było, ale miałam tak zwariowany tydzień, że głowa mała!!

    Dziś wyjeżdżamy do Chorwacji, a ja ciągle latam nad walizkami, nienawidzę pakowania, nie idzie mi kompletnie!!
    Ale mega się cieszę na ten urlop, jest mi potrzebny jak psu buda!!! :D
    Udanego urlopu!

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgckdpkn2y.png
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Wiem ze jest ciężko. Ja np jestem model co olewa objawy i zupełnie ich nie rozkminiam za to niech mi ktoś zabierze moje testy! Zabije! Jestem uzależniona i czasem sikam od 8 dpo co jest szaleństwem a na 100% sikam od 9 dpo ;) każdy ma swoje za uszami ;)
    Trzymam kciuki żeby to był ten cykl :)

    Cholera ja się boję robić testów, zawsze czekam na termin @ :)
    Ale objawy zdecydowanie wypatruje, tylko wiem niestety, że moja głowa je sama produkuje

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się cykam przed jutrzejsza wizytą, laski trzymajcie kciuki żeby nie było polipa!

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    A ja się cykam przed jutrzejsza wizytą, laski trzymajcie kciuki żeby nie było polipa!

    Trzymamy mocno kciuki!

    bazylkove lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove, kciuki mocno zaciśnięte :)

    bazylkove lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    A ja się cykam przed jutrzejsza wizytą, laski trzymajcie kciuki żeby nie było polipa!

    Ściskam mocno :)

    bazylkove lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • boduszka Ekspertka
    Postów: 166 221

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    o to już widzę mam dwie koleżanki testerki na 6go;-)
    Tak! Testujemy 6.09. Dzisiaj 1dpo :) ciekawa jestem czy coś wyjdzie w tym cyklu. Mój pierwszy z inofemem:) chociaż przekonana do niego nie jestem bo nie wiem na ile dobre opinie na jego temat są prawdziwe :)Na pewno cukier mam po nim lepszy. Nie mogę się już doczekać dwóch kresek na teście!!!

    Cukrzyca t1, niedoczynność tarczycy,
    l22ndf9hr2tr2g4j.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    A ja się cykam przed jutrzejsza wizytą, laski trzymajcie kciuki żeby nie było polipa!

    Ja trzymam !!! no wreszcie coś optymistycznego musi być a nie tylko sól w oczy !!

    Czrna 81, bazylkove lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam ostatnio czasu tu zaglądać. Byłam ostatni tydzień w starej pracy i masa rzeczy była jeszcze do załatwienia. Dzisiaj koleżanki zrobiły mi pożegnanie i było mega wzruszająco. Wszystkie się poryczały ;) a ja oczywiście najbardziej. Teraz kilka dni wolnego i od 1.09 ruszam z nową pracą :)

    Agniechaaaa super wieści!

    Sylwia, ekstra że w Gdyni tak pozytywnie :) teraz luzuj na urlopie!

    Bazylkove trzymam kciuki!

    never_lose_hope, Lunaris, bazylkove, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ