X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2090 811

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja długość macicy to 3,8 ale ostatnie usg mialam robione juz bez dopochwowo i nic jie mówił .
    Alutka taką długość możesz miec bo twój maluch jest duży:) ale tak jak mowi niewyspana, uważaj na siebie:)

    A co do obiadku to u mnie dzisiaj pierś z kurczaka surówka i mlode ziemniaczki:)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NadziejaUmiera wrote:
    Luna jak Ty siedzisz z nogami pod brodą? 😄 podziwiam bo to była moja ulubiona pozycja do siedzenia i nogi podwiniete, ale już zostaje tylko ta druga bo bęben. Mi ciągle nie wygodnie ani leżeć ani siedzieć 😆
    Zauważyłam że coraz gorzej ze mną 😂
    Po siedzeniu dziś 2h w przychodni po glukozie to mam prawo ponarzekać.. I jeszcze te kłucie, raz w jedna rękę raz w drugą.

    No tak, teraz tylko jedno kolano pod broda na raz 😂😂😂
    Jak po glukozie?

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka ja w 13t mialam 5cm 🥰

    Lekarz tlumaczyl ze to baardzo duzo ale reguly nie ma bo moze zawsze sie szybko skrocic. Przy skroconej ponizej 3cm powiedzial ze trzeba bardzo na siebie uwazac i ograniczac sie do minimum.
    Takze polecam ci odpoczynek ♥️ i jak najmniej stresu.

    U nas dzis beda Burgery domowej roboty bo czuje ze potrzebuje zelaza 🥰

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2090 811

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde juz bym zjadla a nie chce mi sie strugac ziemniaczków;(😂

    Dziewczyny a co myślicie o kolkach ?
    Ok czy nie ok?
    U mnie dzisiaj po prawej stronie , nie mogłam się wyprostować🙄

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna dobra jesteś 😁
    W smaku ta glukoza ok ale jak wypilam to Długo i czułam ją w gardle i to już nie było ok. Druga godzina szybko mi zleciała.

    Marienn narobiłaś mi ochoty.
    Ale u mnie będzie coś lekkiego bo nie chce mi się streczec przy patelni.

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kolek się nie wypowiem, nie miałam od... Nie pamiętam kiedy nawet 🤣

    Nakupiłam sobie tyle kiecek, taka jestem nastawiona na uśmiech, w ogóle wszystko widzę w różowych kolorach 🤣 a potem przypominam sobie, że w piątek wizyta i wszystko mi staje w gardle ze strachu. Po poprzednim razie boję się chodzić na wizyty 🤦

    Ja to się śliną zalałam na kaczuszkę... A ziemniaczki i sosik żurawinowy... Ale to było dobre 🤣

    A na kolację robię spring rollsy. Akurat po kaczusi i ziemniaczkach będzie lżejsza kolacja😎

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś na obiad nie mam nic 🤣 przy tym upale nie mam siły iść od sklepu a wczoraj nie kupiliśmy bo niedziela 🤣 może teściowa nas dziś uratuje obiadkiem, a chce mi się kapustki na krótko 😍🤣

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Muszę kupić lampkę nocną - może po prostu Ciebie wynajmę? 🤣🤣🤣

    Dawaj adres, ja promieniuje po Euthyrox, Wit d, kwasie foliowym, utrogestan, aletact a i jeszcze wczoraj zastrzyk z progesteronu w dupę 🤣 Boże ile to kobieta musi się nafaszerować leków aby z dzieckiem było wszystko dobrze 😍

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, dziewczyny powiedzcie mi, wczoraj i przedwczoraj wydawało mi się że poczułam ruchy, takie jakby pukanie palcem od środka 3 razy pod rząd, czy to w ogóle możliwe żebym już poczuła? Wiem że dzieć jest większy niż z OM ale czy to nie wcześnie? 🤣 Chyba że jelitko 🤭

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Dawaj adres, ja promieniuje po Euthyrox, Wit d, kwasie foliowym, utrogestan, aletact a i jeszcze wczoraj zastrzyk z progesteronu w dupę 🤣 Boże ile to kobieta musi się nafaszerować leków aby z dzieckiem było wszystko dobrze 😍
    Biere Cię 🤣
    Chociaz ja też biorę Mama DHA, żelazo, magnez, wit C i kilka dni temu przestałam brać tabletki dopochwowe na infekcje. 🤣


    klz9krhm1wqtef7i.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Ja dziś na obiad nie mam nic 🤣 przy tym upale nie mam siły iść od sklepu a wczoraj nie kupiliśmy bo niedziela 🤣 może teściowa nas dziś uratuje obiadkiem, a chce mi się kapustki na krótko 😍🤣
    Wytłumacz mi proszę kapustę na KRÓTKO? 😁😁😁

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    A, dziewczyny powiedzcie mi, wczoraj i przedwczoraj wydawało mi się że poczułam ruchy, takie jakby pukanie palcem od środka 3 razy pod rząd, czy to w ogóle możliwe żebym już poczuła? Wiem że dzieć jest większy niż z OM ale czy to nie wcześnie? 🤣 Chyba że jelitko 🤭
    Może byc, jelitko, może być bobas... Ja najpierw też nie wiedziałam czy jelito, czy przesuwa się. A później jak w 18tc mi porządnie przyłożyła, to człowiek nagle przestaje mieć wątpliwości. 🤣

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Wytłumacz mi proszę kapustę na KRÓTKO? 😁😁😁

    Młoda kapustka z marchewką do tego trochę przecieru pomidorowego tak duszona trochę w wodzie u oleju,
    Moja mama tak na to mówi "kapustka na krótko" pewnie dlatego że krótko się gotuje 🤣🤣😃

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Może byc, jelitko, może być bobas... Ja najpierw też nie wiedziałam czy jelito, czy przesuwa się. A później jak w 18tc mi porządnie przyłożyła, to człowiek nagle przestaje mieć wątpliwości. 🤣

    No wczoraj to już byłam tak pewna że to ono że dałabym sobie głowę odciąć 🤣 takie dziwne specyficzne uderzenie delikatne jakby opuszkiem palca ale od środka 🤭 jak będzie się powtarzać to pewnie to to :p

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ja birgerow nie robie na patelni ;)
    Kupuje buleczki do burgera i miesko na burgerka ,
    Miesko wkladam do piekarnika na papierku do pieczenia
    Przygotowuje tylko sosy i pomidorki salatke i ser topiony
    Na minutke przed koncem wrzucam do piekarnika buleczki zeby byly takie cieplutkie 🥰 takze wcale robotki nie ma ♥️

    Alutka ja nie wypowiem sie o ruchach bo ja pozno poczulam bo mam lozysko z przodu...
    Ale teraz mala kopie jak szalona tylko tez mnie tak zastanawia czemu nadal nisko? Prawie przypipce?

    Karolina a kolki mialam tylko jeden dzien, ale to od zlego siedzenia na kanapie mi sie robily :)

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane odbije troche od tematu.
    Jak podchodzicie do sprawy rozmowy z kims o dziecku?
    Typu ja chce kupic ochraniacz na lozeczko i slysze "nieee! Bo to smierc lozeczkowa"
    Kupilam kolderke do lozeczka i slysze "kup spiworek bo bedzie smierc lozeczkowa"

    🤦‍♀️ irytuje mnie to.... wiem ze wy mozecie myslec tak samo, ale przeciez jesli dobrze zawiaze te ochraniacze i otule dziecko kolderka nie po sam nos ... to naprawde swiadczy o tym ze wydazy sie cos zlego? Stresuje mnie to niesamowicie... nie wiem czy kupie spiworek doxspania dla dziecka, mysle o tym ale mimo tego pewnie uzyjemy kolderki... nie wiem... gubie sie..

    A jak jest u was?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2090 811

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko mijają u mnie te kłucia:)
    Ale czasami czuje rozciąganie w brzuchu .. Dziwne uczucie:)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Kochane odbije troche od tematu.
    Jak podchodzicie do sprawy rozmowy z kims o dziecku?
    Typu ja chce kupic ochraniacz na lozeczko i slysze "nieee! Bo to smierc lozeczkowa"
    Kupilam kolderke do lozeczka i slysze "kup spiworek bo bedzie smierc lozeczkowa"

    🤦‍♀️ irytuje mnie to.... wiem ze wy mozecie myslec tak samo, ale przeciez jesli dobrze zawiaze te ochraniacze i otule dziecko kolderka nie po sam nos ... to naprawde swiadczy o tym ze wydazy sie cos zlego? Stresuje mnie to niesamowicie... nie wiem czy kupie spiworek doxspania dla dziecka, mysle o tym ale mimo tego pewnie uzyjemy kolderki... nie wiem... gubie sie..

    A jak jest u was?
    To jest ciężki temat.
    W Naszym łóżeczku będzie tylko kocyk, nie będzie nawet kołdry, nie będzie żadnych ochraniaczy.
    Ochraniacze według mnie są niepotrzebne, osiada na nich kurz i blokują przepływ powietrza. Póki dziecko nie przewraca się w łóżeczku niewiadomo jak, to też nie widzę sensu.
    Ale nie krytykuje, jeśli ktoś kupuje, mogę ewnerualnie przedstawić swoją opinię, ale wiecie... Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2090 811

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja nikomu nie mówię co kupuje. Jak ktoś pyta to co i dlaczego to odpowiadam" uwazam ze to mi sie przyda" i kończę temat.
    Naprawdę kiedyś moja mama czy moja teściowa np, zostały poraz pierwszy mamuskami i popelnialy błędy, cos im nie wychodziło albo kupiły cos totalnie im niepotrzebnego i nie praktycznego bo uważaly ze im sie to przyda!

    Nie rozumiem tego..
    Cale szczęście moja rodzina jest zainteresowana ciążą mojej siostry:) wiec ja mam luz totalny.
    Czy mi przykro? Dużo by pisać..ja po prostu staram się nie stresować dla dobra dziecka i z nikim joe wchodzę w dyskusję.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze opinie sa posrednie, i to jest naprawde ciezki temat ale ja na kogos tak nie naskakuje jak slysze ze cos robi czego ja nie robie....
    I to jest irytujace, ja doceniam jak ktos powie ze nie chce tego czy tego , kiedys nic nie bylo i dzieci sie wychowaly wiec teraz tym bardziej sie chowaja... napewno popwlnimy bledy.... ale wiesci, grozby smiercia sa troche dziwne...
    Zdania typu " chcesz zabic dziecko? " nosz kuzwa..

    Karolcia wierze ze napewno jest ci delikatnie przykro se kazdy cieszy sie siostry ciaza, ale dlaczego? Ona jest takiej osobowosci a ty skryta? Czy jak?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ