X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    U mnie 10 dpo spadek temperatury więc też czekam na @. Ale z wrześniem się nie żegnam, bo nawet jak @ przyjdzie w terminie (30.08) to kolejne testowanie z końcem miesiąca.
    A może to implantacja? Mi temp spada tuż przed @.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem. Poczekamy zobaczymy. Mam nadzieję że się w końcu uda.Ale dzisiaj chyba mam jakiegoś dołka.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza jak makiem zasiał :) Innamorata jak USG?

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś złapałam doła jak się dowiedziałam że taka znajoma zaszła w ciąże a mi się nadal nie udaje. Rozmawiałam dziś z moim M i ustaliliśmy że wybierze się na badania i zobaczymy co wyjdzie....

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Cisza jak makiem zasiał :) Innamorata jak USG?
    Średnio na jeża:/ pęcherzyk się zapadł, więc chyba pękł. Endo grubsze o 1.1mm w porównaniu z wczoraj. Sukces, bo od tygodnia nie przyrosło nawet o 1/100 :p za godzinę mamy wizytę w klinice.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata - powodzenia w Klinice ! :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz po ptakach. @ już się zapowiedziała,dość wcześnie ale chociaż nie robiłam sobie większych nadzei.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jak mija Wam dzien? :) Do mnie przyjechala mlodsza siostra na kilka dni bo rzadko sie widujemy. Mieszkamy w innych miastach-wsiach ;) u mnie kiepsko troche... @ na 100% przyjdzie bo brzuch pobolewa dalej i piersi przy dotyku coraz mocniej bola ;/ ach trzeba sie nastawiac na @ i zaczac starania od wrzesnia od poczatku :(

    Ewela nie ma sie co zalamywac:) glowa do gory!:) nastepny cykl bedzie na pewno nasz:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przyszly cykl odpada, mąż w delegacji prawie cały miesiąc. Wiec dopiero październik,no chyba że znów pojedzie. Zaczynaja denerwować mnie te jego delegacje.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela szkoda :( no ale moze przestaniesz o tym myslec, odprezysz sie :) Maz przyjedzie z "naladowanymi bateriami" i moze sie uda :) trzeba zawsze pozytywnie myslec :) sciskam Cie mocno :) :*

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Ja wcale się nie załamuje. Widocznie tak musiało byc. Tak jak mówią dziewczyny "cycki do góry i do przodu" ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela, a delegacja krajowa czy zagraniczna? Jeśli krajowa to może odwiedzisz męża? :)
    My też mamy taki charakter pracy, że i ja i mąż od czasu do czasu wyjeżdżamy. OStatnio gdy miała mi owu wypaść w trakcie delegacji, mąż zadeklarował że przyjedzie na 1 dzień. Na szczeście wypadła wcześniej. No ale jak dalszy wyjazd jest to niestety nie ma takiej możliwości.

    Dziewczyny, jesteście z dużych miast? Ja zaczynam mieć problemy z czasowym ogarnięciem badań krwi, wizyt lekarskich itd. Przez pracę co chwile muszę się zwalniać. Jeśli musiałoby dojść do IUI itd., będę musiała jeździć do miasta wojewódzkiego i nie wiem jak ja to ogarnę. CHyba cały urlop na to zużyję. Wiem , że to nie jest najważniejsze, ważne aby w końcu się udało, ale jeśli chodzi o kasę i czas, to nie spodziewałam się, że aż tyle to będzie wymagać :(
    OStatnio chciałam sobie zamówić torebkę i buty, ale stwierdziłam, że wolę kasę zostawić na HSG..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:57

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 7dpo to kiepski moment na badania hormonów prolaktyny - te hormony płciowe mają swoje profile w ciągu cyklu i najlepszym momentem na badanie jest trzeci dzień cyklu - później zaczynają się te skoki górki dołki i 'wyższy' wynik nie musi oznaczać, że coś jest nie tak!

    Progesteron po owu może być podwyższony jak się udało zajść, ja TSH miałam podobne przy zachodzeniu, a prolaktyna najlepiej w 3 dniu - uszy do góry! :)

  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam aż @ się skończy i będzie można działać;D


    inna daj znać jak poszło w klinice;)


    ja się zaczynam martwić, że torbiele do mnie wróciły;( dobrze, że niedługo mam wizytę to się okaże co tam się dzieje, bo nigdy jeszcze mnie tak jajniki przed @ nie bolały jak teraz;/

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:57

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 160

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Mój poprzedni cykl, który jak zawsze miał być pewniakiem znów nie wyszedł, więc zaczynam kolejny, jak zawsze z dobrym nastawieniem. Dzisiaj przyjechał kurier z przesyłką z apteki, a w niej: ovarin, inefem, inofolic, conceiv plus i test ciążowy. :) Z taką obstawą plus zapas femibionu, który już miałam, mam zamiar pochwalić się dwiema kreseczkami 20 września, więc proszę mnie dopisać ;)

    Zastanawiam się jednak, czy się nie wycofać z forum i z mierzenia temperatury. Staram się wyluzować i skoncentrować na byciu szczęśliwą! Na forum spędzam sporo czasu, nie wiem, czy nie lepiej byłoby spędzić go z przyszłym tatą. Mam przykre spostrzeżenie, że mało miłości jest w naszych staraniach - takie starania techniczne... ;)

    Jeszcze się zastanowię, ale prawdopodobnie wpadnę dopiero w okolicy testowania. Wszystkim wrześniówkom życzę owocnych starań!!!! :)

    aaandzia, misiaq lubią tę wiadomość

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ewela, a delegacja krajowa czy zagraniczna? Jeśli krajowa to może odwiedzisz męża? :)
    My też mamy taki charakter pracy, że i ja i mąż od czasu do czasu wyjeżdżamy. OStatnio gdy miała mi owu wypaść w trakcie delegacji, mąż zadeklarował że przyjedzie na 1 dzień. Na szczeście wypadła wcześniej. No ale jak dalszy wyjazd jest to niestety nie ma takiej możliwości.

    Dziewczyny, jesteście z dużych miast? Ja zaczynam mieć problemy z czasowym ogarnięciem badań krwi, wizyt lekarskich itd. Przez pracę co chwile muszę się zwalniać. Jeśli musiałoby dojść do IUI itd., będę musiała jeździć do miasta wojewódzkiego i nie wiem jak ja to ogarnę. CHyba cały urlop na to zużyję. Wiem , że to nie jest najważniejsze, ważne aby w końcu się udało, ale jeśli chodzi o kasę i czas, to nie spodziewałam się, że aż tyle to będzie wymagać :(
    OStatnio chciałam sobie zamówić torebkę i buty, ale stwierdziłam, że wolę kasę zostawić na HSG..
    Delegacje krajowe,ale niestety w systemie 3 zmian i brak możliwości zamiany. Zobaczymy jak to będzie, może weźmie ze 3 dni urlopu.
    Trzeba wierzyć ze jakoś się uda. Po drzemce chyba moja depresja dała mi trochę odpocząć ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Średnio na jeża:/ pęcherzyk się zapadł, więc chyba pękł. Endo grubsze o 1.1mm w porównaniu z wczoraj. Sukces, bo od tygodnia nie przyrosło nawet o 1/100 :p za godzinę mamy wizytę w klinice.
    I jak? Co powiedzieli w klinice?

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 wrote:
    Chyba zmienię ginekologa, bo ten kazał mi teraz badać prolaktynę, a właśnie LH i FSH w 2-4 dc. Dzięki za odpowiedź, napewno jeszcze czeka mnie kontrola prolaktyny :) pzdr


    No problem, u mnie to było zalecenie najlepszego ginekologa-endokrynologa w okolicy, do którego dziewczyny jeżdżą po 100km na wizyty (Poznań). No i na podstawie jego diagnozy zaszłam, więc mówię z pełnym przekonaniem :)

    Ważniejsze niż sam poziom prolaktyny jest ta jej stymulacja - na takie badanie zostałam wysłana do szpitala. Na czczo miałam około 9 i wszyscy mówili że super, super, w normie. Sprawdziliśmy to, i w szpitalu aż ponowili testy, bo: po obciążeniu prolaktyna powinna skoczyć po godzinie, a po dwóch godzinach wrócić do normy - wtedy stwierdza się prawidłową pracę przysadki mózgowej. A u mnie pierwszy test wskazał 13 -> 9 -> 150, a drugi 10 -> 90 -> 40 (tak na oko z pamięci) - czyli straaasznie nieregularną pracę. W wielkim skrócie jak byłam na omówieniu wyników to powiedzieli mi, że prolaktyna/przysadka wpływa na prawidłową pracę jajników - prawidłowe owulacje. Tak jak wcześniej pisałam dostałam bromergon, który miał za zadanie sprawić, że te wahania prolaktyny nie tyle ustąpią, co będą się mieścić w jakimś normalnym, zdrowym przedziale. Cztery pełne cykle i jest efekt :) Podpytaj lekarza o profil hormonalny :)

    ag194 lubi tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ