X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 września 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie tutaj narobiło !
    Serio ktoś próbuje oceniać drugą osobę to latach stażu ? To niby ile on powinien wynosić ? I jak ktoś może oceniać drugą osobę tak płytko :(

    Resztę zostawię bez komentarza.

    Dziękuję dziewczyny !!! Jesteście cudowne !!!


    A jak co to się piszę na sabat czarownic ale na etapie czytania teczek musimy być jeszcze trzeźwe hihihih

    Bocianiątko, Czrna 81, KateHawke, Anna Stesia, staraczka1111, Lunaris, Emiilka, PodwojnaMama, Amy333, Karma88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 25 września 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Myssss, nie załamuj się, starania do roku czasu są zupełnie normalne. Ile masz lat jeśli można spytać?
    Byłaś u ginekologa przed staraniami, żeby posprawdzał czy wszystko jest ok?
    Trzymam kciuki za nowy cykl!

    Kochana, mam 29 lat, staramy się od stycznia z pomocą lekarską, a od lipca zeszłego roku, jak tylko dostałam pierwszą @ po porodzie, celujemy w dni płodne. Biorę CLO od 6 cykli i daję sobie jeszcze jeden, a potem lekarz już zapowiedział, że odeśle mnie do swojego kolegi po fachu na inseminację :(

    Zawsze chcieliśmy mieć dwójkę i żeby była mała różnica wieku.
    Synek nie dostał się do żłobka póki co, a dawać go do prywatnego mi się nie opłaca, bo zwyczajnie z pensji niewiele mi zostanie. Gdybym zaszła w ciążę miałabym wypłatę, a maluszek mógłby być ze mną w domu do czasu aż pójdzie do przedszkola.

    Przystępując do inseminacji to będą koszta pewnie rzędu 1000 zł miesięcznie :(

    No i oczywiście zawsze słyszałam, że drugie dziecko to już bez problemu. Rzeczywiście u innych ta reguła się sprawdza, ale ja jestem wyjątkiem :(

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 25 września 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, Lejka <3 <3 <3 Tez mi ciśnienie skoczyło,  pięknie wytlumaczylyscie pani, że w tym wątku nie ma miejsca na podważanie sensu czyichś marzeń.

    Barbarka cudowna wiadomość,  piękna krecha, super beta, niech teraz szybuje jak szalona, a Ty z Fasolinka zdrowo rośnijcie!!!!!!!!

    Lucia czekam na Twoja betę <3 Kciukow nie puszczam!

    Lejka, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 września 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarah88 wrote:
    kurcze trochę nie rozumiem tego...16 lat sie starac o dziecko? wolisz zmarnować dalsze lata i nie mieć dziecka zamiast zaadopotować? rodzicem się nie jest tylko dlatego że będzie z twoich krwi i kości i wyjdzie z Ciebie, tyle maluszków porzuconych jest i to zaraz po porodzie... :/ dziwne myślenie i robienie na upartego. Marnujecie za długo lat na czekanie, ja jakbym tak bardzo pragnęła dziecka to bym się o nie starała na milion różnych sposobów, niektóre za to koniecznie chcą przeżyć okres ciąży i marnują możliwości bycia rodzicem
    A kysz pisowska poczwaro :x Jezu, aż mi ciśnienie podniosła. Jak zwykle najwiecej do powiedzenia ma baba o płodności myszy polnej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 17:49

    Lejka, Flowwer, Jedna_z_Wielu, Bocianiątko, StaraczkaNika, Sarna84, Czrna 81, KateHawke, KateKum, staraczka1111, Lunaris, Emiilka, PodwojnaMama, Madżka89, Karma88 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarka1984 wrote:
    Dziewczynki beta potwierdzila moja ciaze :D
    Beta Hcg 85,7
    Progesteron 27,07
    Spokojnej ciąży ❤❤❤

    Barbarka1984 lubi tę wiadomość

  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 25 września 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, rozłożyłaś mnie na łopatki :-D Leżę i kwiczę ;-D

    Bocianiątko, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 września 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia????

    Sarna <3 punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) szkoda nerwów

    myssss tutaj jest sporo dziewczyn które walczą o drugą lub kolejną pociechę i generalnie jesli posiada się jedno to jest łatwiej o koleje ale to nie zasada.


    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno Qas nadrobic :) u mnie sporo zmian :)
    Niw było mojego rodzinnego ani mojego gina i trafiłam do takiego młodego gina odemnie z kliniki :) i na ten transfer zostaje u niego, ze względu ma dolegliwość po accofilu przedłużył mi l4 do przyszłego tygodnia i juz dopisała nowy lek do transferu :) ma sprawdzić całą moją historie leczenia i ocenić co jeszcze można poprawić :) napalał mnie dużym optymizmem :)

    Flowwer, Lejka, Bocianiątko, Sarna84, StaraczkaNika, Kaczorka, Czrna 81, KateHawke, blue00, nowa na dzielni, KateKum, Anna Stesia, Ataga12, Izape_91, staraczka1111, madzia8lenka, Madżka89, Lunaris, Emiilka, PodwojnaMama, Karma88 lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 25 września 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ale sie tutaj narobiło !
    Serio ktoś próbuje oceniać drugą osobę to latach stażu ? To niby ile on powinien wynosić ? I jak ktoś może oceniać drugą osobę tak płytko :(

    Resztę zostawię bez komentarza.

    Dziękuję dziewczyny !!! Jesteście cudowne !!!


    A jak co to się piszę na sabat czarownic ale na etapie czytania teczek musimy być jeszcze trzeźwe hihihih

    Kochana, wiem że przykro czytać taki wpis, ale nie ma co się przejmować.
    Popieram dziewczyny co się wypowiedziały na temat tego wpisu. Szkoda komentować taki wpis, bo nie jest w Twojej sytuacji a zabiera głos.

    My jesteśmy z Tobą i wiem, że reszta w tej kwestii się zgodzi.

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

    Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 25 września 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Kochana, mam 29 lat, staramy się od stycznia z pomocą lekarską, a od lipca zeszłego roku, jak tylko dostałam pierwszą @ po porodzie, celujemy w dni płodne. Biorę CLO od 6 cykli i daję sobie jeszcze jeden, a potem lekarz już zapowiedział, że odeśle mnie do swojego kolegi po fachu na inseminację :(

    Zawsze chcieliśmy mieć dwójkę i żeby była mała różnica wieku.
    Synek nie dostał się do żłobka póki co, a dawać go do prywatnego mi się nie opłaca, bo zwyczajnie z pensji niewiele mi zostanie. Gdybym zaszła w ciążę miałabym wypłatę, a maluszek mógłby być ze mną w domu do czasu aż pójdzie do przedszkola.

    Przystępując do inseminacji to będą koszta pewnie rzędu 1000 zł miesięcznie :(

    No i oczywiście zawsze słyszałam, że drugie dziecko to już bez problemu. Rzeczywiście u innych ta reguła się sprawdza, ale ja jestem wyjątkiem :(

    Co do tej zasady to już kiedyś był ten temat kiedy się sprawdza.
    Nie jesteś sama Kochana <3

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 września 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Kochana, mam 29 lat, staramy się od stycznia z pomocą lekarską, a od lipca zeszłego roku, jak tylko dostałam pierwszą @ po porodzie, celujemy w dni płodne. Biorę CLO od 6 cykli i daję sobie jeszcze jeden, a potem lekarz już zapowiedział, że odeśle mnie do swojego kolegi po fachu na inseminację :(

    Zawsze chcieliśmy mieć dwójkę i żeby była mała różnica wieku.
    Synek nie dostał się do żłobka póki co, a dawać go do prywatnego mi się nie opłaca, bo zwyczajnie z pensji niewiele mi zostanie. Gdybym zaszła w ciążę miałabym wypłatę, a maluszek mógłby być ze mną w domu do czasu aż pójdzie do przedszkola.

    Przystępując do inseminacji to będą koszta pewnie rzędu 1000 zł miesięcznie :(

    No i oczywiście zawsze słyszałam, że drugie dziecko to już bez problemu. Rzeczywiście u innych ta reguła się sprawdza, ale ja jestem wyjątkiem :(
    Kochana niestety u nas to nie była reguła :( Starszak z tzw. złotego strzału po odstawieniu tabletek anty. O młodego walczyliśmy 4 lata, aż stanęło na in vitro. Całe szczęście pierwsze podejscie udane. :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Mart.a Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 25 września 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy kiedyś wyszło wam na tescie różowe tło? Taka rozlana plama? I jedna keska - czy mogę go uznać że wyszedł czy za nieważny? Buźka

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 25 września 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Trudno Qas nadrobic :) u mnie sporo zmian :)
    Niw było mojego rodzinnego ani mojego gina i trafiłam do takiego młodego gina odemnie z kliniki :) i na ten transfer zostaje u niego, ze względu ma dolegliwość po accofilu przedłużył mi l4 do przyszłego tygodnia i juz dopisała nowy lek do transferu :) ma sprawdzić całą moją historie leczenia i ocenić co jeszcze można poprawić :) napalał mnie dużym optymizmem :)
    <3 <3 <3 :) witamy z powrotem! :) <3 <3 <3 to kiedy planowany następny transfer? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 18:19

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 września 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Trudno Qas nadrobic :) u mnie sporo zmian :)
    Niw było mojego rodzinnego ani mojego gina i trafiłam do takiego młodego gina odemnie z kliniki :) i na ten transfer zostaje u niego, ze względu ma dolegliwość po accofilu przedłużył mi l4 do przyszłego tygodnia i juz dopisała nowy lek do transferu :) ma sprawdzić całą moją historie leczenia i ocenić co jeszcze można poprawić :) napalał mnie dużym optymizmem :)


    A jak dziś samopoczucie ? Jakieś leki dostałaś na teraźniejsze dolegiwości ? I co to za nowy lek ?


    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 września 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart.a wrote:
    Dziewczyny czy kiedyś wyszło wam na tescie różowe tło? Taka rozlana plama? I jedna keska - czy mogę go uznać że wyszedł czy za nieważny? Buźka
    zrób jutro kolejny ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 września 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart.a wrote:
    Dziewczyny czy kiedyś wyszło wam na tescie różowe tło? Taka rozlana plama? I jedna keska - czy mogę go uznać że wyszedł czy za nieważny? Buźka
    Wynik takiego testu jest nieważny.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Mart.a Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 25 września 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana idę kupię następny na rano

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 25 września 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    A kysz pisowska poczwaro :x Jezu, aż mi ciśnienie podniosła. Jak zwykle najwiecej do powiedzenia ma baba o płodności myszy polnej.

    Czytalam od 189 str, czekajac na Twój post :) Oczywiście się nie zawiodłam, jesteś najlepsza! <3

    Inna, pyt. z innej beczki- czujesz ruchy?

    Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 25 września 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy[b/] uważaj na endometrium przy Clo i koksuj go w I fazie.
    A jak po 3 cyklach nic nie da to mam do oddania letrizol ;)


    Inna nikomu nie życzę bycia w mojej skórze ale zawsze się takie gwiazdy znajdą.


    Jutro idę na wizytę :D I mam nadzieję że zacznę wreszcie ten długi protokół !!


    sylwia jak się czujesz ?????? jak jajeczka ? kiedy punkcja ?

    Jedna siła pochodzi z was mimo że wiatr w oczy wieje ale damy radę.

    blue00, Bocianiątko, Amy333 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 25 września 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam Was z niedowierzaniem... Takie komentarze się tu nigdy nie zdarzają... Kto to wogóle kuźwa jest?! Ani cześć,ani pocałuj się w dupę, tylko swoje "najmądrzejsze" trzy grosze wtrącić. Brak słów! Ale dziękuję tej pani, bo dzięki niej po raz kolejny widzę z jakimi wspaniałymi kobietami mam do czynienia! :-D Cieszę się że taka próba rozpętania gównoburzy tylko nas jednoczy :-D

    Barbarka super <3 <3 <3

    Jedna_z_Wielu czy ja mam Cię znowu opierniczać? No kurde, nie rób mi tego bo się robię jędzowata :-P Słuchaj, jak dla mnie to możesz nawet pisać o tym że na śniadanie zjadłaś bułkę z dżemem :-D Grunt że tu jesteś :-D :-D :-D

    Yoselyn82, Jedna_z_Wielu, Barbarka1984, Flowwer, Karolina90, Anna Stesia, Lejka, KateHawke, Bocianiątko, staraczka1111, Lunaris, Meśka, Emiilka, Karma88 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ