X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_pra wrote:
    Cześć dziewczyny, doradźcie proszę. Wiem, że część z Was ma za sobą IUI. Około wtorku mam mieć 1 inseminacje. Na wczorajszym monitoringu lekarz powiedział, że możemy współżyć jeszcze tylko tego samego dnia, a od dzisiaj mamy zachować wstrzemięźliwość. Problem w tym, że wczoraj emek był zmęczony i nic nam nie wyszło. Ostatni wytrysk był w zeszła niedziele i teraz się zastanawiam jak będzie wyglądało nasienie po 9 dniach abstynencji.. może lepiej jednak spróbować jeszcze jutro współżyć pomimo zaleceń lekarza. Sama nie wiem co najlepiej zrobić.

    A dziś nie dalibyście rady?
    9 dni to moim zdaniem już długa przerwa, nawet badanie nasienia robi się chyba przy wstrzemięźliwości max 7-dniowej. Ja bym jutro z rana jeszcze podziałała a 2 do wtorku powinny wystarczyć na odnowienie armii ;)
    U Was nie ma problemów z nasieniem, prawda? U nas raz była taka krótka przerwa i nasienie było super pomimo tego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2017, 21:26

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • kasia_pra Autorytet
    Postów: 1191 1280

    Wysłany: 16 września 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    A dziś nie dalibyście rady?
    9 dni to moim zdaniem już długa przerwa, nawet badanie nasienia robi się chyba przy wstrzemięźliwości max 7-dniowej. Ja bym jutro z rana jeszcze podziałała a 2 do wtorku powinny wystarczyć na odnowienie armii ;)
    U Was nie ma problemów z nasieniem, prawda? U nas raz była taka krótka przerwa i nasienie było super pomimo tego.

    Dziś też próbowaliśmy, ale też jakoś nic z tego nie wyszło..

    U nas nasienie jest w miarę ok. Ilość i ruchliwość w porządku, morfologia 4%.
    Właśnie martwię się, że dłuższa przerwa może być gorsza w tym przypadku niz zbyt krótka.

    3PGLp1.png

    33 lata
    05.2017 - sono hsg, oba jajowody drożne
    1 IUI - 19.09.2017 --> ☹️, 2 IUI - 12.01.2018 --> ☹️
    Endometrioza IV stopnia - laparoskopia i usunięcie zrostów i torbieli, histeroskopia 12.2018
    3IUI - 14.02.2019 --> ☹️, 4IUI - 13.04.2019 --> ☹️

    Lipiec 2019 - 1 procedura. Długi protokół
    22.08.2019 - punkcja, 1 blastka. 11 zamrożonych oocytów.
    27.08 - transfer blastki 2BB ☹️

    13.09 - start II procedury. Długi protokół
    21.10 - punkcja, 20 pobranych, 12 się zapłodniło. Mamy ❄️❄️ 3 dniowe i ❄️❄️❄️❄️ blastki (3.2.2, 3.2.2, 2.2.2, 3.2.3)
    24.10 - transfer 2 zarodków 3 dniowych (12AB, 9A) :( beta 3,56 - cb
    27.11 - transfer blastki 3BA :)
    3 dpt - beta <0,1, 7 dpt - beta 66,54, 9 dpt - beta 201,
    12 dpt - beta 665,7
    19 dpt - beta 9957, mamy pęcherzyk i ciałko żółtkowe 🎉
    23 dpt - mamy serduszko ♥️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 września 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, miałabym podobne obawy i ja bym działała jutro rano. Ale decyzja należy do Was. Poza tym zawsze to trochę przyjemności :D

    Izape_91, kasia_pra lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 września 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie poznaję siebie :P 28 dc cyklu, 11-12 dpo a ja nie wariuje z testami. Trzymam się dzielnie do środy-czwartku wtedy powinien przyjść małpiszon
    Od poniedziałku biorę bromka. Pon wtorek brałam po 1/4 tabletki jak radziła Bocianiątko, środa po 1/2 a od czwartku biorę już jedną tak jak zalecił lekarz. W zasadzie nie mam żadnych skutków ubocznych, jest w miarę ok. Jestem trochę senna ale to miałam zawsze więc nic nowego. Mam nadzieję, że w październikowym cyklu zadziała, ale się nie podniecam, bo raczej nie ma co się napalać. Niewiadomo czy wszystko inne jest ok. Nasienie niespecjalne więc może też zejść z tym bromkiem zanim się uda.
    Wydawało mi się w poniedziałek jak dowiedziałąm się o hiperprolaktynemii, że świat stał się kolorowy i słońce dla mnie zaświeci, a tu co? Nadszedł wymarzony weekend i jestem w totalnym dole, słońca stamtąd nie widać. Ale może tak ma być, tak musi widocznie być. Prosiłam w Częstochowie o to, żeby wszystko się w końcu wyjaśniło, z pracą z dzieckiem... Może właśnie oto zostałam wysłuchana i się wyjaśnia?

    Niech ten stres się wreszcie skonczy, o niczym innym nie marzę... jeżdzenie 30 km do pracy z żołądkiemw gardle to nic przyjemnego... Już mam dość. Czuję, że w poniedziałek nie wysiedzę całego dnia... Przepraszam dzieczyny, że tak męcze, ale bardzo to przeżywam. Mój szef nigdy we mnie nei wierzył, choć wiem że niesłusznie, bo często dawałam z siebie 100%, a on widział tylko te złe strony i tylko porażki zapamiętywał... Zresztą ma tak do dziś... Wiem, że nie będzie tam dla mnie już miejsca. Nikt nie chce pracować z ludźmi którzy się mylą. Koleżanki też się mylą, ale one zostawiają to miedzy sobą, na mnie zawsze musi być donos i ja zawsze mylę się najgorzej. Zawsze wina leży po mojej stronie, nieważne co by się działo. Niesprawiedliwe to jest. Z jednej strony mi szkoda, z drugiej ulży mi jak się ta masakra skończy...

    zubii lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 16 września 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlajna wrote:
    Hej Dziewczyny. Jestem w trakcie czytania wątku od początku, ale widzę, że jest mnóstwo stron i stwierdziłam, że najpierw napiszę :)

    Przyjmiecie mnie do swojego grona?

    W czerwcu minęły nam 4 latka po ślubie, mój mąż chciał dzidzi od ponad roku, a mnie instynkt macierzyński złapał dopiero miesiąc temu. Cykle mam średnio 29 dni. Data ostatniej miesiączki 16.08, 31 sierpnia byłam na wizycie u ginekologa i akurat pani ginekolog dostrzegła pękający pęcherzyk. Zbliżenia mieliśmy 28, 29, 30 i 31.08. Miesiączka wypada na 13 września i do tej pory jej nie ma, ale nie ma też objawów ciąży :( Od 13 robię codziennie testy o wysokiej czułości i ciągle negatyw. Temperatury do tej pory nie mierzyłam, ale wczoraj i dziś około 37. Czuję lekkie kłucie w lewym jajniku, wydaje mi się, że inne niż na miesiączkę, ale może chcę sobie wmówić. Myślicie, że może mi się przesunąć miesiączka przez to, że ciągle o tym myślę? Owulacja na pewno była w terminie. Testy w tym dniu już powinny być wiarygodne. Ta niepewność jest tragiczna. Pewnie dlatego, że to pierwszy cykl starań i się jeszcze nie przyzwyczaiłam :/ Fajnie, że jest taka grupa :)

    Cześć :) zapraszamy do grona testujących ;P
    Jesli chodzi o twoje pytania to może to być wszystko. Może być stres opóźniający @, może być problem jakiś. A może też być upragniona fasolka. Jesli chodzi o pewność to najlepiej iść w poniedziałek na betaHCG i wtedy będziesz miała pewność. Na tak wczesnym etapie nikt nie jest w stanie odgadnąć przyczyny. Daj znać niezależnie od wyniku :)

    Bocianiątko, ewlajna lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 września 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kasia, miałabym podobne obawy i ja bym działała jutro rano. Ale decyzja należy do Was. Poza tym zawsze to trochę przyjemności :D
    co do przyjemności, to mój kochany mąż mi zaserwował piwko z soczkiem do łóżka : D on to wie czego mi trzeba!
    Kocham gooooooooo..... będziemy mieć fajne dzieci,a on będzie cudownym tatą : )
    nie nie wypiłam dużo tego piwa hah : p

    Flowwer, Bocianiątko, summer86, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 16 września 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    A propos dzidziusiów jest fajna bajka "Bociany", mi się mega spodobała :-)
    A muszę zobaczyć;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 16 września 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami po powrocie z pracy odczuwam taką dumę i zadowolenie... Że nikogo nie pobiłam. Ehh. Dziewczyny, macica rzuciła mi się na mózg, mam już wszystkie objawy, tylko nie wiem czego, pfff. Robimy już z mężem zakłady, czy to implementacja, czy postępująca infekcja. Stawka to prasowanie z 4 prań. Jak długo gonapeptyl buszuje po organizmie? Można testować wcześniej niż po pregnylu?

    Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 16 września 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Dawkę raz dziennie i dwa Razy dziennie. Flower odpowiesz?
    Ja brałam chyba 2 pierwsze cykle po 1 tab wieczorem później zwiększyłam ma 1x2 wieczorem.

    Badałaś poziom insuliny z glukozą ?
    Jak ci wczesniej pisałam pierszy cykl traktuj na tz uruchomienie. Kolejny cykl bedzie ovu

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • kasia_pra Autorytet
    Postów: 1191 1280

    Wysłany: 16 września 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kasia, miałabym podobne obawy i ja bym działała jutro rano. Ale decyzja należy do Was. Poza tym zawsze to trochę przyjemności :D

    Summer, dzięki! Przyjemność przyjemnością, ale powiem Wam szczerze, że odkąd tak się intensywnie staramy i monitorujemy cykle to emek się spina, że trzeba w te dni działać i różnie to wychodzi. Sporo romantyzmu nam umyka przez to...

    3PGLp1.png

    33 lata
    05.2017 - sono hsg, oba jajowody drożne
    1 IUI - 19.09.2017 --> ☹️, 2 IUI - 12.01.2018 --> ☹️
    Endometrioza IV stopnia - laparoskopia i usunięcie zrostów i torbieli, histeroskopia 12.2018
    3IUI - 14.02.2019 --> ☹️, 4IUI - 13.04.2019 --> ☹️

    Lipiec 2019 - 1 procedura. Długi protokół
    22.08.2019 - punkcja, 1 blastka. 11 zamrożonych oocytów.
    27.08 - transfer blastki 2BB ☹️

    13.09 - start II procedury. Długi protokół
    21.10 - punkcja, 20 pobranych, 12 się zapłodniło. Mamy ❄️❄️ 3 dniowe i ❄️❄️❄️❄️ blastki (3.2.2, 3.2.2, 2.2.2, 3.2.3)
    24.10 - transfer 2 zarodków 3 dniowych (12AB, 9A) :( beta 3,56 - cb
    27.11 - transfer blastki 3BA :)
    3 dpt - beta <0,1, 7 dpt - beta 66,54, 9 dpt - beta 201,
    12 dpt - beta 665,7
    19 dpt - beta 9957, mamy pęcherzyk i ciałko żółtkowe 🎉
    23 dpt - mamy serduszko ♥️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 września 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_pra wrote:
    Summer, dzięki! Przyjemność przyjemnością, ale powiem Wam szczerze, że odkąd tak się intensywnie staramy i monitorujemy cykle to emek się spina, że trzeba w te dni działać i różnie to wychodzi. Sporo romantyzmu nam umyka przez to...


    U nas na szczęscie to chwilowo minęło, ale przeważnie było to na zasadzie, żeby zrobić swoje i iść spać, jak sobie przypomne to usypianie i budzenie o północy, bo przegapimy moment to mi się śmiać chce: P człowiek się spina, bo myśli, że będzie lepiej jak akurat w ten dzień bedą serduszka, a tu dupa jak się później okazuje i zawód. Idealny sposób, żeby zabić romantyzm... Nie wiem czy to nam na dobre wyjdzie, ale rok takiej jazdy to stanowczo za długo. Żołnierze sie w końcu rozleniwią i tyle : P

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • ewlajna Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 16 września 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Cześć :) zapraszamy do grona testujących ;P
    Jesli chodzi o twoje pytania to może to być wszystko. Może być stres opóźniający @, może być problem jakiś. A może też być upragniona fasolka. Jesli chodzi o pewność to najlepiej iść w poniedziałek na betaHCG i wtedy będziesz miała pewność. Na tak wczesnym etapie nikt nie jest w stanie odgadnąć przyczyny. Daj znać niezależnie od wyniku :)

    Dziękuję :* Z Wami będzie mi raźniej :) Mam nadzieję, że problemów nie ma, bo pani ginekolog mówiła, że wszystko w porządku. Jaki jest wzrost betaHCG w ciągu doby? Myślisz, że jutrzejszy test ma sens czy już poczekać do poniedziałku na krew jeśli @ nie przyjdzie? Oczywiście jak głupia naczytałam się w internecie i teraz bardziej się stresuję :/ Już wyczytałam, że w takim przypadku może być ciąża pozamaciczna, bliźniacza lub torbiel. Torbiel by wyszła podczas badania ginekologicznego, więc wykluczam. Mam nadzieję, że to fasolka chce postresować przyszłą mamusię i wszystko będzie w porządku :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 16 września 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Wyręczę Flowwer - u Flowwer owulacja pojawiła się po Letrozolu.
    U mnie po letrozolu nie było masakra

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 16 września 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja brałam chyba 2 pierwsze cykle po 1 tab wieczorem później zwiększyłam ma 1x2 wieczorem.

    Badałaś poziom insuliny z glukozą ?
    Jak ci wczesniej pisałam pierszy cykl traktuj na tz uruchomienie. Kolejny cykl bedzie ovu

    Miejmy nadzieję. One się powiększyly ale nic z nich nie bylo. Nie badalam insuliny z glukozą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2017, 22:16

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • kasia_pra Autorytet
    Postów: 1191 1280

    Wysłany: 16 września 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    U nas na szczęscie to chwilowo minęło, ale przeważnie było to na zasadzie, żeby zrobić swoje i iść spać, jak sobie przypomne to usypianie i budzenie o północy, bo przegapimy moment to mi się śmiać chce: P człowiek się spina, bo myśli, że będzie lepiej jak akurat w ten dzień bedą serduszka, a tu dupa jak się później okazuje i zawód. Idealny sposób, żeby zabić romantyzm... Nie wiem czy to nam na dobre wyjdzie, ale rok takiej jazdy to stanowczo za długo. Żołnierze sie w końcu rozleniwią i tyle : P

    Izape, skąd ja to znam? :) A mój Emek widzę, że się wkurza, że musimy tak działać pod dyktando i czasem się przez to blokuje i nie może skończyć. My jeszcze wykańczamy dom, więc w tygodniu jest masakra, bo nie dość, że praca to jeszcze musimy być na budowie. I gdzie tu jeszcze myśleć o staraniu o dziecko..

    3PGLp1.png

    33 lata
    05.2017 - sono hsg, oba jajowody drożne
    1 IUI - 19.09.2017 --> ☹️, 2 IUI - 12.01.2018 --> ☹️
    Endometrioza IV stopnia - laparoskopia i usunięcie zrostów i torbieli, histeroskopia 12.2018
    3IUI - 14.02.2019 --> ☹️, 4IUI - 13.04.2019 --> ☹️

    Lipiec 2019 - 1 procedura. Długi protokół
    22.08.2019 - punkcja, 1 blastka. 11 zamrożonych oocytów.
    27.08 - transfer blastki 2BB ☹️

    13.09 - start II procedury. Długi protokół
    21.10 - punkcja, 20 pobranych, 12 się zapłodniło. Mamy ❄️❄️ 3 dniowe i ❄️❄️❄️❄️ blastki (3.2.2, 3.2.2, 2.2.2, 3.2.3)
    24.10 - transfer 2 zarodków 3 dniowych (12AB, 9A) :( beta 3,56 - cb
    27.11 - transfer blastki 3BA :)
    3 dpt - beta <0,1, 7 dpt - beta 66,54, 9 dpt - beta 201,
    12 dpt - beta 665,7
    19 dpt - beta 9957, mamy pęcherzyk i ciałko żółtkowe 🎉
    23 dpt - mamy serduszko ♥️
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 16 września 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Zaczęłam właśnie czytać o tym leku, mocny towar!

    tez go dziabię;-) na razie 4 kg w dół, a jajniki pracują jak szalone, oby z poytywnym skutkiem:)

    KateHawke, Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 16 września 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlajna wrote:
    Dziękuję :* Z Wami będzie mi raźniej :) Mam nadzieję, że problemów nie ma, bo pani ginekolog mówiła, że wszystko w porządku. Jaki jest wzrost betaHCG w ciągu doby? Myślisz, że jutrzejszy test ma sens czy już poczekać do poniedziałku na krew jeśli @ nie przyjdzie? Oczywiście jak głupia naczytałam się w internecie i teraz bardziej się stresuję :/ Już wyczytałam, że w takim przypadku może być ciąża pozamaciczna, bliźniacza lub torbiel. Torbiel by wyszła podczas badania ginekologicznego, więc wykluczam. Mam nadzieję, że to fasolka chce postresować przyszłą mamusię i wszystko będzie w porządku :)

    Zostaw ten internet bo się niepotrzebnie stresujesz. Może poczekaj do poniedziałku na krew. Beta przyrasta o chyba powyżej 60% co dwa dni. Ale pewna teraz nie jestem. Dziewczyny tutaj bardziej zorientowane ;)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nie zapraszając mega duzo śluzu uwaga kremowego ;) crinon brałam juz przed transferem wiec to nie to i to nie od kremu na infekcje bo sluz był juz rano No no podoba mi sie to :) biust tez wrażliwy ale tu mnie dziwi No piersi sa wrażliwe a sutki nie ale zawsze to trzeba sie cieszyc z tego co jest :D pingwinku obyś to Ty informował Mamusie ze jestes tam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2017, 23:17

    Anna Stesia, Izape_91, Flowwer, Bocianiątko, PodwojnaMama, zubii, Czrna 81, Ataga12 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta co 48h rośnie o minimum 66%

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 16 września 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A u mnie nie zapraszając mega duzo śluzu uwaga kremowego ;) crinon brałam juz przed transferem wiec to nie to i to nie od kremu na infekcje bo sluz był juz rano No no podoba mi sie to :) biust tez wrażliwy ale tu mnie dziwi No piersi sa wrażliwe a sutki nie ale zawsze to trzeba sie cieszyc z tego co jest :D pingwinku obyś to Ty informował Mamusie ze jestes tam!

    Coś ewidentnie jest na rzeczy! Do tego czwartku to my tu chyba wszyscy padniemy na zawał z emocji i wrażeń. A Pingwinek może chce zakomunikować, że mu smakują ogórki kiszone? ;-)

    Izape_91, zubii lubią tę wiadomość

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ