X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się urodziłam z wagą poniżej 2,3kg - 3tyg przed terminem, więc obstawiam, że może iść w moje ślady :D.

    No i mam już skierowanie na poród do Salve :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2021, 13:03

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie ma co się dziwić 😁 ja tez przed terminem, 2 tyg i 2800 😂

    Oo i na czym polega ta ankieta? Jakie są pytania?

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    No to nie ma co się dziwić 😁 ja tez przed terminem, 2 tyg i 2800 😂

    Oo i na czym polega ta ankieta? Jakie są pytania?
    W rejestracji powinni Ci dać kilka kartek do uzupełnienia. Tam są pytania o dane, wiek ciąży, taki podstawowy plan porodu do zaznaczenia, ankieta i w sumie tyle. Szału nie ma. 😅

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, podobno czytalam ze dziecko najwiecej na wadze przybiera w ostatnie 6tyg ciazy wiec bez obaw :)

    Ale ja dzis tez mam stresa, bo mala jest glowka do dolu i nie zamierza sie odkrecic chyba, jest nisko bo mnie stuka ciagle w tym samym miejscu nad pipka zaraz... i wyczytalam ze w tym stanie to ryzyko wczesnego porofu mi grozi i ja powinnam juz isc na zwolnienie i sie oszczedzac aby mloda poszla wyzej, oczywiscie we wtorek mam wizyte wiec zapytam jesxcze bo ostatnio mowili ze nie ma powodow do obaw albo ja sie juz stresuje ze to znak zeby mnie ktos na zwolnienie wyslal... a tutaj to nie jest normalne i ot tak nie dostane..

    Wasze male tez od 20t byly nisko glowa do dolu?
    Ale tak czy inaczej wy jestescie w domu, wiecej odpoczywacie... a ja pracuje 🤮🥺

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Niewyspana, podobno czytalam ze dziecko najwiecej na wadze przybiera w ostatnie 6tyg ciazy wiec bez obaw :)

    Ale ja dzis tez mam stresa, bo mala jest glowka do dolu i nie zamierza sie odkrecic chyba, jest nisko bo mnie stuka ciagle w tym samym miejscu nad pipka zaraz... i wyczytalam ze w tym stanie to ryzyko wczesnego porofu mi grozi i ja powinnam juz isc na zwolnienie i sie oszczedzac aby mloda poszla wyzej, oczywiscie we wtorek mam wizyte wiec zapytam jesxcze bo ostatnio mowili ze nie ma powodow do obaw albo ja sie juz stresuje ze to znak zeby mnie ktos na zwolnienie wyslal... a tutaj to nie jest normalne i ot tak nie dostane..

    Wasze male tez od 20t byly nisko glowa do dolu?
    Ale tak czy inaczej wy jestescie w domu, wiecej odpoczywacie... a ja pracuje 🤮🥺

    Kurcze Marienn ja cię podziwiam że dalej pracujesz ... Ja bym poszła na Twoim miejscu już na zwolnienie... Jednak się cieszę że jestem bezrobotna i mogę odpoczywać. 🤣

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat nie wierzę w to, że w ostatnie 6 tygodni rosną najbardziej. Wręcz po tegorocznych ciążach wśród znajomych wzrost największy dzieciaczki miały do 35tc. 😊
    Ale to pewnie jest też zależne od dziecka.


    Co do ułożenia to nie podpowiem, mnie naciska dzidzia od początku, ale to normalne, a najbardziej normalne się staje, jak ułożenie jest już główkowe, wtedy ciężar ciałka spoczywa bardzo intensywnie na szyjce.

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możliwe że ja czuję już ruchy? Przed chwilą po wypiciu wody z lodem, praktycznie po 30sek poczułam jakby ruch, jakby rybkę która pływa w brzuchu.... powtórzyłam to z wodą dwa razy i było to samo..Siostry mówią że jestem nienormalna i to niemożliwe żeby tak szybko poczuć ruchy, a dziecko przecież jest większe o tydz wg USG...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie dziwne ocieranie miałam właśnie od 14/15 TC.
    Właściwe kopniaki od 18 TC. 😊

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Takie dziwne ocieranie miałam właśnie od 14/15 TC.
    Właściwe kopniaki od 18 TC. 😊

    Czyli jednak nie zwariowałam.... Boże cudowne uczucie że jednak ktoś tam żyje w tym brzuszku :p

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Później jest lepiej, mnie osobiście to ocieranie nie zachwyciło 😅
    Dopiero te późniejsza kopy dają świadomość pasażera w taki mega ciepły sposób. :(
    Aczkolwiek moje 1,5kg sprawia mi właśnie taki łomot, że się popłacze. 🤷 Zebra obite.

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Nie bylo mnie troszkę bo przyjechała mama, musialysmy pojechać po mojego brata do ośrodka wychowawczego. I strasznie to przezylysmy , musiałam odpocząć;)
    Przez całą drogę wszystko mnie zaczęło kluc. Najpierw pochwa później podbrzusze i brzuch. Mama mowi ze ona w 2 ciąży do końca miała jakieś klucia . Raz mocniej raz nie, ale miała.
    Co do ruchów to ciezko mi cokolwiek powiedzieć bo mam wzdęcia i zaparcia jak cholera. 😅 moj P nasluchuje czesto jak w brzuszku bulgocze wiec moze to dobry znak;)
    Ja czuje wibracje ale byc moze to są moje jelitka;)
    W poniedziałek umówiłam sie trochę wcześniej na wizytę bo trochę mnie te boleści martwią.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia wspolczuje przezycia ♥️ wycisz sie pomysl o przyjemnych rzeczach i bedzie lepiej 🥰 trzymam kciuki za wizyte!
    No i za brata zeby sie nawrocil... 🙏

    Ja ruchy czulam pozno, bo lozysko mam z przodu.... i do dzis mnie to zastanawia jak ey czujecie to tak az mocno, moja Klarcia kopie tylko mocno wtedy jak mam pelny pecherz 😂 reszta to delikatne dotkniecia...

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Jakub nawala od wczoraj rana, caly dzien, w nocy jak sie budzilam to tez czulam 😆i zastanawiam się czy te dziecko w ogóle i kiedy śpi.
    Choć przed tym ostatnie 2 dni był cichutki i swirowalam że coś nie tak. Kompletnie nie miałam humoru, przypominały mi się różne przykrośc i i ryczalam.

    Niewyspana możesz mi polecić lub powiedzieć jaki bierzesz magnez ? I jest on konkretny zalecony lekarza czy sama wykupilas?

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NadziejaUmiera wrote:
    U mnie Jakub nawala od wczoraj rana, caly dzien, w nocy jak sie budzilam to tez czulam 😆i zastanawiam się czy te dziecko w ogóle i kiedy śpi.
    Choć przed tym ostatnie 2 dni był cichutki i swirowalam że coś nie tak. Kompletnie nie miałam humoru, przypominały mi się różne przykrośc i i ryczalam.

    Niewyspana możesz mi polecić lub powiedzieć jaki bierzesz magnez ? I jest on konkretny zalecony lekarza czy sama wykupilas?
    Magne B6 biorę. Zaczęłam brać sama, lekarz zalecił później ten sam. Dopuszczalna dawka to 6 tabletek na dobę, a przy forte trzeba pamiętać, że można brać max 2/3 tabletki. :)

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki! Tyle tego jest na rynku że nie ogarnialam co wybrać

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NadziejaUmiera wrote:
    Ok dzięki! Tyle tego jest na rynku że nie ogarnialam co wybrać
    Mój domowy farmaceuta poleca 😅 Przynajmniej mam pewność, że kitu mi nie wciśnie 😂

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chce tylko oznajmic ze doswiadczam na tym etapie ze czuje sie juz coraz gorzej.... ciezko mi, puchne, dretwieje, mam bol placow, odejmuje mi noge, nie moge spac... placze... poprostu zal... wydaje mi sie ze moja ciaza zaczela sie wlasnie teraz... mam tak od 3dni. I tak jak do tej pory mowilam ze dam rade ze jest pieknie ze ciaza to nie choroba to teraz smiem twierdzic ze poczatek jets super ale to sie zaczyna potem....

    We wtorek usg bede probowala isc juz za zwolnienie bo naprawde nie daje rade juz 8h na nogach... utykam...

    Takze dolaczam do grona tych ktore tez narzekaja 😘

    Luna mam nadzieje ze kolacja z tesciowa sie udala 🤣😂 (sarkazm)

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn, oby to było chwilowe :D ale uważam ze już czas odpocząć! Myśle ze będziesz dzięki temu tez spokojniejsza tak psychicznie.

    A ja przedstawiam naszego kierownika robot 😂

    https://naforum.zapodaj.net/e9ccce3d146d.jpg.html

    Pilnuje jak szalony 😂 wybaczcie syf na zdjęciu ale wiadomo jak to jest 🙈

    Obiadku nie było 😭😭😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2021, 21:40

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha glownny kierownik ♥️♥️♥️ cudownie! Napewno sie cieszy z nowych zabawek 😁😂
    Naprawde ciesze sie ze wam sie udalo przeprowadzic na koniec czerwca :D

    Ps. Piekna lawa 😁🥰 Grarulacje jeszcze raz! Czekam na zdjecie pokoiku Nadii :D

    Luna33 lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal śpimy w starym mieszkaniu ale mam nadzieje ze już jutro uda się w nowym. Oby 🙈
    Jak tylko wszystko poustawiamy, to się pochwale 😁

    klz9df9h8o8dolch.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ