Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 20 listopada 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, a ten mocniejszy to z kiedy? Wiesz czasemdzien po owulce nawet sprzyja :) jesli jestescie juz pogodzeni to mozecie probowac jak macie ochote :)
    A to sprawdzalas owulke jak byla ciemna kreska to byliscie posprzeczani? Czy jak to? :) mowilas ze chyba nici w tym miesiacu z przytulanek pamietam...

    Karolcia a tobie w szpitalu cos robia? Daja jakas kroplowke? Leki? Czy poprostu obserwacja?
    A to ze bol przeszedl to cos podali? Czy samoistnie?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 20 listopada 2021, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam nospe w kroplowce A położna przyszła do mnie i powiedziała że mogę sobie masować krocze, że mi pokaże na spokojnie jak zacząć i kiedy przestać..no cóż będziemy się masowac:)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 20 listopada 2021, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem, jak to z tymi testami. Dlatego nie biorę za bardzo do Siebie. Ten ciemniejszy sprzed 3 dni. Ale ja biorę to na luz. W sumie ta praca wpadła teraz i mam inne nastawienie i myśli 😇

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 21 listopada 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka, jak tam?;) jak się czujesz?

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 21 listopada 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy słoneczny Weekend wiec sprzątam, sprzątam w ogrodzie, takie tam sprzątanko 🤣 plecy bolą, a tak to super :) a Ty jak tam?

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 21 listopada 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę chodzę, troszkę leżę i jem:) brzuchol się stawia . Czekam do jutra

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 21 listopada 2021, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laseczki 🙈 ponosicie te ciaze do 40stki tyg cos czuje 🙂🙂

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 21 listopada 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi też się tak wydaje 🙈

    A ja druga owulka 😅 także ten ból jajniorów był zwiastunem

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Kfiiiijatek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 listopada 2021, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    2 testy zrobione 3 i 2 dni przed spodziewana miesiączka.
    https://zapodaj.net/40344eff0de38.jpg.html
    https://zapodaj.net/45f7b644ec8fb.jpg.html
    4 cykl starań, ciąża w drugim cyklu biochemiczna, poronienie w 4 tyg.
    Odczuwam od kilku dni lekkie kłucie w brzuchu, zawroty głowy. Czy ból brzucha w postaci kłucia jest fizjologiczny? Czuję jakby ktoś od czasu do czasu mnie szczypał w dole brzucha ;)
    Fajnie Was czytać! Robię to od 2 cyklu starań, często Wasze wypowiedzi mnie podnosiły na duchu albo odwrotnie, sprowadzaly na ziemię :)
    Będę wdzięczna za odpowiedź czy takie kreski coś znaczą no i dzień felerny ból brzucha powinnam już zgłosić, żeby np. dostać coś na podtrzymanie?

  • Kfiiiijatek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 listopada 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używałam testów strumieniowych check And go oraz facelle. Czytałam,że czasami dają fałszywie dodatnie wynikiii... Oba zdjęcia około 2 minuty po wykonaniu testu

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 21 listopada 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfiiiijatek wrote:
    Używałam testów strumieniowych check And go oraz facelle. Czytałam,że czasami dają fałszywie dodatnie wynikiii... Oba zdjęcia około 2 minuty po wykonaniu testu

    Coś widac na tych testach;) ale ja bym kupiła któryś taki sam chyba że masz i ewentualnie powtorzyła;) zobaczysz czy ciemnieje ;) trzymam kciuki żeby było dobrze ;) albo odrazu lec na betę będziesz miała większą pewnosc ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2021, 19:57

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 21 listopada 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina Alutka już bliżej niż dalej , zaskoczy pewnie w najmniej oczekiwanym momencie ;)
    Ja dziś zaczynam 26 tydzień ciąży 😁 wczoraj byliśmy na 18stce najpierw na obiadku później domówka ale do 3 rano więc dziś spanie było do 12 😅 ale fajnie było coś innego;) i zrobilam sobie zdjęcie w sukience i wygladam jak pulpet 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2021, 19:57

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1020

    Wysłany: 21 listopada 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka ! Pokazuj 🥰🥰
    Koniecznie! Takie wyjscie zdaza sie nie czesto wiec napewno wygladalas rewelacyjnie ! Dawaj foteczke ❤ chyba jeszcze twojej nigdy nie widzialam:)



    Hania, to fajnei ze jest druga owulka, a bedzie cos tytytryty ? 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2021, 20:01

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 21 listopada 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mka, pochwal się brzuszkiem 😍

    Kfiiijatek, również trzymam kciuki 😁 informuj o postępach 😁

    Karola, daj znać jaka jutro decyzja.

    Alutka, dajesz czadu na tej końcówce 😂

    Moja dzidzia przybrała przez tydzień 400g 😱🥰 musi chyba nadrobić poprzednie tygodnie gdzie było po około 120 g na tydzień tylko, oby tak dalej ❤️❤️ Chyba syrop działa, taaaaka ulga ❤️

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 21 listopada 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfiaten jak dla mnie beta. Bo to są ładne kreseczki jaśniutkie, a nie cienie :)

    Marienn stary jak usłyszał, że owulka to od razu było tyrytyty 😅😅 a ja w głowie „ale przecież wymarzona praca” ale powiedziałam mu o tym i sprowadził mnie na ziemie. Że mam przestać myśleć. Będzie co ma być. A poza tym z doświadczenia wiemy, że ciąża to loteria. Albo będzie albo nie. Więc luzik totalny 💪🏽 W środę zaczynam.

    M-ka pokazuj te foto! Na pewno nie wyglądasz jak pulpet! Tylko wyglądasz pięknie

    Karola czekanko z Tobą na decyzje ✊🏼

    Luna, super że mała przybiera. To już się tak nie będziesz stresować ❤️

    Marienn a u Was jak?

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 21 listopada 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/ef298c1a7acf.jpg.html
    Proszę tylko moja miną jest kiepska 🤣
    Marienn chcialam kiedyś wstawić to zapodaj mi nie działało 😂
    Oj super Luna że tyle przybyła 😁
    Dzięki dziewczyny na mile słowa 😀

    Magdalena1997, Hania123 lubią tę wiadomość

  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1295 226

    Wysłany: 21 listopada 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mka, nie wiem jakie Ty pulpety widujesz, ale ja mam inne wyobrażenie na ten temat 😂 Laska jesteś 🤩

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 21 listopada 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana jesteś ❤ dawno zdjęcia nie robilam to jak tak się zobaczyłam to tak mi się wydawało 😁

  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 273 91

    Wysłany: 21 listopada 2021, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka, bardzo ładnie wyglądasz! 😍 Ja odebrałam moje zdjęcia z sesji brzuszkowej i dopiero na nich zauważyłam jaki mam wielki brzuch i wgl jaka się wielka zrobiłam cała 😅😅😅 zawsze byłam taka chudzina, a teraz przybrałam JUŻ 20 kg. Jak ja to później zgubie ?! 😭

    Karola, trzymaj się tam, jeszcze chwila i będziesz tuliła Tadzia 🥰

    Hania, trzymam kciuki! Pamietam Cię jeszcze z okresu moich starań, to było tak dawno. Te dwie kreseczki należą się Tobie jak nikomu innemu 😍

    M-ka1990, Hania123 lubią tę wiadomość

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1238 160

    Wysłany: 21 listopada 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena1997 wrote:
    M-ka, bardzo ładnie wyglądasz! 😍 Ja odebrałam moje zdjęcia z sesji brzuszkowej i dopiero na nich zauważyłam jaki mam wielki brzuch i wgl jaka się wielka zrobiłam cała 😅😅😅 zawsze byłam taka chudzina, a teraz przybrałam JUŻ 20 kg. Jak ja to później zgubie ?! 😭

    Karola, trzymaj się tam, jeszcze chwila i będziesz tuliła Tadzia 🥰

    Hania, trzymam kciuki! Pamietam Cię jeszcze z okresu moich starań, to było tak dawno. Te dwie kreseczki należą się Tobie jak nikomu innemu 😍

    Dzięki;) pokazuj i Ty zdjęcia 😁 Oj dużo przy porodzie zejdzie pewnie a później jakoś to będzie;)

‹‹ 334 335 336 337 338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ