X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna jak Ci poszlo?

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko się udało zaliczyć, więc mam już wakacje :D
    I dzisiaj jakieś kłucia jajnika.. Nie wiem o co chodzi i juz sie zaczynam martwić..

    Karloina lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna Gratulacje! Ciesz sie wakacjami 🥰
    Jak ty to zrobilas z tym naszym mozgiem malutkim teraz 🤣

    A klucie moze jest poprostu z przemeczenia, lub cos tam sie zmienia?
    Aby nic powaznego, ale pewnie tez ze zmeczenia 🥰

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kręgosłup dziś tak boli i lewa łopatka, jakbym nie mogła podnosić ręki. A o schylaniu juz nie ma mowy. Rano mam chłodno w mieszkaniu więc dziś posprzątałam A teraz leżę plackiem.
    Wystarczyło by 25° nie wiem po co jest tak upalnie 😝

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jutro ide do lidla o 7 rano żeby później nie chodzić. Nawet moja psina nie ma ochoty wyjść.
    Ale od środy na troszkę padać więc super; ) chętnie pospaceruje po deszczu;)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn, dzięki 😁 trochę farta, trochę nauki, ale więcej farta hahah 😂
    Ja mam taki beznadziejny zwyczaj ze wiecznie siedzę z podwiniętymi nogami. Czy po turecku czy nogi pod broda, cały czas zgięte. I tak myśle ze może to nie jajniki tylko coś od tego mojego siedzenia. Bo jak tylko wyprostuje nogi to przechodzi. W środę sprawdzimy 😁
    Nadia wczoraj rozrywala mnie od środka, chyba nie lubi upałów😂 a dzisiaj zmęczona i już spokojniejsza 😂
    Nie martw się słaba pogoda, u Was tez napewno w końcu się poprawi chociaż trochę :) a uwierz ze takie upały w ciąży to jest tragedia. Ja lubię upały ale teraz zdycham.

    Nadzieja, odpoczywaj 😁

    Karloina, mój piesek to samo. Tylko wieczorami robimy dłuższy spacer a w ciągu dnia tylko by spał, biedny.

    To smieszne jak same młode dziewczyny wymieniają się swoimi bolączkami 😂 mnie boli to, a mnie tamto, a ja nie mogę się ruszać.. 😂 nie obrazcie się oczywiście bo ja jestem na czele narzekania ale myślałam ze to przychodzi w późniejszym wieku a nie już w ciąży haha 😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem z oddychaniem nie dość, że przez pogodę, to przez czyjąś dupę w zebrach.
    Naprawdę zaczynam mieć serdecznie dosyć.


    Wzięłam się dzisiaj za prasowanie, po kilka sztuk dziennie będę robić, bo myślałam, że się porzygam z gorąca od tego żelazka. :/

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Annamaria Autorytet
    Postów: 2329 3342

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana, no to piona z tym oddychaniem..!

    Wczoraj poszłam do kina, 2 godziny w ciemnym klimatyzowanym pomieszczeniu, aaaaaa... polecam jak masz w mieście!

    A co do upałów w ciaży, trafiłam na profilu na Insta ZapytajPołożną na relację o ciężarnych w tę pogodę, co robić i dopiero do mnie dotarło, że napraaawdę trzeba o siebie zadbać i to fizjologicznie normalne, że znacznie gorzej się czujemy..

    Było coś o prysznicach kilka razy dziennie, luz zostawieniu wanny pełnej wody na cały dzień, i tylko wchodzimy do niej się schłodzić, poleżeć i wychodzimy, o moczeniu nóg w zimnej wodzie (działa!!) i piciu wody z sokiem z cytryny..
    Zaczełam to stosować, bo od 2 dni zaczynało mi się robić słabo, a to już nie przelewki..

    2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)
    2021 córeczka

    MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

    :) wegemama :)

    NHRLp2.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annamaria wrote:
    niewyspana, no to piona z tym oddychaniem..!

    Wczoraj poszłam do kina, 2 godziny w ciemnym klimatyzowanym pomieszczeniu, aaaaaa... polecam jak masz w mieście!

    A co do upałów w ciaży, trafiłam na profilu na Insta ZapytajPołożną na relację o ciężarnych w tę pogodę, co robić i dopiero do mnie dotarło, że napraaawdę trzeba o siebie zadbać i to fizjologicznie normalne, że znacznie gorzej się czujemy..

    Było coś o prysznicach kilka razy dziennie, luz zostawieniu wanny pełnej wody na cały dzień, i tylko wchodzimy do niej się schłodzić, poleżeć i wychodzimy, o moczeniu nóg w zimnej wodzie (działa!!) i piciu wody z sokiem z cytryny..
    Zaczełam to stosować, bo od 2 dni zaczynało mi się robić słabo, a to już nie przelewki..
    Kurcze, ja jak idę na minutę pod prysznic, to później mam uderzenia ciepła od otoczenia, więc... U mnie odpada. Ale picie wody z cytryną i moczenie stóp, jak najbardziej 💪

    Jest ciężko, a ja i tak usłyszałam, że o co mi chodzi, przecież na spacer o 19 iść już chyba mogę.
    No, chyba nie. Jak się nie ma siły, to się nie chodzi. 🤦 I mówi to dziewczyna, która w maju urodziła syna.
    Super.

    Rano skoczyłam po świeże warzywa i owoce, ale powiem szczerze, że w życiu nie wróciłam tak słaba że spaceru 🤦

    Annamaria, trzymaj się tam! Jakoś musimy wytrzymać.
    Chociaż na grupie sierpniówek na FB nie dość, że już porody, to coraz więcej dziewczyn w szpitalach... Pogoda na pewno macza w tym swoje palce, więc lepiej się nie wychylać 🥺

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas straaaaszne upały +37 w cieniu 😭normalnie aż odechciewa się żyć....

    Wczoraj byłam na IP z potwornym bólem brzucha, aż płakałam tak mnie bolało,
    No u zastrzyk w dupę z progesteronu, lekarz mówi że skurcz mnie mocny złapał i muszę się oszczędzać a jednak tego nie robiłam ostatnimi czasy bo i plewilam i w sobotę wypucowalam całe mieszkanie. Także nie jestem superbohaterka i nie dam rady robić wszystkiego ..
    Z dzieckiem wszystko dobrze, większy jest o tydzień, czyli z USG 15+3 dzisiaj, głowę ma na 16+1 z obwodu a z szerokości na 15+4 🤣 mąż mial dużą głowę jak był mały więc chyba gen po nim 🤣🤣🤣 no i nie wiadomo jaka płeć, ale śniło mi się dzisiaj że powiedzial "prawdopodobnie dziewczynka" i nie wiem 🤣 ja cały czas czuje chłopca 🤣

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka właśnie widziałam na innej grupie jak pisałaś.
    Nie martw się. Moze rzeczywiście chlop będzie jak takie duze to twoje dziecię;)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mocze nogi na balkonie. Cale szczęście mam cień.
    Kurde ..no gorąco:)
    W tym tygodniu przyjeżdża moja mama wiec juz sie nir mogę doczekać. A później jade do rodzinnych stron na dluugooo😁

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna jak Ty siedzisz z nogami pod brodą? 😄 podziwiam bo to była moja ulubiona pozycja do siedzenia i nogi podwiniete, ale już zostaje tylko ta druga bo bęben. Mi ciągle nie wygodnie ani leżeć ani siedzieć 😆
    Zauważyłam że coraz gorzej ze mną 😂
    Po siedzeniu dziś 2h w przychodni po glukozie to mam prawo ponarzekać.. I jeszcze te kłucie, raz w jedna rękę raz w drugą.

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina a wiesz może jaka długość ma Twoja szyjka macicy? Bo teraz wyczytałam w wypisie że moja ma 2,5cm i się zastanawiam czy nie za mało

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Karloina a wiesz może jaka długość ma Twoja szyjka macicy? Bo teraz wyczytałam w wypisie że moja ma 2,5cm i się zastanawiam czy nie za mało
    Alutka, według mnie nie jest za krótka, ale szału tu nie ma... Na Twoim miejscu przy takiej szyjce radziłabym unikać wysiłku, dłuższych spacerów i więcej leżeć.
    Dla porównania, moja szyjka ma nadal 4cm (tak było 3,5 tygodnia temu, w piątek mam wizytę, zobaczymy jak teraz).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2021, 12:46

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj na obiad piersi z kaczuszki, ziemniaki pieczone i zrobiłam na szybko sos żurawinowy.
    Ojezu, gotowanie to życie 🖤😍

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Alutka, według mnie nie jest za krótka, ale szału tu nie ma... Na Twoim miejscu przy takiej szyjce radziłabym unikać wysiłku, dłuższych spacerów i więcej leżeć.
    Dla porównania, moja szyjka ma nadal 4cm.

    Ja nie wiem jaka była wcześniej nawet bo mi nigdy nie mierzył, dopiero wczoraj na IP mi zmierzyl więc nie wiem czy się skraca czy taka moja natura, tylko będę leżeć i odpoczywać :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Ja nie wiem jaka była wcześniej nawet bo mi nigdy nie mierzył, dopiero wczoraj na IP mi zmierzyl więc nie wiem czy się skraca czy taka moja natura, tylko będę leżeć i odpoczywać :)
    Jasne, ale przy krótszej trzeba po prostu bardziej uważać. Niektóre dziewczyny biorą jeszcze luteinę przy takich krótkich długościach. Oszczędzaj się i będzie wszystko baja.

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Jasne, ale przy krótszej trzeba po prostu bardziej uważać. Niektóre dziewczyny biorą jeszcze luteinę przy takich krótkich długościach. Oszczędzaj się i będzie wszystko baja.

    Ja to już wystarczająco obstawiona lekami jestem że zaraz zacznę świecić w ciemności 🤣

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę kupić lampkę nocną - może po prostu Ciebie wynajmę? 🤣🤣🤣

    klz9krhm1wqtef7i.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ