X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 7 września 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus kochana 7 kilo to chyba nie jest aż tak zle, chociaż faktycznie podobno najwięcej przybiera się w ostatnim trymestrze :*
    Ale tak to już jest, ważne żeby później waga spadła równie szybko :*
    W poniedziałek mam kolejną wizytę u gina, więc zobaczymy czy coś przybrałam :)
    Zdjęcie mam ale tylko buźki :)
    https://zapodaj.net/3f52f0aa52c3b.jpg.html
    Ale moja mama zdążyła już stwierdzić że nosek będzie miało po mężu :D
    NT wyszła nam 2,08 mm, więc chyba prawidłowa? Nie znam się na tym szczerze mówiąc :D
    A z tymi paluszkami może to i lepiej że patrzą na to bardziej przy drugim badaniu, bo po co mamę denerwować, nie zawsze na tym pierwszym USG wszystko super widać :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 7 września 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Kochane, wczoraj byliśmy z mężem na pierwszych badaniach prenatalnych :)
    Na szczęście zmieściliśmy się w przedziale, bo nasz maluszek ma 80mm :)
    Mąż zachwycony, chyba nie zdawał sobie sprawy z tego, że to jest takie przeżycie :)
    Generalnie wszystko ok, wyniki z krwi za dwa tygodnie :)
    Wcześniej znajomi którzy mają już dziecko wspominali nam, że na prenatalnych lekarz liczy paluszki u dłoni i stop, jednak tu Pani nie liczyła, jak było u Was? A może liczy się te paluszki dopiero w badaniu połówkowym? :)

    Ja Ci kochana nie powiem bo nie mam pojęcia;)
    Ale super ze wszystko dobrze, wyniki na pewno też będą Ok:)

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 7 września 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie zwariować do jutra? Co chwila mierzę dzis temp i patrze czy mi nie spada :P chyba coś ze mną już nie tak przez te starania ;)

    małpo nie przychodź pliiss ! tak bym chciała, żeby już było jutro :)

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 7 września 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Kochane, wczoraj byliśmy z mężem na pierwszych badaniach prenatalnych :)
    Na szczęście zmieściliśmy się w przedziale, bo nasz maluszek ma 80mm :)
    Mąż zachwycony, chyba nie zdawał sobie sprawy z tego, że to jest takie przeżycie :)
    Generalnie wszystko ok, wyniki z krwi za dwa tygodnie :)
    Wcześniej znajomi którzy mają już dziecko wspominali nam, że na prenatalnych lekarz liczy paluszki u dłoni i stop, jednak tu Pani nie liczyła, jak było u Was? A może liczy się te paluszki dopiero w badaniu połówkowym? :)

    Ja mam napisane na wyniku, że ręce i stopy: obie widoczne. Chyba coś tam patrzyła na paluszki, ale już dokładnie nie pamiętam.

    A odnośnie płci coś Wam mówili? :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 7 września 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Jejj jakie śliczne ujęcie :-) Niezłe wygibasy ;-) Marcelek tylko z palcem w buzi nam się prezentował, a u Was nawet stópka ;-)
    A tak w ogóle, wybraliście już imię?

    No ja jestem zachwycona tym zdjęciem :-)
    Nad imieniem jeszcze myślimy, ale powoli, bo na każdej wizycie słyszymy, że prawdopodobnie chłopak :-) ciągle tylko prawdopodobnie..

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 7 września 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Agus kochana 7 kilo to chyba nie jest aż tak zle, chociaż faktycznie podobno najwięcej przybiera się w ostatnim trymestrze :*
    Ale tak to już jest, ważne żeby później waga spadła równie szybko :*
    W poniedziałek mam kolejną wizytę u gina, więc zobaczymy czy coś przybrałam :)
    Zdjęcie mam ale tylko buźki :)
    https://zapodaj.net/3f52f0aa52c3b.jpg.html
    Ale moja mama zdążyła już stwierdzić że nosek będzie miało po mężu :D
    NT wyszła nam 2,08 mm, więc chyba prawidłowa? Nie znam się na tym szczerze mówiąc :D
    A z tymi paluszkami może to i lepiej że patrzą na to bardziej przy drugim badaniu, bo po co mamę denerwować, nie zawsze na tym pierwszym USG wszystko super widać :)

    Ja na ostatniej wizycie 3 tygodnie temu miałam +4 kg. Sama się nie ważę :-p

    A co do prawidłowości parametrów, to na wyniku powinni Ci narysować taki wykres i tam będzie widać, czy mieścicie się w normie.
    Jak na 80 mm, to 2,08 jest książkowo :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 8 września 2018, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp spadła, test negatywny. Idzie @. Szkoda:(

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 września 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Ja na ostatniej wizycie 3 tygodnie temu miałam +4 kg. Sama się nie ważę :-p

    A co do prawidłowości parametrów, to na wyniku powinni Ci narysować taki wykres i tam będzie widać, czy mieścicie się w normie.
    Jak na 80 mm, to 2,08 jest książkowo :-)
    Płci niestety nie dało się jeszcze ustalić, Pani ginekolog powiedziała że to takie 50/50 :)
    Faktycznie jest wykres, dzięki :) W poniedziałek idę do lekarza prowadzącego także wszystko mu pokaże :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 września 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Temp spadła, test negatywny. Idzie @. Szkoda:(
    Szkoda, a już była tak wysoko :(

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 września 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka! Jak wizyta wczorajsza? Czekam z niecierpliwością na jakąś wiadomość od Ciebie :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 września 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Oleczka! Jak wizyta wczorajsza? Czekam z niecierpliwością na jakąś wiadomość od Ciebie :)
    PCOS oba jajniki. Dostalam duphaston od 16-25dc. A takto jakies dwa inne leki wspomagajace. Plus eurytox pol tabl dziennie, kontrola tsh za 4tyg. Jesli nic nie zaskoczy do grudnia to wtedy pewnie jakies clo czy cos.
    Na owulacje sie nie zapowiada, pelno malych pecherzykow, nic nie uroslo.
    No coz. Jest dupa.

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 września 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    PCOS oba jajniki. Dostalam duphaston od 16-25dc. A takto jakies dwa inne leki wspomagajace. Plus eurytox pol tabl dziennie, kontrola tsh za 4tyg. Jesli nic nie zaskoczy do grudnia to wtedy pewnie jakies clo czy cos.
    Na owulacje sie nie zapowiada, pelno malych pecherzykow, nic nie uroslo.
    No coz. Jest dupa.
    Ehh czyli jednak przypuszczenia poprzedniego gina się potwierdziły :(
    Nie ma się co załamywać, zajście w ciążę jest możliwe, dobrze, że dostałaś przynajmniej leki i nie zostałaś olana, a przynajmniej pod kontrolą lekarską będziesz ciągle na bieżąco i na pewno uda Ci się zajść w ciążę :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 września 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Ehh czyli jednak przypuszczenia poprzedniego gina się potwierdziły :(
    Nie ma się co załamywać, zajście w ciążę jest możliwe, dobrze, że dostałaś przynajmniej leki i nie zostałaś olana, a przynajmniej pod kontrolą lekarską będziesz ciągle na bieżąco i na pewno uda Ci się zajść w ciążę :*
    Czy bede na biezaco pod kontrola lekarska, no nie bede. Wracam do uk. Sprobuje isc tam do gp pokaze im co mam, moze mi pomoga chociazby z monitoringiem. Czy ta owu jest czy nie... musze probowac i tyle.
    Ta gin przynajmniej mnie nie olala, a tamta powiedziala ze jak wyniki beda okej to mam nie przychodzic. Takze...

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 8 września 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    PCOS oba jajniki. Dostalam duphaston od 16-25dc. A takto jakies dwa inne leki wspomagajace. Plus eurytox pol tabl dziennie, kontrola tsh za 4tyg. Jesli nic nie zaskoczy do grudnia to wtedy pewnie jakies clo czy cos.
    Na owulacje sie nie zapowiada, pelno malych pecherzykow, nic nie uroslo.
    No coz. Jest dupa.

    Przykro mi Oleczka:( ale jak będziesz to leczyć to na pewno się uda. Mnóstwo dziewczyn z pcos zachodzi w ciążę:) głowa do góry trzeba myśleć pozytywne:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2018, 19:59

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Bułka Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 8 września 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Temp spadła, test negatywny. Idzie @. Szkoda:(
    Szkoda. Ładnie się zapowiadało. :(

    b913738522439d791caeb297f5cb4ef7.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 9 września 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Czy bede na biezaco pod kontrola lekarska, no nie bede. Wracam do uk. Sprobuje isc tam do gp pokaze im co mam, moze mi pomoga chociazby z monitoringiem. Czy ta owu jest czy nie... musze probowac i tyle.
    Ta gin przynajmniej mnie nie olala, a tamta powiedziala ze jak wyniki beda okej to mam nie przychodzic. Takze...
    Dokładnie, dobrze, że poszłaś, przynajmniej dostałaś leki i wiesz na czym stoisz :)
    Poszukaj tu na forum na pewno jest jakiś wątek dziewczyn, które mają PCOS, na pewno jakbyś chciała się czegoś dowiedzieć To Ci pomogą, doradza, może któreś z nich mieszkają też w UK, więc może poleciłyby Ci jakiegoś specjalistę z Twoich okolic żeby być cały czas pod kontrolą :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 10 września 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis a jak Twoje badania prenatalne? Wszystko w porządku? Masz jakieś zdjęcie maleństwa? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 września 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dokładnie, dobrze, że poszłaś, przynajmniej dostałaś leki i wiesz na czym stoisz :)
    Poszukaj tu na forum na pewno jest jakiś wątek dziewczyn, które mają PCOS, na pewno jakbyś chciała się czegoś dowiedzieć To Ci pomogą, doradza, może któreś z nich mieszkają też w UK, więc może poleciłyby Ci jakiegoś specjalistę z Twoich okolic żeby być cały czas pod kontrolą :*
    Wlasnie czytalam i dowiedzialam sie ze stosowanie dupka od 16dc moze blokowac owulacje, a moja gin zapewniala mnie ze to nie prawda. No i juz sama nie wiem co myslec.

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 10 września 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie dziewczyny piszą na forach, że może blokować owulację... Nie jestem lekarzem, ale według mnie najlepsza opcja byłoby branie duphastonu dopiero po zaobserwowaniu skoku temperatury, żeby podtrzymać ewentualną ciążę, tak oczywiście tylko logicznie myśląc :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 11 września 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Faktycznie dziewczyny piszą na forach, że może blokować owulację... Nie jestem lekarzem, ale według mnie najlepsza opcja byłoby branie duphastonu dopiero po zaobserwowaniu skoku temperatury, żeby podtrzymać ewentualną ciążę, tak oczywiście tylko logicznie myśląc :)
    Z tym ze twierdza tez niektore ze jedna tabl tego nie zablokuje, ale badz tu madry...
    Jesli ja wgl nie owuluje to zas bede czekac 40 dni i nic z tego... a temp w poprzednich cyklach wzrastalaa ale czy owu byla? Tego nie wiem

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ