X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 września 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Jak Wam mija wieczór?? My siedzimy i kawkujemy podjadając rogaliki : ) No i oglądamy usterkę : )

    Mam ochotę coś w sobie zmienić, coś bym z włosami zrobiła. Kusi mnie zeby wrócić do krótkich, ale przeraza mnie potem czekanie az Odrosną, walnelabym sobie jakiś fajny kolorek. Znowu jak zwykle na jesień mi lecą garściami... wszędzie włosy... brrr macie coś sprawdzonego na to zeby tak nie leciały?

    z Ziko jest teras w promocji szampon Dermena a ja sobie chwalę Solgara ale fakt na jakiś efekt trzeba czekać nawet 2 mies. Ja właśnie przy antykach biorę podwójne dawki bo póżniej raczej nie będę brać.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 24 września 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    Wczoraj dostalam plamien, beta do piatku pieknie przyrastala.niestety dzisiaj spadla. Boli bardzo. Ale chce wierzyć, ze kiedys sie uda...
    Tulę mocno ♥ Strasznie to niesprawiedliwe... Bardzo mi przykro.

    Czarna81
    22 cs.
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 24 września 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Jak Wam mija wieczór?? My siedzimy i kawkujemy podjadając rogaliki : ) No i oglądamy usterkę : )

    Mam ochotę coś w sobie zmienić, coś bym z włosami zrobiła. Kusi mnie zeby wrócić do krótkich, ale przeraza mnie potem czekanie az Odrosną, walnelabym sobie jakiś fajny kolorek. Znowu jak zwykle na jesień mi lecą garściami... wszędzie włosy... brrr macie coś sprawdzonego na to zeby tak nie leciały?


    My bardzo zdrowo na wieczór :P pije malinowego Redsa i jem ciastka :D

    A na włosy ja aktualnie biorę Biotebal już drugi miesiąc - mam nadzieje, ze coś pomoże. :)

    Izape_91, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 września 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    My bardzo zdrowo na wieczór :P pije malinowego Redsa i jem ciastka :D

    A na włosy ja aktualnie biorę Biotebal już drugi miesiąc - mam nadzieje, ze coś pomoże. :)

    Ja sie ostatnio przeraziłam jak zaczęłam myśleć, ze codziennie coś pijemy- a to lampkę wina a to piwo.... prawie jak wspomniana patologia a i tak dalej nic nie ma z tego. No i powiedziałam sobie ze to koniec z alkoholem, dobrze ze wino ze ślubu już nam sie pokończyło Haha :p

    Popatrzę jutro za preparatami które polecacie, ale podejrzewam ze to z tego całego stresu w pracy + nadchodząca jesień, zawsze jest to samo...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 września 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam wizytę u chirurga w związku z tym krwawieniem które mi sie przydarzyło, brrr nie wiem czego sie tam spodziewać... czy zbada mnie czy skieruje na kolonoskopię : (
    Do tej pory drugi raz mi sie to nie przytrafiło.. nie mam pojęcia co to było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2017, 19:40

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, przykro mi że tak się Wasze losy potoczyły. Nie wiem czy to jakiekolwiek pocieszenie, ale ja sobie to tłumacze tak że jeśli miałabym urodzić dziecko z wadami to dobrze że stało się to na tym etapie ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2017, 19:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś tu wspominał o wirusach okresowych, wczoraj przyłożyłam sobie termofor a dzisiaj juz mam nitki krwi w sluzie. Dzisiaj powtórka, jeszcze mąż się złapie na małe co nie co i mam nadzieję że okres się rozkreci

    Izape_91, Bocianiątko, Kargo31 lubią tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 24 września 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ja sie ostatnio przeraziłam jak zaczęłam myśleć, ze codziennie coś pijemy- a to lampkę wina a to piwo.... prawie jak wspomniana patologia a i tak dalej nic nie ma z tego. No i powiedziałam sobie ze to koniec z alkoholem, dobrze ze wino ze ślubu już nam sie pokończyło Haha :p

    Popatrzę jutro za preparatami które polecacie, ale podejrzewam ze to z tego całego stresu w pracy + nadchodząca jesień, zawsze jest to samo...

    Ja po swoim weselu polubiłam nawet czerwone wytrawne wino :D

    A jesień na pewno ma wpływ na włosy,najgorzej jest w zimie pod czapka. chociaż ja akurat zawsze miałam słabe włosy na głowie ;/ jakiś taki mój urok :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose miałam do piatku ale jutro ide do rodzinnego z moimi dolegliwościami moze mi jeszcze przedłuży...

    inna większość badan mam juz zrobionych dlatego juz jestem zrezygnowana i wiem, ze dzieci miec nie będziemy ale zobie jeszcze tych kilka ostatnich zeby nie było i wykorzystam 2ostatnie zarodki. Mam jeszcze 9zamrozonych jajek :/ No zobaczymy czy będziemy z nich tworzyć zarodki czy sie poddamy. Po prostu mam dość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 września 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Yose miałam do piatku ale jutro ide do rodzinnego z moimi dolegliwościami moze mi jeszcze przedłuży...

    inna większość badan mam juz zrobionych dlatego juz jestem zrezygnowana i wiem, ze dzieci miec nie będziemy ale zobie jeszcze tych kilka ostatnich zeby nie było i wykorzystam 2ostatnie zarodki. Mam jeszcze 9zamrozonych jajek :/ No zobaczymy czy będziemy z nich tworzyć zarodki czy sie poddamy. Po prostu mam dość
    Jak będziesz miała wolną chwilę i chęci to spróbuj podesłać listę badań do tej pory zrobionych, może wyjdzie jakaś poerdoła, która została przeoczona. :* Tulę mocno

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna ja juz sie pogodziłam z sytuacją jak by miało być to by juz bylo

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 września 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja po swoim weselu polubiłam nawet czerwone wytrawne wino :D

    A jesień na pewno ma wpływ na włosy,najgorzej jest w zimie pod czapka. chociaż ja akurat zawsze miałam słabe włosy na głowie ;/ jakiś taki mój urok :)

    Tez mam strasznie słabe włosy... a moja mama ma takie piękne gęste i grube. "Niestety " wdalam sie w tatę : )

    Agniechaaa nie mów tak!!! Będziesz mama, zobaczysz !!! Jesteś młoda i sie w końcu uda !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 września 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Inna ja juz sie pogodziłam z sytuacją jak by miało być to by juz bylo

    kochana nie zalamuj sie. Musimy walczyc dalej !!

    Wiem co czujesz i takie same mam mysli ale musi nam sie udac w koncu!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mnie ta praca dobija i sie tak wszystko zebrało, wiem ze nie muszę pracować i M cały czas mi to nowi ale dobija mnie to :( w końcu 7 lat piechota nie chodzi

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 września 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jeszcze mnie ta praca dobija i sie tak wszystko zebrało, wiem ze nie muszę pracować i M cały czas mi to nowi ale dobija mnie to :( w końcu 7 lat piechota nie chodzi

    Aga co nas nie zabije to nas wzmocni. A nie możesz walnąc L4 na dłużej? Po co masz sie stresować to i tak Ci nie pomoże w obecnej sytuacji, a nikt Ci pózniej straconego przez prace zdrowia nie wróci. Myślałaś co z tym zrobic?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 24 września 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga też sądzę, że powinnaś wziąć długie l4. Zrelaksujesz się i może wówczas dzidzia zaskoczy. Nie warto tracić zdrowia dla roboty. Żadna firma się nigdy za to nie odwdzięczy,

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 września 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam Was dziewczyny,
    czarnaiwi przykro mi :( najbardziej nie lubię takich historii- jest zielono a potem :( nie da się wziąć jakichś leków na podtrzymanie?

    Izape jesteś okrutna! wrzucać takie cudowne rogaliki na forum jak ja po kolacji i staram się nie objadać... mam do zrzucenia ze 4 kg a teraz zjadłabym ze 44 takie rogale! MNIAM!

    Miałam okropną noc w szpitalu. Na dyżurze dwaj przystojni lekarze, u mnie libido podkręcone na Maxa, uderzenia gorąca- pąs na twarzy owulacja w pełni myślałam że mnie szlag jasny do rana trafi! I jeszcze jak na złość cisza i spokój! Ze złości miałam już po mojego dzwonić niech rzuca wszystko i zasuwa z powrotem przez pół Polski do schowka na szczotki na pół godzinki! Wrrr taki piękny cykl się zmarnował >:( czemu nie mam takich w czasie starań?! Głowa siwieje dupa szaleje!

    Izape_91, Flowwer, lamka, Sarna84, Madżka89 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 września 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nadrobiłam Was dziewczyny,
    czarnaiwi przykro mi :( najbardziej nie lubię takich historii- jest zielono a potem :( nie da się wziąć jakichś leków na podtrzymanie?

    Izape jesteś okrutna! wrzucać takie cudowne rogaliki na forum jak ja po kolacji i staram się nie objadać... mam do zrzucenia ze 4 kg a teraz zjadłabym ze 44 takie rogale! MNIAM!

    Miałam okropną noc w szpitalu. Na dyżurze dwaj przystojni lekarze, u mnie libido podkręcone na Maxa, uderzenia gorąca- pąs na twarzy owulacja w pełni myślałam że mnie szlag jasny do rana trafi! I jeszcze jak na złość cisza i spokój! Ze złości miałam już po mojego dzwonić niech rzuca wszystko i zasuwa z powrotem przez pół Polski do schowka na szczotki na pół godzinki! Wrrr taki piękny cykl się zmarnował >:( czemu nie mam takich w czasie starań?! Głowa siwieje dupa szaleje!

    Haha Lunaris dobrze ze sie na lekarza nie rzuciłaś : D ja tak mam teraz ze strasznie mi sie chce a dopiero 8 dc... w ogóle mam inne bóle przy tym bromku niż normalnie, takie jakby ostrzejsze.
    Na rogaliki zapraszam, mam jeszcze cała michę, obiecuje ze od nich nie przytyjesz : ) bo zaraz to zrzucić przy staraniach hihi: p

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • eel Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 24 września 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia94 wrote:
    Udało się ! :) https://m.fotosik.pl/zdjecie/467fd127b2cc71db
    Życzę każdej z Was takiej wiadomości :)
    Świetna wiadomość ! :)

    Sonia94 lubi tę wiadomość

    26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 września 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Haha Lunaris dobrze ze sie na lekarza nie rzuciłaś : D ja tak mam teraz ze strasznie mi sie chce a dopiero 8 dc... w ogóle mam inne bóle przy tym bromku niż normalnie, takie jakby ostrzejsze.
    Na rogaliki zapraszam, mam jeszcze cała michę, obiecuje ze od nich nie przytyjesz : ) bo zaraz to zrzucić przy staraniach hihi: p
    ...mało brakowało! szczególnie, że jeden to by się pewnie nie obraził :P ale to przez te zioła! czuję się po nich jak jakaś nimfomanka! zawsze lubiłam przytulanki, sex ale teraz to jest normalnie jakaś mega chcica! chyba wezmę L4 żeby się zamknąć w domu i nie patrzeć na facetów! Mogę do tego spożywać michę rogalików i wino z muchą :D

    sonia94 Gratulacje :) długo się staraliście?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2017, 21:14


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ