X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Amy[b/] uważaj na endometrium przy Clo i koksuj go w I fazie.
    A jak po 3 cyklach nic nie da to mam do oddania letrizol ;)


    Inna nikomu nie życzę bycia w mojej skórze ale zawsze się takie gwiazdy znajdą.


    Jutro idę na wizytę :D I mam nadzieję że zacznę wreszcie ten długi protokół !!


    sylwia jak się czujesz ?????? jak jajeczka ? kiedy punkcja ?

    Jedna siła pochodzi z was mimo że wiatr w oczy wieje ale damy radę.



    Floo, jeśli pytasz o mnie to nic jeszcze nie wiem :) Od tygodnia ostrzykuję się gonapeptylem i w następny poniedziałek jadę do Gamety na badania krwi i po receptę na leki :) W sobotę skończyłam antyki i teraz czekam na @

    Przyszły poniedziałek będzie pierwszym dniem tej właściwej stymulacji, a pęcherzyki jadę podglądać za 2tyg - 9października :)

    W czwartek mam spotkanie z anestezjologiem, robiłam wyniki z krwi i zeschizowałam, bo mam za niskie APTT.. U mnie 25.1sek, norma od 26-36.6..
    Oczywiście wujek google podpowiada trombofilia i inne takie, także już jestem przerażona..

    A do tego moje TSH podniosło się do 3, gdzie w czerwcu było 1..
    Także mam nowe powody do zmartwień, za łatwo być nie może :(


    Trzymam kciuki za Twoją wizytę, obyś ruszyła z antykami :) Kolejny krok di przodu!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 19:16

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 25 września 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna <3
    Będę pamiętać na następny raz ;)

    Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 25 września 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia z cyferkami widzę, że chodzisz do Gamety - rzeczywiście jest tam tak super? Czujesz się dobrze zaopiekowana? Do którego gina chodzisz?
    Rozważam częstsze wizyty w śledziogrodzie, jeśli Invicta dalej będzie bezskuteczna i szukam dobrego, dociekliwego gina, który szasta skierowaniami na badania i wykazuje się przy tym dużą kreatywnością. Mają tam takich w asortymencie?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 września 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Czytalam od 189 str, czekajac na Twój post :) Oczywiście się nie zawiodłam, jesteś najlepsza! <3

    Inna, pyt. z innej beczki- czujesz ruchy?
    Oj stare wyjadaczki wiedzą, że koło takich postów obojętnie nie przejdę ❤️❤️❤️ Pamiętasz evvee, która nazwała mnie doktorem Mengele? :D

    Bardziej takie wibracje :D wyraźnych kopniaków jako takich jeszcze nie :) a Ty? :)

    Anna Stesia, Czrna 81, Sarna84, Flowwer, Lejka, KateHawke, Bocianiątko, zubii, madzia8lenka, Lunaris, Jedna_z_Wielu, Karma88 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • boduszka Ekspertka
    Postów: 166 221

    Wysłany: 25 września 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam z usg :) widziałam pulsującą fasolkę <3

    admiralka, Flowwer, Lejka, KateHawke, Czrna 81, Ataga12, Bocianiątko, zubii, Anna Stesia, staraczka1111, madzia8lenka, blue00, Lunaris, Barbarka1984, Emiilka, Aksamitna, Madżka89, Jedna_z_Wielu, Sarna84, Jacqueline, Karma88 lubią tę wiadomość

    Cukrzyca t1, niedoczynność tarczycy,
    l22ndf9hr2tr2g4j.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 25 września 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Czarna <3
    Będę pamiętać na następny raz ;)
    No ja myślę :-D

    Dziewczyny ze spadkiem temperatury -jestem z Wami! Moja też leci ostro w dół. No ale cóż... nowy cykl, nowe możliwości. Ja już się zacieszam na te nowe możliwości! :-D Może jestem naiwna ale mam nadzieję że ten krem dopochwowy z estrogenem pomoże mi wyprodukować chociaż jedną niteczkę płodnego śluzu! :-)

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Sylwia z cyferkami widzę, że chodzisz do Gamety - rzeczywiście jest tam tak super? Czujesz się dobrze zaopiekowana? Do którego gina chodzisz?
    Rozważam częstsze wizyty w śledziogrodzie, jeśli Invicta dalej będzie bezskuteczna i szukam dobrego, dociekliwego gina, który szasta skierowaniami na badania i wykazuje się przy tym dużą kreatywnością. Mają tam takich w asortymencie?


    Nie podpowiem za dużo, byłam tam dopiero 2razy, z tym że my od razu szliśmy ze skierowaniem na IVF.. Nie szukaliśmy z lekarzem nic nowego, moje dotychczasowe wyniki nie dawały nam innej opcji niż IVF.
    Ja chodzę do dr. Czecha i póki co jesteśmy zadowoleni, każda wizyta trwała co najmniej 40min.
    Nie wiem jak ze skierowaniami i dociekliwością, bo tak jak mówiłam - moja teczka była już dość bogata i nie trzeba było szukać..

    Rozważaliśmy też invictę, ale naczytałam się opinii, że dla nich pacjentka to tylko kasa i nie mają dobrego podejścia. O gamecie też czytałam sporo, są drożsi od invicty, ale mieli dużo fajniejsze opinie..

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 25 września 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to znowu jeszcze głupio wierzę, że temperatura obierze kurs do góry. :P

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 25 września 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chwilę mnie nie ma i dzieje się!

    Zacznę od samych dobrych rzeczy - Barbarka, gratulacje!! Rosnijcie zdrowo! Aguś, super, że nie składasz broni. Może nowy lekarz spojrzy na problem z innej strony i w końcu dla Was zaświeci słoneczko?

    Innamorata - doktor Mengele?!? Jakim trzeba być człowiekiem, żeby matce cisnąc w twarz takie słowa? Zawsze miałam OVUfriend za miejsce, gdzie dziewczyny zadają kłam popularnemu stwierdzeniu, że kobieta kobiecie wilkiem. Jak widać, nie wszystkie.

    Kwiatuszku nasz kochany, jak dobrze, że się nie przejęłaś takim komentarzem! Psy szczekają, karawana jedzie dalej! Nie rozumiem tylko, dlaczego są osoby, które mają przemożną potrzebę wściubiania nosa w nieswoje sprawy i oceniania innych. Jakim prawem? W dodatku zupełnie nie znając faktów ani sytuacji. Przyznaję, że aż łzy mi stanęły w oczach, gdy to przeczytałam. A potem zaczęłam czytać Wasze komentarze i ucieszyłam się, że jestem z Wami na tym wątku. Wszystkie jesteście wyjątkowe i macie coś, czego brakuje niktórym - przyzwoitość. <3

    KateHawke, Czrna 81, Bocianiątko, Sarna84, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 września 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    admiralka wrote:
    A ja to znowu jeszcze głupio wierzę, że temperatura obierze kurs do góry. :P
    Nadzieja umiera ostatnia ❤️❤️❤️

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 września 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opisałam się jak głupia i mi wszystko zniknęło !!!

    tak więc WRÓC:

    Byłam u tego chirurga. Okazało, się że nic w tyłku nie mam, żadnych hemoroidów ani takich innych... Ogólnie lekarz mało wylewny, musiałam z niego wydrzeć tę informację. W duchu się uśmiał pewnie nieźle jak zaczęłam manewrować przy leżance ze spodnami zsuniętymi do kolan i nie wiedziałam do cholery jak ja mam się położyć, czy wypiąc mu no kurrddeeeeee. Nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!
    Jeszcze taki był mruk, że to nic a nic nie pomagało noo.... Nie wiedziałam co mówi do mnie i jak mam się położyć. W końcu powiedziałam mu coś w stylu, że z gaciami w kolanach ciężko się wspina na leżankę .... buehehe....

    no kurde dziwny koleś, myślałam, że mó wstyd zniknie jak się chociaż zaśmieje. A tu nic.

    Zlecił badanie morfologie i badanie w kirunku nowotworu jelita... Pojutrze pójdę i zrobię, ale się boję...
    No bo co to mogło być : (


    Co do tego wpisu jednej z forumowiczek - serio ? Super łatwo błędnie oceniać innych ludzi. Dlatego uważam, że najlepiej skupić się na własnym czubku nosa, a nie zastanawiać się czemu kto inny nie adoptuje dziecka, jakby to była decyzja rangi - pójścia po bułki do sklepu.

    Osłabiasz moja droga. Po co tak pisać ? jak pomyślałaś swoje to ok, zachowaj uwagi dla siebie.

    Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 25 września 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się też, że byłam dziś u mojego endo, który autentycznie ucieszył się z mojej ciąży, spojrzał na wyniki, podniósł dawkę letroksu i powiedział, że będzie dobrze <3 Bardzo tego potrzebowałam!

    Tak więc sylwia198808 - mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Moje TSH obecnie to 3,7, a zaszłam w ciążę. Było już w tym roku i 8, i poniżej 0,0005. Waże jest, abyś miała w normie ft4, bo to jest hormon tarczycy. TSH dopiero sugeruje, że rezerwy mogą się wyczerpywać, ale naprawdę nie jest źle. Na Twoje 3 dostaniesz pewnie minimalną dawkę lewotyroksyny i pójdzie jak z płatka.

    Czrna 81, never_lose_hope, Bocianiątko, Sarna84 lubią tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 25 września 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Oj stare wyjadaczki wiedzą, że koło takich postów obojętnie nie przejdę ❤️❤️❤️ Pamiętasz evvee, która nazwała mnie doktorem Mengele? :D

    Bardziej takie wibracje :D wyraźnych kopniaków jako takich jeszcze nie :) a Ty? :)

    O tak, to też była niezła mysz polna z chyba 3 dzieci, zamknęła nam z hukiem chyba kwietniowy, pamiętam bo akurat byłam w drodze na majówkę, podróż dzięki niej jakoś szybciej zleciala :)

    Nie czuje nic a nic, mam łożysko na przedniej, mam nadzieje ze to dlatego, wizyta 5.10.

    innamorata88, Izape_91 lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 25 września 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Nie podpowiem za dużo, byłam tam dopiero 2razy, z tym że my od razu szliśmy ze skierowaniem na IVF.. Nie szukaliśmy z lekarzem nic nowego, moje dotychczasowe wyniki nie dawały nam innej opcji niż IVF.
    Ja chodzę do dr. Czecha i póki co jesteśmy zadowoleni, każda wizyta trwała co najmniej 40min.
    Nie wiem jak ze skierowaniami i dociekliwością, bo tak jak mówiłam - moja teczka była już dość bogata i nie trzeba było szukać..

    Rozważaliśmy też invictę, ale naczytałam się opinii, że dla nich pacjentka to tylko kasa i nie mają dobrego podejścia. O gamecie też czytałam sporo, są drożsi od invicty, ale mieli dużo fajniejsze opinie..

    Dziękuję.
    chyba dokonałaś dobrego wyboru. Ja za każdym razem mam w invikcie usg, a nigdy nie siedziałam u gina dłużej niż 20 minut. Nabieram podejrzeń, że oni wcale nie chcą, żeby kobietom się udało, tylko żeby zapłaciły za sryliard wizyt i ivf. Jeszcze może ze 2 cykle i się z nimi żegnam.

    A o tym dr. Czechu dużo dobrych rzeczy słyszałam, na pewno Ci pomoże i już niedługo będziesz miała swojego brzdąca. Trzymam kciuki

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 25 września 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza - to trafiłaś na beznadziejnego lekarza. Ja byłam już w swoim życiu u dwóch proktologów, i każdy z nich rozumiał, że to badanie krępujące, więc byli supermili, serdeczni i zabawni. Nie powinien też Cię straszyć od razu nowotworem - trzeba zrobić badania na krew utajoną, kolonoskopię i pewnie jakieś markery, i dopiero wtedy wyrokować. Bądź dobrej myśli!

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 25 września 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    admiralka wrote:
    A ja to znowu jeszcze głupio wierzę, że temperatura obierze kurs do góry. :P

    Dlaczego głupio? Wszystko się może zdarzyć!

    admiralka lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 września 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    O tak, to też była niezła mysz polna z chyba 3 dzieci, zamknęła nam z hukiem chyba kwietniowy, pamiętam bo akurat byłam w drodze na majówkę, podróż dzięki niej jakoś szybciej zleciala :)

    Nie czuje nic a nic, mam łożysko na przedniej, mam nadzieje ze to dlatego, wizyta 5.10.
    Masakra - skąd się takie babsztyle biorą :D ale wbilybysmy na wielodzietne, czy grupę o naprotechnologii to tam pewnie same takie by były z nielicznymi, zakrakanymi wyjątkami. :D

    Trzymam kciuki!! My podglądamy się jutro!! ❤️❤️❤️

    Bocianiątko, Sarna84, Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam teraz duzo odpoczywać i pic i wypłucze sie wszystko :)
    Od 3dc mam brać progynova 21 i widzę sie z ginem w przyszły piatek :)

    Anna Stesia, Bocianiątko, Izape_91, Czrna 81, KateHawke, Karma88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Pochwalę się też, że byłam dziś u mojego endo, który autentycznie ucieszył się z mojej ciąży, spojrzał na wyniki, podniósł dawkę letroksu i powiedział, że będzie dobrze <3 Bardzo tego potrzebowałam!

    Tak więc sylwia198808 - mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Moje TSH obecnie to 3,7, a zaszłam w ciążę. Było już w tym roku i 8, i poniżej 0,0005. Waże jest, abyś miała w normie ft4, bo to jest hormon tarczycy. TSH dopiero sugeruje, że rezerwy mogą się wyczerpywać, ale naprawdę nie jest źle. Na Twoje 3 dostaniesz pewnie minimalną dawkę lewotyroksyny i pójdzie jak z płatka.


    Kochana właśnie problem w tym, że ja już biorę Letrox 50 od września zeszłego roku. Zaczynałam z TSH 2.61, po tabletkach pięknie spadało, w czerwcu 1.13, w sierpniu 1.7, a wrzesień ponad 3..
    Mam nadzieję, że chodzi tylko o to, że od roku nie miałam zwiększanej dawki leku i być może organizm już się przyzwyczaił..
    Tobie zwiększano dawki leków? Co jaki czas??

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mam teraz duzo odpoczywać i pic i wypłucze sie wszystko :)
    Od 3dc mam brać progynova 21 i widzę sie z ginem w przyszły piatek :)

    tzn ze podchodzisz teraz do transferu tak ? ;)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ