X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 1 września 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny doradzcie co mam zrobić, dziś kończym z M antybiotyk na Ureaplasme, wymaz mamy zrobić 7 dni po czyli w przyszły czwartek i to będzie 10 dc ale wyniki będo do 10 dni i teraz pytanie odpuścić ten cykl żeby mieć pewność że już nic nie mamy czy ryzykować i serduszkować??? a nuż się uda...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 1 września 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !
    Życzę Wam wszystkim samych pozytywnych testów we wrześniu !!!
    Niech Wam się na wykresach zazieleni ! :)

    Agniechaaaa, Lunaris, Flowwer, Luuna, Melevis, Bocianiątko, Emiilka, zubii, Czrna 81, Madżka89 lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 1 września 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    Agniecha - trzymam mocno kciuki za piękne endo! No i czekamy na info kiedy transfer Maluszków! :) Czekamy tylko na dobre wiadomości! :)

    GG88 - kurcze, nie wiem, ciężko coś poradzić. Ja bym pewnie nie wytrzymała i serduszkowała, bo szkoda byłoby mi cyklu (tym bardziej, że Twój Emek skończył antybiotyk) ALE z drugiej strony lepiej byłoby wiedzieć, że paskuda zaleczona... Bardzo długo czekacie na wyniki. My badaliśmy się na chlamydię, myko i urea i wyniki odebrałam wczoraj (po dwóch dniach).

    A ja już po monitoringu. Dzisiaj (14 dc) pęcherzyk miał 18 mm. Nie wiem czy to nie za mało? Ostatnio 14 dc miałam ovu... Gin kazał serduszkować, to wieczorem będzie się działo :D

    Co mnie zdziwiło, to cienkie wg gin endo jak na ten dzień - 10mm. Nigdy nie miałam z nim problemu. Ehh jak nie urok to sraczka.

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze tal długo zagraliśmy sie z ginem :) endo hura 7,9/8mm :) chyli jak na 8dc ideolo :) wlew z lekarstwa we wtorek popołudniu :) transfer 11.09 :) juz wypisany protokół na 2pingwinki :)

    -Monika-, bazylkove, Amy333, summer86, PodwojnaMama, Lunaris, Madżka89, Emiilka, Karma88, pawojoszka, madzia8lenka, Anna Stesia, Rucola, blue00, Bocianiątko, innamorata88, zubii, Izape_91, KateHawke, Bajkaaa, Czrna 81, staraczka1111, emi2016, Sarna84, kolka lubią tę wiadomość

  • martoem Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 1 września 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie tu kilka miesięcy... Napisałam, że będę testować, bodajże w czerwcu, przyszła @ i wszystko poszło.... znów płacz itd. Teraz po trzech miesiącach intensywnego leczenia znów wracamy do gry! :D

    A więc... 11 września testujemy!
    Jesteśmy po kuracji CLO, pierwszy w życiu pozytywny test owulacyjny, od jutra luteina dopochwowo 2 tabletki 2 razy dziennie. Przez 10 dni, i 10 dnia test.

    W tym miesiącu pokładam większe nadzieje, niż w poprzednich! :)
    Ściskam Was kochane! <3

    m7a48e1eo5qjpuq5.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 1 września 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gg ja wiem, że osobiście bym nie czekała i bym <3

    Agniecha super wiadomości.

    Lucia <3 Twój avatarek :)

    A u mnie dziś taka sytuacja : https://naforum.zapodaj.net/thumbs/df1e316124b7.jpg
    Ciekawe co gin zobaczy, jak nic to będę przynajmniej wiedziała, żeby sobie głowy testami ovu nie zawracać.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 1 września 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Cześć Dziewczyny!

    Agniecha - trzymam mocno kciuki za piękne endo! No i czekamy na info kiedy transfer Maluszków! :) Czekamy tylko na dobre wiadomości! :)

    GG88 - kurcze, nie wiem, ciężko coś poradzić. Ja bym pewnie nie wytrzymała i serduszkowała, bo szkoda byłoby mi cyklu (tym bardziej, że Twój Emek skończył antybiotyk) ALE z drugiej strony lepiej byłoby wiedzieć, że paskuda zaleczona... Bardzo długo czekacie na wyniki. My badaliśmy się na chlamydię, myko i urea i wyniki odebrałam wczoraj (po dwóch dniach).

    A ja już po monitoringu. Dzisiaj (14 dc) pęcherzyk miał 18 mm. Nie wiem czy to nie za mało? Ostatnio 14 dc miałam ovu... Gin kazał serduszkować, to wieczorem będzie się działo :D

    Co mnie zdziwiło, to cienkie wg gin endo jak na ten dzień - 10mm. Nigdy nie miałam z nim problemu. Ehh jak nie urok to sraczka.

    bo my mamy metodą PCR czyli najdokładniejszą - zwykłe są do 2 dni tak jak mówisz :)

    Pocieszyłyście mnie dziewczyny bo uważałam że jestem jakaś szalona że chce już działać ale z drugiej strony to trochę też nieodpowiedzialne jak nie wiem czy aby na pewno wszystko ok... i w dodatku podejrzewam że plemniczki M są zmęczone antybiotykiem i nie wiadomo czy jakikolwiek dobry przetrwał.

    Agniecha to już tak blisko już od dziś mocno zaciskam kciuki za ciebie :)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 września 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga super! jeszcze 10 dni :D ja też będę je odliczać do swojej @ -od tego zależy kolejny termin szpitala.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 września 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Flowwer <3
    Wypoczęta ? (oczywiście pomijając trasę )

    Psychicznie bardzo !!! nie licząć że połowa budżetu poszła na jedenie w tym najwięcej na gory :P to druga na alkohol ;) tak to jest jak 5 straych bab wybiera się bez dzieci i M na wakacje. Było cudownie !!!

    Madżka89 wrote:
    Witam się ze wszystkimi Staraczkami!!! :)
    Ja w tym miesiącu nie testuje,muszę zregenerować siły,chce porobić trochę badań i czeka mnie wizyta u endo i gin zobaczymy co powiedzą, ale to pewnie połowa wrzesnia.
    Agniechaaa powodzenia na wizycie!
    Będę Was cały czas podczytywać i trzymać kciuki za Wszystkie testujace!


    regeneruj siły !!! szybko czas przeleci

    Karma88, Jedna_z_Wielu, Madżka89 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 1 września 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Karma jakie badania robiłaś ?

    2dc: glukoza+insulina z obciążeniem,
    estradiol,
    FSH,
    LH,
    SHBG,
    kortyzol,
    17-OH progesteron,
    DHEA-S,
    testosteron,

    B6 - to akurat sama z siebie robię. Drogie to badanie... ale ja muszę pilnować poziomu witamin z grupy B.

    Jeszcze w 12dc mam zrobić kortyzol. Akurat przed wizytą u endo.

    Czyli nabrałaś sił do dalszej walki Flo! Super, teraz z pozytywną energią do przodu!

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 września 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Przepraszam ze tal długo zagraliśmy sie z ginem :) endo hura 7,9/8mm :) chyli jak na 8dc ideolo :) wlew z lekarstwa we wtorek popołudniu :) transfer 11.09 :) juz wypisany protokół na 2pingwinki :)


    to już tuż tuż !!!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 1 września 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wklejam zdjęcie. Chciałam się spytać jak myślicie czy po tych 3 moich testach można wyznaczyć owulacje? ten w środku to z wczoraj a ten poerwszy od prawej z dziś i dziś był skok temperatury. Jak na moje oko to wczorajszy sugerował owulacje...chyba
    https://zapodaj.net/7b7f34416f0be.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 14:32

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 1 września 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuna wrote:
    dziewczyny wklejam zdjęcie. Chciałam się spytać jak myślicie czy po tych 3 moich testach można wyznaczyć owulacje? ten w środku to z wczoraj a ten poerwszy od prawej z dziś i dziś był skok temperatury. Jak na moje oko to wczorajszy sugerował owulacje...chyba
    https://zapodaj.net/7b7f34416f0be.jpg.html
    dla mnie środkowy to pozytyw

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 1 września 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    dla mnie środkowy to pozytyw
    Dziękuję za odpowiedź :-) też mi się tak wydaje. Wczoraj wzięłam męża w obroty to i dziś nie zaszkodzi hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 14:36

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 września 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gg bierz M w obroty lepiej działać niż siedzieć a nóż może to ten cykl !
    A jak nie to przynajmniej fajny relax z M ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 września 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luuna wrote:
    Dziękuję za odpowiedź :-) też mi się tak wydaje. Wczoraj wzięłam męża w obroty to i dziś nie zaszkodzi hihi

    Też bym tak zinterpretowała jak GG, od pozytywnego testu owulacja w ciągu 48h więc możecie działać i dziś i jutro ;) nie zaszkodzi!

    Luuna lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 1 września 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer czyli siły zregenerowane i nowa energia na dalsze działania <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 15:07

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 1 września 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa super!! Razem czekamy na 11.09, bo ja mam USG połówkowe z potwierdzeniem płci :) wiec wspólnie bedziemy sie wspierać tego dnia :)

    Lunaris, Agniechaaaa, zubii lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie mi czy jak teraz na USG wyszło mi że mam pęcherzyk przetrwały to mam co liczyć na następny cykl? Dostałam luteinę na 7 dni żeby @ przyszła.

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 września 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcandyx wrote:
    Dziewczyny, powiedzcie mi czy jak teraz na USG wyszło mi że mam pęcherzyk przetrwały to mam co liczyć na następny cykl? Dostałam luteinę na 7 dni żeby @ przyszła.
    myślę, ze tak. Jesli z pęcherzyka nie zrobiła się torbiel, to pewnie dziad sam się wchłonie. Nowy cykl, nowy pęcherzyk :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ