X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 4 września 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam za mało tego ruchu, jeszcze teraz jestem już na L4 to dopiero, także próbuje sobie jakoś radzić, ćwiczenia, spacery, wiecej czasu spędzam na ogrodzie :)
    Alicja, Twój wykres jest naprawdę piękny! Trzymam kciuki :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 września 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja czekam z niecierpliwością na Twoje testowanie :-) Nie chce Cię nakręcać, ale wykresik naprawdę obiecująco wygląda ;-) i mam nadzieję, że pochwalisz się w czwartek dwiema kreseczkami :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 września 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Ja właśnie mam za mało tego ruchu, jeszcze teraz jestem już na L4 to dopiero, także próbuje sobie jakoś radzić, ćwiczenia, spacery, wiecej czasu spędzam na ogrodzie :)
    Alicja, Twój wykres jest naprawdę piękny! Trzymam kciuki :*
    Chyba pisałyśmy posty w tym samym czasie ;-) Mój 17.27, Twój 17.28 :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 4 września 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Racja, też nie lubię jak ktoś coś niby z dobrego serca, a potem wypomina.
    Powiem Ci, szczęściara z Ciebie ;-) żeby tak żadnych mdłości ani nic ;-)
    U mnie jedyne "ćwiczenia" to dłuższe spacery i codzienne domowe obowiązki ;-) nie mam na nic więcej siły.
    Brzusio fajnie już zaczyna wyglądać :-) W ogóle to nie wiedziałam, że taka szczuplutka laseczka z Ciebie ;-)
    A przybyło Ci już coś na wadze?
    Przypomnij mi, kiedy masz najbliższą wizytę...? :-)
    Masz jakieś przeczucia co do płci? :-)
    W rodzinie wszyscy już wiedzą? Znajomym się chwaliliście? Jakie były reakcje?
    Sory, że tak o wszystko wypytuję, ale tak mnie ciekawi jakoś ;-)
    Nie, waga na razie ani drgnęło, ale to pewnie przez to, ze przestałam jeść te słodycze :) przy wzroście 167 wiążę 67 kg, więc nie jest też że mnie szczypiorek, raczej jestem normalnie zbudowana, mam tu i ówdzie za dużo tluszczyku, rozstępy na udach, ale nie narzekam :)
    Najbliższa wizytę na prenatalnych mam teraz w czwartek, a w poniedziałek wizytę u ginekologa :)
    Mam jakieś dziwne przeczucie, że dziewczynka, zobaczymy czy się sprawdzi :D
    W ogóle od tego zależy który z naszych braci będzie chrzestnym, bo jeżeli dziewczynka to mój brat, a jeśli chłopak to brat męża :D
    Musieliśmy to ustalić od początku bo inaczej byłoby nam ciężko wybrać skoro każde z nas ma tylko jednego brata :D
    Więc nasi bracia czekają teraz jak na szpilkach bo każdy z nich chce być ojcem chrzestnym i co chwilę pytają czy już coś wiadomo :D
    W ogóle czytałam gdzieś że czasami już na prenatalnych widać płeć, jak było u Ciebie? :)
    Ze znajomych i rodziny wszyscy już raczej wiedza, znajomi się bardzo ucieszyło, zresztą wiedzieli, że już się staraliśmy o dziecko i czekaliśmy na ten moment, o rodzinie nie wspomnę, bo nie mogą się doczekać, ciągle pytają kiedy kolejną wizyta, babcia dokarmia mnie jak tylko ma mi temu okazję i generalnie wszyscy na mnie chuchają i dmuchaja :D

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 5 września 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !! Dziś obudziłam się 30 min przed budzikiem i już nie mogłam spać:( jakoś tak mnie naszło, żeby jednak dziś zrobić test (9 dpo). Zrobiłam bobo test steumieniowy o czułości 10 mlu/ml i wyszedł negatywny :( Mysle, ze jest to wiarygodny wynik bo moja faza lutealna trwa 11 dni wiec jakby cos mialo wyjsc to juz by chyba wyszlo. Także czekam do soboty na @. Przykro mi no ale cóż... nic nie poradzę, może następny cykl będzie lepszy. A tak się ładnie zapowiadało...

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 5 września 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sugerowalabym się tym testem w ogóle :)
    Mi dopiero w dniu spodziewanej @ wyszedł cień cienia :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 5 września 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Nie sugerowalabym się tym testem w ogóle :)
    Mi dopiero w dniu spodziewanej @ wyszedł cień cienia :)

    No to poczekam do soboty, zobaczymy:)
    Dam znać!!

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 5 września 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Nie sugerowalabym się tym testem w ogóle :)
    Mi dopiero w dniu spodziewanej @ wyszedł cień cienia :)

    A też robiłaś wcześniej i były negatywne?

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 5 września 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie akurat w tym szczęśliwym cyklu wcześniej nie robiłam, ani też później nie powtarzałam :)
    Jak zobaczyłam cień cienia to następnego dnia poszłam na betę :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 5 września 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Nie akurat w tym szczęśliwym cyklu wcześniej nie robiłam, ani też później nie powtarzałam :)
    Jak zobaczyłam cień cienia to następnego dnia poszłam na betę :)

    Też chyba zacznę już zawsze testować w dzień @. Te wcześniejsze testowanie jest bez sensu. Ale ciężko wytrzymać z tą niepewnością te 2 tyg :p

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 5 września 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale ten czas leci.. :-)
    Aga już w 29 tc, ja w 23 tc, Werka w 14 tc :-) Kiedy to zleciało..

    Ja w zeszłym tygodniu miałam usg połówkowe, ale młody (?) średnio chciał współpracować i na następnej wizycie jeszcze raz popatrzymy.
    Ale najlepsze było to, że podczas badania włożył sobie stopę do buzi :-D Tak, stopę:-D Złapał obiema rączkami za nóżkę i hyc stopa do buzi :-D

    https://zapodaj.net/4ecb49200a36f.jpg.html

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 5 września 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Hej dziewczyny !! Dziś obudziłam się 30 min przed budzikiem i już nie mogłam spać:( jakoś tak mnie naszło, żeby jednak dziś zrobić test (9 dpo). Zrobiłam bobo test steumieniowy o czułości 10 mlu/ml i wyszedł negatywny :( Mysle, ze jest to wiarygodny wynik bo moja faza lutealna trwa 11 dni wiec jakby cos mialo wyjsc to juz by chyba wyszlo. Także czekam do soboty na @. Przykro mi no ale cóż... nic nie poradzę, może następny cykl będzie lepszy. A tak się ładnie zapowiadało...

    Zdecydowanie się nie sugeruj. Mi też test wyszedł dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. Robiłam dwa testy wcześniej i były negatywne. Dopiero w dniu miesiączki pokazała się delikatna kreseczka. Trzymam kciuki :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 5 września 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Werka, nie bylo mnie bo weszlam na totalny luz w tym cyklu. Zero mierzenia tempki itd... ale bylam u ginekologa i mam podejzenie PCOS... takze ta wiadomosc mnie troche zmartwila.
    A jak u Ciebie kochana z maluszkiem wszystko okej?

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 5 września 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Zdecydowanie się nie sugeruj. Mi też test wyszedł dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. Robiłam dwa testy wcześniej i były negatywne. Dopiero w dniu miesiączki pokazała się delikatna kreseczka. Trzymam kciuki :-)

    Serio?? No to jednak jeszcze nie skreślam tego cyklu :) Czekam na sobote!!

    Haha to mieliście ubaw jak zobaczyliście małego ze stopą w buzi :) Wygibas mały ;) Zdrówka dla Was!! :)

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 5 września 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hej Werka, nie bylo mnie bo weszlam na totalny luz w tym cyklu. Zero mierzenia tempki itd... ale bylam u ginekologa i mam podejzenie PCOS... takze ta wiadomosc mnie troche zmartwila.
    A jak u Ciebie kochana z maluszkiem wszystko okej?


    Hej Oleczka!! To niedobrze jak PCOS :( jakieś badania Ci zlecili pod tym kątem ?

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 5 września 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hej Werka, nie bylo mnie bo weszlam na totalny luz w tym cyklu. Zero mierzenia tempki itd... ale bylam u ginekologa i mam podejzenie PCOS... takze ta wiadomosc mnie troche zmartwila.
    A jak u Ciebie kochana z maluszkiem wszystko okej?
    Oleczka kochana, bardzo mi przykro :*
    Ale może to tylko podejrzenia, zlecili Ci jakieś dodatkowe badania? Np. badania hormonalne? Czytałam że przy PCOS występują zazwyczaj różne inne przypadłości, na przykład otyłość (zwlaszcza w okolicy talii) lub cukrzyca...
    Mam znajomą, ktora ma PCOS, ma 27 lat, tez nie ma jeszcze dzieci, ale w przyszlosci chce miec, lekarze twierdza, ze po skonczonej terapii hormonalnej bedzie mogla miec dzieci, takze to na pewno jeszcze nie jest wyrok :)
    Zreszta może u Ciebie akurat ta diagnoza jest błędna, nie zamartwiaj się jeszcze na zapas :*
    W ogóle na jakiej podstawie lekarz tak stwierdził? I kiedy masz jeszcze jakieś dodatkowe badania? :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 5 września 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, ale ten czas leci.. :-)
    Aga już w 29 tc, ja w 23 tc, Werka w 14 tc :-) Kiedy to zleciało..

    Ja w zeszłym tygodniu miałam usg połówkowe, ale młody (?) średnio chciał współpracować i na następnej wizycie jeszcze raz popatrzymy.
    Ale najlepsze było to, że podczas badania włożył sobie stopę do buzi :-D Tak, stopę:-D Złapał obiema rączkami za nóżkę i hyc stopa do buzi :-D

    https://zapodaj.net/4ecb49200a36f.jpg.html
    Ale super to zdjecie :D
    To Twój synuś od małego wywija w brzuszku, ciekawe co to będzie jak przyjdzie na świat :D
    Wyprawkę już powoli kompletujesz czy jeszcze sie wstrzymujesz? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 5 września 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec tak... bylam na usg i lekarka zauwazyla duzo malych pecherzykow w jajnikach. Nie powiedziala ze mam PCO tylko ze tak podejzewa. Zlecila mi zbadanie fsh, testosteronu, i DHEA SO4. Wszystkie te wyniki wyszly w normie... mowila ze jesli beda dobre to zebym nie przychodzila.nie jestem otyla, wrecz mam talie osy :-) wrecz mam niedowage, cukrzycy nie mialam i raczej noe mam bo byly by tego jakies objawy (tak mi sie wydaje). AMH mam 8,350ng/ml, jest wysokie ale gin stwierdzila ze jest bardzo dobre, bo zle by bylo gdyby bylo ponizej 1... i teraz nie wiem czy mam isc do gina czy nie... bo monitoring nic nie da, jednorazowy... a w czerwcu mialam potwierdzona owulacje, wiec owulowalam. Wzrosty temp sie utrzymuja zawsze do @, zawsze tyle samo dni. Wiec juz sama nie wiem.

    Werka a ta kuracja hormonalna na czym polega?

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 5 września 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A wiec tak... bylam na usg i lekarka zauwazyla duzo malych pecherzykow w jajnikach. Nie powiedziala ze mam PCO tylko ze tak podejzewa. Zlecila mi zbadanie fsh, testosteronu, i DHEA SO4. Wszystkie te wyniki wyszly w normie... mowila ze jesli beda dobre to zebym nie przychodzila.nie jestem otyla, wrecz mam talie osy :-) wrecz mam niedowage, cukrzycy nie mialam i raczej noe mam bo byly by tego jakies objawy (tak mi sie wydaje). AMH mam 8,350ng/ml, jest wysokie ale gin stwierdzila ze jest bardzo dobre, bo zle by bylo gdyby bylo ponizej 1... i teraz nie wiem czy mam isc do gina czy nie... bo monitoring nic nie da, jednorazowy... a w czerwcu mialam potwierdzona owulacje, wiec owulowalam. Wzrosty temp sie utrzymuja zawsze do @, zawsze tyle samo dni. Wiec juz sama nie wiem.

    Werka a ta kuracja hormonalna na czym polega?
    Powiem Ci szczerze, że nawet dokładnie nie wiem, nie wnikałam za bardzo bo to taki delikatny temat...
    Wiem tylko, że koleżanka leczy się w szpitalu w Poznaniu na ul. Polnej..
    Może warto byłoby iść jeszcze z tymi wynikami do innego specjalisty? Jeśli jesteś jeszcze w PL to bym się nie zastanawiała i znalazła kogoś dobrego :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 5 września 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale skoro nie masz żadnych innych dolegliwości może to niekoniecznie PCOS :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ