X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 22 września 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ja mojego meza poznalam na Czaterii :) potem dlugie rozmowy na gg, potem pierwsze spotkanie kolo zyrafy w Katowicach i tak sie zaczelo :)

    Yosel Hahaha, a ja umówiłam sie pod żyrafą...w Tychach :D :D

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki horror byl zarąbisty.Teraz idziemy na "Botoks" U mnie 6 dpo i mega spadek tempki.Poza tym okropny ból krzyża.Chyba nie zdąże zatestować :/

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 września 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Yosel Hahaha, a ja umówiłam sie pod żyrafą...w Tychach :D :D

    a to dobre :D hehe moze w tym samym czasie jeszcze :) ktory to byl rok? :)


    A ja ide do ogolnego lekarza, dalej mi wychodza krosty i swedzi mnie to, nie wem co to jest do cholery... myslicie ze to moglo spowodowac ze sie nie udalo? moze ja cos mam w sobie z powodu tych krost?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 września 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos nie wiem czy przez te krosty- pewnie nie koniecznie ale ja bym się ostro za to wzięła. Świerzbowo wygląda :/ Leć do dermatologa!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 22 września 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a to dobre :D hehe moze w tym samym czasie jeszcze :) ktory to byl rok? :)

    28 lipca 2014 :D

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 września 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Yos nie wiem czy przez te krosty- pewnie nie koniecznie ale ja bym się ostro za to wzięła. Świerzbowo wygląda :/ Leć do dermatologa!

    Tylko to nie są takie drobne Krosty i pełni obok siebie. To jest kilka na różnych częściach ciała i wygląda jak taki pryszcz. I swędzi mnie to. Lecę do ogólnego żeby dał mi skierowanie dermatologa. Bo inaczej mnie nie przyjmą.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 września 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    28 lipca 2014 :D

    No to ja w 2008 to już kawał czasu, wy to świeżaczki hehe :-)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 września 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Tylko to nie są takie drobne Krosty i pełni obok siebie. To jest kilka na różnych częściach ciała i wygląda jak taki pryszcz. I swędzi mnie to. Lecę do ogólnego żeby dał mi skierowanie dermatologa. Bo inaczej mnie nie przyjmą.

    ....zapomniałam że wszędzie trzeba te skierowania... powodzenia w wysiadywaniu kolejek :/ jak drobne koło siebie to nie świerzb (róża może?) ale co by to nie było trzeba to wyleczyć.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 22 września 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Cześć kobitki horror byl zarąbisty.Teraz idziemy na "Botoks" U mnie 6 dpo i mega spadek tempki.Poza tym okropny ból krzyża.Chyba nie zdąże zatestować :/

    Wiesz co może oznaczać taki spadek w 6dpo :* Na pewno nie okres :D

    A na Botoks też chcemy się wybrać :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    admiralka wrote:
    Wiesz co może oznaczać taki spadek w 6dpo :* Na pewno nie okres :D

    A na Botoks też chcemy się wybrać :)
    U mnie też mniej więcej wychodzą starania.W sierpniu sprobowaliśmy tak bez spiny.A później już bardzo chcieliśmy dzidzie ❤.Kochana wiesz to by było zbyt piękne aby ten spadek zwiastował fasolke.Oprócz tych ledźwi nie mam rzadniutkich objawów.A cycuchy jak dostojne flaczki w stanie spoczynku ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal nie mam okresu. A szyjka wysoko i miekka.. temp spadla bo odstawilam progesteron... musze kolejny test zrobic.

  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 22 września 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona rób test i daj znać, trzymam kciuki :*

    nadzieja, u mnie cycki też flaczki :( Ale pocieszam się tym, że w cyklu, w którym nam się udało, też nie bolały mnie ani trochę. Więc wszystko jest możliwe.

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako że jestem pielegniarką starej daty.To chcialam powiedziec o świeżbie pare zdań.Świeżbowiec drąży tzw.korytarze w skorze.Uwielbia np ręce stopy dłonie.łatwo to stwierdzić smarując swedzący obszar fioletem gencjanowym.Wtedy uwidaczniają się korytarze i wnęki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za błąd.Świerzb pisze sie przez rz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dostałam informacje od dyrektora o zmianie stanowiska pracy od pon... nie mam pytań chcą mnie zdegradować całkowicie :/ i uwaga zostało mi to ogłoszone przez SMSa. Niech zyje kultura osobista i docenienie po 7latach pracy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No i dostałam informacje od dyrektora o zmianie stanowiska pracy od pon... nie mam pytań chcą mnie zdegradować całkowicie :/ i uwaga zostało mi to ogłoszone przez SMSa. Niech zyje kultura osobista i docenienie po 7latach pracy
    To już jest permamentne chamstwo.Niestety jest to powszechne zjawisko nieżyczliwości i lekceważenia pracownikow.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 22 września 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa debile jacyś Ci szefowie u Ciebie...

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 września 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalni debile :/ pewnie spodziewają się, że w końcu pójdziesz na L4 na dłużej to chcą się pozbyć :/ ale ten świat jest popiep... doprawiony.
    Aga a masz możliwość zmienić prace? może trzeba to rzucić w chorobę!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja bede przedłużała jeszcze zwolnienie i moje pytanie brzmi, kogo musze powiadomić opiekuna stażu, czy "kadry"?

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 września 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam od lekarza ogolnego, dala mi skierowanie do dermatologa ale oczywiscie termin na 6listopad. Ona do konca nie wie co to jest, twierdzi ze moze jakies uczulenie bo na swierzba jej to nie wyglada. Obecnie mam obok siebie pare krost od plecow do posladka i pare na brzuchu a do tego swedzi mnie to. Dala mi masc, leki i wapno, gdyby nie pomoglo to mam przyjsc do niej.

    Kuzwa nie chodze do roboty bo l4 a gowno pewnie zlapalam jeszcze z roboty zanim poszlam na wolne.

    Agniechaaa to co sie tez widze wyprawia w twojej pracy to jakas makabra! nie ma to jak napisac smsa zamiast kulturalnie zadzwonic i porozmawiac. Po prostu brak slow. Jedno wielkie nieporozumienie!


    nadzieja73 oooo witamy kolejny personel medyczny :D gdzie pracujesz i na jakim oddziale?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 12:33

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ