X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2090 811

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zawsze to ja bylam otwarta na ludzi:)
    Siostra jest na miejscu blisko mamy. Zresztą jest najstarsza a fo tej pory nie podjęła sie pracy. Mama prywatnie zalatwia jej wszystkie badania i wizyty.
    Ma nadzieję ze będzie miala wnuczke bo jak usłyszała o wnuczku to ..dziwna byla jej reakcja. Teraz przyjeżdża na chwilę bo jedziemy ode mnie po brata. . a Siostra już mnie ostrzegla ze w grudniu tak nie będzie bo ona będzie rodzić..coz moge powiedzieć. Przecież ja rodze wcześniej od niej 😁siostra termin ma na koniec grudnia jakos tak.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
  • silverface Przyjaciółka
    Postów: 118 83

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina jak ja Ci współczuje i doskonale rozumiem. Tez miałam kiedyś ten problem.
    To naprawdę przykre, ale teraz Ty tworzysz swoją własna rodzine i dla męża i dziecka jesteś i będziesz najważniejsza ❤️❤️

    Dziewczyny ja was czytam ba bieżąco ale u mnie draaaaamaaaat 🤢🤢🤢 nie mogę patrzeć na jedzenie, od wszystkiego mnie odrzuca, na każdy zapach mam ochotę zwymiotować. Myślałam ze w tej ciąży mnie to ominie 🙈
    Byłam dzisiaj u lekarza. Z usg 6+2. Jest zarodek i bijące serduszko ❤️ Co prawda lekarz dojrzał tez jakiegoś mięśniaka, ale kazał narazie o tym nawet nie myśleć, przyjrzy się na wizycie za 2 tygodnie.

    Uważajcie na siebie w te upały 🌸

    gann3e3kcqowc2i8.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marien,
    Właśnie o to chodzi, żeby umieć poprowadzić dialog, a nie naskakiwać jak krowa na łąkę 🤦 Niektóre baby nie mają za grosz mózgu, taka prawda.

    Karloina,
    No wryło mnie. Ona rodzi? A Ty to co, urlop bierzesz?
    Przepraszam, ale... Ja pierdole, mnie to słów brakuje na takie zachowanie.
    Ale masz rację, lepiej się nie wychylać i mieć to wszystko w dupie.
    Dla przykładu - mnie moja matka nie widziała jeszcze ani razu w ciąży, bo jej się nie chce przyjechać, a druga sprawa, że NADAL ma focha, bo damy dziecku OBRZYDLIWE imię. :)
    I wiesz co? Mnie to tam akurat lepiej bez całej tej szopki z rodziną w roli głównej.

    Sliver,
    Nie umiem powiedzieć, że jest mi bardzo przykro 🤣🤣🤣 żartuję oczywiście, rozumiem Twój ból, bo ja rzygałam więcej niż to ustawa przewiduje i czułam się jak wydeptane w ziemię gówno. 🙈 trzymaj się tam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2021, 17:07

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2090 811

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silverface gratuluję kochana i trzymam kciuki 🍀❤
    Dokładnie dziewczyny, nie ma co sie przejmować i tak jak mówicie. Mam męża, psa i Tadeusza w brzuszku. Mam rodzinę niezastąpioną..
    Spokój.. Spokój..tylko spokój nas uratuje:)

    silverface lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn to mniam te Twoje burgery

    Karloina współczuję takiej relacji. Ja z kolei że starsza siostra nie mam porozumienia, zawsze byłyśmy inne z charakteru, teraz długi czas nawet nie rozmawiałyśmy. Ale mama jest bardzo za mną pomaga, doradza i nie krytykuje, dla mnie to jak skarb.
    Czasami tak wychodzi z rodziną, zupełnie nie wiadomo dlaczego.

    Silverface to super wieści z wizyty. Gratulacje
    Ja miałam od 5 tygodnia do konca pierwszego trymestru jadlowstret i też się bardzo tym przejmowałam.

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina no masakra... wiem o co chodzi...
    Ty se swietnie radzisz wiec mamy nie potrzebujesz, ona jest ta "biedniejsza" co potrzebuje mamy...
    To nie fer! Ale tak jak mowisz, masz swoja juz rodzine...
    I napewno doskonale se poradzisz bez litosci ♥️
    Wrazie wuuu masz nasz 😁 zawsze to cos! I juz cos bedziemy wiedzialy do grudnia 😁

    Ja mam tak z tesciowa, ona wogole sie nie wtraca, ale jej druga synowa jest tez w ciazy teraz o 2 miesiace wczesniej rodzi... i nie moge strawic jak tesciowa mi pisze wiadomosci ze powinnas se kupic taki kocyk, albo taka wanienke, a moze kup se taki bujaczek...
    Ja jej wysylam np ze kupilismy taki spiworek a ona ze a to w tym i w tym sklepie sa ladniejsze..
    Ostatnio rozmawialam z jej synowa i podpytalam czy kupili wanienke spiworek itp i wlasnie mowila mi ze kupili to tam i tam, taka i taka... czyli to wszystko co mi tesciowa proponuje.. (bo mnie zdziwilo skad ona to bierze) mialam podejrzenia ze od niej ale nie wiedzialam ze sa az tak blizko zeby mi proponowala to co tamta se kupuje.
    Mowilam o tym narzyczonemu to kazal nie wnikac bo po co krecic dym, jak jest zafascynowana tamta synowa i tym co tamta robi to okey..
    Fakt ze nie powiedziala mi ze robie cos zle, to plus, poprostu sugeruje mi wszystko co ona...
    Bo moze pomysl o szczepionce, a ostatnio mowi mi moze zmien se rodzinnego tam gdzie jej synowa chodzi, bo on chyba dobry... 🤦‍♀️ mnie az szlag trafia..

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cała się trzęsę... Miałam przed chwilą pożar w łazience, zapalił się przedłużacz .. położyłam się bo zaczął znów mnie ten brzuch boleć, i chciałam się zdrzemnąć tylko coś zaczęło mi śmierdzieć ... Odwracam się a tam kłęby dymu czarnego, biegnę do łazienki a tam płomień... . Boże, że nie zasnęłam bo łazienkę mam przy wejściu do domu, a w przedpokój wielka szafa komandor, aż zaczął się palić już mój szlafrok, obok niego ręczniki a obok ręczników drewniane drzwi...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka, jak dobrze ze nic się powaznego nie stało… postaraj się uspokoić, najważniejsze ze wszystko ok.

    Niewyspana, tez nie macie prądu? Ciepełko jest wspaniale bez wiatraków. Zaraz zdechnę.

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka, jest ktoś już z Tobą???


    Luna,
    Nie miałam, ale na drugim secie meczu wrócił, z godzinę temu już 🤔 u Ciebie nadal nic?

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed chwila wrócił. Im dalej od elektrowni tym później włączali 🤷‍♀️😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A weź, martwiłam się o lodówkę jak jasna cholera 😂

    Luna33 lubi tę wiadomość

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2090 811

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wstałam o 5 żeby posprzątać domek. Bo później nie dałabym rady chyba:)
    A jak u Was poranek? Kawusia na tarasie,balkonie ? 😁

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie będę się rozpisywać, jak tragicznie zaczął się mój dzień. 🙆 bo brakłoby znaków do wykorzystania w poście.

    Ale już leżę, jajecznica była na śniadanie z chrupiącą bułeczką. Dojadłam na poprawę nastroju pączka z jagodami i popiłam Inką, bo innej kawy nie piję.
    Posprzątane mam codziennie koło 7 już, czy to upał, czy nie - choroba psychiczna. 🙆

    Miałam nadzieję na burze, ale prognoza już jej na dzisiaj nie przewiduje...

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2090 811

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana ja wczoraj po cichu w poduszkę płakałam. Po prostu bylo mi przykro sama nie wiem o co mi chodziło😁 a ja sprzatam podlogi i odkurzam kanapę itp co 3 dzień.
    Łazienkę i kuchnie na noc musze mieć codziennie czystą bo lubię wstać i nie patrzeć na syf.
    Co to będzie jak Tadzik sie urodzi to nie wiem;)
    A śniadanie zaraz ide robić dopiero.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Niewyspana ja wczoraj po cichu w poduszkę płakałam. Po prostu bylo mi przykro sama nie wiem o co mi chodziło😁 a ja sprzatam podlogi i odkurzam kanapę itp co 3 dzień.
    Łazienkę i kuchnie na noc musze mieć codziennie czystą bo lubię wstać i nie patrzeć na syf.
    Co to będzie jak Tadzik sie urodzi to nie wiem;)
    A śniadanie zaraz ide robić dopiero.
    Też się zastanawiam co będzie, jak pojawi się dziecko. Kto to będzie sprzątał?
    Dzisiaj mąż oberwał, bo źle włożył sztućce do zmywarki. 🤦

    A płakanie rozumiem - mam tak często. Dzisiaj w samochodzie, całą drogę do przychodni płakałam wielorybimi łzami, bo nie nasiusialam do pojemniczka.... 🤦

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2090 811

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli to jest całkiem normalne😂pocieszylas mnie;)

    Tez nie wiem co zrobię, jak zadbam o porządek . Lubię poswojemu ogarniać.
    Dzisiaj rano zobaczyłam ze moj parapet jest caly w lekach, plastrach, olejkach do opalania i wiele wiele innych..
    Mówię do mojego P ..ze musimy sie dogadać co z tym zrobić bo mnie cos trafia..alee nie kuźwa jemu jest wszystko na tym parapecie potrzebne.
    Ale spokojnie, juz ogarnęłam. Parapet lśni i mam w dupie. 😂
    #narzekanie#zrana 😁

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w klubie, ja placze standardowo co 2-3 dni bez powodu... tzn powod mam🙈🤣 bo sie nudze, bo pogoda nie ta, bo chcialabym miec ustatkowane zycie... bo mnie to przerasta.. 🤣 bo stres przedslubny 🥺 bo nie ma sukieneki dla mnie...

    No ale coz potem ocieram lzy i jest kolorowo 😁 mam tylko nadzieje ze Klarcia nie bedzie taka placzliwa przez moje hormony ♥️ powiem wam ze jak ona tak kopie i kopie to czuje ze zaczynam sie naprawde w niej zakochiwa na maxa.... ♥️

    Dziewczyny z tym sprzataniem to prawda, ja miedzy kazda minuta cos wycieram cos sprzatam... ale ja mam jedna wade w zyciu... jestem niezorganizowana i sama sobie zostawiam do robotki cos... wiec wiecznie mam co robic..

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się w weekend przeprowadzamy wiec nie powiem co się dzieje w moim mieszkaniu. Ja nie wiem czy dożyje do niedzieli w tym syfie, już mnie trzęsie jak na to wszystko patrzę…
    A mojemu M zupełnie to nie przeszkadza 🤷‍♀️ Ja się wykończę 😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • silverface Przyjaciółka
    Postów: 118 83

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny chce czytać Wasze posty ale się nie da ! Hahaha ciagle o jedzeniu albo kawie a jak ja to czytam to od razu 🤢🤢🤢🤢

    Alutka biedna musiałaś się zestresować. 🌸

    Z tym płaczem to są hity ;) co emocje i hormony z nami robią 😊

    PS dziekuje za gratulacje ❤️ Jadłowstręt mam okropny, ale z drugiej strony non stop chodzę głodna :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2021, 10:43

    gann3e3kcqowc2i8.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    silverface wrote:
    Boże dziewczyny chce czytać Wasze posty ale się nie da ! Hahaha ciagle o jedzeniu albo kawie a jak ja to czytam to od razu 🤢🤢🤢🤢

    Alutka biedna musiałaś się zestresować. 🌸

    Z tym płaczem to są hity ;) co emocje i hormony z nami robią 😊

    PS dziekuje za gratulacje ❤️ Jadłowstręt mam okropny, ale z drugiej strony non stop chodzę głodna :(

    O jezu, miałam to samo 🤢 byłam CIAGLE głodna ale nie miałam ochoty totalnie na nic. Zwłaszcza ze wiedziałam ze jeszcze zanim skończę dany posiłek jeść to już zacznę go zwracać 😂 myślałam wtedy ze umrę, przysięgam.

    klz9df9h8o8dolch.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ