X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 16 września 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Ja niestety zgłaszam @.
    Za dwa tygodnie laparoskopia :(
    przykro mi bardzo a gdzie będziesz mieć wykonywaną ? Daj znać po a nawet przed !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 16 września 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja nie miałam owulacji od 2002r do sierpnia 2016 ;)
    musisz uzbroić się w cierpliwość bo twój gin ma plan i to bardzo rozsądny. Widzisz ja też muszę czekać 2-3 cykle do IVF z powodu leczena endo. Pewnych spraw nie da się przyśpieszyć.


    Co Ci pomogło że masz owulacje? Na mnie np clo nie zadziałało nie było dominującego..letrozol w pierwszym cyklu też nie zadziałał pęcherzyki po 11 Mm w 18 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2017, 18:16

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 16 września 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Co Ci pomogło że masz owulacje? Na mnie np clo nie zadziałało nie było dominującego..letrozol w pierwszym cyklu też nie zadziałał pęcherzyki po 11 Mm w 18 dc
    A jaką dawkę clo brałaś?

    Czarna81
    22 cs.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 16 września 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ja byłam wczoraj na "To". Ogólnie nie jestem fanką horrorów ale mega się wkręciłam w serial stranger things i to mnie zachęciło do pójścia do kina na ten film. Film trzyma w napięciu cały czas, ja się bałam ;) kilka razy aż podskoczyłam na fotelu i ściskam rękę mojego męża :) niektóre sceny trochę przesadzone i jak dla mnie za dużo krwawych scen, ale ogolne wrażenie spoko. Jak ktoś lubi horrory to polecam. Aha i jeszcze jak dla mnie był trochę za długi. Tyle czasu wyścielić w takich emocjach... Już mnie to pod koniec zaczęło męczyć.

    nawet mi nie mow bo ja przez ten film po nocach normalnie nie spie :D musze go koniecznie zobaczyc!

    ogolnie horrorow nie lubie ale nie ktore jak mnie zaciekawia to musze zobaczyc :)

    Izape_91, malka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 16 września 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny slyszalyscie o tej rodzinie co porwala swoje dziecko ze szpitala, ze nie pozwolila szczepic dziecka, umyc itp. a zabieg crediego chciala mlekiem... jakis ciemnogrod? i tacy ludzie maja dziecko!! to jakas kpina normalnie!

    To sie po prostu nie dzieje na prawde! po prostu nie pojmuje pewnych rzeczy co sie wyprawia na tym swiecie!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 16 września 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny slyszalyscie o tej rodzinie co porwala swoje dziecko ze szpitala, ze nie pozwolila szczepic dziecka, umyc itp. a zabieg crediego chciala mlekiem... jakis ciemnogrod? i tacy ludzie maja dziecko!! to jakas kpina normalnie!

    To sie po prostu nie dzieje na prawde! po prostu nie pojmuje pewnych rzeczy co sie wyprawia na tym swiecie!

    Gdze o tym piszą ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 16 września 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Gdze o tym piszą ?

    w tv o tym mowili w wiadomosciach i na necie. Ponoc to sie wczoraj stalo. Dziecko wczesniak, nie pozwolila umyc z mazi plodowej, dziecko oslabione, moze dostac infekcji itp..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 16 września 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Gdze o tym piszą ?

    W każdych wiadomościach. Na necie. W zasadzie wszędzie. Rzecz się działa w Białogardzie.

    No niestety - rośnie w siłę ruch antyszczepionkowców. To się powoli zaczyna robić paranoja.
    Mam kuzynkę, która też nie szczepi i mnie próbowała urobić strasząc autyzmem i innymi chorobami.
    A gdy dowiedziała się, że przez kilka miesięcy brałam Visanne to usłyszałam, że pewnie już mi się w mózgu odłożyło. I może jeszcze nasza Alicja coś w spadku dostanie..

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 16 września 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    W każdych wiadomościach. Na necie. W zasadzie wszędzie. Rzecz się działa w Białogardzie.

    No niestety - rośnie w siłę ruch antyszczepionkowców. To się powoli zaczyna robić paranoja.
    Mam kuzynkę, która też nie szczepi i mnie próbowała urobić strasząc autyzmem i innymi chorobami.
    A gdy dowiedziała się, że przez kilka miesięcy brałam Visanne to usłyszałam, że pewnie już mi się w mózgu odłożyło. I może jeszcze nasza Alicja coś w spadku dostanie..

    ale w pl ponoc szczepienia sa obowiazkowe..a twoja kuzynka skad jest? wiadomo temat ssczepien to duuuuzy temat i kazdy ma na pewno swoje zdanie na ten temat ale zeby porywac dziecko i to wczesniaka i zeby nic nie pozwala przy nim zrobic? to po cholere przychodzila do szpitala, mogla urodzic w domu. A nie zawracala wszystkim dupe!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 września 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie ta cała sytuacja nie jest do końca jednoznaczna. Najpierw napisali, że porwali wcześniaka i odmówili jego leczenia - od razu pomyślałam, że jacyś wariaci. Ale jak zaczęłam czytać, że dziecko zdrowe i urodzone w 36 tyg. a cała afera to odmówienie umycia dziecka i podania szczepionek i za to ograniczono im część praw rodzicielskich, to dla mnie sytuacja nie jest taka jednoznaczna.
    Nie jestem przeciwnikiem szczepień, ale z tego co wiem już w niewielu krajach podaje się szczepionki od razu po urodzeniu tylko odczekują kilka dni czy tygodni. Od mycia dziecka w szpitalu też się odchodzi i moim zdaniem rodzice mieli prawo sobie tego zażyczyć.

    Moim zdaniem rozdmuchana sytuacja a pewnie dało się z tego wyjść w rozsądny sposób.

    Carmen.92 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zmieniając temat na milszy to oglądamy z Pingwinkiem kung fu pandę :)

    summer86, KateHawke, blue00 lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 16 września 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ale w pl ponoc szczepienia sa obowiazkowe..a twoja kuzynka skad jest? wiadomo temat ssczepien to duuuuzy temat i kazdy ma na pewno swoje zdanie na ten temat ale zeby porywac dziecko i to wczesniaka i zeby nic nie pozwala przy nim zrobic? to po cholere przychodzila do szpitala, mogla urodzic w domu. A nie zawracala wszystkim dupe!

    W Polsce mieszka.

    Na dobrą sprawę dziecko urodzone w 36tc. Pewnie wszystko z nim ok. Ale jednak szpitale mają swoje procedury. Skoro rodzice na nic się nie zgadzali - nawet na podstawowe badania - no to szpital zareagował tak jak zareagował. W końcu gdyby się coś dziecku stało to oni by byli za to odpowiedzialni.
    Nie wiem czy można dziecko na żądanie wypisać, ale "porwanie" to jednak słaby pomysł.

    Meśka, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 września 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa od dwóch dni mam fazę na kakao i jak dziś sobie robiłam od razu mi się z Tobą skojarzyło :D

    Anna Stesia, Flowwer, Agniechaaaa, Bocianiątko, Lunaris, Czrna 81, Sarna84 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 16 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochane :)
    Aga i Yosel trzymam za Wasze dzieciątka mocno kciuki, nie zaglądam zbyt czesto ale gdy tylko jestem czytam co tam u Was.
    u mnie juz 23 dc, @ za pasem i zero plamienia ... Normalnie jakis cudowny lek ten Metfofmax łykam od 4 dni i juz efekty?

    Agniechaaaa, Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    W Polsce mieszka.

    Na dobrą sprawę dziecko urodzone w 36tc. Pewnie wszystko z nim ok. Ale jednak szpitale mają swoje procedury. Skoro rodzice na nic się nie zgadzali - nawet na podstawowe badania - no to szpital zareagował tak jak zareagował. W końcu gdyby się coś dziecku stało to oni by byli za to odpowiedzialni.
    Nie wiem czy można dziecko na żądanie wypisać, ale "porwanie" to jednak słaby pomysł.

    Kaczorka, podobno nie mogli na żądanie, bo ograniczyli im prawa rodzicielskie w tym zakresie i decyzje medyczne miał podejmować w ich imieniu kurator.
    Nie usprawiedliwam ich, ale często staram się zrozumieć co mogło ludźmi kierować..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 16 września 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa od dwóch dni mam fazę na kakao i jak dziś sobie robiłam od razu mi się z Tobą skojarzyło :D

    ja tez mam kakao, wlasnie pije :)

    summer86 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 16 września 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozumiem ze mogli miec obiekcje co do szczepionek bo teraz jest "moda" na nieszczepienie? Ale jesli chodzi o zwykle obmycie z mazi, zakropienie oczu czy wlozenie do inkubatora wlasnego dziecka dla jego dobra to nie ogarniam. Rownie dobrze mogla rodzic w szopie bo po co jej lozko

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 16 września 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja zmieniając temat na milszy to oglądamy z Pingwinkiem kung fu pandę :)

    Przyjemny filmik! Objerzyjcie sobie jeszcze "Madagaskar", niech się Twój Pingiwnek napatrzy na inne pingiwnki! ;-)

    Meśka, zainteresowałaś mnie tym lekiem - to na plamienia przed okresem?

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 września 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą nie wiedziałam, że się przeprowadza takie zakrapianie oczu. Teraz dopiero poczytałam o tym..
    Dziewczyny, będziemy miały sporo wiedzy do nadrobienia jak już w koncu będziemy w ciaży ;)

    Mi się niedługo bratanica rodzi to poćwiczę zmienianie pieluch :P naście lat tego nie robiłam.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny smacznego kakaa :D ja doczytałam, ze przy takich infekcjach lepiej ograniczyć słodycze i jeść więcej kwaśnego wiec wsuwam ogury kiszone :D
    Anna wczoraj oglądaliśmy Madagaskar ;D

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ