X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 września 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:

    Miałam okropną noc w szpitalu. Na dyżurze dwaj przystojni lekarze, u mnie libido podkręcone na Maxa, uderzenia gorąca- pąs na twarzy owulacja w pełni myślałam że mnie szlag jasny do rana trafi! I jeszcze jak na złość cisza i spokój! Ze złości miałam już po mojego dzwonić niech rzuca wszystko i zasuwa z powrotem przez pół Polski do schowka na szczotki na pół godzinki! Wrrr taki piękny cykl się zmarnował >:( czemu nie mam takich w czasie starań?! Głowa siwieje dupa szaleje!

    hahahhahahha potrafisz poprawić mi humor na noc hahahah a przystojny Latoszek ;) ? A jak co użyj planu B ( czytaj- cieżki kaliber sprzętu sypialnianego na wypadek braku M :D )
    A ja jestem zdziwiona że mimo antyków moja pupa szaleje jak nastolatka.
    Stare ale jare jeszcze młodym byśmy pokazały nie jedno hihihihi

    Dobrze że mnie tu osobiście nikt nie zna, bo bym się ze wstydu spaliła ja poważna pani piguła hihihi

    Bocianiątko, Lunaris, Rucola lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 24 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kibicujcie moim jajeczkom

    Bocianiątko, lamka, Sonia94, Lucia88, Sarna84, KateHawke, Izape_91 lubią tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 września 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jeszcze mnie ta praca dobija i sie tak wszystko zebrało, wiem ze nie muszę pracować i M cały czas mi to nowi ale dobija mnie to :( w końcu 7 lat piechota nie chodzi

    Kochana nie możesz się poddawać masz jeszcze dzieci które czekają na Ciebie. Popatrz na mnie .... wiem, wiem jestem marnym pocieszeniem, ale jestem i co ??? walczę !! a uwież perspektywa 16tego roku to totalna farsa i abstrakcia. Czuje się jak dinozaur na wymarciu :( czasem mam ochotę samą siebie pierdzielnąć w twarz co ja robię przecież nawet 1% szans nie mam a rzucam się z motyką na słońce. Z drugiej strony cały czas mam gdześ tam taleko w czeluściach podświadomości taką małą malutką nadzieję i wiem że jak tego kroku nie podejmę to bedę żałować.
    Póki mamy macice jest szansa, nikła ale jest, nikt jej na razie nie odebrał i niech cholerka spróbuje !!!!

    Lunaris, innamorata88, Bocianiątko, Yoselyn82, Lejka, Sarna84, Madżka89, Ataga12 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 września 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Bocianiątko powodzenia!

    Słuchajcie a jak to jest z HSG. Słyszałam, że te z pianką są wiarygodniejsze niż z roztworem soli. W sensie dokładniejsze, bo dokładnie pokazują jajniki czy są drożne, a z plynem to tylko w sumie podobno widac, płyn który się wyleje, a nie do końca to czy oba jajniki są drożne.

    To jak to jest? Wie ktoś coś na ten temat?

    Te z pianką bardziej humanitarne a ta stara metoda to ze średniowiecza z kulociągiem ( histero na żywca to przy nim pestka ), a czasem jajowody się zaciskają pod wpływem ostrego bólu i wynik jest fałszywie niegatywny. Więc ja osobiście polecam te Sono

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 września 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Kibicujcie moim jajeczkom
    kibicuję !!!! będzie dobrze !!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 września 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo chyba się muszę zaopatrzyć w sprzęt :P kiedyś posiadałam ale stwierdziłam że już mi się nie przyda i poszedł do śmieci -głupia ja!
    My poważne PANIE PIGUŁY mam wiele do zaoferowania -nawet jako dinozaury i karaluch z epoki lodowcowej ;)

    Agniechaaaa jak Twoja temperatura? spadła? trzymasz się jakoś? Twój plan bardzo mi się podoba- bierz wszystkie mrozaczki, jeśli oboje tak czujecie -adoptujcie. Walczcie o dzieci :)

    Ja kiedyś z ex chcieliśmy stworzyć rodzinę zastępczą. Gdybym miała metraż i trochę mniej skomplikowaną historię to chciałabym dać dom jakimś dzieciom- nawet na jakiś czas.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 24 września 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    sonia94 Gratulacje :) długo się staraliście?[/QUOTE]
    Wiesz, w sumie nie. Pierwszy cykl takich naprawdę starań ( wcześniej seks przerywany). W zeszłym miesiącu byłam u ginekologa i stwierdził że mam PCOS. Kazał brać Ovarin i o :)

    Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 września 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wspaniale :) będziesz robić betę?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 września 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Flo chyba się muszę zaopatrzyć w sprzęt :P kiedyś posiadałam ale stwierdziłam że już mi się nie przyda i poszedł do śmieci -głupia ja!
    My poważne PANIE PIGUŁY mam wiele do zaoferowania -nawet jako dinozaury i karaluch z epoki lodowcowej ;)

    Agniechaaaa jak Twoja temperatura? spadła? trzymasz się jakoś? Twój plan bardzo mi się podoba- bierz wszystkie mrozaczki, jeśli oboje tak czujecie -adoptujcie. Walczcie o dzieci :)

    Ja kiedyś z ex chcieliśmy stworzyć rodzinę zastępczą. Gdybym miała metraż i trochę mniej skomplikowaną historię to chciałabym dać dom jakimś dzieciom- nawet na jakiś czas.

    Jeszcze wszystko przed Tobą ale te czekanie jest najgorsze. Szkoda że człowiek nie wie w którą stronę pójść. Nic nie jest białe lub czarne.
    A taki sprzęt się przyda " w razie potrzeby stłucz szybkę " :D

    Ja się bym nie nadawała na pogotowie rodzinne lub coś w tym stylu bo nie potrafiłam bym oddać.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 września 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się dobrze teraz mądrzyć bo już mam syna. Chociaż wtedy po prostu spisałam wszystko na straty i uważałam że lepiej choć na chwilę być rodzicem niż wcale. W życiu wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie i NIGDY nie można mówić NIGDY! Żeby chociaż można było dla spokojności rzucić okiem w przyszłość...a potem tylko czekać na wiatr.

    Rucola lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 24 września 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    ...mało brakowało! szczególnie, że jeden to by się pewnie nie obraził :P ale to przez te zioła! czuję się po nich jak jakaś nimfomanka! zawsze lubiłam przytulanki, sex ale teraz to jest normalnie jakaś mega chcica! chyba wezmę L4 żeby się zamknąć w domu i nie patrzeć na facetów! Mogę do tego spożywać michę rogalików i wino z muchą :D

    sonia94 Gratulacje :) długo się staraliście?


    Zapomniałam na śmierć o muchach, już głupieje od ilości wspomagaczy ciążowych !

    Lunaris, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 września 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj poszlam z moim M na spacer bo w koncu nie padalo, bylismy na lodach przy okazji :)

    Potem pogralam sobie w gre croca , mam 1 i 2 :P zeby sie zrelaksowac :)


    A od chyba 2h leje i leje i leje, przeciez dawno nie padalo, bo jeden raptem dzien. To musi znow lac!! to jakas porazka z ta pogoda!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 września 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest pogoda do robienia dzieci ;)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 września 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    To jest pogoda do robienia dzieci ;)

    za wczesnie :D daleko mi do owulki :P a poza tym nie lubie przytulanek jak mam @

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 września 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel a jak podchodzi do tego wszystkiego twój M ?
    Ja zabieram na środową wizytę mojego M bo będziemy omawiać wstępnie i chcę by był świadomy.

    Bocianiątko, innamorata88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 września 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Yosel a jak podchodzi do tego wszystkiego twój M ?
    Ja zabieram na środową wizytę mojego M bo będziemy omawiać wstępnie i chcę by był świadomy.

    Powiem tak: moj ma wiecej w sobie optymizmu, caly czas mi powtarza ze sie uda, ze jak nie teraz to pozniej ale sie uda, ze bedziemy rodzicami i doczekamy sie maluszka, mimo ze ja po tym wszystkim nie umiem tak myslec optymistycznie. Powoli ten rok dobiega konca, a ja ani w ciazy, ani dziecka, jestem po straconej ciazy i kolejny rok powoli mija bez maluszka.. tak jak poprzednie - Przygnebiajace to jest... Moj M zawsze zemna chodzil do lekarza, jezdzil zemna do Lodzi, Krakowa, tam gdzie trzeba bylo. Zadawal pytania, byl nie raz przy usg, jak pani doktor tlumaczyla co i jak i co bedziemy robic. Oczwiscie byly tez momenty ze bylam sama na usg czy u lekarza. Jak mialam punkcje czy transfer to zawsze moglam na niego liczyc.
    Zawsze jest kiedy go potrzebuje. Wspiera mnie, chociaz wiem ze nie jest mu latwo, ale mysle ze jest silny dla mnie, a tak na prawde jest wsciely, zly i smutny jak sie nie udaje a ja zalana lzami.

    Jak to sie mowi bede mama jak nie z brzucha to z serducha. Moze moj los jest taki ze mam adoptowac maluszka i bedziemy rodzina. Chociaz nie ukrywam ze tez bym chciala urodzic dziecko i do tego jeszcze miec maluszka z adopcji

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 24 września 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    kibicuję !!!! będzie dobrze !!!
    Mam nadzieję. Za tydzień idę na monitoring :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądam milczenie owiec. Zastanawiam się po co mi to było!

    Amy333, Karma88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Oglądam milczenie owiec. Zastanawiam się po co mi to było!
    Uwielbiam :) klasyk :)

  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 25 września 2017, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    I wspaniale :) będziesz robić betę?
    Chyba raczej poczekam do wizyty u ginekologa. Jestem w Niemczech i nie mogę znaleźć info czy mogę to zrobić gdzieś prywatnie czy jak.. ;/

    Konami lubi tę wiadomość

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ