X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi gratuluje :) jestes na 1stronue idzie juz do Coebie bobo :) lista uaktualniona :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 września 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique1995 wrote:
    Ja jestem :) beta 18,8
    ovitrelle 19.08 a 20.08 pecherzyki jeszcze nie pekly.

    Ale ekstra! Gratulacje! Rośnijcie zdrowo! :-)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 września 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubi Twoje maleństwo wychodzi na 1 dzień szkoły, naukowiec jakiś będzie :)

    Wrzesień cudnie się zaczyna, gratulacje dziewczyny <3

    zubii, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 1 września 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Zubi Twoje maleństwo wychodzi na 1 dzień szkoły, naukowiec jakiś będzie :)

    Wrzesień cudnie się zaczyna, gratulacje dziewczyny <3

    Hehe zobaczymy :)

    Chyba wam nie pisałam jak mam teraz przesrane ? Mąż w czwartek naderwał więzadła krzyżowe w kolanie ma szyne z gipsem do wtorku....dziś latalam kupować mu kule a z bratowa na duże zakupy żeby mieli co do gara w tygodniu włożyć...dom wysprzatalam jeszcze z mamą przecier zrobiłam a jutro chce leczo do słoików...jestem padnięta i wykończona psychicznie ! Nie tak miały wyglądać te ostatnie dni przed szpitalem :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 21:34

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 września 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie mi, czy zdarzają się Wam plamienia po okresie? Ja mam okres zazwyczaj 6 dni, z tym, że 6 dzien to już tylko lekkie plamienia, ale w tym cyklu mam 9 dzień i ciągle plamię. Plamię też przed okresem, ale wiem, że to problem z prolaktyną. Natomiast tutaj nie wiem, co się dzieje. Idę w przyszłym tygodniu do ginekologa, ale zastanawiam się, czy miałyście tak kiedyś i co było tego powodem?

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 1 września 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie..w zeszłym cyklu brałam tabletki- żeby skrócić cykl, zaraz po odstawienie w 23dc dostałam krwawienia z odstawienia, starania rozpoczęliśmy od razu..teraz moje pytanie: kiedy testować? Wcześniej żeby zajść w dwie poprzednie ciąże robiliśmy to samo: miesiąc tabletki anty, a potem do dzieła, tylko to było osiem lat temu, nie pamiętam ile czekałam, żeby testować ;) dziś 24dc

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 września 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Hehe zobaczymy :)

    Chyba wam nie pisałam jak mam teraz przesrane ? Mąż w czwartek naderwał więzadła krzyżowe w kolanie ma szyne z gipsem do wtorku....dziś latalam kupować mu kule a z bratowa na duże zakupy żeby mieli co do gara w tygodniu włożyć...dom wysprzatalam jeszcze z mamą przecier zrobiłam a jutro chce leczo do słoików...jestem padnięta i wykończona psychicznie ! Nie tak miały wyglądać te ostatnie dni przed szpitalem :/

    Zubi, widzę, że się na ostatniej prostej nie oszczędzasz. Współczuję mężowi, zerwanie wiązadeł boli jak diabli. No i pewnie inaczej sobie wyobrażał spotkanie z potomkiem.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 września 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Dziewczyny mam pytanie..w zeszłym cyklu brałam tabletki- żeby skrócić cykl, zaraz po odstawienie w 23dc dostałam krwawienia z odstawienia, starania rozpoczęliśmy od razu..teraz moje pytanie: kiedy testować? Wcześniej żeby zajść w dwie poprzednie ciąże robiliśmy to samo: miesiąc tabletki anty, a potem do dzieła, tylko to było osiem lat temu, nie pamiętam ile czekałam, żeby testować ;) dziś 24dc

    A wiesz, ile mniej wiecej jesteś dpo? Bo najlepiej tak około 12 dpo, choć niekórym dziewczynom wychodzi już 10 dpo.

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 1 września 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique1995 wrote:
    Ja jestem :) beta 18,8
    ovitrelle 19.08 a 20.08 pecherzyki jeszcze nie pekly.

    Serdecznie gratuluję! Rośnijcie zdrowo! To Twoja pierwsza ciąża?

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 1 września 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    A wiesz, ile mniej wiecej jesteś dpo? Bo najlepiej tak około 12 dpo, choć niekórym dziewczynom wychodzi już 10 dpo.

    Nie mierzyłam temp., ale po śluzie wnioskuję, że to 7dpo..że ja na to nie wpadłam ;) :P

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 września 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Mam wyniki morfologii. Kolejny raz robiłam. Wszystkie wyniki ok tylko dalej limfocyty mam za wysokie. 42,8%, ostatnio było 41,4%, a norma jest do 40,0%.

    Nie wyrobiłam się z kasą w poprzednim cyklu z subpopulacją limfocytów. Chyba w tym cyklu już mnie nie ominie.
    Ale kiedyś Ann89 wspominała o sprawdzeniu chlamydii, urea i mycoplasmy.

    Zastanawiam się czy tego wszystkiego nie zrobić jeszcze. Muszę jakoś to finansowo dźwignąć.
    Czyli jak u mnie ;) a infekcji nie masz lub np. Alergie, zatoki, z zębów?
    A 3 dziady sprawdź i subpopulacje limfocytów w następnej kolejności.
    Co do kasy to w środę zostawię w klinice 2000 zł za histeroskopie 1200 zł, biopsja 400, fragmentacja dna niecałe 400 zł ;)Paśnik gdzieś ok 500 zł lekko bo nie wiem czy jeszcze testu CBA każe zrobić to koszt 380 zł. Sprawdzę czy u mniego na miejscu coś taniej.
    Po kieszeni to bardzo boli ehhh


    Opowiem historię mojej koleżanki która 8 lat walczyła z astmą która zniszczyła jej płuca. Cały czas na sterydach i innych lekach.
    Co się okazało !!! Miała uczulenie na plomby czarne w zębach i sama doszła do tego!! Wymieniła plomby i po kilku mies astma wygasła !!!
    Po roku zaszła naturalnie w ciążę.
    Więc warto szukać przyczyny bo zawsze jest a lekarze mają schematy/ procedury których odgórnie muszą się trzymać.

    Ale się za wami stęskniłam ♡♡

    Staraczka jak się czujesz ?

    Inna ale niespodzianka !!! Ale synek jest zdrowy i to najważniejsze ♡♡
    Ja we wtorek jadę do Łodzi do Paśnika a w środę histeroskopia.

    Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 września 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Nie mierzyłam temp., ale po śluzie wnioskuję, że to 7dpo..że ja na to nie wpadłam ;) :P

    Jeśli tak to jeszcze chwilkę poczekaj i skocz na betę, jeśli masz taką możliwość.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 września 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, powiedzcie mi, czy zdarzają się Wam plamienia po okresie? Ja mam okres zazwyczaj 6 dni, z tym, że 6 dzien to już tylko lekkie plamienia, ale w tym cyklu mam 9 dzień i ciągle plamię. Plamię też przed okresem, ale wiem, że to problem z prolaktyną. Natomiast tutaj nie wiem, co się dzieje. Idę w przyszłym tygodniu do ginekologa, ale zastanawiam się, czy miałyście tak kiedyś i co było tego powodem?

    Ja miałam takie plamienia do 10-12 dc i przy tym endo nie trójfazowe dlatego zapadła decyzja o kolejnej histeroskopii.
    U mnie podejrzenie polipowate endometrium :( Dlatego przed IVF trzeba wykluczyć lub potwierdzić oraz ewentualnie zastosować odpowiednie leczenie.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 września 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja miałam takie plamienia do 10-12 dc i przy tym endo nie trójfazowe dlatego zapadła decyzja o kolejnej histeroskopii.
    U mnie podejrzenie polipowate endometrium :( Dlatego przed IVF trzeba wykluczyć lub potwierdzić oraz ewentualnie zastosować odpowiednie leczenie.

    Dzieki za odpowiedź! Jak sprawdzałaś fazowość endometrium? Czy to możliwe, że na lutowej histeroskopii nic nie byłoby widać (tj. tych polipów?)? Przez ile cykli miałaś takie plamienia? Przepraszam, że zasypuję Cię pytaniami, ale trochę się martwię. W poprzednim cyklu przed okresem miałam trochę plamień, ale po raz pierwszy pojawiła mi się taka żywa krew, jakby już sie okres zaczął. Teraz mam to plamienie i boli mnie od 3 dni lewy jajnik, to za wcześnie na ból owulacyjny. Mam nadżerkę i myślałam, czy te plamienia to nie od niej, ale te nadżerkę mam od kilku lat i nigdy tak nie było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 22:17

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 1 września 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Jeśli tak to jeszcze chwilkę poczekaj i skocz na betę, jeśli masz taką możliwość.

    Dziękuję Ci bardzo:)) obiecałam sobie nie szaleć z betą..poczekam do 10tego..jak się nic nie wydarzy to zatestuję;)

    Trzymam za Was wszystkie kciuki fakt czas!

    Flower wino jak obiecałam, tak oczywiście wypiłam;)

    Flowwer, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 września 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla pierwszych wrześniowych fasolek:)
    Mi się śmiać chce bo strategia na ten cykl to serduszka wtedy kiedy mężowi się chce, a nie mi, bo maz jest planista z zawodu wiec przejął inicjatywę planowania współżycia małżeńskiego haha : p ważne ze jest jakiś pomysł: p moje odczucia się nie licza : p

    Flowwer, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 1 września 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Babeczki:) mecz ogladam, ale sie wkurzylam, rety po co mi takie nerwy na noc;-)

    A dzisiaj rano byłam w labo, zabuliłam jak za zboże- ale w poniedzialek bede wiedziala jaki mam poziom wit D, B12 i progesteronu:)

    Dobrej nocki:)

    Flowwer, KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 września 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Gratulacje dla pierwszych wrześniowych fasolek:)
    Mi się śmiać chce bo strategia na ten cykl to serduszka wtedy kiedy mężowi się chce, a nie mi, bo maz jest planista z zawodu wiec przejął inicjatywę planowania współżycia małżeńskiego haha : p ważne ze jest jakiś pomysł: p moje odczucia się nie licza : p

    No czasem jak mężczyzna planuje to jest codziennie ;-)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 września 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dzieki za odpowiedź! Jak sprawdzałaś fazowość endometrium? Czy to możliwe, że na lutowej histeroskopii nic nie byłoby widać (tj. tych polipów?)? Przez ile cykli miałaś takie plamienia? Przepraszam, że zasypuję Cię pytaniami, ale trochę się martwię. W poprzednim cyklu przed okresem miałam trochę plamień, ale po raz pierwszy pojawiła mi się taka żywa krew, jakby już sie okres zaczął. Teraz mam to plamienie i boli mnie od 3 dni lewy jajnik, to za wcześnie na ból owulacyjny. Mam nadżerkę i myślałam, czy te plamienia to nie od niej, ale te nadżerkę mam od kilku lat i nigdy tak nie było.

    miałam takie plamienia przez 4 cykle a sprawdzić można fazowość na b. dobrym usg i gin też musi się na tym znać, bo moja aktualna gin ma hopla na tym punkcie ;) Poprzednia histero u mnie wykazała polip i b. małe ogniska endometrium które zostały usunięte.
    A biopsja też ma mi powiedzieć czy nie ma stanu zapalnego.
    Czasem wystarczy się przeleczyć doksycliną przez 10 dni ;)
    Ja wczoraj skończyłam brać antybiotyk na helicobacter i jeszcze jedną wezmę kurację właśnie z doksycykliny na wszelki wypadek ale po histero ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 września 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    hej Babeczki:) mecz ogladam, ale sie wkurzylam, rety po co mi takie nerwy na noc;-)

    A dzisiaj rano byłam w labo, zabuliłam jak za zboże- ale w poniedzialek bede wiedziala jaki mam poziom wit D, B12 i progesteronu:)

    Dobrej nocki:)

    A ile u Ciebie kosztują te badania?

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ