X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 września 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam drugą betę po 48 godzinach - przyrosła o 152 %. W środę wynosiła 253, a dzisiaj już 662. Zastanawiam się, czy nie jestem w dwupaku, lecz w trójpaku.

    Yoselyn82, KateHawke, Flowwer, Sarna84, Meśka, Ataga12, Rucola, summer86, Amy333, Lunaris, Kaczorka, Karma88, Bocianiątko, Izape_91, Czrna 81, Lejka, Madżka89, E_w_c_i_a, blue00 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 września 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Wrocilam od lekarza ogolnego, dala mi skierowanie do dermatologa ale oczywiscie termin na 6listopad. Ona do konca nie wie co to jest, twierdzi ze moze jakies uczulenie bo na swierzba jej to nie wyglada. Obecnie mam obok siebie pare krost od plecow do posladka i pare na brzuchu a do tego swedzi mnie to. Dala mi masc, leki i wapno, gdyby nie pomoglo to mam przyjsc do niej.

    Kuzwa nie chodze do roboty bo l4 a gowno pewnie zlapalam jeszcze z roboty zanim poszlam na wolne.

    Agniechaaa to co sie tez widze wyprawia w twojej pracy to jakas makabra! nie ma to jak napisac smsa zamiast kulturalnie zadzwonic i porozmawiac. Po prostu brak slow. Jedno wielkie nieporozumienie!


    nadzieja73 oooo witamy kolejny personel medyczny :D gdzie pracujesz i na jakim oddziale?

    A może to bostonka ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 września 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, mam drugą betę po 48 godzinach - przyrosła o 152 %. W środę wynosiła 253, a dzisiaj już 662. Zastanawiam się, czy nie jestem w dwupaku, lecz w trójpaku.

    gratuluje, niech ladnie dalej rosnie.. :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, mam drugą betę po 48 godzinach - przyrosła o 152 %. W środę wynosiła 253, a dzisiaj już 662. Zastanawiam się, czy nie jestem w dwupaku, lecz w trójpaku.
    Piękna zdrowa ciąża ❤❤❤ Cudownie kochana ❤❤❤

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 września 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, mam drugą betę po 48 godzinach - przyrosła o 152 %. W środę wynosiła 253, a dzisiaj już 662. Zastanawiam się, czy nie jestem w dwupaku, lecz w trójpaku.

    Ja tam myslę że jeden jest ♡ ale z powodu bliźniaków nie będziesz zła ;) ?
    Beta cudownie rośnie aż się fajnie czyta.


    Aga " nie ma złego co by na dobre nie wyszło " z dna jest tylko jeden kierunek !!!

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 września 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    gratuluje, niech ladnie dalej rosnie.. :)

    Dziękuję:-*

    pysia13 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 września 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Piękna zdrowa ciąża ❤❤❤ Cudownie kochana ❤❤❤

    Dziękuję bardzo! Tak bardzo pragnę, aby wszystko było w porządku!

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 września 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer ja juz mam od tego wszystkiego dola, jedynie czego chce to tego zeby mi to zeszlo..patrzylam na grafike jak wyglada bostonka ale chyba to nie jest to..

    A moze to jakies uczulenie na leki ktore bralam, moze na jakies jedzenie, juz sama nie wiem !!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 września 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja tam myslę że jeden jest ♡ ale z powodu bliźniaków nie będziesz zła ;) ?
    Beta cudownie rośnie aż się fajnie czyta.


    Aga " nie ma złego co by na dobre nie wyszło " z dna jest tylko jeden kierunek !!!

    :-* :-* <3 <3 <3
    Mamy w rodzinie bliźnięta, więc biorę to pod uwagę! Ale zła bym nie była, o nie!

    Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 22 września 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Flowwer ja juz mam od tego wszystkiego dola, jedynie czego chce to tego zeby mi to zeszlo..patrzylam na grafike jak wyglada bostonka ale chyba to nie jest to..

    A moze to jakies uczulenie na leki ktore bralam, moze na jakies jedzenie, juz sama nie wiem !!
    A uzywasz w pracy ubrań roboczych pranych w ich pralni ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 września 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A uzywasz w pracy ubrań roboczych pranych w ich pralni ?


    mundurek biore do domu i sobie piore. Nie pralam nigdy w ich pralni

    p.s cos takiego mam, nie wiem czy cos widac

    https://zapodaj.net/9ea5f20292e30.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 17:33

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 22 września 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, mam drugą betę po 48 godzinach - przyrosła o 152 %. W środę wynosiła 253, a dzisiaj już 662. Zastanawiam się, czy nie jestem w dwupaku, lecz w trójpaku.

    Gratuluję Anna. Beta pięknie rośnie. Ja zrobiłam 4 i na tym zakończyłam.
    U mnie było 131-319-889 i po czterech dobach 3906
    Dzisiaj idę na pierwszą wizytę i mam cykora.......

    Anna Stesia, Sarna84 lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 września 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Gratuluję Anna. Beta pięknie rośnie. Ja zrobiłam 4 i na tym zakończyłam.
    U mnie było 131-319-889 i po czterech dobach 3906
    Dzisiaj idę na pierwszą wizytę i mam cykora.......

    Miałaś śliczną betę! Ja nie będę robiła więcej, żeby się nie stresować.

    Na wizycie może usłyszysz dzisiaj serduszko! Życzę Ci tego z całego serca! Mówiłaś już komuś poza mężem?

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 września 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, Kate piękne Wasze bety <3 czekam na serduszka!

    Yose, wspołczuje dolegliwości :( oby szybko zniknęły!

    Agniechaaa, straszne jet to co się wyprawia w Twojej pracy.

    Ja czekam na wizytę u lekarza.. jakoś znów mi zapał opadł :/ dostałam dziś abtykoagulant tocznia i niby ujemny, ale APTT i INR wyszły powyżej norm.. a jeszcze w maju i czerwcu te wyniki były ok.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 22 września 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy mogę Was prosić o pomoc w interpretacji wyników progesteronu? owulacje miałam chyba dopiero w 16 dc (piszę chyba, bo tak pokazał mi test owulacyjny, kreska byłą bardzo ciemna, bardziej niż kontrolna). Od tego dnia odliczyłam sobie 8 dpo i wypadł mi dzisiaj i poszłam zbadać progesteron i wynik mam 4,12 (normy:faza pęcherzykowa: 0,057- 0,893 ng/ml
    faza owulacyjna: 0,121 - 12,0 ng/ml
    faza lutealna: 1,83 - 23,9 ng/ml Czy wynika z tego, że owulacji nie było. Dodam, że dzisiaj już mam plamienia jakby się okres zaczął, więc faza lutealna mega krótka i w zasadzie nie wiem czy ten progesteron był większy, ale dlatego że już dostaje okres zaczął spadać a owulacja była, czy faktycznie jej nie było a testy zakłamały mi obraz? Jak myślicie? Od jakiej wartości uważa się, że niby owulka była? Będę wdzięczna za pomoc, bo Wy tutaj macie ogrom wiedzy, a ja jakaś taka blada w tych sprawach;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 17:48

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 22 września 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, mam drugą betę po 48 godzinach - przyrosła o 152 %. W środę wynosiła 253, a dzisiaj już 662. Zastanawiam się, czy nie jestem w dwupaku, lecz w trójpaku.

    Piękny przyrost, gratulacje Anna, na początku lubi rosnac jak szalona także w pojedynczej i jest to absolutnie prawidłowy obraz zadomawiajacego się lokatora i zdrowej ciąży, cudnie!!!

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 września 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Dziewczyny czy mogę Was prosić o pomoc w interpretacji wyników progesteronu? owulacje miałam chyba dopiero w 16 dc (piszę chyba, bo tak pokazał mi test owulacyjny, kreska byłą bardzo ciemna, bardziej niż kontrolna). Od tego dnia odliczyłam sobie 8 dpo i wypadł mi dzisiaj i poszłam zbadać progesteron i wynik mam 4,12 (normy:faza pęcherzykowa: 0,057- 0,893 ng/ml
    faza owulacyjna: 0,121 - 12,0 ng/ml
    faza lutealna: 1,83 - 23,9 ng/ml Czy wynika z tego, że owulacji nie było. Dodam, że dzisiaj już mam plamienia jakby się okres zaczął, więc faza lutealna mega krótka i w zasadzie nie wiem czy ten progesteron był większy, ale dlatego że już dostaje okres zaczął spadać a owulacja była, czy faktycznie jej nie było a testy zakłamały mi obraz? Jak myślicie? Od jakiej wartości uważa się, że niby owulka była? Będę wdzięczna za pomoc, bo Wy tutaj macie ogrom wiedzy, a ja jakaś taka blada w tych sprawach;p

    Ptysia, taki poziom swiadczy albo o braku owu albo o niedomodze lutealnej. Owu stwierdza się przy poziomie powyżej 10, ale najlepiej żeby progesteron w 7-8 dpo wynosił około 15 lub wyżej.
    Miałaś monitoring cyklu dla potwierdzenia owu? Ja bym do tego zaczęła i jesli bedzie owu to po owu duphaston. A jeśli nie ma owu, wówczas stymulacja - ale to moje gdybanie, dobry lekarz najlepiej zdecyduje.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 22 września 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Gratuluję Anna. Beta pięknie rośnie. Ja zrobiłam 4 i na tym zakończyłam.
    U mnie było 131-319-889 i po czterech dobach 3906
    Dzisiaj idę na pierwszą wizytę i mam cykora.......

    Trzymam kciuki za wizytę, czekamy na foto :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 22 września 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ptysia, taki poziom swiadczy albo o braku owu albo o niedomodze lutealnej. Owu stwierdza się przy poziomie powyżej 10, ale najlepiej żeby progesteron w 7-8 dpo wynosił około 15 lub wyżej.
    Miałaś monitoring cyklu dla potwierdzenia owu? Ja bym do tego zaczęła i jesli bedzie owu to po owu duphaston. A jeśli nie ma owu, wówczas stymulacja - ale to moje gdybanie, dobry lekarz najlepiej zdecyduje.
    Dzięki za pomoc. Ja narazie nie robię monitoringów, bo leczę bakterie i na tym się skupiam. Teraz jestem w trakcie czekania po globulkach na wymaz, ale z ciekawości zrobiłam badania, bo miałam skierowanie od endo. A sama się zastanawiam czy ta moja faza lutealna właśnie nie jest jakaś krótka i czy mam owu. Pogadam z lekarzem jak pojde na wymaz, ale to dopiero początkiem pazdziernika mam wizyte. Zreszta narazie i tak starania odłożone w czasie, bo ja mam bakterie, a mąż jest czysty, więc nie chcę go zarazić. Ale trzeba będzie pomyśleć nad monitoringiem koniecznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 18:02

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 22 września 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Piękny przyrost, gratulacje Anna, na początku lubi rosnac jak szalona także w pojedynczej i jest to absolutnie prawidłowy obraz zadomawiajacego się lokatora i zdrowej ciąży, cudnie!!!

    Dziękuję!!! Bardzo chciałam to usłyszeć :-* :-*

    Sarna84 lubi tę wiadomość

‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ