X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieję Luna🤷😔

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn No co Ty, noł stres. Przecież nie będziesz się tym zaciągała ani nie będziesz się tym smarowała 😂 laski normalnie się farbują i rozjaśniają i nic aie nie dzieje.
    Tylko dziecko się urodzi rude wg mojej babci 🤷‍♀️😂😂😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no wg mojego tescia to bedzie lyse 🤣🙈
    10 wiadomosci od tescia i narzyczonego dzis mam czy oby napewno mam zamiar isc... 🤦‍♀️ postresowali mnie faceci....

    No ale ide 🥰 zrobie sie ladniejsza i zaczne sesje zdjeciowe z malutka 💜

    Karolcia jak to zaparcia to wiem cos o tym, masakra mi pomaga mięta. 🥰

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz leze i nawet wiodra z mopem nie ruszam. Wolę caly dzień przelezec nawet jezeli to tylko wina zaparc.😊

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łysy noworodek?! SZOK 😂😂😂

    klz9df9h8o8dolch.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn uważaj na siebie

    Luna wow nosisz już prawie 2 kg dziecko 😁

    Karloina o takie bóle warto zapytać lekarza

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny, przezylam jakos tego fryzjera ale nie powiem bylam mega zestresowana, ze mnie gryzie szczypie itp.. jestem psychiczna 🤦‍♀️🤣

    Natomiast mam do was pytania dwa 😁
    Jak wybieracie bawelne na posciel czy przescieradelko to bierzecie Bawelne czy Jersey? Czym sie sugerujecie... ?

    I czy wybralyscie juz wanienki? Kupujecie jakiejs inne niz zwykle? Do nich jakies wkladki? Jak tak to jakie?
    Oraz czy kupujecie stojak do wanienki?

    ♥️

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna,
    Do usług 😁 Możesz na mnie liczyć, ja to czasami nie wiem jak się nazywam 🤣

    Marienn,
    Prześcieradła mam zwykle bawełniane. Celowałam w niska cenę, żeby mieć ich dużo, bo to jest coś, co będę zmieniać często, a przynajmniej z takiego założenia wyszłam.

    Wanienka bez żadnych wkładek, u nas będzie silikonowa, żeby zmieściła się złożona w szafie. Co do stojaka raczej bez, ale nad tym jeszcze myślimy.

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki niewyspana ♥️ :) bo tyle tych Jersey sie wyswietla ze nie wiedzialam czy sie w to pakowac... bo nie znam tego materialu i sie go boje, wiec chyba ta bawelna bedzie bezpieczna dla mooch oczu 🤣😁

    Ja bym chciala stojak do wanienki ale moj mnie przekonuje ze to sie przewroci ,ze to ryzykowne bla bla bla 🙈
    W sumie nie wiem czy potrzebujemy ale fajnie byloby miec 😁 ale kasiorke mozna tez inaczej wydac😂🥰

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie my długo chcieliśmy stojak i z czasem pewne decyzje się rozmywają 😁

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również kupiłam prześcieradła zwykle bawełniane, a wanienkę na stojaku mamy podobno dostać. Zobaczymy 😂 jak nie, to tez myślałam o tym żeby kupić ze stojakiem ale to wyjdzie w praniu.

    Niewyspana, o której wizyta?

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzwa przysięgam ze wywiozą mnie do wariatkowa. Wiem ze jestem monotematyczna, przepraszam, ale na weekend mamy zaplanowane składanie mebli i przewożenie gratów. Co dziś wymyśliła moja teściowa? Ze oni maja rocznice ślubu i może by do nas przyjechali i byśmy poszli gdzieś na obiad na miasto.
    Od koedy mieszkamy tutaj, czyli 7 lat, nie byli u nas ani razu. Akurat ten weekend jest idealny na odwiedziny.
    Ludzie oszaleje!!! 🤬🤬🤬🤬🤬

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🤣🙈😂 wspolczuje!
    Przy takiej przeprowadzce to oni powinni zaproponowac ze skoro to takie swieto to swietnie sie razem pobawicie przy przeprowadzce 🙈😂 no ale wymyslili ci zajecie, znajdz czas aby sie ogarnac ubrac ladnienwygladac bo to przeciez ich swieto 😂 a meble poskladasz w nocy 🙈🤣😂

    Sorki ale ja bym powiedziala ze musimy to przelozyc na inny dzien :) 🥰😘 musi zrozumiec :)

    U nas kiedys przejeciele przy przeprowadzce w weekend wymyslili wyjazd pod namioty 🙈🤣 odmowilam, juz nie jestesmy przyjaciolmi, bo przeciez bie wybralam dobrej zabawy.. 😁🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2021, 10:18

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że powiedzielismy ze sorry ale jestesmy zajeci :D Pewnie bedzie foch. Sam fakt, że na to wpadła mnie załamał, od razu widać, że jest najważniejsza na świecie... :D

    Marienn, jak mogłaś... Przeprowadzke sie przekłada i jedzie pod namioty :D :D

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha no tak :P
    Dokladnie, tak samo jak ty odmowilam bo wiadome 😁🤣
    Szkoda mi twojej tesciowej... bedzie biedna musiala sama z mezem spedzic czas bo jej synka zabralas...😊

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna :( No chyba w nocy spać nie będę mogła przez to 🤪

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna,
    Jestem w NIEszoku. Teściowej są stuknięte. Wszystkie, bez wyjątku 😂😂😂


    Wróciłam właśnie.
    Bałam się jak 150... Naprawdę, przerażona byłam.
    Moja prowadząca nie uważa, żebym miała łożysko dojrzałe na 3 stopień, przepływy w porządku. Nie widzi powodów do zmartwień.
    I komu mam wierzyć? :(
    Za tydzień w czwartek mam 3 prenatalne u tego profesora, zobaczymy co on powie tym razem. Mam do niej dzwonić, gdyby coś było nie tak. Eh.
    Dianka nadal główką w dół i to już nie powinno się zmienić. Wszystko wygląda dobrze.
    Ważymy 1517g. Jak na 31+1 to nie wiem, obawiam się, że będzie za mała i będą mnie w pewnym momencie kierować do szpitala, bo córka mojej przyjaciółki ważyła identycznie i spędziły w szpitalu kupę czasu 🤦

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, napisałaś 31+1 a w suwaczku masz 30+1, czyli że dzieciok starszy o tydzień? Bo u mnie tak jest i nie wiem jak mówić.....

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Niewyspana, napisałaś 31+1 a w suwaczku masz 30+1, czyli że dzieciok starszy o tydzień? Bo u mnie tak jest i nie wiem jak mówić.....
    Tfu, chodziło mi o 30+1 literówka poszła. Ale większość wymiarów mamy w ogóle na około 32 tydzień.
    Posługuj się normalnie tygodniami według miesiączki 😘

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, pewnie okaże się ze z łożyskiem wszystko ok :) przepływy są ok wiec nie martw się na zapas i spokojnie poczekaj do czwartku.
    Co do wagi, to chyba może sie Jeszcze szybko zmienić. Może Diana będzie z tych mniejszych po prostu. Albo jeszcze wystrzeli do przodu 😁

    klz9df9h8o8dolch.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ