X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,wg monitoringu, owu niestety znów z prawego pewnie przyjdzie czyli klapa. Ze względu na fatalne wyniki tarczycy do tryliarda innych leków doszedł euthyrox25, no a w drugiej fazie cyklu znowu bombardowanie progesteronem ze względu na skrajną niewydolność ciałka żółtego.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, najważniejsze że jest plan i leczenie. Twoje TSH nie jest bardzo wysokie, więc pewnie szybko na lekach zejdziesz do odpowiedniego poziomu. Trzymam kciuki!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Inna, najważniejsze że jest plan i leczenie. Twoje TSH nie jest bardzo wysokie, więc pewnie szybko na lekach zejdziesz do odpowiedniego poziomu. Trzymam kciuki!
    O tak, żeby jeszcze lewy jajnik znów chciał zaskoczyć. :) ale 4dc i przynajmniej endometrium nie zawiodło - już 6mm

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Panan12, długo już się staracie?

    Innamorata88, jak tam u lekarza?

    Dziewczyny, podobnie jak Wy chciałabym się w końcu dowiedzieć co jest przyczynę niepowodzeń. A tak niby wszystko gra a ciązy nie ma :( czuję, że coś z drożnością jajowodów będzie.. ale to najwcześniej w październiku sprawdzę.

    Teraz 4 cykl. Przeszłam już poronienie. Niedługo może będzie owu będziemy działać. Od następnego cyklu naturalnie i będzie długi cykl ale trudno w końcu musi się udać

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już dwoma nogami jestem na wrześniu, @ przyszła. W tym cyklu są moje urodziny i testuje jakieś dwa dni po nich, ale nie nastawiam się. To już 7 cs i pewnie nie ostatni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 08:59

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zieziulka idziemy prawie łeb w łeb... Czy w związku z wynikami M planujecie wyprawę do kliniki?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam wczoraj na monitoringu i niestety 12dc a pęcherzyk tylko 14mm powiedział, że mam przyjechać w poniedziałek, ale że raczej nic z tego nie będzie bo mierzył go na długość czy jakoś tak i wątpi... w ogóle trochę wygarnęłam temu lekarzowi. Dał mi dawkę clo 1 tabletka dziennie i myślał, że moje jajniki zareaguja na tak słabą dawkę.Kolejny stracony cykl. wiecie czasem już mam dość naprawdę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 09:22

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test ciazowy zupełnie biały :) bety w moczu nie da się oznaczyc :) pewnie zacznę dziś testy owu robić. Narazie raz dziennie a jak coś się zacznie dziać 2x :) może jednak ten cykl nie będzie trwał sto lat :)

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nareszcie Was odszukałam :) ja odpuscilam w tym cyklu.
    mam nadzieje ze posypia sie w tym miesiacu piekne kropeczki. jak zaczynalismy staranka mialam nadzieje ze zajde we wrzesniu...wtedy malenstwo urodziloby sie w maj-czerwiec i bedzie cieplutko :D a nie za gorąco by chodzic z wielkim bebzonkiem :D

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    ja byłam wczoraj na monitoringu i niestety 12dc a pęcherzyk tylko 14mm powiedział, że mam przyjechać w poniedziałek, ale że raczej nic z tego nie będzie bo mierzył go na długość czy jakoś tak i wątpi... w ogóle trochę wygarnęłam temu lekarzowi. Dał mi dawkę clo 1 tabletka dziennie i myślał, że moje jajniki zareaguja na tak słabą dawkę.Kolejny stracony cykl. wiecie czasem już mam dość naprawdę
    To faktycznie mało :/ ja biorę 2x1 tabletkę dziennie, a i tak cudów nie ma. Lekarz jakoś argumentował taką dawkę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 09:43

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Nareszcie Was odszukałam :) ja odpuscilam w tym cyklu.
    mam nadzieje ze posypia sie w tym miesiacu piekne kropeczki. jak zaczynalismy staranka mialam nadzieje ze zajde we wrzesniu...wtedy malenstwo urodziloby sie w maj-czerwiec i bedzie cieplutko :D a nie za gorąco by chodzic z wielkim bebzonkiem :D
    Ja już nie wyliczam kiedy by się wersja beta miała urodzić :D ewidentnie przynosi mi to pecha :D :D :D :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ja już nie wyliczam kiedy by się wersja beta miała urodzić :D ewidentnie przynosi mi to pecha :D :D :D :D
    ja odliczałam 7 miesiecy temu :D i tak mi sie marzylo zajsc we wrzesniu ;) haha. i dotrwalam bez ciazy do wrzesnia .. a moze sie uda :D

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    ja odliczałam 7 miesiecy temu :D i tak mi sie marzylo zajsc we wrzesniu ;) haha. i dotrwalam bez ciazy do wrzesnia .. a moze sie uda :D
    no to zaszalej i otwórz wrzesień zielonym kropkiem :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawde mowic maz mnie tak wku...a ze mi sie nawet nie chce :/

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    No to zieziulka idziemy prawie łeb w łeb... Czy w związku z wynikami M planujecie wyprawę do kliniki?


    13 września mój M ma wizytę u urologa, ma przyjść z wynikami. Zobaczymy co powie. A do kliniki chyba się wybiorę jak stuknie nam te zalecane 12 miesięcy starań.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka oby nie trzeba było czekać :)


    channah o tak, mi już cała przyjemność odeszła przez to ciśnienie :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nawet nie przez ciśnienie. Tylko moj jest pierdzielonym leniem. Potrzebuje jego pomocy przy dzieciach jak wraca z pracy. A on jedyne co robi to kladzie ich spac. wszystko inne jest na mojej glowie. sa przeswity normalnosci w jego zacowaniu ale mam wrazanie jakby tylko wtedy kiedy chce sie bryzkać ... :/

    Zastanawiam się poza tym czy my aby napewno sie dobrze dobralismy. Kocham go. Ale nie czuje kompletnie przyciagania. Moze to głupie...ale mam ochote raz na jakis czas poczuć się pięknie i kobieco i uprawiac zajebisty seks. a z nim nie jest on zajebisty :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 10:10

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Mnie nawet nie przez ciśnienie. Tylko moj jest pierdzielonym leniem. Potrzebuje jego pomocy przy dzieciach jak wraca z pracy. A on jedyne co robi to kladzie ich spac. wszystko inne jest na mojej glowie. sa przeswity normalnosci w jego zacowaniu ale mam wrazanie jakby tylko wtedy kiedy chce sie bryzkać ... :/

    Zastanawiam się poza tym czy my aby napewno sie dobrze dobralismy. Kocham go. Ale nie czuje kompletnie przyciagania. Moze to głupie...ale mam ochote raz na jakis czas poczuć się pięknie i kobieco i uprawiac zajebisty seks. a z nim nie jest on zajebisty :/

    U nas jest podobnie. Jak go jajka swędzą to do rany przyłóż. Dziwna taktyka. :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czasammi czuje ze do niczego innego sie nie nadaje tylko do zapierdzielania i opiekowania sie dzieci. nie czuje sie ani troche kobieco. robi bo robi tylko tyle by sie bzyknąć...ale ja juz sie nie licze w tym wszystkim.
    doluje mnie to strasznie

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, uwaga, wkraczam JA, Wasza kotwica w porcie nie-wariujemy :D

    Mój mąż też mnie wkurzał przed zajściem. O to, żeby poszedł pójść przebadać nasienie była długa wojna, w końcu płaczem prośbą i groźbą jakoś poszło. Pamiętajcie, że tych naszych chłopów też stresuje to, że 'teraz trzeba' i że nie wychodzi. Z kolei my, kobity, jesteśmy tak zapatrzone w te nasze wykresy testy cykle i kłucia jajników, że może nie zauważamy, że ci nasi mężowie też harują w pracy, też mają swoje stresy, wkurzających szefów, deadline'y i inne badziewia życia zawodowego. Najważniejsze jest się wspierać, nie obwiniać i starać się zrozumieć drugą stronę :)

    Kochane wrześniowe staraczki - swoją historię opowiadałam już m.in. w wątku Udało się!, ale tak w skrócie powiem, że u mnie też osobno ginekolog i osobno endokrynolog mówili, że WSZYSTKO jest ok! Dopiero moja ukochana siostra podpowiedziała, idź do lekarza o specjalizacji ginekolog-endokrynolog - i tam się okazało, że z każdej strony osobno może i jest 'w normie', ale w połączeniu - już niekoniecznie. Powtórzyliśmy badania, wprowadził mi tabletki za 3,40 zł (bromergon - powiedział, że przy tym leku prolaktyna się ustabilizuje i jajniki będą prawidłowo pracować) i po 4 miesiącach się udało! I to przy kiepskiej tarczycy (dawka Letrox 125, i poziom około 2,50), sporej nadwadze (aż wstyd pisać) i znikomej aktywności fizycznej.

    Także wiem, że teraz jestem taka mądra, bo też sobie wmawiałam objawy domniemanej ciąży, wydałam fortunę na testy ciążowe, pierdylion suplementów dla kobiet planujących ciążę, a w momencie kiedy zaszłam, to w ogóle o tym wszystkim zapomniałam i zrobiłam test chyba tydzień po terminie @, jak mi się przypomniało: o kurde, a to nie powinno być już??

    Głowa do góry kobietki - ja przez 18 miesięcy starań przeszłam przez milion badań, 18 razy beczałam w dniu @, usunęłam ze znajomych na fb wszystkich po kolei co się pochwalili, że zaszli bądź urodzili... ale na moje szczęście też przyszła pora i tego Wy również się doczekacie - tylko trzeba troszkę odpuścić i znaleźć właściwego lekarza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 14:03

    MamaFabianka, channah, bertha, zubii lubią tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ