X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Alutka, jest ktoś już z Tobą???


    Luna,
    Nie miałam, ale na drugim secie meczu wrócił, z godzinę temu już 🤔 u Ciebie nadal nic?

    Na szczęście teście mieszkają obok to pobiegłam po nich,
    Noc jakoś przespałam ale sny miałam straszne... Pożar i tak dalej mi się śniło.
    Dziś miałam kontrolę u swojego lekarza, dzieciak nie współpracował i dalej nie znamy płci 🤣
    Za to lekarz jak mi dzisiaj nacisnął na brzuch to gazy ze mnie wyleciały, aż mi się głupio zrobiło więc lekarz stwierdził że to od gazów boli mnie brzuch, 🤣

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chowa sie dzidzi:) nie przejmuj sie gazami. Takie uroki ciąży;)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LUNA
    PADA !!!!!

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nigdy się tak nie cieszyłam z deszczu 😂
    Od razu lepiej 🙏🏻

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój P wraca od 13 z pracy.. Na ulicach auta pływają, światła nie działają. I pełno straży. Martwię sie o niego

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze tego uczucia przeprowadzki, tego ze idziesz na swoje i ze zaczynasz nowy rozdzial 🥰 to jest napewno cudowne uczucie! A
    Tym ze masz balagan to sie nie stresuj, za to w domku wszystko bedzie swierze i nowe 😁😁😁♥️♥️

    Dziewczyny dzis kupilismy bujaczek! Ten ktory chcialam,
    Jestem zachwycona! Poprostu miazga, az sie poplakalam jak go uruchomilismy....
    A jak wlaczylam muzyczke i to tak bujalo to Klarcia zaczela mnie tak kopac... 🥰 jakby ktos pytaj jaki to polecam! 💜
    https://youtu.be/e5Pl8XWI0VE

    Atena37, golonat lubią tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny zakup Marienn😀

    Dziewczyny u Was wczoraj wcześniej deszcz był u mnie pokropilo po 19.00 a burza zaczęła się ok. 20. Powietrze się wychodziło, cudownie. I jak dobrze sie spało 😂

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje nadzieja ♥️
    Ciesze sie ze doczekalyscie deszczu. Ja mam go pod dostatkiem 🤣 wiec nie prosze o wiecej 🤣

    Dziewczyny co ja dzis w nocy przezylam, koszmar... okolo 23 cos mi sie stalo na zoladku albo przeponie, ze tak mnie zaczelo kluc ze nie moglam oddychac, narzyczony sie wystraszyl ja tez... ale czulam ze oddycham tylko strasznie kluje, ale to nie bylo klucie jak na bol zoladka tylko ucisk, mega! Pomyslalam ze mala gdzies tam wjechala.... zaczelam pic duzo wody i chodzic bo nie m loop glam tchu zlapac, i puscilo... poszlam spac... okolo 4rano obudzil mnie ten potworny bol, plus zaparcie na toalecie i mega wymioty, chyba z 6 razy na maxa wymiotowalam... a jak bolalo, boze.... nie wiedzialam czy mala mnie uciska czy umieram, czy cos mi sie stalo... do teraz nie wiem co to bylo, ale nie bylo szans sie polozyc... tracilam tlen jak lezalam... a przy wymiotach popuscilam chyba bo mialam troche mokra pizame, wystraszylam sie ze to wody plodowe ale mala kopie caly czas wiec chyba to nie wody.. plama wielkosci dloni...
    Jedna wielka masakra.... strach, bol, i nie wiedzialam czy do rana dotrwam...

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, Marienn, a jak się teraz czujesz? Nie myślałaś o tym żeby skonsultować to z lekarzem? Nawet nie od razu ginekolog bo dobrze ze czujesz ruchy ale z takim pierwszego kontaktu? Nie wiem jak to u Was wyglada ale to nie jest normalne i może warto się poradzić? Trzymaj się, mam nadzieje ze to się nie powtórzy 🙏🏻

    Ja już po wizycie. Nie-taka-mala wazy już 1844 g, głowa leży w dół i mam się nie martwić ze jej ruchy mnie nie bolą bo to subiektywne odczucia. Trochę mnie to martwiło bo wszyscy wokol tak mówią jak to boli a mnie to nie bolało ani razu 😂
    Za 2 tyg ostatnie prenatalne i przy okazji wizyta kwalifikacyjna do porodu. Zaczyna się robić poważnie 🙈
    Na odchodne doktor stwierdził ze powinnam zapisywać sobie pytania do niego na kartce bo w stresie na wizycie może cis wylecieć z głowy. Tak się zmartwiłam ze wyszłam na niezainteresowana bo zadaje może za mało pytan.. ale on sam tłumaczy sporo a ja siedzę w necie i ciagle szukam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Jak jest u Was? Na każdej wizycie zasypujecie pytaniami? Ja się czuje dobrze i nie nasuwa mi się ich aż tyle… ale nie chciałam wyjść na niezaangażowaną 🙄 i teraz się tym będę przejmować 3 dni 😭

    niewyspana lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyte u rodzinnego moge se umowic nawet na dzis ale za tydzien mam do niego i tak isc na mierzenie brzucha i na krew wiec zapytam...
    Czuje sie dobrze ale tak jakby mnie ktos skopal w tym miejscu, brzuch mam miekki ale wysokosc zoladka to masakra jakie "zbite"
    Mam nadzieje ze wiecej nie powroci....

    Dzis ide do fryzjera i sie stresuje czy nie zaszkodze malej...
    Same stresy...

    Luna ja na wizytach na poczatku pytalam duzo bo duzo bralam z neta, ale potem zaczelam widziec ze traktuja mnie jak osobe co wszystko wie bo przeciez jak ja moge pytac o dlugosc szyjki skoro oni tego nie badaja tutaj i do niczego mi to ma nie byc potrzebne. Wiec odrazu krzywe spojrzenie i prosze nie czytac internetow...
    Ide teraz we wtorek to i tak sie zapytam o ta szyjke... nie daruje im tego..
    Lozysko udalo mi sie dowiedziec ze sie podnioslo.
    Ale tak,jak mowisz, tez wiele nie pytam, bo wiecej z neta, a odnosnie porodu to chyba czekam... nie wiem nawet o co pytac... boje sie ze niezauwaze jak odchodza mi wody? Chociaz czytalam ze to nie mozliwe...
    Moze popytaj cos lekarza zeby mu sie lzej zrobilo ;P
    Ale masz kawal babeczki w brzucholu♥️

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O fryzjera spokojnie, byłam tydzień temu a Nadia nadal zdrowa 😁😂
    Jak się nie powtórzy to pewnie nix powaznego ale trzeba o tym powiedzieć przy okazji.

    Noo już zaczęłam zapisywać pytania, mam 2 tyg na zebranie ich 😂😂 ja po prostu nie Lubie pytać o głupoty które mogę znaleźć w necie albo dowiedzieć się od koleżanek które już urodziły. A jak mam jakieś poważniejsze No to pytam, ale n kolejnej wizycie się mnie szybko nie pozbędzie 😂😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marien ja też wybieram sie ogarnąć te swoje siankowate włosy:)

    Dziewczyny przy podnoszeniu nóg boli mnie dół brzucha.. Jak chce wstać z kanapy i podnoszę nogi np.. Nie wiem i co chodzi.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    O matko, Marienn, a jak się teraz czujesz? Nie myślałaś o tym żeby skonsultować to z lekarzem? Nawet nie od razu ginekolog bo dobrze ze czujesz ruchy ale z takim pierwszego kontaktu? Nie wiem jak to u Was wyglada ale to nie jest normalne i może warto się poradzić? Trzymaj się, mam nadzieje ze to się nie powtórzy 🙏🏻

    Ja już po wizycie. Nie-taka-mala wazy już 1844 g, głowa leży w dół i mam się nie martwić ze jej ruchy mnie nie bolą bo to subiektywne odczucia. Trochę mnie to martwiło bo wszyscy wokol tak mówią jak to boli a mnie to nie bolało ani razu 😂
    Za 2 tyg ostatnie prenatalne i przy okazji wizyta kwalifikacyjna do porodu. Zaczyna się robić poważnie 🙈
    Na odchodne doktor stwierdził ze powinnam zapisywać sobie pytania do niego na kartce bo w stresie na wizycie może cis wylecieć z głowy. Tak się zmartwiłam ze wyszłam na niezainteresowana bo zadaje może za mało pytan.. ale on sam tłumaczy sporo a ja siedzę w necie i ciagle szukam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Jak jest u Was? Na każdej wizycie zasypujecie pytaniami? Ja się czuje dobrze i nie nasuwa mi się ich aż tyle… ale nie chciałam wyjść na niezaangażowaną 🙄 i teraz się tym będę przejmować 3 dni 😭
    Jakie pytania?
    Ja nigdy o nic nie pytam 😂 nigdy nie pamiętam, nie wiem, mam pusta głowę 😂
    Ciekawa jestem ile moja będzie ważyła w piątek, porównamy sobie 😁😁😁



    Marien...
    Zapierdalać do szpitala, przepraszam, że tak bezpośrednio, ale takich rzeczy się nie zostawia do rana, choćbyś miała pogotowie wzywać!!!!

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, nie jechslam na pogotowie bo wiesz jak jest caly czas wydaje mi sie tutaj ze oni to uwazaja ze to nie choroba a przeciez bol zoladka czy wymioty to norma przy ciazy. Po za tym u nas poczekalabym se tam zdrowo z 6godzin na badanie wiec to mnie zawsze przeraza w tym kraju jak mysle o szpitalu. Ale przy kolejnej takiej akcji napewno nie bede sie zastanawiala i jade odrazu...

    Luna a czy twoj fryzjer uzywa dla ciebie farb normalnie z amoniakiem? Bo moja powiedziala ze kiedys byly mocne farby a teraz juz sa lzejsze, a farba bez amoniaku nie wezmie moich ciemnych wlosow... wiec nie ma sensu robic tymi bez amoniaku.... jedyne co to powiedziala ze zostawi mi odrost aby skory nie dotykac... myslicie ze bedzie okey?
    Lekarza pytalam ale oczywiscie jesli ma pani potrzebe to prosze robic ale uwazac ale lepiej nie malowac. O!

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, dol brzucha to niezbyt dobrze, ale to taki jak na miesiaczke? Mi sie taki pojawil jakos okolo 18tyg podobno z wysilku ... moze sprobuj odpoczac mocnej, i zobacz czy pusci jak nie to skonsultuj to z kims.
    Aby to tylko byly miesnie brzucha 🥰🙏

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli mnie przy wstawaniu głównie. Podnoszę nogi do góry i tez delikatnie czuję bol podbrzusza.
    Mnie bardzo męczą zaparcia. Mam wrażenie ze te bóle wszystkie plus bol miednicy to noze być przez to ze nie moge sie załatwić🤷
    Ból nie przypomina bólu miesiaczkowego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2021, 15:45

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, ja wiedziałam ze Ty mnie pocieszysz 😂 świetnie ze nie jestem jedyna. No mega jestem ciekawa jak u Was z waga 😁😁

    Karolina, a nie twardnieje wtedy np brzuch? Jeśli nie to chyba nic powaznego, mnie tez ciagle coś bolało w okolicach brzucha. Nie twardnieje i nie ma plamien - wszystko ok, ale do kontroli na najbliższej wizycie. Tak mówił mi doktor. Chyba ze byłby to mocny ból to wtedy szybsza reakcja.

    Marienn, ja rozjasniam włosy i nic się nie dzieje. A rozjaśniacz tez delikatny nie jest.

    Dzisiaj się dowiedziałam ze na alergie mogę normalnie brać jakiś Allertec itd. Męczyłam się tydzień na marne 🙈

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mieciutki i w sumie teraz po toalecie lepiej;)

    Stresuje sie tymi dziwnymi bólami 😕😠

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałabym Ci żebyś się nie stresowała ale jak wiadomo i tak będziesz się stresowała bo taka nasza natura 😂
    To Ci tylko powiem ze wszystko jest na pewno ok i Tadzik pięknie rosnie 😁

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez bede stosowac rozjasniacz... ale mnie to stesuje..
    Matko.... ale musze isc bo potem na slub musze jeszcze tez poprawic...
    Mam nadzieje ze moja fryzjerka wie co robi . ...

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ