Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    U mnie 10 dpo spadek temperatury więc też czekam na @. Ale z wrześniem się nie żegnam, bo nawet jak @ przyjdzie w terminie (30.08) to kolejne testowanie z końcem miesiąca.
    A może to implantacja? Mi temp spada tuż przed @.

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem. Poczekamy zobaczymy. Mam nadzieję że się w końcu uda.Ale dzisiaj chyba mam jakiegoś dołka.

Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza jak makiem zasiał :) Innamorata jak USG?

klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • panan12 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś złapałam doła jak się dowiedziałam że taka znajoma zaszła w ciąże a mi się nadal nie udaje. Rozmawiałam dziś z moim M i ustaliliśmy że wybierze się na badania i zobaczymy co wyjdzie....

f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Cisza jak makiem zasiał :) Innamorata jak USG?
    Średnio na jeża:/ pęcherzyk się zapadł, więc chyba pękł. Endo grubsze o 1.1mm w porównaniu z wczoraj. Sukces, bo od tygodnia nie przyrosło nawet o 1/100 :p za godzinę mamy wizytę w klinice.

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • emi2016 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata - powodzenia w Klinice ! :)

innamorata88 lubi tę wiadomość

3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz po ptakach. @ już się zapowiedziała,dość wcześnie ale chociaż nie robiłam sobie większych nadzei.

innamorata88 lubi tę wiadomość

klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Młoda19 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jak mija Wam dzien? :) Do mnie przyjechala mlodsza siostra na kilka dni bo rzadko sie widujemy. Mieszkamy w innych miastach-wsiach ;) u mnie kiepsko troche... @ na 100% przyjdzie bo brzuch pobolewa dalej i piersi przy dotyku coraz mocniej bola ;/ ach trzeba sie nastawiac na @ i zaczac starania od wrzesnia od poczatku :(

Ewela nie ma sie co zalamywac:) glowa do gory!:) nastepny cykl bedzie na pewno nasz:)

[link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przyszly cykl odpada, mąż w delegacji prawie cały miesiąc. Wiec dopiero październik,no chyba że znów pojedzie. Zaczynaja denerwować mnie te jego delegacje.

klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Młoda19 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela szkoda :( no ale moze przestaniesz o tym myslec, odprezysz sie :) Maz przyjedzie z "naladowanymi bateriami" i moze sie uda :) trzeba zawsze pozytywnie myslec :) sciskam Cie mocno :) :*

[link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Ja wcale się nie załamuje. Widocznie tak musiało byc. Tak jak mówią dziewczyny "cycki do góry i do przodu" ;)

klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela, a delegacja krajowa czy zagraniczna? Jeśli krajowa to może odwiedzisz męża? :)
    My też mamy taki charakter pracy, że i ja i mąż od czasu do czasu wyjeżdżamy. OStatnio gdy miała mi owu wypaść w trakcie delegacji, mąż zadeklarował że przyjedzie na 1 dzień. Na szczeście wypadła wcześniej. No ale jak dalszy wyjazd jest to niestety nie ma takiej możliwości.

Dziewczyny, jesteście z dużych miast? Ja zaczynam mieć problemy z czasowym ogarnięciem badań krwi, wizyt lekarskich itd. Przez pracę co chwile muszę się zwalniać. Jeśli musiałoby dojść do IUI itd., będę musiała jeździć do miasta wojewódzkiego i nie wiem jak ja to ogarnę. CHyba cały urlop na to zużyję. Wiem , że to nie jest najważniejsze, ważne aby w końcu się udało, ale jeśli chodzi o kasę i czas, to nie spodziewałam się, że aż tyle to będzie wymagać :(
    OStatnio chciałam sobie zamówić torebkę i buty, ale stwierdziłam, że wolę kasę zostawić na HSG..

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • ag194 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:57

3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • pietruszek Ekspertka

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 7dpo to kiepski moment na badania hormonów prolaktyny - te hormony płciowe mają swoje profile w ciągu cyklu i najlepszym momentem na badanie jest trzeci dzień cyklu - później zaczynają się te skoki górki dołki i 'wyższy' wynik nie musi oznaczać, że coś jest nie tak!

Progesteron po owu może być podwyższony jak się udało zajść, ja TSH miałam podobne przy zachodzeniu, a prolaktyna najlepiej w 3 dniu - uszy do góry! :)

• aaandzia Ekspertka

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam aż @ się skończy i będzie można działać;D

inna daj znać jak poszło w klinice;)

ja się zaczynam martwić, że torbiele do mnie wróciły;( dobrze, że niedługo mam wizytę to się okaże co tam się dzieje, bo nigdy jeszcze mnie tak jajniki przed @ nie bolały jak teraz;/

p19u9jcgn14q5xd7.png

dVYCp1.png
  • ag194 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:57

3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • Roza86 Ekspertka

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Mój poprzedni cykl, który jak zawsze miał być pewniakiem znów nie wyszedł, więc zaczynam kolejny, jak zawsze z dobrym nastawieniem. Dzisiaj przyjechał kurier z przesyłką z apteki, a w niej: ovarin, inefem, inofolic, conceiv plus i test ciążowy. :) Z taką obstawą plus zapas femibionu, który już miałam, mam zamiar pochwalić się dwiema kreseczkami 20 września, więc proszę mnie dopisać ;)

Zastanawiam się jednak, czy się nie wycofać z forum i z mierzenia temperatury. Staram się wyluzować i skoncentrować na byciu szczęśliwą! Na forum spędzam sporo czasu, nie wiem, czy nie lepiej byłoby spędzić go z przyszłym tatą. Mam przykre spostrzeżenie, że mało miłości jest w naszych staraniach - takie starania techniczne... ;)

Jeszcze się zastanowię, ale prawdopodobnie wpadnę dopiero w okolicy testowania. Wszystkim wrześniówkom życzę owocnych starań!!!! :)

aaandzia, misiaq lubią tę wiadomość

3jgxikgnd94s7ub1.png
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ewela, a delegacja krajowa czy zagraniczna? Jeśli krajowa to może odwiedzisz męża? :)
    My też mamy taki charakter pracy, że i ja i mąż od czasu do czasu wyjeżdżamy. OStatnio gdy miała mi owu wypaść w trakcie delegacji, mąż zadeklarował że przyjedzie na 1 dzień. Na szczeście wypadła wcześniej. No ale jak dalszy wyjazd jest to niestety nie ma takiej możliwości.

Dziewczyny, jesteście z dużych miast? Ja zaczynam mieć problemy z czasowym ogarnięciem badań krwi, wizyt lekarskich itd. Przez pracę co chwile muszę się zwalniać. Jeśli musiałoby dojść do IUI itd., będę musiała jeździć do miasta wojewódzkiego i nie wiem jak ja to ogarnę. CHyba cały urlop na to zużyję. Wiem , że to nie jest najważniejsze, ważne aby w końcu się udało, ale jeśli chodzi o kasę i czas, to nie spodziewałam się, że aż tyle to będzie wymagać :(
    OStatnio chciałam sobie zamówić torebkę i buty, ale stwierdziłam, że wolę kasę zostawić na HSG..
    Delegacje krajowe,ale niestety w systemie 3 zmian i brak możliwości zamiany. Zobaczymy jak to będzie, może weźmie ze 3 dni urlopu.
    Trzeba wierzyć ze jakoś się uda. Po drzemce chyba moja depresja dała mi trochę odpocząć ;)

klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • misiaq Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Średnio na jeża:/ pęcherzyk się zapadł, więc chyba pękł. Endo grubsze o 1.1mm w porównaniu z wczoraj. Sukces, bo od tygodnia nie przyrosło nawet o 1/100 :p za godzinę mamy wizytę w klinice.
    I jak? Co powiedzieli w klinice?

29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • pietruszek Ekspertka

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 wrote:
    Chyba zmienię ginekologa, bo ten kazał mi teraz badać prolaktynę, a właśnie LH i FSH w 2-4 dc. Dzięki za odpowiedź, napewno jeszcze czeka mnie kontrola prolaktyny :) pzdr

No problem, u mnie to było zalecenie najlepszego ginekologa-endokrynologa w okolicy, do którego dziewczyny jeżdżą po 100km na wizyty (Poznań). No i na podstawie jego diagnozy zaszłam, więc mówię z pełnym przekonaniem :)

Ważniejsze niż sam poziom prolaktyny jest ta jej stymulacja - na takie badanie zostałam wysłana do szpitala. Na czczo miałam około 9 i wszyscy mówili że super, super, w normie. Sprawdziliśmy to, i w szpitalu aż ponowili testy, bo: po obciążeniu prolaktyna powinna skoczyć po godzinie, a po dwóch godzinach wrócić do normy - wtedy stwierdza się prawidłową pracę przysadki mózgowej. A u mnie pierwszy test wskazał 13 -> 9 -> 150, a drugi 10 -> 90 -> 40 (tak na oko z pamięci) - czyli straaasznie nieregularną pracę. W wielkim skrócie jak byłam na omówieniu wyników to powiedzieli mi, że prolaktyna/przysadka wpływa na prawidłową pracę jajników - prawidłowe owulacje. Tak jak wcześniej pisałam dostałam bromergon, który miał za zadanie sprawić, że te wahania prolaktyny nie tyle ustąpią, co będą się mieścić w jakimś normalnym, zdrowym przedziale. Cztery pełne cykle i jest efekt :) Podpytaj lekarza o profil hormonalny :)

ag194 lubi tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego