Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marien,

    Odłóż te internety, proszę 🙈

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn, masz od nas zakaz czytania głupot w internecie!!!

    Niewyspana, dziękuję że pytasz, trochę mnie pali żołądek, nie jest źle, zrobiłam sobie dzisiaj kompocik z jabłek. A tak to bolą mnie plecy dzisiaj i śniły mi się głupoty dzisiaj, ze twardniał mi brzuch i rano się obudziłam a brzuch twardy jak kamień.

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, właśnie w sluzie jakby krew, znaczy cienki czerwony ślad jak włos....

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Dobra, właśnie w sluzie jakby krew, znaczy cienki czerwony ślad jak włos....
    Masz możliwość jechać u siebie do lekarza, szpitala?

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Masz możliwość jechać u siebie do lekarza, szpitala?
    Lekarz już nie przyjmuje, on do 14:00,
    Czekam na starego i będziemy na IP jechać bo zaczął mnie brzuch boleć jak na okres....

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka, postaraj się nie stresować na zapas. Daj koniecznie znać co Ci powiedzą, na pewno jest wszyssko dobrze ale trzeba sprawdzić. Trzymaj się ✊🏻

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    Dziewczynki,

    Dzisiaj położna ze szpitala w którym mam rodzić powiedziała, żeby uszykować na porodówkę jeszcze chusteczki nawilżane. Wcześniej mi to nawet przez głowę nie przeszło, no bo po co? Myślałam, że na "pierwsze" to oni sami oczyszczają dziecko i ogarniają.
    To żałosne, że nawet to trzeba mieć :/ Jak nie będę miała, to nie oczyszczą dziecka? NO KURDE!




    ALUTKA,
    Jak sie czujesz?


    COO 🤯
    Chociaż w sumie, po srajtasmie do MP już mnie mało rzeczy może zdziwić 🤷‍♀️

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokoi mnie to że boli mnie brzuch i plecy.... I ten mały ślad krwi.... Bardzo mały, dosłownie jak włos, ale jednak.... Gdybym miała czerwone majtki to bym pomyślała że może jakiś sznurek, ale mam ubrane miętowe majtki...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka ostatnio jechałam do lekarza bo od rana bolał mnie brzuch i plecy. Nospe pilami nic nie pomagalo.
    Nie było to nic poważnego. U Ciebie też będzie wszystko w porządku, daj nam znać. 💗🙁

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w WC teraz i nic się nie pojawiło, został tylko ten ból brzucha i pleców,.mały się rusza, nie wiem co robić... Czy jechać czy nie....

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedź. Lepiej stracić trochę czasu, niż, nie daj Boże, żałować, że się nie pojechało..

    klz9df9h8o8dolch.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka,
    Jedz. Nie zastanawiaj się.

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    COO 🤯
    Chociaż w sumie, po srajtasmie do MP już mnie mało rzeczy może zdziwić 🤷‍♀️
    No srajtasme biorę wszędzie 🥴
    Ale te chusteczki, na porodowe... Miałam zapakowane, ale do normalnej walizki, ale na porodówkę?!
    Nie mogę wyjść z podziwu.

    Luna,
    Jakie masz AFI teraz?

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że pojechlam wtedy,wydalam kasę, straciłam nerwy Ale strach był silniejszy i dla spokoju pojechałam do doktora.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niewyspana wrote:
    No srajtasme biorę wszędzie 🥴
    Ale te chusteczki, na porodowe... Miałam zapakowane, ale do normalnej walizki, ale na porodówkę?!
    Nie mogę wyjść z podziwu.

    Luna,
    Jakie masz AFI teraz?


    15. I 1. stopien dojrzałości łożyska 🤷‍♀️ Mogę ja nosić do końca roku.
    A u Ciebie jak?

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 15 min będzie stary w domu, idę się umyć i jedziemy, mama mówi że lepiej jechać i sprawdzić. Tak strasznie się boję, bo moja mama straciła też synka w 6 miesiącu ciąży......

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • niewyspana Autorytet
    Postów: 1494 359

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna33 wrote:
    15. I 1. stopien dojrzałości łożyska 🤷‍♀️ Mogę ja nosić do końca roku.
    A u Ciebie jak?
    Kurcze.
    Bo ja nie mogę się uspokoić od wtorku, mam AFI = 6.
    No niby w normie, ale nadal mało.
    Nie mogę przestać myśleć o tym, że za mało.

    klz9krhm1wqtef7i.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Za 15 min będzie stary w domu, idę się umyć i jedziemy, mama mówi że lepiej jechać i sprawdzić. Tak strasznie się boję, bo moja mama straciła też synka w 6 miesiącu ciąży......

    Nie myśl o takich sytuacjach.
    Czujesz ruchy, będzie dobrze. ✊

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewyspana, a lekarz nic o tym nie mówił? Jeśli nie, to na pewno dlatego ze jest ok. Gdyby go to zaniepokoiło to na pewno byś wiedziała 😁

    Alutka, nie myśl o czarnych scenariuszach. Sprawdzisz i będzie wszystko ok!

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za podtrzymanie mnie , jednak nie bede panikowac , z mala napewno jest super ♥️

    Alutka trzymam kciuki ale napewno wszystko bedzie ok ♥️

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ